ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,344
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 شکایت مایکل کی سا از کانر مک گرگور |سرونی: مبارزه با کانر|مصاحبه گوستافسون |مصاحبه جونز

شکایت مایکل کی سا  از کانر مک گرگور |سرونی: مبارزه با کانر|مصاحبه گوستافسون |مصاحبه جونز

دونالد سرونی:
    “من مطمئن هستم که بزودی با کانر مبارزه خواهم کرد!”

کابوی سرونی در جدید ترین اظهار نظر خود گفت:
    “من فکر میکنم تیم مک گرگور هم به این مسابقه علاقمند باشند.من هم برای این مبارزه خیلی هیجان دارم، این مبارزه برای یو اف سی یک مبارزه پول آور خواهد بود.

هیچ دلیلی نمی بینم که کانر بخواهد این مبارزه را قبول نکند. من بسیار هیجان زده ام که ببینم همه چیز همان طوری که باید انجام بشود، جلو میرود. کاملا مطمئن هستم که من و کانر خیلی زود همدیگر را در قفس می بینیم.”

وی همچنین اضافه کرد:
    “بعد از مبارزه با کانر زمان گرفتن تایتل شات( مبارزه برای کمربند قهرمانی) من فرا میرسد. این آخرین چیزی است که من برای میراثم میخواهم. برنامه ی من این است، هر کاری که از توانم بر می آید را انجام بدهم تا به این هدف برسم.”

صحبت های سرونی در حالی است که مدیر اجرایی یو اف سی دانا وایت بار ها احتمال برگزاری این مبارزه را صفر دانسته است.

شکایت مایکل کی سا  از کانر مک گرگور |سرونی: مبارزه با کانر|مصاحبه گوستافسون |مصاحبه جونز

مایکل کیسا ؛ حمله کانر به اتوبوس یک حرکت تبلیغاتی و بی پروایی نمایشی بود.

"وکلای مایکل کی سا ادعا میکنند حمله کانر مک گرگور به اتوبوس حامل مبارزان یو اف سی قبل از رویداد یو اف سی 223 ؛ از پیش تعیین شده و شوی تبلیغاتی برای فروش بیشتر رویداد پیش روی خود در مقابل حبیب ؛ بوده است"(برای اولین بار گزارش شده در 20 دسامبر( TMZ)
    این پرونده( که به دلیل حمله کانر در ماه اپریل به اتوبوس حامل مبارزان وآسیب دیدگی مایکل کی سا و خارج شدن از کارد مبارزاتی 223 را در پی داشت ) در حال حاضر در جریان است و مراحل قانونی خود را سپری میکند .مک گرگور با پرتاب شئی به پنجره اتوبوس باعث شکستگی شیشه و پرتاب شیشه به سر و صورت کی سا ؛ و اسیب دیدگی وی شد اقدامی که در نهایت باعث لغو مبارزه کی سا در مقابل انتونی پتیس شد.

کی سا در اخرین اظهارات خود در پرونده شکایتش اعلام کرده تمام اتفاقات انجام شده از سوی کانر یک حرکت تبلیغاتی بوده ؛ چیزی که باعث شده وی اسیب ببیند و بزرگترین چالش کریر مبارزات خود را از دست بدهد.

وکلای کی سا در اخرین دادخواست مکتوبشان اینگونه بیان کردند :
    کانر و دانستن این نکته که حبیب نور ماگمدوف در اینده قرار است با وی مبارزه کند؛
    با انجام این حرکت جنایت کارانه و خطرناک و اگاه بودن از خطر آسیب دیدگی برای سرنشینان؛ و پیامد های خطرناکی که بوسیله این حرکتش بوجود می اید ؛ اقدام به انجام اینکار کرده است.در این حرکت تبلیغاتی و تلاش تبلیغاتی ؛هدف ؛ مبارزه اینده و سوداوری بیشتر بوده است؛ با بی توجه ای کامل به سلامتی سرنشینان از جمله شاکی (مایکل کی سا).در پرونده بازه شده دعوی کی سا به عنوان شاکی میباشد؛ همچنین اسناد و مدارکی ارائه شده که نه تنها این اتفاق عاملی برای تبلیغات برای مبارزه پیش روی کانر(در آن زمان) ؛ بلکه عاملی برای تبلیغات و ترویج بیزنس نوشیدنی کانر هم بوده است .

این دادخواست ادعا میکند؛ در نتیجه این حمله و مصدومیت کی سا ؛ کی سا فرصت مبارزه بزرگ خود در برابر پتیس؛ و همچنین فرصت بلقوه برای قرار گیری در مقابل حبیب نورماگمدوف؛ زمانی که مکس هالووی مصدوم شد را نیز از دست داده است( در قسمتی از دادخواست ادعا میشود قبل از مصدومیت به کی سا توسط افسر اجرایی یو اف سی اعلام میشود که در صورت مصدومیت احتمالی؛ گزینه انتخابی برای مبارزه مین ایونت خواهد بود).

در ادامه دادخواست: کی سا به عنوان شاکی ؛ بدلیل بازماندن از مبارزه در مقابل پتیس ؛ باعث نا امیدی شدید؛ افسردگی و اسیب های روحی روانی وی شده است .

و جمع بندی دادخواست: شاکی بدلیل از از دست دادن فرصت مبارزه در یو اف سی 223 ؛ در مقابل پتیس و همچنین فرصت مبارزه با نورماگمدوف برای عنوان سبک وزن ؛ بدلیل نا امیدی بیش از حد و افسردگی زیاد ؛ همچنین دوران از دست رفته بدلیل مصدومیت ؛ و وارد شدن خسارات مالی و اقتصادی به وی ؛ و هچنین ضربه زدن به جایگاه وی در یو اف سی ؛ شکایات خود را مطرح کرده است.
    این شکایت نامه همچنین اذعان دارد مزایای مالی بدست امده از یو اف سی 229 و همچنین مزایای مالی حاصل از تبلیغ نوشیدنی کانر مک گرگور نباید به او داده شود؛ و بخشی از ان باید به کیسا تعلق گیرد؛
    اشاره این شکایت حقوقی به قانون (Son of Sam) میاشد ؛ بر اساس این قانون مجرمین نمیتواند از اقدامات غیر قانونی خود بهره برداری کنند ؛ هرگونه مزایای مالی بدست امده باید به قربانیان آن مورد ؛ اتفاق؛ تعلق گیرد
    انچه مشخص است مایکل کی سا هنوز مواردی که کانر برای او بوجود اورد را فراموش نکرده و از طریق وکلای خود به شدت به دنبال احقاق حق خود میباشد .

سخنگوی کانر با مصاحبه با TMZ اینگونه واکنش داد:
    این شکایت یک تلاش معمول است ؛اما ناراحت کنندست ؛چون داره تلاش میشه که این مورد جنبه عمومی پیداد کنه ؛ این موضوع باید چند ماهه پیش تمام میشد.ما خوشحالم که بازیابی کی سا سریع بوده و او توانست به مبارزات برگرد.
    بعد از اتفاقات رویداد یو اف سی 223 ؛مایکل کی سا در رویداد یو اف سی 226 در مقابل انتونی پتیس قرار گرفت؛ ودر 29 دسامبر نیز در یو اف سی 232 در مقابل کارلوس کاندیت قرار خواهد گرفت

الکساندر گوستافسون: برای من مهم نیست جان جونز استروئید استفاده کرده یا نه
    من کسی هستم که جونز در مقابلش مشکل داره ؛، جان علاقه ای به مبارزه کردن با من نداره. من قراره کاری رو انجام بدم که اون نمیتونه از پسش بر بیاد. من اینجام تا کار جان رو تموم کنم و با اینکار جای اون رو در رنکینگ و تاریخ این ورزش بگیرم.

برای من مهم نیست که جان تقلب کرده یا نه، اون میتونه در روز مبازره تقلب کنه ولی من اهمیتی نمیدم. اصلا مهم نیست که جان از استروئید استفاده میکنه یا نه، من میدونم که میخوام چه کاری رو انجام بدم. من میدونم که برای این مبارز امادم و خودم و تیمم مطمئن هستیم که من برای یک جنگ آماده هستم.

من به داوری اعتماد ندارم پس تمام تلاشمو میکنم که بتونم هر راند رو برنده بشم. من اینجام تا کسی رو شکست بدم که هرگز تا به حال شکست نخورده. من هرگز تا به حال در این شرایط فیزیکی عالی نبودم.

مبارزه ی اول ما بهترین مبارزه ی برگزار شده در تاریخ این دسته بود. ما کار خوب و درستی رو در مبارزه ی اول انجام دادیم اما من بهتون قول میدم این مبارزه حتی بهتر از مبارزه ی قبل خواهد بود. من برای 10 راند مبارزه آماده هستم و قراره از راند اول تا آخر بر روی جان فشار بیارم.

جان جونز: مبارزه با براک لسنر یک فرصت برد برده
    مبارزه با براک لسنر یک فرصت برد برده. این مبارزه میتونه یک مانی فایت خیلی بزرگ باشه چون قراره با کسی مبارزه کنم که خیلی از من بزرگ تره، در این صورت این برای همه یک موقعیت برده.

من برنده ی این مبارزه میشم چون من شجاعت این رو دارم که با یک حریف بزرگ تر از خودم مبارزه کنم، من برنده میشم چون این کار با خودش یک رویداد بزرگ رو میاره، این مبارزه برای این ورزش عالیه و برای هر کسی که توی این کار نقش داره سود آوره. پس من کاملا آمادم که اینکارو انجام بدم.
    جان جونز این صحبت ها رو در کنفرانس خبری رویداد UFC232 در حالی انجام داد که به گفته ی خبر نگار ESPN برت اوکاموتو جونز حاضر شده است همزمان تحت آزمایش های سازمان ضد دوپینگ آمریکا و سازمان ضد دوپینگ داوطلبانه قرار بگیرد. با اینکار جان جونز به اولین مبارز تاریخ MMA تبدیل میشود که همزمان تحت آزمایش های این دو سازمان قرار گرفته است.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    حمله کانر به اتوبوس کاملا حرکت اشتباه بود و از اخلاق ورزشی به دور بود
    ولی اصل مطلب اینه که کیاسا دیده کانر پول زیاد داره و از طریق نوشیدنی هاش داره پول در میاره حالا میخواد این وسط یه چیزی هم گیر خودش بیاد
    وگرنه تبلیغ نوشیدنی اصلا چه ارتباطی به این قضیه داره و این که مبارزه حبیب با ال اکوییتا ست شده بود و اصلا قرار نبود جایگزینی اتفاق بیوفته
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    4
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza99 نمایش پست ها
    حمله کانر به اتوبوس کاملا حرکت اشتباه بود و از اخلاق ورزشی به دور بود
    ولی اصل مطلب اینه که کیاسا دیده کانر پول زیاد داره و از طریق نوشیدنی هاش داره پول در میاره حالا میخواد این وسط یه چیزی هم گیر خودش بیاد
    وگرنه تبلیغ نوشیدنی اصلا چه ارتباطی به این قضیه داره و این که مبارزه حبیب با ال اکوییتا ست شده بود و اصلا قرار نبود جایگزینی اتفاق بیوفته
    دقیقا حمله کانر هماهنگ شده بود. چون دانا وایت بهش گفته بود مبارزه بعدی حبیب با اونه. میخاست پول بیشتری بدست بیاره . کانر خیلی اشتباه کرد ک با حبیب مبارزه کرد. چون باخت ب حبیب ب اعتبارش خیلی صدمه زد. مقابل حبیب یک بازنده تمام عیار بود . اگه دوباره بخاد ریمچ بگیره قطعا بازم شکست میخوره چون سطح حبیب از تمام سبک وزنا بالاتره. کسی ک تا حالا یک راندم نداده بود ب کسی و راند سوم با کانرم تقریبا برابر بود. کیسا هم واقعا حق داره . آسیب بدی دید و شاید واقعا تو روحیش تاثیر داشته. اگرم بخاد پولی بدست بیاره بازم حق داره چون بیشترین صدمه رو اون دید. اگه اون حمله با هماهنگی نبود خودشون فیلم نمیگرفتن.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    نمیشه 100 درصد گفت اون حمله از قبل برنامه ریزی شده بوده ولی میشه گفت کانر خودش عمدا این کارو کرده تا پیازداغ داستانو زیاد کنه و این که فیلم ازش دارن به خاطر ابن بود که اون اتوبوس فایتر ها بود که داشت وارد ورزشگاه میشد و فیلم بردار ها اماده بودن که تصاویر پیاده شدن فایتر هارو فیلم برداری کنن برا همین فیلم بردار های خودشون ازش فیلم دارن چون جز برنامه کاریشونه که حاضر بشن و از پیاده شدن فیلم بگیرن
    این که کیاسا بخواد خسارت بگیره از کانر کاملا حق داره چون اسیب دیده ولی این که درخواست پول از بحث نوشیدنی ها بکنه اون دیگه میشه کیسه دوختن
    نقل قول نوشته اصلی توسط eshagh نمایش پست ها
    دقیقا حمله کانر هماهنگ شده بود. چون دانا وایت بهش گفته بود مبارزه بعدی حبیب با اونه. میخاست پول بیشتری بدست بیاره . کانر خیلی اشتباه کرد ک با حبیب مبارزه کرد. چون باخت ب حبیب ب اعتبارش خیلی صدمه زد. مقابل حبیب یک بازنده تمام عیار بود . اگه دوباره بخاد ریمچ بگیره قطعا بازم شکست میخوره چون سطح حبیب از تمام سبک وزنا بالاتره. کسی ک تا حالا یک راندم نداده بود ب کسی و راند سوم با کانرم تقریبا برابر بود. کیسا هم واقعا حق داره . آسیب بدی دید و شاید واقعا تو روحیش تاثیر داشته. اگرم بخاد پولی بدست بیاره بازم حق داره چون بیشترین صدمه رو اون دید. اگه اون حمله با هماهنگی نبود خودشون فیلم نمیگرفتن.
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)