ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,310
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 پایان کار سیج نورث کات در یو اف سی؟| مصاحبه شفچنکو |مصاحبه جان جونز|و..

پایان کار سیج نورث کات در یو اف سی؟| مصاحبه شفچنکو |مصاحبه جان جونز|و..

پایان کار سیج نورث کات در یو اف سی.
    یو اف سی قصدی برای ارائه قرار داد جدیدی به سیج ندارد.سیج نورث کات در فایت اخیر خود در دربرابر زاک اوتو به پیروزی رسید اما این باعث نشد که یو اف سی در عدم پیشنهاد قرار جدید خود با این فایتر 22 ساله تجدید نظر کند.رکورد فعلی سیج در یو اف سی 6 پیروزی و 2 باخت میباشد.و همواره بین دسته سبک وزن و ولترویت (77 کیلو) در گردش بود.

داناوایت خود این فایتر را در برنامه استعداد یا بی Dana White- Lookin' for a Fight
    کشف و به یو اف سی آوَرد.
    وایت رسما این خبر را در پادکستی تحت عنوان :UFC Unfiltered podcast در روز سه شنبه اعلام کرد.او گفت :
    ما بهش اجازه میدیم بره؛ سیج جوان هست خیلی کار ها میتونه انجام بده ؛ و در سازمان های دیگه فعالیت کنه؛ ما خواهیم دید چند سال دیگه تا چه حدی رشد میکنه و به کجا میرسه...
    و شاید ما مجدد برگردوندیمش .قرار داد اون بالا بود و برا همین ما اجازه میدیم بره.

یو*اف*سی پتانسیل کافی در سیج نورثکات دیده بود که برای قرارداد اولیه مبلغ هنگفتی به او بدهد، طوری که سیج در مبارزه دومش در اکتاگن ۸۰ دلار بدست آورد.
    شاید افزایش حقوق مسئله*ای بود که سرنوشت سیج نورثکات را در مذاکرات قرارداد یو*اف*سی اینگونه رقم زد.

حضور سیج نورث کات در تیم تیم الفا میل و یورای فیبر به عنوان تمرین دهنده نوید شکوفایی بیشتری از این فایتر میداد اما مبارزات اخیر و بالانبود شماره رنکینگ و سطح فایتر های که در مقابل سیج قرار گرفتند میتواند یکی دیگر از عواملی باشد باعث شود که دانا وایت چنین صحبت هایی را انجام بدهد.

در حال حاضر سیج یک فایتر ازاد هست و چند سازمان از جمله "ONE C "سازمانی که دیمیتریوس جانسون و ادی الوارز رو جذب کرد؛ به دنبال این فایتر هستند ؛ حضور نورث کات در یکی از رویداد های اخیر سازمان سنگاپوری ام ام ای تحت عنوان " وان سی" و ملاقات با رییس این سازمان و تعریف تمجید در فضای مجازی از این سازمان ؛ گمانه زنی ها را برای انتقال زیاد کرده است ؛ باید دید در اینده نزدیک وضعیت سیج نورث کات چه خواهد شد.

مبارزه ی شفچنکو با یوانا یوجچیک در رویداد UFC 231 در کو مین ایونت (مبارزه ما قبلی اصلی ) برگزار خواهد شد؛ این مبارزه بر سر عنوان قهرمانی خالی مگس وزن ز؛ انجام خواهد شد؛

تا قبل از این مبارزه شفچنکو سه مبارزه موتای(بین سال های 2006 تا 2008) با یوجچیک انجام داده است که در هر سه این مبارازات به پیروزی رسید.والنتینا قبلا اعلام کرده بود که این سه مبارزه رو فراموش نکرده ؛ و در مصاحبه اخیر هم اعلام کرد:بر این عقیده است که یوانا هم هم فراموش نکرده است.
    وی ادامه داد:
    او میتواند ادعا کند تحت تاثیر مبارزات قبلی نیست و بر روی او اثر نخواهد گذاشت ؛ اما بله مطمین باشید تاثیر گذار خواهد بود؛ ما مبارزان میتوانیم چیز های زیادی بگوییم ؛ اما آن چیزی که در داخل خودمات احساس میکنیم میتواند کاملا متفاوت باشد با ظاهر ؛ چنین مواردی همه چیز را تحت تاثیر خواهند گذاشت.

شفچنکو درباره پیش بینی مبارزه: فکر نمیکنم نتیجه نسبت به گذشته متفاوت باشه, یوانا وضعیت ساده تر و راحت تری رو نسبت به من داره ؛ اون نیاز نیست وزنی کم کنه ؛همین شاید باعث بشه اون انرژی بیشتری داشته باشه ولی این موارد اصلا برای من مهم نیست.

البته اون مبارزه ها برا گذشته بوده یوانا پیشرفت کرده به مبارزه بهتری تبدیل شده و به ام ام ای روی اورد؛ من هم چنین شرایطی رو دارم. اما مهم نیست تمام این تجربیات به من کمک خواهد کرد. هرتجربه ای که از ان مبارزات به دست اورده باشم در نهایت به من کمک خوهد کرد که در این مبارزه هم به کار ببرم؛ و پیروز شوم.

جان جونز: مردم همیشه برای موفقیت های من بهانه می آورند.
    جان جونز بدون شک یکی از کامل ترین مبارزان تاریخ ام ام ای است،
    اما شخصیت او خارج از قفس بسیار متفاوت است.

فعالیت جونز دو بار بدلیل دوپینگ توسط سازمان ضد دوپینگ امریکا بحالت تعلیق در آمده است.قبل از آن هم وی بخاطر مصرف مواد و تصادف با یک زن بادار و گریختن از محل تصادف محکوم شده بود.
    اما با تماشای مبارزه های جان جونز تنها چیزی که میتوان در مورد او بیان کرد، توانایی در تمام در تمام زمینه های مبارزه،هوش سرشار و یک مبارز واقعی هنرهای رزمی ترکیبی است.

اما حاشیه یار همیشگی جونز بوده است. او در تازه ترین اظهار نظرش از قضاوت های مردم ابراز ناراحتی کرد و گفت:
    “من احساس میکنم مردم همیشه میخواهند بگویند که دلیل خوب بودن جان حضور برادرش در NFL(لیگ حرفه ای فوتبال امریکایی)است یا او خوب است چونکه دست های بلندی دارد.

مردم همیشه برای موفقیت های من بهانه میاورند، به جای اینکه بگویند: این آدم در واقع فرد* باهوشی است، واقعا IQ مبارزه را دارد و این باعث شده تا اوقهرمان شود.

احساس میکنم که باید خیلی چیز ها را ثابت کنم. من همیشه باید خیلی چیز ها را ثابت کنم.”

کانر مکگرگور به دلیل سرعت بالا در رانندگی 6 ماه از رانندگی در ایرلند منع شد و همچنین 1000یورو هم جریمه شد ؛ گفته میشود در مسیر که سرعت قانونی 100 کیلومتر برساعت بوده 154km سرعت داشته است.

دوستانی که در ترجمه خبر یا مقاله نویسی هنر های رزمی اشنایی دارند
    یا علاقه مند به همکاری هستند میتونند به بنده پیام بدهند.
    با تشکر

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,310
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

کانر مک گرگور مردی کاملا مشغول؛و این مشغولی باعث شده مربی اش در اخرین مصاحبه اش اعلام کند نزدیک به دو ماه است که کانر را ملاقات نکرده!

بعد از مبارزه کانر و حبیب که اوایل اکتبر انجام شد و حبیب در راند چهارم با سابمیشن ؛کانر را مغلوب کرد.«جان کاوانا» مربی کانر در Geordie Clips؛ اعلام کرد که بعد از مبارزه با حبیب ؛کانر را ندیده است.

<<صادقانه بگویم من با او صحبتی نکردم؛ و بعد از رویداد اون رو ندیده ام .مدتی زیادی است که سفر بیزنسی اش را ادامه میدهد . نمیتوانم حدس بزنم چه چیزی در ذهن و فکر اون میگذرد.شاید شما باید نفر بعدی کانر را دعوت کنید تا بتواند خودش توضیح بدهد. .>>
    کانر تور های بیزنسی زیادی را تهیه کرده 12 تور ؛ ;در یکی از انها کانر سر تاسر ایالت های امریکا رو برای تبلیغ نو شیدنی جدید ایرلندی ا ش سفر کرده . خیلی ها این سوال برایشان پیش امده که ایا تمرکز کانر بر روی بیزنسش است یا بر روی ام ام ای ؟

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    کانر با مبارزاتش پول زیادی در اورد و خودشو سلبریتی کرد
    حالا داره از پولش پول بیشتری درمیاره
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)