ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba

ایا مبارزه انتونی جاشوا در برابر الکساندر پوتکین مثل قدم زدن توی پارک یا ....

فردا 22 سپتامبر انتونی جاشوا یک بار دیگه به استادیوم ومبلی برمیگرده تا از عناوین اش دفاع کنه اخرین باری که جاشوا در ومبلی مبارزه کرد مقابل ولادیمر کلیچکو بود مبارزه ای که یکی از بهترین مسابقات تاریخ سنگین وزن شد
    الکساندر پوتکین با رکورد 1_34 دارنده مدال طلا المپیک 2004 و قهرمان سابق سنگین وزن WBA پس از 5 سال که از اخرین شکستش مقابل ولادیمر کلیچکو گذشته یک بار دیگه این شانس داره که قهرمان جهان بشه پوتکین شماره 3 رنکیگ سنگین وزن هست درست پشت سر جاشوا و وایلدر اون بدون شک بعد از کلیچکو خطرناک ترین و بهترین بوکسوری که مقابل جاشوا قرار گرفته سبک هجومی ساشا پوتکین و ضربات لفت هوک سنگین اش میتونه برای جاشوا دردسر درست کنه
    اگر به تاریخ سنگین وزن بوکس نگاه کنیم همیشه اتفاقات غیر منتظره زمانی افتاده که ما انتظار نداشتیم هیشکی انتظار نداشت سانی لیستون از محمد علی کلی شکست بخوره قبل از مسابقه از 45 خبرنگار سوال کرده بودند کی مبارزه میبره 43 نفر گفته بودند سانی لیستون ولی محمد علی شکستش داد مایک تایسون زمانی باخت که هیشکی فکرش رو هم نمی کرد مقابل یه بوکسور معمولی به اسم جیمز باستر داگلاس در ژاپن ناک اوت شد یا لنوکس لوییس که در کمال ناباوری مقابل الیور مک کال ناک اوت شد
    احساس عموم مردم نسبت به مبارزه پوتکین و جاشوا طوریه که انگار جاشوا می خواد توی پارک قدم بزنه ولی دوستان قدرت و سبک مبارزه پوتکین همراه با اراده قوی اش میتونه همه ی مارو سوپرایز کنه ایا میتونه یا نه؟؟؟؟؟
    مسابقات مقدماتی رویداد جاشوا و پوتکین

Sergey Kuzmin 244¾ 12 0 0 VS David Price 265¼ 22 5 0

Matty Askin 199½ 23 3 1 VS Lawrence Okolie 199¼ 9 0 0

BBBofC British Cruiserweight Title

Luke Campbell 134¼ 18 2 0 VS Yvan Mendy 134½ 40 4 1

کاربر سایت

عضو انجمن
    121
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    عجب مبارزه ای بشه ممنون بابت پوشش اخبار و اطلاع رسانی که میکنید
    امیدوارم مثل همیشه ای جی عالی باشه و این مبارزه رو با ناک اوت ببره ولی قطعا مبارزه ی اسونی برای هیچ کدومشون نیست درسته که هر اتفاقی
    ممکنه بیوفته ولی فکر نکنم این روند شکست ناپذیری انتونی جاشوا به این زودی تموم بشه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    5,234
    من زیاد بوکس نگاه نمیکنم ولی میدونم که جاشوا یکی از بوکسورهای پول ساز حال حاضر هست و مسابقه در لندن برگزار میشه جایی که طرفدارها همه جوره از انتونی حمایت میکنن ، من اخرین مبارزه پووتکین رو دیدم ، حریفشو تقریبا کشت خیلی وحشتناک بود ، این ها رو گفتم شاید مث مبارزه اول وارد - کووالف یا مسابقه اول گنادی - کانلو ( اکثرا معتقد بودن که*گنادی برد ) بشه ، پووتکین باید حواسشو جمع کنه اگه بخواد ببره باید ناک اوت کنه یا اینقد خوب باشه که داورها نتونن مسابقه رو برا جاشوا در بیارن به نظرم هیچ مسابقه ای برای هیچ مبارزی ساده نیست ، جاشوا فعلا بهترین سنگین وزن دنیاس و احتمالا همه انتظار بردشو دارن ، نمیگم برد بدون دردسر ولی همه انتظار دارن که ببره ، که اینم یه جورایی فشار روانی برای جاشوا هست ، یه حس دوگانه ای دارم ، دوست دارم یه اتفاق شوکه کننده ببینم مث برد پووتکین با ناک اوت ببینم و از جهتی دوست دارم جاشوا با موفقیت تایتل دیفنس کنه تا مبارزشو با فیوری یا وایلدر ببینم !!!
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba
    اونایی که دسترسی به شبکه ورزش تاجیکستان دارند می تونند مسابقه جاشوا و پووتکین ساعت 11.25 به صورت زنده ببینند
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)