ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,724
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

17 معاوضه بن اسکرن با دمیتریوس جانسون بین UFC و One championship !!

معاوضه بن اسکرن با دمیتریوس جانسون بین UFC و One championship !!

طبق گزارشی که ESPN منتشر کرده گویا سازمان UFC و One championship در حال گفتگو هستند برای معاوضه بن اسکرن با دمیتریوس جانسون.
    اطلاعی هنوز از صد در صد بودن موضوع و شرایط این معاوضه منتشر نشده ولی در صفحاتا مجازی بازتابهای متفاوتی رو به همراه داشته به همین دلیل ماهم خبر رو منتشر کردیم تا از نظرات شما مطلع بشیم.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    240
    مبارز مورد علاقه ChadMendes_Headshot2012
    نقل قول نوشته اصلی توسط Spirit نمایش پست ها
    گویا مبارزه بن اسکرن با رابی لالر برای UFC 233 نهایی شده
    فایتر راحتی بهش دادن. لالر اون مبارز سابق نیست. ضمنا تخصص خاصی تو گرپلینگ نداره. البته مشت هاش حرف نداره:)
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,399
    اتفاقا فایت راحتی نیس.رابی همیشه خطرناکه.ب چن تا باخت اخیرش نگا نکنید.مطمئنم عملکردش خیلی خوبه جلوی بن.من فایتای بن رو خیلی ندیدم ولی خیلی چشم گیر نیس نوع فایتش
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahin.r.1362 نمایش پست ها
    فایتر راحتی بهش دادن. لالر اون مبارز سابق نیست. ضمنا تخصص خاصی تو گرپلینگ نداره. البته مشت هاش حرف نداره:)
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,724
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahin.r.1362 نمایش پست ها
    من هیچ فایتی از بن اسکرن ندیدم. خیلی خبر هاش بوده ولی من مبارزه ای ازش ندیدم. ولی با یک بار دیدن میتونم بگم تهش چی میشه.اگه فقط گرپلر خوبی هست و استرایکینگ نداره باید بگم تو این دسته به دردش نمیخوره چون ولترویت به خاطر داشتن گرپلر های خوب مشهوره.ولی شاید هم همین فکرو میکردن که این مبارزه و بهش دادن. مبارزه اولش هست و نیاز به تبلیغ داره ولی لازم هست که بتونه برنده بشه پس کی بهتر از قهرمان سابق این دسته که کلی طرفدار داره و مدت زیادی از مبارزه دور بوده.
    من لیست حریفهای بن اسکرن و نگاه کردم و هیچکدوم و نمیشناسم. واقعیت از رفتن جانسون نه ناراحتم نا خوشحال و همین حس و نسبت به بن اسکرن دارم.
    اگه به جای اسکرن مایکل پیج و میتونستن بیارن عالی بود.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    1,133
    مبارز مورد علاقه Fedor_Emelianenko
    نقل قول نوشته اصلی توسط Spirit نمایش پست ها
    من هیچ فایتی از بن اسکرن ندیدم. خیلی خبر هاش بوده ولی من مبارزه ای ازش ندیدم. ولی با یک بار دیدن میتونم بگم تهش چی میشه.اگه فقط گرپلر خوبی هست و استرایکینگ نداره باید بگم تو این دسته به دردش نمیخوره چون ولترویت به خاطر داشتن گرپلر های خوب مشهوره.ولی شاید هم همین فکرو میکردن که این مبارزه و بهش دادن. مبارزه اولش هست و نیاز به تبلیغ داره ولی لازم هست که بتونه برنده بشه پس کی بهتر از قهرمان سابق این دسته که کلی طرفدار داره و مدت زیادی از مبارزه دور بوده.
    من لیست حریفهای بن اسکرن و نگاه کردم و هیچکدوم و نمیشناسم. واقعیت از رفتن جانسون نه ناراحتم نا خوشحال و همین حس و نسبت به بن اسکرن دارم.
    اگه به جای اسکرن مایکل پیج و میتونستن بیارن عالی بود.
    سلام آقا امیر

در مورد بخش اول گفته هاتون تا قسمتی موافقم، ما حریف هایی که بن اسکرن اونا رو شکست داده رو نمیشناسیم اما این دلیل بر این نیست که حریفاش مبارز های خوبی نبودن
    مثلا Shinya Aoki که اسکرن اون رو در راند یک ناک اوت کرده سابقه ی مبارزه در Pride FC، استرایک فورس رو داره، اسکرن هم چنین مبارز های تاپ ولترویت بلاتور مثل داگلاس لیما و اندری کارشوف رو هم شکست داده، اینو هم فرامویش نکنیم اسکرن تحت نظر دوک روفس ,و همراه با کسانی مانند تایرون وودلی و انتونی پتیس تمرین میکنه، پس مسلما یه چیزایی از استرایک کردن میدونه

در مورد قسمت اخر نوشته هاتون هم که نوشتید به جای اسکرن مایکل پیج رو می اوردن 100 موافقم
    کاربر سایت

عضو انجمن
    240
    مبارز مورد علاقه ChadMendes_Headshot2012
    اسکرن ورژن کند تره حبیبه. کندیشم بخاطر استایل و سنشه. چند وقتی بود فایت نکرده، ولی فارغ از شرایط حالش قبلا فایتری نبود ک با ی مشت ناک اوت بشه. لالر کند شده و نفسشم دیگه مثل سابق نیست. مردی ک همیشه تو راندای آخر فوق العاده بود تو دوتا مبارزه آخرش (با سرونی و دوس آنجوس) هر چی میگذشت افت میکرد.
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)