ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 31
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 نتایج رویداد: UFC 229: Khabib vs McGregor

نتایج رویداد:
    UFC 229: Khabib vs McGregor
    نتایج رویداد:  UFC 229: Khabib vs McGregor

برای مشاهده امار ارقام به صورت کامل و پیشرفته ..صبر کنید صفحه به صورت کامل بارگزاری شود.

با کیلیک بر روی هر مبارزه امار ارقام کامل اون رو مشاهده کنید.

خلاصه نتایج رویداد یو اف سی 229
    Spoiler: show

فایترهای زیر 50,000 دلار جایزه دریافت کردن:
    Fight of the Night: Tony Ferguson vs. Anthony Pettis
    Performance of the Night: Derrick Lewis and Aspen Ladd

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر سایت

عضو انجمن
    763
    مبارز مورد علاقه AlexanderGustafsson_Headshot
    مدت زیادی هست که کامنت ندادم، ولی این رو بگم که همیشه از کانر متنفر بودم.
    مربی حبیب میگه من بهش(حبیب) گفتم ، اگر عصبانی بشی باختی (البته قبل مسابقه رو می گفت). حبیب یک جوری رفتار کرد که انگار نه انگار که حرف های کانر کَکی ازش گَزیده باشه. ولی خب بعد از مسابقه معلوم شد تا فیها خالدون خودش و هم تیمی هایش رو مورد عنایت قرار داده که واقعا هم حرف های کانر جای عصبانیت داره. به شخصه مخالف حرکت حبیب بعد از مسابقه بودم اون هم به هر علتی چون همینکه شکستش دادی کافیه. فقط اون هم تیمی حبیب رو دیپورتش کنند تا حساب کار دستش بیاید . البته کلا معلوم نبود کی به کیه و عجب شیر تو شیری بود.
    به وسط کشیدن اعتقادات و .... یک شخص صرفا جهت عصبانی کردنش کار درستی نیست در واقع اینه که اخلاق رو از این رشته ورزشی میگیره و این وحشتناکه ،حتی وحشتناک*تر از این که بعد از پیروزی به سمت تیم و مربان حریفت یورش ببری.
    کانر قبلاً ترش تاک بود اما در این دو کنفرانس قبلی تنها چیزی که دیدم یک دلقک( با پوزش از خودش! و طرفدارانش محترمش) و در بهترین حالت یک استندآپ کمدین بود.
    بیشتر از عملکرد حبیب ، این عملکرد کانر در خاک بود که تجعب داشت . که اجازه نداد بلاهایی رو که حبیب به راحتی سر حریف های قبلیش میاورد رو بر سرش بیاره.
    راند چهارم هم از سر ناچاری و نفس نداشتن برای دوباره بلند شدن خودش رو در اختیار حبیب داد.
    اینها به کنار واکنش پتیس از خون ریزی تونی از ناحیه صورت بود.پتیس نشون داده دست از خودسری هاش برداشته و تمرکز بیشتری بر روی مبارزه و برگشت به روزهای اوجش گذاشته. (شاید از برادرش یاد گرفته!)
    در کل به جز مبارزه اصلی ، رویداد جذاب و سرگرم کننده ایی بود ، از مقدماتی گرفته تا مبارزات اصلی.
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    فقط یک آپدیت کوچیک کنم این که من الان کنفرانس و وقت کردم ببینم و این جوری که دانا وایت میگه پول کانر داده شده ولی سهم حبیب و کمیسیون ورزشی نوادا نگه داشته تا فیلمها و تماشا کنه و ماجرا و بررسی کنه.
    سه تا از هم تیمی های حبیب دستگیر شدن ولی چون کانر شکایت از کسی نکرده آزادشون کردن. جالبه بدونید اون زبیر توخوف که گفتم و هم تیمی حبیب هست قرار بود که در رویداد بعدی با آرتم لوبوف رفیق کانر مبارزه کنه ولی دانا وایت اعلام کرد که کسایی که در این اتفاق حظور داشتن از تیم حبیب اگه در UFC باشن دیگه مبارزه نخواهند کرد که الان دیدم اسمش به عنوان حریف لوبوف خط خورده.
    و در مورد ویزا و این موارد هم گویا ممکنه که اتفاق بیفته و دانا وایت اصلا گفته هاش در این مورد بوی خوبی نمیداد. میگفت فرماندار نوادا تو ورزشگاه بوده و بعد از اتفاق در حال فرار کردن بوده .
    (البته بقیه شو هنوز ندیدمولی در صورت متوجه شدن چیز جدیدی حتما اطلاع رسانی میشه.)
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba
    نقل قول نوشته اصلی توسط kingmilad نمایش پست ها
    کسی مهارت حبیب رو تو این مسابقه نفی نمیکنه ولی امکانات تمرینی و مربی های کانر 10 برابر بیشتر از حبیبه و کانر میتونست بهتر از اینا آماده باشه
    نه حالا مبارزه ریمچ برگزار شد حتما می بینیم مبارزه مثل مسابقه اول تموم میشه کانر مشکل کاردیو و گرپلینگ داره حالا قبل از مبارزه با حبیب یه مسابقه دیگه هم میداد این ضعف های همیشگی مک گروگر هست
    کاربر سایت

عضو انجمن
    513
    چند تا چیز توی مبارزه(حبیب-کانر) بود که دوستان دقت نکردن؛
    اول این*که دوتا مبارز، هم کانر و هم حبیب، به شدت استرس داشتند و این توی مقدمات ورودشون به اکتاگون کاملا مشهود بود.
    دوم این*که واسم عجیبه چرا دوستان یقین قبلی*شون مبنی بر این*که کانر توی خاک هیچ فرقی نکرده و کیفیت کارش تو این دو سال توی گرپلینگ و کشتی بالا نبرده، توی راوند اول حبیب به سختی کانر رو خاک کرد و این واسه من عجیب بود که چقدر کانر روی کشتی*ش کار کرده، و دیگه اینکه حبیب توی خاک نتونست کاری رو که با دیگر حریفانش می*کرد با کانر بکنه و این دلیلش یا استرس و فشار روانی و عصبانیت حبیب بود یا بهتر شدن کانر توی گرپلینگ و کار توی خاک.
    من حدس می*زدم حبیب پیروز میدان بشه با سابمیشن آر ان سی یا ان سی، چون کانر وقتی حریفش روش به حالت ماونت و فول ماونت قرار میگیره مثل این*که از صورتش و دفرمه شدن صورتش بترسه سریع می*چرخه و وضعیت خودشو بدتر می*کنه.
    پ.ن.۱ : مردمان شوروی سابق در نظر من خیلی خو*ن*سرد و آرام بودن و هرگز توی ورزش عصبانیت*شون رو ندیده بودم(البته تا اونجا که یادمه) اما اینجا حبیب خلافشو نشونم داد.
    پ.ن.۲: بازی و مسابقه و مبارزه*ی ورزشی وقتی جدی گرفته بشن تبدیل میشن به خشونت، کانر به وضوح یه بیزنس*من*ه که رفتارها و حرفاش برای پول بیشتر در آوردنه، توی مبارزاتش معمولا بعد از دو سه راوند با حریفش دست میده. وقتی حبیب توی راوند سوم از دست دادن امتناع کرد فهمیدم چقدر عصبیه و ممکنه ببازه، علت کم آوردن حبیب توی راوند سوم یکیش همین بار سنگین روانی*ای بود که روی دوش*ش بود که ...
    کاربر سایت

عضو انجمن
    121
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    ادمین عزیز ممنون بابت پوشش بی نقصو کاملتون مثل همیشه
    عجب رویدادی بود واقعا دلم خنک شد کانر حقش بود اینطوری تحقیر شه و حبیب نشون داد که یه مبارزه واقعیه خیلیا میگن اشتباه کرده ولی من فکر میکنم کارش منطقی بود
    حتی اگر محروم هم شه بازم ارزششو داره ؛ حبیب همون اندازه که از کانر متنفره از دینا وایت هم بدش میاد کاملا مشخصه تو کنفرانس دینا میگفت کمربند های کانر رو بهش بدین!
    و خیلی رفتارای دیگش و بیش از حد هوای کانرو داشتن که خیلی مسخرس ؛ حبیب حق داشت چون به تمام چیزای با ارزشش توهین شد ...
    پراپر تولو
    کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    591
    مبارز مورد علاقه FrankMir_Headshot
    چرا هیچکس از کامبک فوق العاده دریک لوئیس چیزی نمیگه؟ بنده خدا همون دقیقه اول نفس کم اورد. جایزه بزدل ترین فایتر سال هم باید بدن به وولکوف که میتونست بازی رو ببره اما هی عقب نشینی میکرد و نمیرفت برا TKO حقش بود اونجور 10 ثانیه مونده به پایان ببازه. لوئیس مصاحبه بعد از فایتش هم که دیگه ترکوند..
    کانر هم دلم براش سوخت درسته خیلی قبلش توهین کرد اما کسی که تو یه مبارزه عملا نابود میشه لیاقتش این نیست که بعدش به خودش و هم تیمی هاش توهین بشه و بعدشم بهش حمله کنن.
    حبیب از نظر تکنیکی خیلی عالیه و امیدوارم به سرنوشت هم تیمی ش کین ولاسکز دچار نشه.
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    6
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    کانر اون کانر همیشگی نبود از لحظه ورودش معلوم بود که استرس داره چون من همه ی مسابقه هاش رو ده ها بار نگاه کردم این سری واقعا فرق داشت،اشتباه بزرگش این بود که میخواست خیلی اروم و با دقت کار کنه اما حبیب یهکشتی گیره و زیرگیری های وحشیانه ای داره کانر بااید یه فکری به حال زیر گیریاش میکرد،مسلما اگه مسابقه رو سرپا ادمه میداد شانس برنده شدنش خیلی بود .. امااا امیدوارم با این حقارت سازمان ترک نکنه،چون واقعا با زحمت به اینجا رسیده و لیاقتشو داشته که قهرمان باشه ،کساییم که میگن پر ادعا و اینا نمیدونن ک اینکارا واسه فروش بیشتره ک متاسفانه حبیب اینارو جدی گرفت خیلی چون زبون جواب دادن نداشت
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    9
    تو راند یک وقتی حبیب زیر گرفت اومد روی کانر کل انرژی کانر ته کشید . خستگی کانر از راند دو کاملا واضحه . کانر باید برای بازی ریمچ از اول راند حمله کنه تا فرصت زیر گیری به حبیب نده تو راند دو و سه میتونست حمله کنه ولی کانر میخواست حساب شده کار کنه که بخاطر استرسش بود . در کل کانر افتضاح بود
    کاربر سایت

عضو انجمن
    461
    99% مطمئن بودم خبیب میبره روی احساسات رای به برد کانر دادم
    یکی از بزرگترین مشکلات کانر تو این چند ساله که همه به خوبی ازش با خبرند کاردیو ضعیف کانر
    بعد از 10 دقیقه خالی میکنه کاملا و دیگه توانایی لازم ندازه و فقط سعی میکنه مبارزه تموم کنه هر جور شده
    بعیدم میدونم این مشکل رفع کنه چون تا حالا چند بار ضربه خورده سر همین قضیه اگه قرار بود درست بشه تا الان درست میشد

تیم کوچینگ کانر خوب نیست حقیقتا و گیم پلن درستی انتخاب نمیکنن و از لحاظ فنی چیزی به کانر اضافه نمیکنن
    کانر به خاطر همین پیشرفتی به اون صورت نداشته تو این چند سال
    به خاطر این که باشگاهSBG تو زادگاهش و این که مربیا بیشتر نقش دوستش بازی میکنن تا مربی
    کانر چون با اینا شروع کرده بعید حتی کمپ و مربیایی که داره عوض کنه
    همین بزرگترین لطمه بهش میزنه

.............................
    راجب فایت نمیدونم کانر چرا خبیب دنبال میکرد و گوشه کیج میرفت باید تا جایی که ممکن بود سعی میکرد در مرکز باشه و فاصله حفظ کنه
    اینم بگم تیک داون دیفنس کانر به خاطر تمریناتش خیلی پیشرفت کرده بود ولی وقتی با خبیب فایت میکنی از 10 بار اقدام 9 بار دفاع کنی همون یه بار کافیه برای خبیب که دیگه نذاره بلند شی و راند بگیره
    تو راند اول خبیب تمام وزنش روی کانر بود با این که به اون صورت مشتی نزد ولی کانر خسته کرد
    (این قانون MMA باید به نظرم عوض راجب مبارزات تو خاک یا حداقل داورا کمی انعطاف نشون بدن خبیب بدون این که کاری کنه کل مبارزه تو راند یه رو حریفش بود
    هرب دین باید سرپا میداد وقتی مشتی رد و بدل نمیشه چه لزومی داره ادامه فایت ؟؟؟)
    تو راند دوم با گرند اند پوند وحشتانک حرفی باقی نذاشت
    تو راند سوم کانر اصلا نفس نداشت و قدرتش تحلیل رفته بود وگرنه خبیب کسی نبود که که کانر ناک داون کنه
    کانر خوب نبود تو راند سوم نه رقص پا همیشگی داشت نه ضرباتش دقیق میزد و نفس نداشت
    .........
    کانر بر میگرده قدرت مند تر از همیشه همونطور بعد از شکست با نیت برگشت
    زندگی بالا و پایین داره گاهی شکست و گاهی پیروزی مهم این که تو مواقع حساس و زمانی که همه ازت نامیدن خودت جمع جور کنی و ثابت کنی اشتباه میکنن
    امیدوارم دوباره همون کانر سر حال ببینم کسی با ضربه چپش حریف نابود میکرد.

راجب خبیب بگم اگه کانر نبود هیچوقت تو عمرش اینقدر بهش توجه نمیشد و در عرض چند روز به 11 میلیون فالوور نمیرسید
    تمام کسایی که از کانر خشم داشتن پشت خبیب بودن و وقتی برد عروسی گرفتن
    خیلی دوست دارم فایتای بعدی خبیب بینم وقتی با همون روش قدیمی و کسل کنندش مبارزه میکنه چه قدر میفروشه مبارزاتش
    بعد چنتا فایت مسئولین UFC دوباره دست به دامن کانر میشن بیاد با خبیب مبارزه کنه
    چون خبیب مبارز جذابی نیست چه داخل زمین چه بیرون و کسی نمیتونه این حقیقت کتمان کنه ...
    بعد از فایت نشون داد حرفای کانر روش تاثیر گذاشته و تو ذهنش مونده بود
    حداقل کانر خودش ادم موجه ای نشون نمیده همون چیزی که هست به همه نشون میده ولی خبیب ادای ادم خوبارو در میاره

یک انتقاد به مسئولین سایت : نمیدونم کانال تلگرام دست کدوم یکی از شما هاست ولی اصلا خوب نیست اینقدر یک تعرفه و با کینه ورزی
    مطالب علیه کانر انتشار میدید و خبیب جوری نشون میدیدن که انگار از اسمون نازل شده ، میدونم از کانر بدتون میاد ولی یک درصد احتمال بدین کانر
    طرفدار داشته باشه و عضو سایت و کانالتون باشه حداقل احترام اون شخص نگه دارید
    همین که داخل انجمن تو اکثر بحثا و اخبار مربوط به کانر بهش توهین میکنید و ناسازا میدن فکر کنم کافی باشه دیگه تو کانالتون این کار نکنید

Not on my level

مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط Lesnar Smart نمایش پست ها
    یک انتقاد به مسئولین سایت : نمیدونم کانال تلگرام دست کدوم یکی از شما هاست ولی اصلا خوب نیست اینقدر یک تعرفه و با کینه ورزی
    مطالب علیه کانر انتشار میدید و خبیب جوری نشون میدیدن که انگار از اسمون نازل شده ، میدونم از کانر بدتون میاد ولی یک درصد احتمال بدین کانر
    طرفدار داشته باشه و عضو سایت و کانالتون باشه حداقل احترام اون شخص نگه دارید
    همین که داخل انجمن تو اکثر بحثا و اخبار مربوط به کانر بهش توهین میکنید و ناسازا میدن فکر کنم کافی باشه دیگه تو کانالتون این کار نکنید

در سایت کی به کانر توهین کرده ..؟حالا یکی ازفایتر خوشش نمیاد مورد علاقش نیست یا انتقاد داره ازش ؛ اون بحثش جداست ..
    اما شما اگر توهینی شده اطلاع بدید ؛بررسی میکنیم و هم تذکر میدیم ..اگر تکرار بشه پاک میکنیم ؛ هر فایتری باشه فرقی نداره !!!

ما تا جایی که سعی داریم حواسمون هست نه به فایتری توهین بشه نه به هواداراش و بارها تذکر دادیم ... زیر پست اخبار هامون هم هست..
    حالا شما که اینقدر راحت عملکرد سایت رو زیر سوال میبرید طبیعیه وقتی بچه ها کانال خبر های خبر گزاری های مختلف رو پوشش میدن ؛ هم فکر کنید حتما از خودمون خبر درمیاریم تا کانر رو بکوبیم ...نخیر تیم فضای مجازیمون فن نیستند و صرفا گفته ها ؛ خبر ها و تحلیل ها رو ترجمه و منتشر میکنن...

اما سادست حبیب برنده شده فایت رو ؛ وخبر هاش و مصاحبه هاش بیشتر هست و کانر هم درحال ادامه بیزنسش و عکس گرفتن و گذاشتن در اینستاست ..
    خبر رو پوشش ندیم تا کاربر ناراحت نشه ؟ برد و باخت در کریر همه فایتر ها بود و مطمینن کانر برنده میشد ؛ حتما خبر هاش بیشتر کارد میشد ...

همه کاربران میتونن اگر جایی توهینی حرف بدی و خلاف قوانین سایت رو مشاهده کردند ؛ مشابه عکس زیر با یک دکمه بدون اینکه نام و مشخصاتی باقی بمونه به ما خبر بدن :

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 31

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)