ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

انتونی اسمیت :مبارزه با جونز؟ اماده ام ! |مصاحبه حبیب در باره کانر|صحبت های ولاسکوئز در باره انگانو|جریمه لسنر|و..

انتونی اسمیت :مبارزه با جونز؟ اماده ام ! |مصاحبه حبیب در باره کانر|صحبت های ولاسکوئز در باره انگانو|جریمه لسنر|و..

براک لسنر قهرمان سابق دسته سنگین وزن یو اف سی جریمه 250 هزار دلاری خود به NSAC(کمیسیون ورزشی ایالت نوادا) پرداخت نکرده است.

با توجه به این موضوع ؛ حضور مجدد لسنر در یو اف سی برای رویارویی با کورمیر ؛ تحت تاثیر این مورد قرار گرفت .براک ملزم به پرداخت جریمه است ؛ یا طرح پرداخت را از طریق مراجع ارائه کند (تا تعلیق رفع شود)

طی بررسی های اخیر MMA Weekly ؛ تایید شد جریمه 250 هزار دلاری لسنر هنوز پرداخت نشده است .جریمه ای که بدلیل مثبت بودن ازمایش دوپینگ وی که در رویداد یو اف سی 200 به وجود امده؛ در ان رویداد که در مقابل مارک هانت قرار گرفت ؛ براک مبارزه را با رای متحد داوران پیروز شد ؛ اما بعدا به دلیل مثبت شدن تست ؛ نتیجه مبارزه به بدون نتیجه تغییر پیدا کرد؛ مسئله محرز شدن دوپینگ باعث شد مارک هانت از براک لسنر و دانا وایت شکایت کند .

دانا وایت رسما تایید کرد برنده مبارزه آسنسیو(# 3 ) -مورائس(# 4)؛مجوز مبارزه بر سر عنوان قهرمانی دسته خروس وزن در برابر دیلاشاو را خواهد گرفت.

مارلون مورائیس - رافائل اسانسائو در فایت نایت 144 برا بار دوم رو در روی هم قرار خواهند گرفت ؛مبارزه اول انها در رویداد یو اف سی 212 بود ؛ که اسنسیو در پایان توانست با تصمیم داوران پیروز نبرد باشد.

کین ولاسکز: فرانسیس نگانو مبارز خیلی خطرناکیه.
    کین ولاسکز در گفتگو با MMAJunkie:
    برنامه ارتقاء یافتنه، من همیشه دنبال بهتر بودنم، مدتی توی این برنامه بودم، ولی همیشه جا برای بهتر شدن و ارتقاء هست، هیچوقت کاملا راضی نمیشی، یا حداقل من اینطورم.
    من باید با فرانسیس نگانو مبارزه کنم و میدونم فرانسیس مبارز خطرناکیه و خطرهای مختلفی رو همراهش میاره، پس خیلی چیزا هست که باید بهشون توجه کنم وقتی که با اون وارد اکتاگن میشم، من برای همه چی آماده*م.

در طول دوران حرفه*ایم مصدومیت*هایی داشتم، از همشون گذشتم و الان کاملا خوب شدم.
    من خانواده*م رو گسترش دادم، الان یه پسر یک*ساله داریم، میخواستم تمام مدت بارداری خانومم، و یک سال اول رو کاملا پیش خانواده*م باشم.
    بعضی چیزا سخت بود وقتی ما دخترمون رو داشتیم، اون الان نه سالشه، ولی من تو دوران بزرگ شدن دخترم خیلی چیزا رو از دست دادم که نمیخواستم از دست بدم، وقتی که مبارزه نمی*کردم، فقط پیش خانواده*م بودم، آدمای زیادی نیستن که بتونن دو سال از مبارزه دور بمونن ولی من میخواستم که با خانواده*م باشم و این خیلی برام مهم بود، و خوشحالم که این زمان رو به خودم و خانواده*م دادم.

حبیب نورماگومدوف: من و کانر میتونیم با هم دوست باشیم، ولی در حال حاضر نه.
    حبیب نورماگومدوف در گفتگوی با رسانه*ی روسی sport24:
    -خبرنگار: در تاریخ ورزش*های رزمی ما رقابت*هایی رو داشتیم مثل علی - فریزر، تایسون - هولیفیلد؛ و حالا شما و کانر، این قطعاً جزئی از تاریخ مبارزات رزمی شده.
    آیا دوستی شما و مک**گرگور امکان*پذیره؟

+حبیب نورماگومدوف: همه چیز امکان*پذیره، همونطور که همه چیز بینمون خراب شد، میشه که بازم به روشی با هم آشتی کنیم.
    من فکر میکنم امکانش هست که ما با هم دوست بشیم، شاید در حال حاضر نه
    زمان همه چیز رو بهمون میگه
    من تو قفس جوابمو بهش دادم، دیگه چطوری میتونم بهش توضیح بدم؟
    من با طرز صحبت اون نمیتونم صحبت کنم، من با اون زبون (trash talk) نمیتونم حرف بزنم. من بهش گفتم که همه چیز رو ششم اکتبر بهش نشون میدم.
    در مورد دوستی من و کانر باید بگم که بله امکان پذیره که با هم دوست بشیم، ما کی هستیم که همدیگه رو نبخشیم وقتی خدا می*بخشه؟

انتونی اسمیت :مبارزه با جونز؟هر کجا هر زمان اماده ام !
    انتونی اسمیت بعد از چند پیروزی متوالی و رسیدن به رنک شماره 3 دسته نیمه سنگین بر این باور است که زمان رویا رویی با جونز فرا رسیده است.

در گفتگوی رسانه ای بعد از رویداد با شبکه فاکس اسپورت؛ جونز اعلام کرد میتواند در ماه جولای از عنوان خودش دفاع کند و ان شخص ممکن است انتونی اسمیت باشد .

اسمیت که در سه مبارزه قبلی خود پیروز بوده مایل هست در هر زمان و هر کجایی با جان جونز مبارزه کند او گفت :
    "" مدیر برنامه من در حال مذاکره و رایزنی با سازمان برا ثبت این مبارزه هستند ؛واین مبارزه امکان پذیره.امکان داره زمان بندی و مسائل مختلف زمان برگزاری رو نامشخص کنه ؛ اما من هستم ؛""

" هر زمان هر کجا ؛حتی همین اخر هفته حاضرم با جونز مبارزه کنم ."

جان جونز برای بار سوم توانست کمربند دسته نیمه سنگین یو اف سی را با پیروزی در مقابل گوستافسون ، به همراه عملکرد چشم نواز که طرفداران و مخاطبان را هیجان زده کرد ؛ بدست اورد .اما اسمیت چنین عقیده ای ندارد. او گفت :

"در این مبارزه من اون رو قوی ندیدم ؛ من خودم رو دیدم که براحتی میتونستم باهاش مبارزه کنم؛ مورد ضرب و شتم قرارش بدم وشکستش بدم ؛ چیزی برای سورپرایز شدن از عملکردش وجود نداشت.

من نمیخوام بگم اون فایتر فوق العاده ای نیست ؛اما من از اون نمیترسم ؛ مردم طوری به جونز نگاه میکنن، انگار که اون یک فایتر غیر قابل مهار و سرسخت هست؛ اما من بهش اونطور نگاه نمیکنم ؛من اون رو یه مرد میبینم که میتونم مورد ضرب و شتم قرارش بدم ؛ یک شخص با نقاط ضعف ؛ مانند هر شخص دیگری ؛که میشه از این ضعف هاش استفاده کرد.""

لوک راکهلد: من ثابت میکنم که میشه جان جونز رو شکست داد
    من فکر میکنم جان جونز قابل شکسته. کار جان با پاهاش خوبه، اون تکنیکیه و بر اساس مزیت هاش مبارزه میکنه. من دوست دارم تا مزیت هام رو در برابر اون امتحان کنم. جان در همه جا عالیه اما من فکر نمیکنم اون تکنیکی ترین فرد در استفاده از پاهاش باشه. من فکر نمیکنم جان قدرتمند ترین فرد در اینکار باشه.

من در این دسته ی جدید کاملا یک فرد متفاوت هستم و قدرت زیادی رو همراهم دارم. من به این دسته امدم تا به دنبال جان جونز برم، بخاطر همینه که من اینجام. من به اینجا امدم که اینو ثابت کنم. شما این رو در مبارزه ی بعدیم که قرار با یکی از بهترین ها باشه خواهید دید و من حرفم رو ثابت میکنم.

جان جونز: من به دنبال تغییر نتیجه ی مبارزم با کورمیر هستم
    جان جونز قهرمان کنونی دسته ی نیمه سنگین وزن یو اف سی در کنفرانس خبری رویداد UFC232 اعلام کرد که به دنبال این است تا نتیجه ی مبارزه ی دوم خود را با دنیل کورمیر تغییر دهد.

جونز دلیل این حرف خود را اینگونه شرح میدهد:

از اونجایی که من متوجه شدم Turinabol میتونه به مدت هفت سال در بدن شما باقی بمونه. زمانی که من با DC مبارزه کردم در تست هام اثری کوتاه مدت و نیمه مدت از این ماده توی بدن من نبود، تنها تست بلند مدت وجود این ماده رو در بدن من نشون دادن.

کی گفته این ماده از چه مدت زمانی در بدن من وجود داشته؟ شاید هفت سال پیش؟ بخاطر همینه که من به دنبال این هستم تا نتیجه ی مبارزم با دنیل کورمیر برگشت بخوره.

کورمیر هرگز قهرمان نیمه سنگین وزن نبوده، اون هرگز منو شکست نداده. من میخوام بلند و واضح اینو بگم از سال 2011 تا الان زمان زمان من بوده و DC هرگز قهرمان قهرمان نبوده.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    خبر رسمی هست.
    دانا وایت اعلام کرده مبارزه بین جونز و آنتونی اسمیت در حال نهایی شدن هست برای ufc 235
    از اینا گذشته من هم با اسمیت موافقم. من جونز و همون طوری مثل قبل دیدم. تکرار یک سبک مبارزه کمی خطرناک هست. ضمن اینکه فایترهای جکسون وینک عادت دارن به عقبکی رفتن و گارد تداغعی و کانتر زدن. وقتی حریف زیاد به پر و پاشون نپیچه مبارزه شون گره میخوره. تو مبارزه هایی که جونز با تصمیم داورها برنده شده هیچ وقت ندیدم حریفش و ناک دان کنه یا ضربه ای بزنه که حریفش گیج و منگ بشه. به نظرم راحت میشه outpoint ش کرد. و احساس میکنم در مقابل فایترهای سریعتر که لگد خوب بزنن به شدت مشکل خواهد داشت. بزرگترین سلاح جونز هوش مبارزه و انعطاف پذیری و تغییر شیوه مبارزه است. در مقابل کسایی که هیچ نوع حرکت انفجاری انجام نمیدن خوب میتونه مبارزه و کنترل کنه. ولی حیف شد باید میدیدیم جلوی آنتونی جانسون چیکار میکرد.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    1,399
    واقعا مبارزه جونز و انتونی ی مسابقه استثنایی میشد.امیدوارم برگرده جانسون.
    در مورد اسمیت هم نظری ندارم.فایت آخرش جلوی ولکان ی فایت ضعیف بود.شانسی جلوی جونز نداره ولی بازم دیدن داره فایتشون.بالاخره اسمیت حقشه تایتل شات
    از طرفی هم راکهولد ب فایت با جونز علاقه داره.اینم فایت قشنگی میشه در آینده
    خیلی دوس دارم فایت فرانیس انگانو با جونز رو ببینم.میتونه فایت محشری باشه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    سلام بازی راکهولد با جونز به نظر من هیچ جذابیی نداره یه بازی یه طرفه که که بنظرم هیچ ارزشی نداره خب ببینین راکهولد داره از در دیوار میبازه راکهولد توانایی و تکنیک خیلی خوبی داره ولی مسئله اینجاست که واقعا از پیاده کردنش تو قفس لنگ میزنه دفاع خوبی هم اصلا نداره خیلی راحت ضربه دریافت میکنه
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

لوک راکهلد: من ثابت میکنم که میشه جان جونز رو شکست داد
    من فکر میکنم جان جونز قابل شکسته. کار جان با پاهاش خوبه، اون تکنیکیه و بر اساس مزیت هاش مبارزه میکنه. من دوست دارم تا مزیت هام رو در برابر اون امتحان کنم. جان در همه جا عالیه اما من فکر نمیکنم اون تکنیکی ترین فرد در استفاده از پاهاش باشه. من فکر نمیکنم جان قدرتمند ترین فرد در اینکار باشه.

من در این دسته ی جدید کاملا یک فرد متفاوت هستم و قدرت زیادی رو همراهم دارم. من به این دسته امدم تا به دنبال جان جونز برم، بخاطر همینه که من اینجام. من به اینجا امدم که اینو ثابت کنم. شما این رو در مبارزه ی بعدیم که قرار با یکی از بهترین ها باشه خواهید دید و من حرفم رو ثابت میکنم.

جان جونز: من به دنبال تغییر نتیجه ی مبارزم با کورمیر هستم
    جان جونز قهرمان کنونی دسته ی نیمه سنگین وزن یو اف سی در کنفرانس خبری رویداد UFC232 اعلام کرد که به دنبال این است تا نتیجه ی مبارزه ی دوم خود را با دنیل کورمیر تغییر دهد.

جونز دلیل این حرف خود را اینگونه شرح میدهد:

از اونجایی که من متوجه شدم Turinabol میتونه به مدت هفت سال در بدن شما باقی بمونه. زمانی که من با DC مبارزه کردم در تست هام اثری کوتاه مدت و نیمه مدت از این ماده توی بدن من نبود، تنها تست بلند مدت وجود این ماده رو در بدن من نشون دادن.

کی گفته این ماده از چه مدت زمانی در بدن من وجود داشته؟ شاید هفت سال پیش؟ بخاطر همینه که من به دنبال این هستم تا نتیجه ی مبارزم با دنیل کورمیر برگشت بخوره.

کورمیر هرگز قهرمان نیمه سنگین وزن نبوده، اون هرگز منو شکست نداده. من میخوام بلند و واضح اینو بگم از سال 2011 تا الان زمان زمان من بوده و DC هرگز قهرمان قهرمان نبوده.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر سایت

عضو انجمن
    24
    مبارز مورد علاقه KhabibNurmagomedov_Headshot
    حبیب خیلی مودبانه و متشخصانه حرف زد ...
    ولی مک گرونر خارج از اصول ورزشکاری حتی شبیه به ورزشکار اماتور هم برخورد نکرد...
    فحاشی...
    بی ادبی..
    اهانت به خانواده
    اهانت به پدر
    اهانت به کشور
    اهانت به دین و مذهب
    اهانت به ملیت
    اهانت و توهین های مکرر...
    این برخورد های در حقوق های بین الملل و حقوق ورزشی همگی جرم محسوب میشه...
    ظاهرا مک گرونر رینگ مسابقه رو با زندان لاس وگاس اشتباه گرفته بود...فکر کرد بزن و بخور و جمع کشی هست....
    باید با این موار برخورد جدی بشه تا هم یو اف سی چهار چوب خودش رو حفظ کنه و بقاش ادامه داشته باشه و هم از یه طرف دیگه مبارزین نظم پذیر تر باشن
    کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    591
    مبارز مورد علاقه FrankMir_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط alijafari نمایش پست ها
    حبیب خیلی مودبانه و متشخصانه حرف زد ...
    ولی مک گرونر خارج از اصول ورزشکاری حتی شبیه به ورزشکار اماتور هم برخورد نکرد...
    فحاشی...
    بی ادبی..
    اهانت به خانواده
    اهانت به پدر
    اهانت به کشور
    اهانت به دین و مذهب
    اهانت به ملیت
    اهانت و توهین های مکرر...
    این برخورد های در حقوق های بین الملل و حقوق ورزشی همگی جرم محسوب میشه...
    ظاهرا مک گرونر رینگ مسابقه رو با زندان لاس وگاس اشتباه گرفته بود...فکر کرد بزن و بخور و جمع کشی هست....
    باید با این موار برخورد جدی بشه تا هم یو اف سی چهار چوب خودش رو حفظ کنه و بقاش ادامه داشته باشه و هم از یه طرف دیگه مبارزین نظم پذیر تر باشن
    حمله اتوبوس به کنار، هرکاری که کانر کرده جرم نیست. مایک تایسون،فلوید میودر، چل سانن و خیلی های دیگه هم توهین هایی کردن که خیلی بدتر بوده نسبت به کاری که کانر کرده(نمونش کولبی کاوینگتون). این حبیب نشون داد خودشو ! و همش ادا بازیه میاد قبل مسابقه میگه الحمدلله وقتی پیامبر هزاربار گفته که فرد باید خشمش رو کنترل کنه.
    هر چی هست امسال ثابت شد کانر بزرگترین سوپراستار یو اف سیه، و بخاطر همین کانره که حبیب اونقدر پول دراورده و الان شاخ شده که مبلغ سی میلیون واسه مبارزه مجدد میخوام.
    تو سالی که بجز UFC 232 همه ی رویداد ها زیر ۴۰۰ هزار فروش کردن، فایت کانر و حبیب ۲.۴ میلیون فروش داشت. بعد انتظار داری با کانر برخورد بشه؟
    ویرایش توسط ADMIN : 2019/01/12 در ساعت 17:21 دلیل: تصحیح کلمات!
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,356
    مبارز مورد علاقه TJDillashaw_Headshot
    ترش تاکینگ نمیتونه بیانگر شخصیت آدمها باشه، به هر حال ام ام ای هم علاوه بر ورزش بودنش یه بیزینس هستش و الان میشه گفت کانر از یو اف سی معروف تر و پولسازتره ...
    حالا اینکه مبارز خوبی هست یا نه؟ من معتقدم نقص های زیادی توی مبارزه ش داره و در حال حاضر فایتر متوسطیه
    اما جنبه تجاری رو اگر از جنبه ورزشی جدا کنیم بی شک کانر مک گرگور موفقترین آدم در این رشته ورزشی محسوب میشه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    24
    مبارز مورد علاقه KhabibNurmagomedov_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط Predator نمایش پست ها
    حمله اتوبوس به کنار، هرکاری که کانر کرده جرم نیست. مایک تایسون،فلوید میودر، چل سانن و خیلی های دیگه هم توهین هایی کردن که خیلی بدتر بوده نسبت به کاری که کانر کرده(نمونش کولبی کاوینگتون). این حبیب نشون داد خودشو ! و همش ادا بازیه میاد قبل مسابقه میگه الحمدلله وقتی پیامبر هزاربار گفته که فرد باید خشمش رو کنترل کنه.
    هر چی هست امسال ثابت شد کانر بزرگترین سوپراستار یو اف سیه، و بخاطر همین کانره که حبیب اونقدر پول دراورده و الان شاخ شده که مبلغ سی میلیون واسه مبارزه مجدد میخوام.
    تو سالی که بجز UFC 232 همه ی رویداد ها زیر ۴۰۰ هزار فروش کردن، فایت کانر و حبیب ۲.۴ میلیون فروش داشت. بعد انتظار داری با کانر برخورد بشه؟
    حرفتون درسته ولی برادرم در مجامع بین المللی فرهنگ ها واداب و رسوم های مختلفی هست....
    مردم کشور های مختلف اداب و رسوم مختلف دارن...فرهنگ مختلف دارن....تو فرهنگ غربی ها فحش ها داستان ساز نمیشه و چیزی نمیگن به هم....و یا شایدم جواب بدن و دعوا بیافتن..ولی واکنش زیاد نه نمیدن....ولی همین فحش و ناسزا ؛ اینجا باشه یه دعوای اساسی میشه....
    به اون فایتر فلان حرف و زده درست...ولی اینم در نظر بگیریم که مردم ملل های مختلف به مسائل مختلف واکنش متفاوت نشون میدن
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    وقتی یه شخصی داره در غالب جهانی مبارزه میکنه و یه قهرمان بین المللی میشه باید یک سری رفتار هارو یاد بگیره باید سعی کنه حرفه تر و بیزینسی به مسایل نگاه کنه
    نقل قول نوشته اصلی توسط alijafari نمایش پست ها
    حرفتون درسته ولی برادرم در مجامع بین المللی فرهنگ ها واداب و رسوم های مختلفی هست....
    مردم کشور های مختلف اداب و رسوم مختلف دارن...فرهنگ مختلف دارن....تو فرهنگ غربی ها فحش ها داستان ساز نمیشه و چیزی نمیگن به هم....و یا شایدم جواب بدن و دعوا بیافتن..ولی واکنش زیاد نه نمیدن....ولی همین فحش و ناسزا ؛ اینجا باشه یه دعوای اساسی میشه....
    به اون فایتر فلان حرف و زده درست...ولی اینم در نظر بگیریم که مردم ملل های مختلف به مسائل مختلف واکنش متفاوت نشون میدن
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)