ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 29 از 33 نخست ... 192728293031 ... آخرین
نمایش نتایج: از 281 به 290 از 329
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    3,559
    مبارز مورد علاقه AdlanAmagov_Headshot

15 پرسش و پاسخ در زمینه ام ام ای

.
    به نام خدا

______

دوستان محترم اگر سوال یا ابهامی در زمینه هنرهای رزمی ترکیبی و یو اف سی برایشان پیش آمده

می توانند در این تاپیک مطرح کنند

این سوالات حتما توسط کاربران عزیز و یا مدیران پاسخ داده خواهد شد

شرکت در این تاپیک هم اطلاعات سوال کننده و هم اطلاعات پاسخ دهنده را افزایش می دهد

______

با تشکر از همراهی شما

.

پرسش و پاسخ در زمینه ام ام ای
    yang & yin
    " Using no way as way "
    ---
    ,I fear not the man who has practiced 10,000 kicks once "
    " but I fear the man who has practiced one kick 10,000 times

Bruce Lee
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    2
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    سلام ميشه ادرس باشگاه تهرانش رو بديد
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,344
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirmoradi نمایش پست ها
    سلام ميشه ادرس باشگاه تهرانش رو بديد
    سلام
    ما در اینجا ادرس یا باشگاه معرفی نمیکنیم.
    از صفحه قبل؛ ادرس تلگرامی که دوستان گذاشتند ارتباط بگیرید حتما راهنماییتون میکنند.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر سایت

عضو انجمن
    10
    مبارز مورد علاقه AlexGarcia_Headshot
    ببخشید که بی جا سوالم رو طرح میکنم ولی یه دغدغه ای دارم میخوام برم mma ولی تا حالا فبلا ورزش نکردم اکثر ورزش کارای این رشته قبلا دیگه حداقل کشتی کار کردن ولی من نه حالا این تا چه حد مشکل سازه ؟؟ یا اصلا مهم نیست و فقط یه پوئن مثبت به حساب میاد ؟ نظر شما دوستان چیه ؟ چون همش فکر میکنم برا اینکه تا حالا ورزش نکردم پس رفتم فایده نداره و وقت حروم کنی هست میخوام ببینم از بین دوستان ویا هم باشگاهی ها کسی هست که مثل من از صفر شروع کرده باشه ؟؟ ایا خوب پیشرفت کرده یا درجا زده ؟
    وسوال دومم هم اینه که خواهش میکنم بی تعصب بگند دوستان نظرشون در باره ساندا چیه mma یا ساندا کدوم قوی تره یا جفتش خوبه اگر بتونید یه ذره درباره ساندا هم توضیح بدید ممنون میشم مثل نقطه قوت و ضعف این دو ورزش
    بازم معذرت میخوام که بی جا سوال پرسیدم فقط خواهش میکنم هر کسی هر چی میدونه بگه و منو از گمراهی و همچنین نا امیدی در بیاره
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط سد مرتضی نمایش پست ها
    ببخشید که بی جا سوالم رو طرح میکنم ولی یه دغدغه ای دارم میخوام برم mma ولی تا حالا فبلا ورزش نکردم اکثر ورزش کارای این رشته قبلا دیگه حداقل کشتی کار کردن ولی من نه حالا این تا چه حد مشکل سازه ؟؟ یا اصلا مهم نیست و فقط یه پوئن مثبت به حساب میاد ؟ نظر شما دوستان چیه ؟ چون همش فکر میکنم برا اینکه تا حالا ورزش نکردم پس رفتم فایده نداره و وقت حروم کنی هست میخوام ببینم از بین دوستان ویا هم باشگاهی ها کسی هست که مثل من از صفر شروع کرده باشه ؟؟ ایا خوب پیشرفت کرده یا درجا زده ؟
    وسوال دومم هم اینه که خواهش میکنم بی تعصب بگند دوستان نظرشون در باره ساندا چیه mma یا ساندا کدوم قوی تره یا جفتش خوبه اگر بتونید یه ذره درباره ساندا هم توضیح بدید ممنون میشم مثل نقطه قوت و ضعف این دو ورزش
    بازم معذرت میخوام که بی جا سوال پرسیدم فقط خواهش میکنم هر کسی هر چی میدونه بگه و منو از گمراهی و همچنین نا امیدی در بیاره
    با سلام به شما و کسب اجازه از بزرگان و اساتید.
    شما اول بفرمایید هدفتون چیه؟
    میخواهید قهرمان جهان بشید؟ مثلا میخواهید فایتر UFC بشید؟
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    10
    میخوام شروع کنم و شایدم وقتی علاقه ام بیشتر شد دنبال پیشرفت هم رفتم و به قول شما عزیز خواستم فایتر هم بشم و تو مسابقات شرکت کنم
    نقل قول نوشته اصلی توسط Spirit نمایش پست ها
    با سلام به شما و کسب اجازه از بزرگان و اساتید.
    شما اول بفرمایید هدفتون چیه؟
    میخواهید قهرمان جهان بشید؟ مثلا میخواهید فایتر UFC بشید؟
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    میخوام شروع کنم و شایدم وقتی علاقه ام بیشتر شد دنبال پیشرفت هم رفتم و به قول شما عزیز خواستم فایتر هم بشم و تو مسابقات شرکت کنم

علاقه یک بحث جدا هست.
    اگر علاقه دارید چرا میگید کدوم بهرته؟
    کسی که علاقه داره و هدفش شرکت در مسابقات بزرگ هست و میخواد از بهترین ها باشه نباید براش مهم باشه که کدوم بهرته. میگه من میرم و سعی میکنم همه رشته های رزمی و تا حد عالی یاد میگیرم چون میخوام بهترین باشم. برای همین پرسیدم که هدفتون چیه تا بتونم از نظر سخت افزاری و موارد دیگه بهتون کمک کنم.
    میخوام صادقانه بدونم ته فکرتون چیه و برای چیه به این فکر افتادید که برید سمت این رشته؟
    با این جوابتون من فکر میکنم فقط دلتون میخواد امتحان کنید.نظر شخصیم اینه که MMA مبارزه هست و نحوه اجرای فنون زیاد اهمیت نداره. بیشتر کمک میکنه از اون فنون به شما ضربه وارد نشه.
    مثلا کسی که کشتی خوبی داره نیاز نیست حتما در هر مبارزه ای الا و بلا زیگیری کنه و بخواد حریفش و خاک کنه. میتونه این کار و هم انجام بده ولی اجباری درش نیست. میتونه از توانایی کشتی و مبارزه خاکش استفاده کنه و بدونه نگرانی از خاک شدن به خاطر توانایی هاش سرپا کار کنه. پس فکر نکنید کشتی یاد گرفتن صرفا به این معناست که حتمی از همون استفاده میکنید چون زمانی که نتونید حریفتون و خاک کنید اون وقت به مشکل برمیخورید پس باید مبارز همه فن حریف باشید و در همه زمینه های فعالیت کنید. اما برای داشتن بک گراند بهتر در زمینه MMA بلد بودن یکی از فنون روی خاک یک مزیت هست. یک اصطلاحی وجود داره که میگه هر کسی میتونه مشت سنگین پرت کنه حتی از نظر تکنیکی ضعیف ولی سابمیت کردن و موقعیت ساختن در خاک و مبارزه روی زمین چیزی نیست که به راحتی بشه یاد گرفت. برای همین بهترین های MMA معمولا بک گراند جودو و بیشتر کشتی دارن.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    10
    بله درست میفرمایید من میخواستم برم رزمی و از ام ام ای خیلی خوب شنیدم و بعد از اون از ورزش هاییکه به معروفیت این نیستند ( مثل ساندا یا اگر اشتباه نکنم دایکاجیدو یا یه اسمی تو این مایه ها ) میخواستم شبها که بی کارم برم باشگاه رزمی و خوب برای این گفتم اگر شد مسابقات برم منظورم این بود که هدفم اینه برم باشگاه یه چیزی یاد بگیرم ولی وقتی ببینی میشه حالا یه مساب قه ای هم بری ببینی میتونی فایتر باشی یا نه ولی فکر کنم شما عزیز برداشت کردید که میخوام روش سرمایه گذاری کنم و بگم من باید یه فایتر خوب باشم و برم سکوی جهانی ولی واقعیت اینهاول باید برم ببینم اصلا به این حرفا میخورم یانه چون زور همه چیز نیست ببینم میتونم مثل بقیه فرز باشم میتونم تکنیکی باشم این حرفا واسه چند سال دیگست بعد که شناخت کامل پیدا کردم بگم خوب حالا میخوام برم مسابقه
    الان راهنمایی شما چیه دوست عزیز ؟؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Spirit نمایش پست ها
    علاقه یک بحث جدا هست.
    اگر علاقه دارید چرا میگید کدوم بهرته؟
    کسی که علاقه داره و هدفش شرکت در مسابقات بزرگ هست و میخواد از بهترین ها باشه نباید براش مهم باشه که کدوم بهرته. میگه من میرم و سعی میکنم همه رشته های رزمی و تا حد عالی یاد میگیرم چون میخوام بهترین باشم. برای همین پرسیدم که هدفتون چیه تا بتونم از نظر سخت افزاری و موارد دیگه بهتون کمک کنم.
    میخوام صادقانه بدونم ته فکرتون چیه و برای چیه به این فکر افتادید که برید سمت این رشته؟
    با این جوابتون من فکر میکنم فقط دلتون میخواد امتحان کنید.نظر شخصیم اینه که MMA مبارزه هست و نحوه اجرای فنون زیاد اهمیت نداره. بیشتر کمک میکنه از اون فنون به شما ضربه وارد نشه.
    مثلا کسی که کشتی خوبی داره نیاز نیست حتما در هر مبارزه ای الا و بلا زیگیری کنه و بخواد حریفش و خاک کنه. میتونه این کار و هم انجام بده ولی اجباری درش نیست. میتونه از توانایی کشتی و مبارزه خاکش استفاده کنه و بدونه نگرانی از خاک شدن به خاطر توانایی هاش سرپا کار کنه. پس فکر نکنید کشتی یاد گرفتن صرفا به این معناست که حتمی از همون استفاده میکنید چون زمانی که نتونید حریفتون و خاک کنید اون وقت به مشکل برمیخورید پس باید مبارز همه فن حریف باشید و در همه زمینه های فعالیت کنید. اما برای داشتن بک گراند بهتر در زمینه MMA بلد بودن یکی از فنون روی خاک یک مزیت هست. یک اصطلاحی وجود داره که میگه هر کسی میتونه مشت سنگین پرت کنه حتی از نظر تکنیکی ضعیف ولی سابمیت کردن و موقعیت ساختن در خاک و مبارزه روی زمین چیزی نیست که به راحتی بشه یاد گرفت. برای همین بهترین های MMA معمولا بک گراند جودو و بیشتر کشتی دارن.
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    9
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    سلام یه سوال دارم من چند سال تو رشته های مختلف مثل جودو و کیوکوشین و وشو و .... فعالیت کردم و چند تا مدال کشوری هم دارم الان میخوام ام ام ای رو شروع کنم میخواستم بدونم که چجوری میشه به یو اف سی پیوست و چه قدر شانس موفقیت دارم
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    بله درست میفرمایید من میخواستم برم رزمی و از ام ام ای خیلی خوب شنیدم و بعد از اون از ورزش هاییکه به معروفیت این نیستند ( مثل ساندا یا اگر اشتباه نکنم دایکاجیدو یا یه اسمی تو این مایه ها ) میخواستم شبها که بی کارم برم باشگاه رزمی و خوب برای این گفتم اگر شد مسابقات برم منظورم این بود که هدفم اینه برم باشگاه یه چیزی یاد بگیرم ولی وقتی ببینی میشه حالا یه مساب قه ای هم بری ببینی میتونی فایتر باشی یا نه ولی فکر کنم شما عزیز برداشت کردید که میخوام روش سرمایه گذاری کنم و بگم من باید یه فایتر خوب باشم و برم سکوی جهانی ولی واقعیت اینهاول باید برم ببینم اصلا به این حرفا میخورم یانه چون زور همه چیز نیست ببینم میتونم مثل بقیه فرز باشم میتونم تکنیکی باشم این حرفا واسه چند سال دیگست بعد که شناخت کامل پیدا کردم بگم خوب حالا میخوام برم مسابقه
    الان راهنمایی شما چیه دوست عزیز ؟؟
    بیشتر پرسشم از اینکه هدقتون چیه این بود که بفهمم خط ذهنیتون کجاست .
    میتونید برید کشتی تا بیسیک مبارزه و موقعیتها روی خاک و بهتر یاد بگیرید. در کنارش میتونید ووشو ساندا هم کار کنید.
    ولی بدونید مراحل بعدی یعنی تتمرین با بهترینها در بهترین مکانها با بهترین امکانات هست که مساوی میشه با هزینه و موارد دیگه.
    خود امیر علی اکبری در تایلند میرفت برای تمرین.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    نقل قول نوشته اصلی توسط syber_natare نمایش پست ها
    سلام یه سوال دارم من چند سال تو رشته های مختلف مثل جودو و کیوکوشین و وشو و .... فعالیت کردم و چند تا مدال کشوری هم دارم الان میخوام ام ام ای رو شروع کنم میخواستم بدونم که چجوری میشه به یو اف سی پیوست و چه قدر شانس موفقیت دارم
    سلام.
    سازمان UFC بیشتر فایترهایی و که در جاهای دیگه مبارزه میکنند پیدا میکنه. اونهایی که عملکرد خوبی در سازمانهای دیگه دارن. رسیدن به اون سازمانها مهمتره.
    باید رابطهای قوی داشته باشید.
    مثلا اگه برید در اون کشورها هزینه کنید و در باشگاهای معروفشون تمرین کنید احتمال دیده شدن و پیشنهاد دادن بهتون بیشتره.
    بازم میگم مثل امیر علی اکبری که هزین کرد رفت تایلن در AKA تایلند تمرین کرد. بهش مبارزه دادن و اونجا تونست بدرخشه که باعث دیده شدنش شد.
    امیر 11 شهریور 1396

صفحه 29 از 33 نخست ... 192728293031 ... آخرین
نمایش نتایج: از 281 به 290 از 329

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 22 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 22 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)