ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,310
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

صحبت های انگانو | صحبت های الیستار اووریم| پایان قرارداد یو اف سی و فاکس اسپورت |تیتو اورتیز بعد از مبارزه با لیدل

صحبت های انگانو  | صحبت های  الیستار اووریم| پایان قرارداد  یو اف سی و فاکس اسپورت |تیتو اورتیز بعد از مبارزه با  لیدل

فرانسیس انگانو :
    پیروزی در مقابله کورتیس بلیدس باعث شده بتواند از تاریکی بیرون بیاید و به مسیر درست برگرد.
    انگانو بعد از پیروزی در فایت نایت 141 ؛در حالی که
    45 ثانیه از راند اول سپری شده بود ؛ توانست با ضربات مشت ( ناک اوت فنی) پیروز نبرد شود؛ پیامی را در شبکه های اجتماعی ارسال کرد:

من در نهایت توانستم در یو اف سی پکن نور موفقیت را مشاهده کنم ؛ و بر تاریکی که مرا به سمت پایین سوق میداد غلبه کنم.
    من از طرفدارانم ؛ خانواده ام و همه کسانی که به من اعتماد و اعتقاد دارند تشکر میکنم؛ زیر بار حجمه ها تسلیم نشدند و به من اطمینان داشتند ؛ و اینجا ؛جایی بود که من توانستم انتظارات رو بر اورده کنم.میخواهم از تک تک شما تشکر تشکر کنم ؛که در کنار من ایستاتید .
    ممنونم از چین و مخصوصا شما مردم پکن ؛ ممنونم از این همه عشق و انرژی که به ما دادین ؛
    برای من افتخاری بود که در اون جمعیت ؛ در حضور شما مردم شگفت انگیز؛ مبارزه انجام بدم.

صحبت های انگانو  | صحبت های  الیستار اووریم| پایان قرارداد  یو اف سی و فاکس اسپورت |تیتو اورتیز بعد از مبارزه با  لیدل

الیستار آوریم : تضمین میدهم مبارزه مجددم با انگانو مبارزه ای سختی برایش خواهد بود ؛ با پایانی متفاوت؛
    اوریم: من برای انگانو احترام زیادی قائلم ؛اما من برای مبارزه دوم اماده ام ؛میتونم بهتون قول بدم مبارزه دوم با اول بسیار متفاوت خواهد بود. من در کمپم تغیراتت رو لحاظ کردم؛ از لحاظ بدنی و روحی و انگیزشی بسیار اماده ام؛ این تضمین رو میدم که مبارزه دوم و ریمچ سختی خواهد بود و با پایانی متفاوت با مبارزه اول.

پایان همکاری 7 ساله فاکس اسپورت با یو اف سی؛بعد از انجام رویداد یو اف سی فاکس 19 در تاریخ 15 دسامبر تحت عنوان UFC on Fox: Lee vs. Iaquinta 2 این همکاری پایان مییاید ؛و همکاری یو اف سی با ESPN از ماه ژانویه 2019 اغاز میشود.

تیتو اورتیز پس از دوازده سال انتقام دو شکست قبلی خود را از چاک لیدل گرفت.
    تیتو اورتیز توانست چاک لیدل را در راند اول باضربه مشت ناک اوت کند.
    این مبارزه سومین رویارویی لیدل و اورتیز بود که توسط اسکار دلا هویا برگزارکننده مسابقات بوکس در سازمان گلدن بوی ام ام ای انجام شد.در هر دو مبارزه قبلی که در سال های ۲۰۰۴ و ۲۰۰۶ در سازمان یو اف سی انجام شده بود، چاک لیدل توانسته بود اورتیز را ناک اوت کند.

تیتو اورتیز در پایان بازی گفت:
    “چاک، از تو برای قبول کردن این مبارزه تشکر میکنم.تو در تمام این سالها بسیار به من حمله کردی و این باعث شد من خیلی سخت تمرین کنم.از چاک ممنونم. او یک قهرمان واقعی است.”
    در آخر وقتی از اورتیز سوال شد که این آخرین مبارزه وی بوده است یا همچنان قصد دارد در ۴۳ سالگی به مبارزه کردن ادامه دهد، او گفت که تصمیمی برای بازنشستگی ندارد.

پیام توییتری اورتیز و ارزوی موفقیت برای جان جونز:
    اورتیز: من کار راحت خودم رو در مبارزه با چاک لیدل انجام دادم؛ جونز برایت ارزوی موفقیت میکنم در مبارزه بعدی .
    لازم به ذکر است جان جوز در یو اف سی 232 مبارزه مجددی را با الکساندر گوستافسون در دسته نیمه سنگین انجام خواهد داد.

در ميان وزن(84Kg)، مبارزه*ی اندرسون سيلوا -اسراييل ادسانيا برای رویداد يواف سى ٢٣٤ بتاریخ بيست ويكم بهمن ماه در ملبورن استراليا ست شد.

دوستانی که در ترجمه خبر یا مقاله نویسی هنر های رزمی اشنایی دارند یا علاقه مند به همکاری هستند میتونند به بنده پیام بدهند.
    با تشکرصحبت های انگانو  | صحبت های  الیستار اووریم| پایان قرارداد  یو اف سی و فاکس اسپورت |تیتو اورتیز بعد از مبارزه با  لیدل

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,724
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    ممنون محمد جان.
    همون بهتر که قراردادشون با fox تموم شد.هر چی رویداد بیکیفیت بود میگذاشتن تو فاکس.یادم میاد قبلا رویدادهای اصلی تو espn پخش میشد. امیدوارم این باعث بشه تا رویدادهای بهتری برگزار کنند.
    اورتیز هم بره بمیره بدبخت عقده ای. اون موقع که باید چک لیدل دوبار زد پخش زمینش کرد دیگه .الان طرف و تو 50سالگی گیر آورده .
    چه شود مبارزه اندرسون سیلوا با اسراییل آداسانیا.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,310
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط Spirit نمایش پست ها
    ممنون محمد جان.
    همون بهتر که قراردادشون با fox تموم شد.هر چی رویداد بیکیفیت بود میگذاشتن تو فاکس.یادم میاد قبلا رویدادهای اصلی تو espn پخش میشد. امیدوارم این باعث بشه تا رویدادهای بهتری برگزار کنند.
    اورتیز هم بره بمیره بدبخت عقده ای. اون موقع که باید چک لیدل دوبار زد پخش زمینش کرد دیگه .الان طرف و تو 50سالگی گیر آورده .
    چه شود مبارزه اندرسون سیلوا با اسراییل آداسانیا.
    فدات .
    دقیقا امیر دیدی بعد بردش با چاک ؛به کنایه نشون داد داره قبر چاک رو میکنه ؛ از نظر شخصیم در واقعیت قبر شخصیت خودشو داشت میکند ؛
    اخه واقعا برد جلوی چاک لیدل با اون وضعیت در اون سن اینقدر یقه دریدن نداشت..نمیدونم شاید جزیی از بیزنس بوده ولی بعید میدونم؛
    باید در نظر میگرفت با کریر داغونی که جلوی همین چاک داره ؛ اینجور خوشحالی نکنه؛من دوست دارم با چند با فایتر اکتیو خوب بیوفته بعدا پز استیل بدنیش و قدرتش رو بده

راجع به ESPN هم اره احتمالش هست در کل رقم قرار داد espn هم بسیار بالاست

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)