ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,344
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

واندرلی سیلوا :اخرین مبارزه؟|مصاحبه جاستین گیجی|رومرو:در ufc230مبارزه نخواهم کرد|مصاحبه داناوایت|و..

واندرلی سیلوا :اخرین مبارزه؟|مصاحبه جاستین گیجی|رومرو:در ufc230مبارزه نخواهم کرد|مصاحبه داناوایت|و..

واندرلی سیلوا : مبارزه با رمپیج ممکنه اخرین مبارزه ی من باشه
    من این مبارزه رو طوری میبینم که شاید قراره اخرین مبارزه ی من باشه.

من قراره وارد دولت فدرال بشم. این یه کار جدیده و یک دوره ی جدید در زندگی من که باید انجامش بدم. کسانی که در حال حاضر برای کنگره انتخاب شدن هیچ کاری در اونجا انجام نمیدن. اونا عده ای ادم های ضعیف و متقلب هستن که فقط بلدن از مردم دزدی کنن.

شما باید اشخاص ایده عالی رو انتخاب کنید که خودشون به اندازه ی کافی پول دارن و نیازی ندارن که بخوان از مردم دزدی کنن. من این مبارزه رو انجام میدم و بعدش میرم تا وارد کنگره بشم. اگر انتخاب شدم همین مسیر رو ادامه میدم و اگر انتخاب نشدم یک بار دیگه در انتخابات شرکت میکنم.

اما حقیقت اینه که شاید این اخرین مسابقه من باشه، فکر میکنم در صورت انتخاب شدن یا نشدن این اخریش باشه. من به اندازه ی کافی مبارزه کردم، اما مبارز های زیادی هستن که دارن بر میگردن و فکر کنم عملکرد من به من خواهد گفت که آیا این اخرین مبارزه ی منه یا نه.

جاستین گیجی: من باید با ترس وارد مبارزه بشم
    من واقعا در حال تمرین و تمرکز هستم تا در مبارزه ی بعدیم از خود رازی نشم و فقط به دنبال لذت بردن نباشم. در مبارزم مقابل ادی الوارز قبل از دریافت کردن ضربه ی زانو من چند اپرکات عالی به ادی وارد کردم و خیلی خودم رو راحت گرفته بودم.

پیش خودم فکر میکردم که با این ضربات ادی به عقب میره ولی در این سطح از مبارزات شما نباید چنین کاری رو انجام بدید به خصوص در برابر کسی مثل ادی الوارز. همین اتفاق در مبارزه ای که با داستین پوریر داشتم هم افتاد. من باید درس هام رو از مبارزه ی قبلیم یاد میگرفتم، اما بازم خودم رو در این مبارزه دست بالا گرفتم.

کاری که باید بکنم اینه، من باید همیشه با ترس وارد مبارزاتم بشم. من باید متوجه باشم که ناک اوت شدن میتونه با دریافت کردن یک ضربه اتفاق بی افته و این ضربه میتونه هر زمانی به شما وارد بشه، به خصوص زمانی که شما با 10 نفر اول یو اف سی مبارزه دارید.

حل شدن مشکل قرار داد لوک راکهلد برای مبارزه در رویداد یو اف سی 230:
    به گزارش خبرنگار ای اس پی ان برت اوکاموتو راکهلد تایید کرده که با یو اف سی بر سر مبارزه با کریس وایدمن به توافق رسیده و قبول کرده تا در رویداد یو اف سی 230 حضور داشته باشد.

توافق این مسابقه صورت گرفته و این مبارزه برگذار میشود با این حال راکهلد هم چنان قصد دارد در مورد قرار داد خود با یو اف سی مذاکره کند.

دانا وایت: جرج ست پیر با برنده ی مسابقه کانر و حبیب مبارزه نمیکنه
    جرج خودش میدونه، چون بار ها بهش گفتم من به برگذاری این مسابقه علاقه ایی ندارم. جرج قهرمان سابق دسته ی ولترویت بود که بعدش به دسته ی میدل ویت رفت و موفق شد بیسپینگ رو بر سر عنوان شکست بده. ما با جرج به این توافق رسیده بودیم که در صورت گرفتن عنوان اون حتما باید از عنوانش در این دسته دفاع کنه اما بعد از گرفتن کمربند اون رو رها کرد.

من واقعا به برگذاری این مسابقه علاقه ای ندارم اما دوست دارم تا جرج بازم به مسابقات برگرده و اینبار در دسته ی ولترویت مبارزه کنه نه در دسته ی سبک وزن.

من هنوز نمیدونم ایا جرج قصد داره برگرده یا نه. جرج خیلی علاقه ایی دیگه به مبارزه کردن، دفاع کردن از عنوان و چیز های دیگه نداره. من واقعا نمیدونم آیا واقعا جرج بر میگرده یا نه.

یوئل رومرو: من در رویداد یو اف سی 230 مبازره نمی کنم

دکترم بهم گفته که قبل از برگشتنم نیاز دارم تا 4 یا 5 ماه استراحت کنم. شما منو میشناسید، اگه کسی رو بهم بدن من باهاش مبارزه میکنم اما باید در مواقعی هوشمندانه عمل کرد. هر زمان که دکتر بهم اجازه بده من بر میگردم، اما تا اون زمان باید منتظر بمونم.

در مورد رفتنم به دسته ی نیمه سنگین وزن با مسئولین یو اف سی صحبت کردم و بهشون گفتم که من به وزن بالاتر نمیرم. شاید در آینده اینکار رو انجام دادم اما قبل از اون مردم باید ببینن که من در اینجا قهرمان شدم. زمانی که کمربند رو گرفتم شاید به دسته ی بالاتر رفتم و قهرمان اون دسته رو چلنج کردم.

من به تازگی قرار داد هشت مبارزه ی جدید رو با یو اف سی امضا کردم و واقعا دوست دارم تا در این رویداد حضور داشته باشم اما چشم های من هنوز اماده نیست. با مبارزه کردن در مدیسن اسکوئر گاردن شما این فرصت رو دارید تا در تاریخ ثبت بشید اما دکتر بهم اجازه ی مبارزه رو نمیده و باید صبر کرد.

پائولی مالینژگی: کانر مک گرگور به دنبال راهیه تا از مبارزه با حبیب فرار کنه
    من گفتم که کانر جرات مبارزه رو نداره و در این مبارزه به مشکل میخوره.
    حبیب کسی نیست که قصد داشته باشه شما رو ناک اوت یا تسلیم کنه.

مبارزه ی اول کانر و نیت دیاز رو به یاد بیارید زمانی که کانر اقدام کرد تا نیت رو خاک کنه و بعد از اون تسلیم شد. نیت دیاز کسی نیست که شما دلتون بخواد باهاش به خاک برید و اونجا باهاش مبارزه کنید چون این فرد کمربند مشکی جوجیتسو داره و میتونه شما رو در خاک تسلیم کنه، اگه شما بخواید با نیت دیاز مبارزه کنید باید اینکارو ایستاده انجام بدید.
    در راند دوم مبارزه با دیاز کانر حسابی آسیب دید و احتمالا در صورت ادامه دادن باقی مسابقه هم به همین صورت پیش میرفت، پس کانر چیکار کرد؟ کانر به راهی نیاز داشت تا خودش رو از اون وضعیت بیرون بکشه چون نمیخواست برای راندهای بعدی همین وضعیت ادامه داشته باشه.
    زمانی که شما با نیت دیاز مبارزه دارید عقلتون بهتون میگه که با نیت به خاک نرید ولی کانر کسی بود که مبارزه رو به خاک برد چونکه به دنبال راهی میگشت تا خودش رو نجات بده و بعدش بگه اره من باید تسلیم میشدم.

اما حالا حبیب رو داریم که فردی نیست که بخواد شما رو تسلیم کنه. من استاد هنرهای رزمی ترکیبی نیستم اما به نظر میاد که حبیب بیشتر علاقه داره تا در خاک مشت*هاشو بزنه و شما راهی ندارید که بخواید توسط اون تسلیم بشید. حبیب زمانی که شما رو در خاک داره پشت سر هم به ضرباتش ادامه میشه و شما رو ضرب و شتم میکنه.

حبیب ممکنه اولش کار سختی رو برای به زمین زدن کانر داشته اما زمانی که اینکار رو انجام داد، تنها و تنها کار برای کانر دریافت کردن ضربات حبیبه و حالا سوال اینجاست برای کسی که قراره پنج راند تمام ضرب و شتم بشه؛ و دوست داره زمانی که وضعیت براش راحت نیست از مبارزه فرار کنه، چطور میخواد خودش رو نجات بده؟

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    لوک راکهولد با تمام احترام به طرفدارانش از جمله حسن عزیز ولی باید بگم این حرفهایی که زده از تعلیق طولانی مدت جان جونز و لزنر البته لزنر جزء سنگین است جداست موضوعش ولی سر استخونی از حرفهاش مشخصه که دوست داره به نیمه سنگین بیاد ولی موقه ای بیاد که نه جونز انجا باشه و نه دوست عزیزش کورمیه. چون گفته تا دی سی هم هست نمیام

اینم اینجا بگم چل سانن تو یکی از حرفهاش گفته تازگی که بدون شک تیم جونز و خود جونز از مدت تعلیق استخونی با خبر هستن و همیشه جونز چند هفته قبل از مبارزه به تمرینات بر میگرده. الانم با تمریناتی که شروع کردن و تیمش دارن فیلم میزارن ازش جتما اونا از موضوع با خبر هستن

جاستین گیجی هم متاسفانه دیر اشتباه خودشو فهمیده اگرچه ماهی را هر وقت از اب بگیری تازست ولی حیف شد رکوردشو و تواناییش را با بی تجربگی و ندونم کاری خراب کرد و الان فهمیده چرا دوبار پشت هم ضربه شده
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    407
    مبارز مورد علاقه TonyFerguson_Headshot
    به عنوان طرفدار گیجی امیدوارم به این حرف هایی که زده در مبارزه هم پایبند بمونه. ولی می دونید قضیه چیه؟ امکان نداره به این حرف ها پایبند باشه! چنین تغییر پایه ای در سبک مبارزه یک مبارز به این سادگی نیست و دو سه تا باخت دیگه تا خداحافظی با UFC براش باقی نمونده!
    این Paulie Malignaggi هم به معنای واقعی کلمه شده انگل کانر، افتاده دنبال اون و بدگویی می کنه که جلب توجه بکنه، آخه بگو وسط این همه کارشناس MMA کی به حرف تو اهمیت میده؟
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,133
    مبارز مورد علاقه Fedor_Emelianenko
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shahram نمایش پست ها
    به عنوان طرفدار گیجی امیدوارم به این حرف هایی که زده در مبارزه هم پایبند بمونه. ولی می دونید قضیه چیه؟ امکان نداره به این حرف ها پایبند باشه! چنین تغییر پایه ای در سبک مبارزه یک مبارز به این سادگی نیست و دو سه تا باخت دیگه تا خداحافظی با UFC براش باقی نمونده!
    این Paulie Malignaggi هم به معنای واقعی کلمه شده انگل کانر، افتاده دنبال اون و بدگویی می کنه که جلب توجه بکنه، آخه بگو وسط این همه کارشناس MMA کی به حرف تو اهمیت میده؟
    اینبار بر عکس کانر افتاده دنبال
    مالینژگی، مالینژگی این حرف ها به واکنش نسبت به یکی از توئیت های کانر زده.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sajjad Fazli نمایش پست ها
    لوک راکهولد با تمام احترام به طرفدارانش از جمله حسن عزیز ولی باید بگم این حرفهایی که زده از تعلیق طولانی مدت جان جونز و لزنر البته لزنر جزء سنگین است جداست موضوعش ولی سر استخونی از حرفهاش مشخصه که دوست داره به نیمه سنگین بیاد ولی موقه ای بیاد که نه جونز انجا باشه و نه دوست عزیزش کورمیه. چون گفته تا دی سی هم هست نمیام
    والا سجاد انقدر این بشر خود شیفتست دیگه طرفدارش نیستم. غرور بیش از حد. نقطه ضعفشم پیدا کردن و دیگه هرگز قهرمان نمیشه
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)