ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,344
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 بوکس:تایسون فیوری - دیانتی وایلدر مبارزه ای که بازنده نداشت.

تایسون فیوری - دیانتی وایلدر مبارزه ای که بازنده نداشت.
    بوکس:تایسون فیوری - دیانتی وایلدر  مبارزه ای که  بازنده نداشت.

تایسون فیوری - دیانتی وایلدر در شنبه شب در Staples Center لوس انجلس به مصاف یکدیگر رفتند مبارزه ای که چند ماهی همه هواداران برای دیدنش لحظه شماری میکردند.

این مبارزه انجام شد و قاضیان در انتهای این نبرد پر حادثه؛ با مجموع رای 111-115 برای وایلدر 114-112 برای فیوری و 113-113 رسما رای به تساوی( رای غیر متحد) این نبرد دادند نتیجه ای که احتمال برگزاری مبارزه مجدد را بسیار زیاد خواهد کرد.

در انتهای رویداد زمان اعلام پیروز میدان ؛ هر دو فایتر امید زیادی به بالا رفتن دستشان برای پیروزی داشتند ؛ فیوری به امید اینکه راند های بیشتری را بدست اورده ؛ وایلدرهم دل به ناک دان هایی که انجام داده بود ؛هر دو در ذهن خود اطمینان داشتند که پیروز این نبرد هستند.

در مصاحبه پایان مبارزه و در رینگ ؛ هر دو فایتر از یکدیگر ستایش کردند؛ و هرکدام دلایل اینکه چرا باید پیروز این نبرد میشدند را اعلام کردند:

وایلدر گفت : "با دو ناک داوون که من انجام دادم قطعا برنده این مبارزه بودم؛ما هر دو جنگجو هستیم ولی من پیروز این نبرد بودم"

تاسیون "فیوری گفت : من دوبار ناک داون شدم اینو میدونم؛ ما در رینگ هستیم ؛با این حال اطمینان دارم این نبرد رو من برنده شدم ؛اعتقاد دارم با کنترل زودهنگامی که بر روی مبارزه داشتم توانستم رای و نظرات را به سمت خودم بیاورم من برنده این نبرد بودم."
    با این حال فیوری در کنفرانس خبری خود اعلام کرد : در شنبه شب و در لس انجلس بازنده ای وجود نداره و برنده واقعی تماشاگران و هواداران هستند.

به هر حال به نظر میرسد با هماهنگی در محل مسابقه هر دو سمت برای انجام مبارزه مجدد توافق کردند.زمانی که از وایلدر در باره مبارزه مجدد سوال شد او گفت من دوست دارم حتی مبارزه بعدیم؛ همین مبارزه باشه ؛ فیوری هم تایید کرد و اضافه کرد ما هر دوقهرمان هستیم.

ایا شما دوست دارید این مبارزه در دسته سنگین وزن را مجدد مشاهده کنید ؟ایا این مبارزه همچنان یک مبارزه هیجان انگیز خواهد بود ؟

Mojahed Fudailat

با خرید اشتراک ویژه و دانلود فایل مد نظر ؛از ایران یو اف سی حمایت کنید.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,701
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba
    یکی از بدترین دزدی های تاریخ بوکس اگه ریمچ برگزار بشه فیوری خیلی اماده تر میاد و وایلدر ناک اوت میکنه
    کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    591
    مبارز مورد علاقه FrankMir_Headshot
    نتیجه رو مثل کانلو گلوکین ۱ دادن که سریع ریمچ برگذار کنن.
    فیوری کلا ۲ راند رو از ۱۲ راند باخت چطور یکی از داورا ۱۱۵-۱۱۱ داده. نتیجه عادلانه بنظر من 110-116 به نفع فیوری بود.
    اما درکل خیلی مسابقه خوبی بود خیلی کیف کردم مخصوصا اونجا که فیوری بلند شد. یه لحظه یاد بلند شدن های آندرتیکر افتادم.
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,701
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba

یکی از داور ها 4 راند اول داده به وایلدر اخه چی نگاه می کرده
    جک ریس داور مسابقه خیلی خوب عمل کرد خیلیا بعد از ناک دان شدن فیوری در راند 12 در جا مسابقه تموم می کردن ولی این شمرد و فیوری بلند شد
    کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    175
    مبارز مورد علاقه TJDillashaw_Headshot
    بلند شدنش باورکردنی نبود دمش گرم عجله نکرد و آروم از حداکثر وقتش استفاده کرد و بعد پا شد وقتی افتاد سرمو گرفتم و گفتم لعنت به این شانس کل بازیو کنترل کرد و با یه مشت.... هرچند بعدش کاری که دوستای داورمون کردن از اون مشت هم بیشتر اذیت کننده بود.... خیلی خوب بود فیوری چه مربی های خوبی هم گرفته فردی روچ و ریکی هاتن هر دو عالین این فیوری مطمنا ریمچ رو میبره و همین طور جاشوآ رو . و اینم بگم که خیلی دوس دارم اوسیک بیاد یه وزن بالاتر و خودشو جلوی اینا به چالش بکشه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    سلام برادر افشین جان افرادی مثل اندره وارد و لنوکس لویس هم مساوی رو یه جک عنوان کردن برد باید به فیوری میرسید در کل همه نظرشون اینه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,356
    مبارز مورد علاقه TJDillashaw_Headshot
    مسابقه خوبی بود اما 2 نکته داشت:
    داور برای ناک داون راند 12 باید مسابقه رو تموم میکرد
    ولی وقتی این اتفاق نیوفتاد و کار به نظر داورها رسید اون وقت باید فیوری 114 بر 112 برنده میشد، وایلدر راند اول و هفتم رو نزدیک گرفت و در راند 9 و 12 هم که در 10-8 بودنش شکی نیست.

در کل به نظرم جفتشون حریف جاشوا نمیشن ...
    کاربر سایت

عضو انجمن
    636
    مبارز مورد علاقه VitorBelfort_Headshot
    توی سنگین وزن اگه مبارزات وایلدر به راندهای بالا بکشه(که اکثرا زود تموم میشه) دیدن داره مخصوصا حریفش فیوری باشه،
    من هنوز تو راند 12 گیر کردم، فیوری چطوری از اون ناک اوت ناک داون ساخت، دوتا ضربه که هر کدومش برا ناک اوت کردن هر کسی کافیه،
    من بشخصه لذت بردم از مبارزه و حق فیوری برد بود ولی بخاطر ریمچ مساوی رو اهدا کردن به وایلدر.
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)