ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,442
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 نظر املیاننکو راجع به بازنشستگی |صحبت های پدر حبیب نورماگمدوف|وضعیت جان جونز|پرسش پاسخ روگان با تایسون|و..

پاسخ فیدور املیاننکو به خبرنگاران راجب زمان بازنشسته شدن:
    اگه بخوام واقعیت رو بهتون بگم، در این سن من بیشتر و بیشتر راجب بازنشسته شدن فکر میکنم. دلیل اینکارم این نیست که من دیگه علاقه ای به مبارزه کردن ندارم، قطعا دلیل اینکارم سن و مصدومیت هاییه که دارم. در حال حاضر نمیتونم جواب این سوال شما رو بدم، ترجیح میدم که مدتی رو استراحت کنم و بعدش تصمیم بگیرم.

املیاننکو در فینال تورنومنت سنگین وزن بلاتور 214 به مصاف رایان بیدر خواهد رفت

عمل ناگهانی کریس وایدمن:
    روز گذشته قهرمان سابق میدل ویت یو اف سی کریس وایدمن در استوری اینستاگرام خود عکسی از گردن خود منتشر کرد و اعلام کرده که عمل جراحی ای بر روی گردن او صورت گرفته و در حال حاضر حالش خوب است.
    وایدمن جزئیاتی از علت این عمل ناگهانی را اعلام نکرده اما به گفته او بزودی دلیل این عمل را اعلام خواهد کرد.

صحبت*های عبدالمناپ نورماگومدوف (پدر حبیب) در مورد کانر مک گرگور
    عبدالمناپ در گفتگو با رسانه روسی:

+ امروز من کانر رو به خونه خودمون دعوت کردم، یک نامه نوشتم و بعنوان مهمان دعوتش کردم به داغستان، می تونه بیاد از داغستان دیدن کنه، چرا که نه.
    - آیا واقعاً کانر رو کاملا بخشیدین؟ بعد از تمام اون توهین ها؟
    + این ها همه برای گذشته س، ما نباید اونجا گیر کنیم، زندگی ادامه داره، بخشش ما نباید فقط در کلام ما باشه، باید در عمل نشونش بدیم، اگه به داغستان بیاد، همتون مشاهده خواهید کرد که کانر مهمون عزیزی برای ما خواهد بود.
    - حتی برای حبیب؟
    + حبیب من، هیچوقت بر خلاف بیانه ای که من بدم صحبت نمیکنه.
    - ولی کانر بعد مبارزه گفت این تازه شروع جنگه و هیچوقت صلحی نخواهد بود.
    + هر تصمیمی که مک گرگور بگیره من بهش احترام میذارم، اگه میخواد جنگ باشه، مشکلی نیست، وقتی که یواف سی پیشنهاد پانزده میلیون دلار برای مبارزه مجدد رو داد، من گفتم دو برارش کنید تا تازه بتونیم صحبت کنیم، ما قیمت خودمون رو میدونیم و یواف سی رو شوکه کردیم.

والت حریس بصورت موقت محروم شد.
    به گزارش:MMAFighting

والت حریس به دلیل مثبت شدن تست دوپینگ مربوط به رویداد UFC232 بصورت موقت محروم شده است. به گفته ایالت ورزشی کالیفرنیا؛ والت حریس با جریمه نقدی نیز روبرو خواهد شد.

برد وی در مقابل آندری آرلوسکی که با رای غیرمتحد داوران در رویداد UFC232 بدست آمده بود همچنان در همین حالت باقی خواهد ماند و با توجه به نتیجه تست دوم وی رای این مبارزه نیز تغییر خواهد کرد.

جو رو گان و مایک تایسون گفتگوی کوتاهی در باره مسائل جان جونز انجام دادند.
    دستگیری جان جونز در سال 2012؛ تصادف سال 2015 و مثبت شدن تست مواد مخدر ؛ همچنین مثبت شدن تست مواد نیروزا در رویداد های یو اف سی 200 و یو اف سی 214 ؛ و در اخر همچنین انتقال رویداد به لاس وگاس این ها گذری سریع به موارد حاشیه ای جونز بوده است .

جو روگان در برنامه : The Joe Rogan Experience با مهمان خود مایک تایسون ؛ در باره این موارد حاشیه ای جونز به مباحثه پرداخت .

جو روگان: این مسائل باعث میشه که جونز در زندگی با حاشیه و جدال و جنجال زیادی مواجه بشه؛ امیدوارم این مسائل رو پشت سرش گذاشته باشه و چنین مواردی پیش نیاره؛ مایک تا حالا باهاش درباره این موارد حرف زدی ؟

مایک تاسون : من هرگز در باره مسائل شخصی و موضوعاتی از این دست باهاش حرفی نزدم ؛ با هم ملاقات داشتیم ؛ و صحبت کردیم ؛ اما همونجور که گفتم نه در باره اون مسائل.

جو روگان :وقتی که تو خودت چنین مسائل قانونی و حقوقی رو باهاش مواجه شدی تونستی بهش غلبه کنی و از پسش بر بیایی و پشت سر بزاریش؛من فکر میکنم این پسر با صحبت کردن با شخصی مثل تو میتونه به نکته های مفیدی دست پیدا کنه.

مایک تایسون : خوب این خیلی مشکله ؛ و تاسف بار هست اگر بدین شکل ادامه بده یا مسیری شبیه همان مسیر که من مواجه شدم باهاش .

جو روگان: تو اینجور فکر میکنی؟

مایک تایسون: بله؛واقعا تاسف بار است ؛گاهی اوقات مردم و عموم چنین شرایطی و وضعیتی رو تحمل نمیکنند ؛ و نمیپسندند.

جو روگان: بخاطر اینه اونها غیر قابل کنترل هستند؛ وقت گذرونی میکنند در مهمانی و جشن ها وقت میگذرانند؛و البته انها قهرمان هم هستند.

مایک تایسون: زمان بزرگ و لحظه مهمی هست ؛ باید این مسائل پایان پیدا کنه ؛ اگر خودتان خاتمه اش ندهید، این مسائل خودشان به پایان خود می*رسند و شاید شما از آن پایان خوشتان نیاید.

نظر املیاننکو راجع به بازنشستگی |صحبت های پدر حبیب نورماگمدوف|وضعیت جان جونز|پرسش پاسخ روگان با تایسون|و..

جان جونز، همچنان درگیر مسائل مربوط به دوپینگ
    قهرمان نیمه سنگین وزن یواف*سی، جان جونز؛ همچنان درگیر مسائل مربوط به دوپینگ است و طبق گزارش سازمان داوطلبانه ضددوپینگ (وادا)، تست دوپینگ وی بار دیگر مثبت اعلام شده است.

مواد پیدا شده در بدن وی، تورینابول به مقدار سی و سه پیکو گرم میباشد.
    این تست یک روز قبل از مبارزه وی با الکساندر گوستافسون در رویداد UFC232 گرفته شده و دیروز نتیجه آن به رسانه ها اعلام شد.

وادا، سازمان داوطلبانه ضددوپینگ میباشد که خود جان جونز با مراجعه به این سازمان، نمونه های خود را در اختیارشان گذاشته بود.

طبق گفته های اندی فوستر، مامور اجرایی ایالت ورزشی کالیفرنیا: جان جونز با محرومیتی روبرو نخواهد شد و هیچ چیز تغییر نکرده است، ما جان جونز را برای استفاده از مواد ممنوعه تورینابول محروم کرده بودیم، و این نیز ردی از آن مواد است که همچنان در بدن وی باقی مانده.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)