ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,310
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

آرتم لوبوف: کانر مرد واقعی است |مدیر برنامه حبیب نورماگمدوف :حبیب در مقابل GSP؟|مصاحبه لوک راکهولد|و..

آرتم لوبوف: کانر مرد واقعی است |مدیر برنامه حبیب نورماگمدوف :حبیب در مقابل GSP؟|مصاحبه  لوک راکهولد|و..
    آرتم لوبوف: کانر مرد واقعی است. او سزاوار انتقام گیری از حبیب نورماگومدوف در مبارزه مجدد است.
    لوبوف معتقد است یو اف سی باید یک شانس دیگربرای مبارزه با حبیب به کانر بدهد.
    او در کفنرانس خبری یو اف*سی فایت نایت ۱۳۸ اظهار کرد: “من فکر میکنم این مبارزه منطقی است.او برای خیلی ها از جمله یواف سی پول ساز بوده، پس چرا نباید این مبارزه را به او بدهند؟”
    “کانر کسی است که همیشه به اطرافیانش توجه دارد،او هیچ وقت جا نزد و بدون هیچ مشکلی فقط مبارزه کرد.او یک مبارز واقعی،یک مبارز جنگنده و یک مرد واقعی است.بنابراین این مبارزه را به کانر بدهید.”

آرتم لوبوف: کانر مرد واقعی است |مدیر برنامه حبیب نورماگمدوف :حبیب در مقابل GSP؟|مصاحبه  لوک راکهولد|و..

* علی عبدلعزیز مدیر برنامه حبیب نورماگمدوف در توعیتر خود اعلام کرده که "خبر های جدیدی تو راه هست که مغزتون رو منفجر میکنه"،خبر های غیر رسمی حکایت از این داره که در حال حاضر مذاکره برای مبارزه بین حبیب و جورج سینت پیر در حال انجام هست ولی با این وجود هنوز هیچ خبر رسمی در این باره داده نشده

آسیب پا ، بینی شکسته و زانوی ملتهب کابوسی که باعث دوری لوک راکهلد از یو اف سی ۲۳۰ شد.

لوک راکهلد از جمله ی مبارزانی است که آسیب دیدگی های فراوانی را تجربه کرده است.شروع این کابوس آسیب پا و بعد از آن انجام عمل جراحی بود.

راکهلد در مصاحبه با رادیو سابمیشن گفت: “این یک عمل جراحی نادرست بود. متاسفانه این کار توسط چند پزشک انجام شد و من نمیخواهم بگویم از روی عمد بوده، اما این یک حرکت بسیار وحشتناک بود که آنها انجام دادند.بنظر می رسید که یک جراحی سطحی است و به همین خاطر آنرا قبول کردم و مطمئنا این بدترین کاری است که تا به حال در زندگی ام انجام دادم، بنابراین واقعا نمی توانم با آن ارتباط بر قرار کنم.”

”این فقط یک اشتباه نیست،من نمی تواند ضربه پا بزنم. در تمام اردوی تمرینی من نتوانستم از پای چپم برای ضربه زدن استفاده کنم.متاسفانه در راه برگشت از وگاس دچار عفونت شدم و فکر میکردم که بهتر می شود، اما پایم قرمز و ملتهب شدو این خطرناک بود، چون که پوستم باید رشد می کرد.”

اما این تنها مشکل راکهلد نبود،او همچنین ادامه داد: “در تمرین گرپلینگ در اثر برخورد آرنج، دچار شکستگی بینی شدم و اکنون با دو مشکل باید می جنگیدم.
    بنابراین مربیانم مرا مجبور کردن که از مبارزه با وایدمن منصرف شوم و آنرا به زمان دیگری موکول کنم.”

به گزارش خبرنگار مطرح ام*ام*ای تبادل بن اسکرن با دمیتریس جانسون نهایی شد. بدین ترتیب جانسون به وان چمپیونشیب، و اسکرن به یواف*سی پیوستند.

دمیتریس جانسون نیز با گذاشتن عکسی از سازمان وان چمپیونشیب در اینستاگرام خود، این خبر را تایید کرد.

حال باید دید که آیا اسکرن میتواند نتایج خوبی در یواف*سی بگیرد یا این سازمان بخاطر از دست دادن یکی از بهترین مبارزان تاریخ سرزنش خواهد شد!

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر سایت

عضو انجمن
    240
    مبارز مورد علاقه ChadMendes_Headshot2012
    بن اسکرن جذابه ولی نه ب اندازه جانسون. جانسون ی فایتر استثنایی بود. نمیدونم چطور یو اف سی حاضر شد از دستش بده!
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    من هیچ جوره نمیتونم قبول کنم که دیمیتریس جانسون دادن رفت اصلا منطقی نیست!!!!!!!!!!!
    اخه این چه کاری بوده!!!!
    واقها عجیبه
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,724
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    من فکر میکنم UFC فقط یک تغییر میخواست انجام بده. علارغم عملکرد فوقالعاده جانسون اونا معتقد نبودن که دستته فلای ویت خیلی موفق و مهیج است و فروش و جذابیتی نداره و به نظرم این تغییر بیشتر در همون راستای اهداف فروش و بیزینس UFC انجام شده. سابقه نشون میده که مردم نسبت به چیزهای جدید بیشتر علاقه نشون میدن ولو این که خوب باشن یا نه. بن اسکرن هم از همون افرادی هست که کاریزمای خاصی داره و خیلی توجه جلب میکنه. بعد از اتفاقات UFC 229 سازمان نگران این است که یک جوری حواسها رو پرت کنه و بتونه مشتریهاش و نگه داره اونم الان که وضعیت آینده کانر و حبیب معلوم نیست.
    .....................
    تعجب میکنم.
    موقعی که آلدو با یک مشت شکست خورد گفتن چون اینقدر راحت باخته پس مبارزه مجدد برای چی؟ مبارزه همینه یک وقتایی غافل گیر میشی. طرف 10 سال قهرمان بود بهش مبارزه مجدد ندادن. 2 سال دسته وزنی و معطل کرد کمربند ازش نگرفتن. الان کورمیه چند ماه نیست قهرمان شده یکی از عنوان هاش و گرفتن. اون یکی و به خاطر مصدومیت و مبارزه نکردن خلع کردن. ای کاش برای همه این طوری باشه. لوبوف بهتره در مورد خودش حرف بزنه به جای اینکه همش از یکی دیگه مایه بگذاره و خودش و آویزون دیگران کنه. البته حق داره با این رکورد و افتضاح و مبارزاتی که میبازه فقط به خاطر کانر بهش مبارزه میدن باید هم آویزون طرف باشه.
    مبارزه مجدد بدن میشه حکایت مبارزه دوم با نیت دیاز. خودش و سرپا نگه میداره با حبیب تا 5 راند بعد داورها رای میدن به نفعش دوباره میشه ستاره و تنها کسی که حبیب و شکست داده.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    563
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط Spirit نمایش پست ها
    من فکر میکنم UFC فقط یک تغییر میخواست انجام بده. علارغم عملکرد فوقالعاده جانسون اونا معتقد نبودن که دستته فلای ویت خیلی موفق و مهیج است و فروش و جذابیتی نداره و به نظرم این تغییر بیشتر در همون راستای اهداف فروش و بیزینس UFC انجام شده. سابقه نشون میده که مردم نسبت به چیزهای جدید بیشتر علاقه نشون میدن ولو این که خوب باشن یا نه. بن اسکرن هم از همون افرادی هست که کاریزمای خاصی داره و خیلی توجه جلب میکنه. بعد از اتفاقات UFC 229 سازمان نگران این است که یک جوری حواسها رو پرت کنه و بتونه مشتریهاش و نگه داره اونم الان که وضعیت آینده کانر و حبیب معلوم نیست.
    .....................
    تعجب میکنم.
    موقعی که آلدو با یک مشت شکست خورد گفتن چون اینقدر راحت باخته پس مبارزه مجدد برای چی؟ مبارزه همینه یک وقتایی غافل گیر میشی. طرف 10 سال قهرمان بود بهش مبارزه مجدد ندادن. 2 سال دسته وزنی و معطل کرد کمربند ازش نگرفتن. الان کورمیه چند ماه نیست قهرمان شده یکی از عنوان هاش و گرفتن. اون یکی و به خاطر مصدومیت و مبارزه نکردن خلع کردن. ای کاش برای همه این طوری باشه. لوبوف بهتره در مورد خودش حرف بزنه به جای اینکه همش از یکی دیگه مایه بگذاره و خودش و آویزون دیگران کنه. البته حق داره با این رکورد و افتضاح و مبارزاتی که میبازه فقط به خاطر کانر بهش مبارزه میدن باید هم آویزون طرف باشه.
    مبارزه مجدد بدن میشه حکایت مبارزه دوم با نیت دیاز. خودش و سرپا نگه میداره با حبیب تا 5 راند بعد داورها رای میدن به نفعش دوباره میشه ستاره و تنها کسی که حبیب و شکست داده.
    احسنت....کلی تایپ کردنو برام کوتاه کردی
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)