ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,444
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

17 آنتونی اسمیت: مبارزه ی بعدیم میتونه با جان جونز باشه|مبارزات ست شده|اتفاقی عجیب در مبارزه بوکس|و..

آنتونی اسمیت: مبارزه ی بعدیم میتونه با جان جونز باشه|مبارزات ست شده|اتفاقی عجیب در مبارزه بوکس|و..

آنتونی اسمیت: مبارزه ی بعدیم میتونه با جان جونز باشه
    من نمیخوام وقتم رو سر کل کل کردن با دنیل کورمیر در فضای مجازی تلف کنم چون من و شما میدونیم که اون هرگز به نیمه سنگین وزن بر نمیگرده.

شانس مبارزه کردن من با دنیل کورمیر نزدیک به صفره، اما شانس مبارزه کردن من با جان جونز ممکنه فقط 6 ماه طول بکشه. فرض من اینه ممکنه که سازمان ضد دوپینگ بیاد و جونز رو برای چهار سال محروم کنه اما من فکر میکنم اگه سازمان ضد دوپینگ قرار بود چنین کاری رو انجام بده باید تا الان اینکار رو انجام میدادن. اگه جونز در آینده ی نزدیک برگرده و من کاری که در ذهنم دارم رو با اوزدمیر انجام بدم، فکر میکنم جان جونز میتونه بعدی باشه.

من به شخصه امیدوارم تا جان جونز هر چه سریع تر برگرده چون میخوام باهاش مبارزه کنم. من فکر میکنم قدرت فیزیکی جونز به عنوان یک ورزشکار فوق العاده عالیه. من جونز رو به شخصه نمیشناسم و در مورد شخصیتی که داره صحبت نمیکنم اما به عنوان یک ورزشکار قدرت فیزیکیش عالیه ولی من فکر نمیکنم اون به اندازه ی من توانایی ذهنی داشته باشه و بخاطر همینه که من این مبارزه رو میخوام چون این مبارزه در میراث شما برای همیشه ثبت میشه.

فکر نمیکنم کسی در این دسته حضور داشته باشه که بتونه جان جونز رو شکست بده ولی فکر میکنم من کسی هستم که میتونم این کار رو انجام بدم و واقعا بهش ایمان دارم و این فقط یک حرف نیست. من واقعا باور دارم که تنها کسی که میتونه در حال حاضر در این دسته جان جونز رو شکست بده من هستم.

جان جونز در مبارزه ابزاری رو داره که واقعا مشکل ساز هستن. جان پر سرعته و غیر قابل پیش بینی و غیر قابل پیش بینی بودنش باعث میشه تا کسانی که باهاش مبارزه کردن خودشون رو گم کنن و تبدیل به یک ترسو بشن. من به اینها هیچ اهمیتی نمیدم، اون میتونه دور قفس پرواز کنه یا روی زانو هاش بخزه من هیچ اهمیتی نمیدم. این کار ها هیچ تاثیری بر روی کاری که من میکنم نداره. هر کسی مثل من این توانایی ذهنی رو نداره.

آنتونی اسمیت: مبارزه ی بعدیم میتونه با جان جونز باشه|مبارزات ست شده|اتفاقی عجیب در مبارزه بوکس|و..

* جونیور دوس سانتوس: تایتل شات گرفتن من اجتناب ناپذیره
    دسته سنگیون وزن در حال حاضر در وضعیت خوبی قرار داره و گزینه های زیادی برای مبارزه کردن هستن.

من دوست دارم تا با میوچیچ ریمچ داشته باشم اما فکر نمیکنم یو اف سی این مبارزه رو برگذار کنه چون مبارزه ی دوم ما خیلی زود تموم شد. میوچیچ خوشحال بود که حریف هاش رو زود شکست میداد اما این نشونه ی برتری اون نیست. ما سنگین وزن هستیم، میوچیچ هم به همون صورتی از کورمیر شکست خورد که من از اون شکست خوردم.

مثلا ما در حال حاضر تای توویواسا رو داریم که اندره ارلوفسکی رو شکست داده. گزینه های زیاد دیگری هم در سنگین وزن هستن، حتی کین ولاسکز. اون هم میتونه یک گزینه باشه، مردم خیلی دارن در باره ی اون صحبت میکنن ولی ولاسکز مدت هاست که حضور نداره و کسی هم دلیلش رو نمیدونه و منم از وضعیتش اطلاعی ندارم. گزینه های زیادی در سنگین وزن هستن که میتونن باهاشون مبارزه ی بعدی من رو ثبت کنن، اما من هزاران بار گفتم که حریفانم رو خودم انتخاب نمیکنم.

من نگران این نیستم که بخوام تایتل شات گرفتن خودم رو تضمین کنم چونکه این اتفاق خودش به صورت خودکار انجام میشه. من همیشه بهترینم رو در قفس انجام دادم و با بهترین ها در اونجا مبارزه کردم، برد یا شکست من همیشه بهترین عملکردم رو در اونجا نشون دادم. اگه من در حال حاضر قهرمان نیستم علتش بخاطر اشتباهاتیه که خودم انجام دادم. البته حریفانم هم شایستگی داشتن، تجربه هایی که بدست اوردم واقعا زیاد هستن اما قیمتی رو که برای بدست اوردن این تجربیات باید میپرداختم گاهی اوقات خیلی زیاد بود. من مدتی رو خارج از این کار هستم و مشغول ساختن خودم خواهم بود.

این همون چیزیه که من بابتش اینجا هستم. من پر روحیم، 34 سالمه و احساس قوی تر بودن میکنم، به خصوص در این دوره از کرییرم. هر قدر که بالغ تر میشم انگیزم بیشتر میشه و این باعث میشه تا مبارزه بر سر عنوان برای من اجتناب ناپذیر بشه و خودش به طرف من بیاد.

خارج شدن بوکسر کورتیس هارپر از رینگ بعد از گذشت یک ثانیه:
    بوکسر کورتیس هاپر که در یک رویداد بوکس با حریفی به نام Efe Ajagba رو در رو بود، بلا فاصله بعد از به صدا در آمدن زنگ مسابقه رینگ بوکس را ترک کرد. این کار هارپر باعث شد تا این مبارزه را بدون رد و بدل کردن یک ضربه از دست بدهد و رکورد حریفش را به 0-6 ارتقا دهد.

به گزارش خبر نگار ورزشی جوردن هاردی که با کورتیس هارپر صحبت داشته علت این کار هارپر را دریافت نکردن دستمزد مورد نظر توسط هارپر و خواستار بودن احترام بیشتر از طرف مسئولین گزارش کرده است.

• در نیمه سنگین وزن(93kg) سازمان بلاتور ام ام ای، مبارزه ی فیل دیویس - وادیم نمکوف برای رویداد Bellator 209 بتاریخ بیست و پنجم آبان ماه ست شد.
    • برای کمربند پر وزن w(66Kg)، مبارزه*ی کریس سایبورگ - آماندا نونزبرای رویداد يواف سى ٢٣٢ بتاریخ هشتم دى ماه در لاس وگاس امریکا ست شد.
    • در ولترویت(77Kg)، مبارزه*ی نیل مگنی - سانتیاگو پونزینیبیو برای مبارزه اصلی رویداد یو اف سی فایت نایت ۱۴۰ بتاریخ بیست و شش آبان در شهر بوینس آیرس آرژانتین ست شد.
    • برای کمربند پر وزن(66Kg)، مبارزه*ی مکس هالووی - برایان اورتگا برای رویداد یو اف سی ۲۳۱ بتاریخ هفدهم آذر ماه در تورنتو کانادا ست شد.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر سایت

عضو انجمن
    1,133
    مبارز مورد علاقه Fedor_Emelianenko
    کسی نبود به این اقا بگه شما مبارزتو انجام بده بعدش توی مصاحبت اعتراض خودتو انجام بده الان تکلیف کسانی که پول دادن چیه، مسابقه مین ایونت هم نباشه اما دلیل نمیشه اینکار رو کرد.

انتونی اسمیت هم به قول دوستان دو فایتر پا به سن گذاشته رو زده جو گیر شده،اگه اوزدمیر رو زد اونوقت ما چاکریشم حرفاشو قبول میکینم

فایت فیل دیوس و وادیم نمکوف هم واقعا برای من خیلی جذابه، قبلا توی گروه گفتم اینجا هم میگم این وادیم نمکوف چند سال دیگه یکی از بهترین ها میشه(خدا کنه ضایع نشم)
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)