ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

مجادله دیاز و بافر در فضای مجازی|مصاحبه برایان اورتگا|اعلام بازنشستگی جِیک اِلِنبِرگِر|و...

مجادله دیاز و بافر در فضای مجازی|مصاحبه برایان اورتگا|اعلام بازنشستگی جِیک اِلِنبِرگِر|و...

انتقاد تند بروس بافر نسبت به نیت دیاز و پاسخ نیت:
    مصاحبه ی بروس بافر با تی ام زی: نیت، شنیدم که تو هفت میلیون دلار یا بیشتر از مسابقه ی قبلیت بدست آوردی. من دیگه نمیخوام غر زدن های تو رو راجبِ تحت قرارداد بودن با یو اف سی بشنوم.
    تو باید از یو اف سی متشکر باشی و هر جا که دانا وایت رو میبینی بهش تعظیم کنی. تو هفت میلیون دلار یا بیشتر بدون مالیات همراه با امکانات دیگه از یو اف سی دریافت کردی که میخوام بدونی که برای بدست آوردن این ها برات خوشحالم، اما نیت ازت خواهش میکنم دیگه نمیخوام غر زدنی از تو ببینم.

پاسخ نیت دیاز نسبت به حرف های بروس بافر:
    بروس بافر مشکلت اینه که داری پاچه خواری یو اف سی رو میکنی و بهشون تعظیم میکنی، حالا به من میگی که اینکار رو انجام بدم؟ لعنت بهش تو به تعظیم کردنت ادامه بده. من حتی بخاطر تمام پول های دنیا جلوی هیچکسی تعظیم نمیکنم.

جواب بروس بافر به این پاسخ نیت دیاز:
    با تمام احترام نیت منظور من از گفتن کلمه تعظیم کردن این نبود. من این کلمه رو برای نشانه*ای برای احترام گذاشتن به کسانی که باهاشون دیدار میکنی گفتم، نه به نشانه اجبار کردن تو به اینکار و من هرگز از تو و دیگران انتظار چنین کاری رو ندارم.

برایان اورتگا: مبارزه من و هالووی میتونه بهترین مبارزه ی سال بشه
    این مبارزه، مبارزه ی سال میشه. قبلا هم اینو گفتم، من طرفدار مکس هستم. مکس الدو رو شکست داده و من با فرانکی ادگار مبارزه کردم. هر دو ما با دو مبارز با تجربه مبارزه کردیم. شما دو نفر رو دارید که تشنه ی پیروزی هستن و هر دو در جوانی در بالاترین نقطه از این ورزش قرار دارن.

یکی کمربند رو داره و دیگری شکست نخوردست و سعی داره تا عنوان رو از اون یکی بگیره، کسی که تمام مبارزاتش رو با تموم کردن کار حریفاش پیروز شده. من به هیچ عنوان سعی ندارم که این مسابقه رو با رای داورا تموم کنم، پس در این مورد دیگه حرفی باقی نمیمونه.

من پشیمون نیستم که با جرمی استیفنس بر سر عنوان موقت مبارزه نکردم. قصد هم نداشتم که اون رو نادیده بگیرم و بگم که اون در سطح من نیست، من ترسی از مبارزه کردن با کسی ندارم. من کمربند واقعی رو میخوام و نمیتونم بهتون بگم که چقدر دلم میخواد تا بر سر کمربند واقعی مبارزه کنم.

کمربند موقت با چیز هایی که من دیدم دیگه ارزشی ندارن. شما میدونید من دارم راجب چی صحبت میکنم پس حرفی هم باقی نمیمونه. مبارز ها این کمربند رو میگیرن ولی یک ماه بعد این عنوان ازشون گرفته میشه و من دلم نمیخواست جز این افراد باشم.

من با کسانی که این عنوان ها رو گرفتن و در مدت زمان کوتاهی تونستن قهرمان بشن مشکلی ندارم و به همشون احترام میزارم. اما چیزی که میخوام بگم اینه که کسی نمیتونه من رو از گرفتن عنوان واقعی دور کنه، حداقل یو اف سی. اگه کسی بخواد عنوان رو از من بگیره باید واقعا حریف خوبی باشه و این چیزیه که من میخوام.

ولنتینا شفچنکو: دسته*ی مگس وزن(52kg) بانوان میتونه تاریخ ساز بشه
    به عقیده*ی من دسته ی مگس وزن بانوان در آینده یکی از جذاب ترین دسته های وزنی در یو اف سی میشه. ما میبینیم که مبارزهای زیادی از دسته ی کاه وزن، خروس وزن و دیگر سازمان ها به این دسته میان و هر کدومشون استعدادهای زیادی دارن.

اونها مبارزهای قوی ای هستن و این باعث میشه این دسته در آینده خیلی هیجان انگیز بشه. البته اینکار مقداری مانند دسته ی خروس وزن و کاه وزن بانوان که مدتی طول کشید تا تاریخ سازی خودشون رو انجام بدن، زمان میبره.

حالا ما در این دسته هستیم و داریم در این دسته تاریخ سازی میکنیم که از نظر من اینکار بزرگ و خیلی فوق العاده*ایه. در حال حاضر همه چیز ممکنه و هر چیزی قابل انجامه. مبارزه کردن من و جوانا يوجِیچيك فرصتیه که میتونه در آینده اتفاق بیفته. ما قبلاً تاریخ سازی خودمون رو در موی تای انجام دادیم، پس چرا کنه نه، ما میتونیم دوباره تاریخ سازی خودمون رو در یو اف سی تحت قوانین ام ام ای انجام بدیم.

هایلایتی تماشایی از جِیک اِلِنبِرگِر
    یکشنبه صبح مبارز دسته*ی ولترویت(77kg) یو اف سی، جیک النبرگر بعد از چهارمین باخت متوالی، دستکش*های خود را وسط اکتاگان(قفس هشت ضلعی) گذاشت و اعلام بازنشستگی کرد.
    النبرگر 33 ساله از یازده مبارزه*ی آخر خود، نه باخت کسب کرد. رکورد وی در ام ام ای 31 پیروزی و 15 شکست میباشد. جیک پیروزی مقابل دیئِگو سانچز - مت براون - نیت مارکوآرت - جیک شیلدز - جاش کاسچِک را در کارنامه دارد.

در سنگین وزن وزن(120Kg)، مبارزه*ی فرانسیس انگانو - کورتیس بلیدس برای مبارزه اصلی رویداد یو اف سی فایت نایت ۱۴۱ بتاریخ سوم آذر در بیجینگ چین ست شد.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    بلاخره پس از سالها مبارزه سوم ایکون ناک اوت مرد یخی چاک لیدل مقابل پسر بد سواحل هانتینگتون تیتو اورتیز پس از رسمی شدن تاریخ برگزاریش امروز برای 24 نوامبر اعلام شد
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)