ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,444
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

مصاحبه حبیب+زیرنویس فارسی|صحبتهای سهودو- دوبله|مصاحبه دانا وایت|مصاحبه دیلاشاو|و...

این مصاحبه توسط Submission Radio انجام شده و با زحمات یکی از مخاطب های ایران یو اف سی زیر نویس شده است؛ در این مصاحبه حبیب از شرایط بعد از مبارزه با کانر و وضعیت فعلی ؛ دلیل مسافرت به استرالیا و همچنین حریف های احتمالی اش صحبت خواهد کرد اگر در اپارات امکان مشاهده نداشتیدیا اگر با کامپیوتر هستید میتوانید از لینک زیراین مصاحبه را دانلود کنید:

مصاحبه سهودو بعد از مبارزه ؛ داخل اکتگان_دوبله فارسی

مصاحبه حبیب+زیرنویس فارسی|صحبتهای سهودو- دوبله|مصاحبه دانا وایت|مصاحبه دیلاشاو|و...

دانا وایت در مورد اینده گرگ هاردی در یو اف سی خوشبین است
    در حال حاضر دانا وایت عملکرد وی را میپسند.

وایت :او میتواند مبارزه کند.

دانا وایت ؛رئیس سازمان یو اف سی در کنفرانس خبری پس از رویداد فایت نایت 143؛ حاضر شد و به چند سوال در باره اولین چالش حرفه ای گرگ هاردی در اکتگان پاسخ داد.

گرگ هاردی در اولین چالش حرفه ای خود در یو اف سی در مقابل الن کرودر قرار گرفت و بعد از هفت و نیم دقیقه مبارزه ؛در راند دوم بدلیل ضربه زانوی خطرناک و خارج از قوانین بر سر کرودر؛ DQ و به عنوان بازنده مبارزه شناخته شد .

وایت معتقد است هاردی 30 ساله اینده خوبی میتواند در یو اف سی داشته باشد.

او گفت :
    وقتی کسی وارد یو اف سی میشود مخصوصا کسانی که معروف و بک گراند پر سر و صدایی دارند ؛ اولین چیزی که میخواهم از انها بدانم این است که ایا میتواند مبارزه کند ؟(عملکردشان چگونه است)
    وقتی در رویداد های کوچکتر مبارزه میکنید و فعالیت میکنید؛ ضربه میزنید به چپ و راست حرکت میکنید این خوب است ؛ (اینجا یو اف سی هست و تمام این موارد متفاوت هست با بازی های توپی (بدلیل سابقه گرگ هاردی در NFL)

چیزی که من از هاردی دیدم اینه که او میتواند مبارزه کند ؛ او یک ورزشکار است ؛ نه تنها مشت های خوبی میزند؛ بلکه ضربات مشت بسیار قوی داره؛او امشب در بعضی از لحظات مبارزه عکس العمل خوبی نشان داد؛ شاید همه ما فکر میکردیم اگر مبارزه به سمت زمین کشیده شود ؛ کار او تمام میشود ؛ اما او در چند صحنه تحت فشار قرار گرفت و عملکرد خوبی داشت و چیز های زیادی را اموخت ؛ بنابراین خواهیم دید چه میشود و او در چه مسیری حرکت خواهد کرد.

در پی حضور گرگ هاردی در چهارمین مبارزه حرفه ای خود در یک کارد مهم یو اف سی و مبارزات اصلی؛ از وی پرسیده شد ایا از طرف مقامات پیشنهاد و توصیه ای نسبت به حضور هاردی به شما شده است؟

????وایت گفت: البته که نه ؛ من نمیدونستم قرار چه چیزی رخ بده ؛ روش اون و دیدگاهش در این مبارزه خوب بود
    همانطور که گفتم برایم مهم بود ببینم چه عملکردی خواهند داشت ؛تمایل داشتم عملکردشون رو ببینم و بدون اینکه تفاوت بزارم هاردی یا لیپسکی.

شایان ذکر است لیپسکی هم مبارزه اول خود در یو اف سی را تجربه کرد فایتری که 9 برد پیاپی داشت و قهرمان سازمان های دیگر بوده است .
    وی در مقابل جوآن کالدِروُود در رای متحد داوران شکست خورد.

عدم رضایت دانا وایت از متوقف شدن سریع مین ایونت UFC on ESPN+ 1
    من فکر میکنم مبارزه خیلی زود متوقف شد. شما دو تا از بهترین مبارزه های دنیا رو دارید، دو قهرمان در یک سوپر فایت. باید بزارید تا با هم مبارزه کنن و کارشون رو به اتمام برسونن. من چیزی از ارزش های سهودو کم نمیکنم چونکه زمانی که مبارزه 20 ثانیه طول کشید و سهودو حسابی داغونش کرده بود .اما باید میذاشتن به مبارزه ادامه بدن، واقعا متوقف کردن بدی بود.

صحبت های آنتونی پتیس درباره رفتن به دسته ی ولترویت:
    صادقانه بگم من تقریبا با تمامی مبارزه های حاضر در دسته ی سبک وزن مبارزه کردم. چند نفری هم هستن که قبلا باهاشون مبارزه کردم و میخوام که باهاشون مبارزه ی مجدد بگیرم اما این دسته الان خوابیده. بعضی از این موارد باید بررسی بشه بخاطر همین من به رفتن به ولترویت فکر کردم.

در واقع من قبلا در اوایل کرییرم در دسته ی ولترویت مبارزه کردم. در حال حاضر استفن تامپسون یکی از کسانیه که من باید باهاشون قبل از اینکه بازنشسته بشم مبارزه کنم. من از سبک تامپسون خوشم میاد، بک گرانده من تکواندو هست و بک گراند اون کاراته. این مبارزه واقعا سرگرم کننده خواهد بود.

بعد از گذشت چند روز فکر کردن در باره اتفاقی که افتاد ؛ دیلاشاو مجدد مواردی که گفته بود را تکرار کرد ؛توقف زودهنگام و عجولانه مبارزه توسط داور؛او خود را مبارزی فوقوالعاده میداند.

دیلاشاو گفت :
    ""البته که خشمگین هستم؛ بخاطر آن مبارزه ی 30 ثانیه ای؛زمانی که مطمئنم مبارز بهتری هستم؛ قبول این مورد برایم سخت است.اگر کسی به جای من باشد ؛ یا به طور کلی رقابت کنند ؛ میدانند که چه میگویم.""

دیلاشاو گفت :
    ""اگر 100 بار دیگر مبارزه کنیم 99 دفعه آن را من پیروز خواهم بود ؛ و این تاسف اور بود ؛ این یک مبارزه بود .""
    ""من نمیخواهم به راحتی با آن کنار بیایم ؛ برای من سخت است ؛ من کاملا جدی و سر حال بودم؛ حتی پزشک یو اف سی بهم گفت زمان این توقف زود بوده؛ داناوایت در باره این موضوع صحبت کرده ؛ شما رسانه ها هم صحبت کردید ؛این اتفاق خیلی بد افتاد و راهی دیگر هم برای ان وجود ندارد.""

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر سایت

عضو انجمن
    240
    مبارز مورد علاقه ChadMendes_Headshot2012
    دیلاشا واقعا ی فایتر عالیه، خودم از طرفداراشم؛ ولی مطمئنم تو همون راند اول کارش تموم میشد... کاملا گیج شده بود، شانسی یا اصولی سهودو تو بهترین لحظه بهترین ضربه رو بهش زد.
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)