ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba

لو رفتن تماس تلفنی انتونی جاشوا ___پیشنهاد 42 میلیون دلاری DAZN به گنادی گلاوکین و....

تماس تلفنی از انتونی جاشوا در نت پخش شده که در اون جاشوا مبارزه بعدی اش مشخص کرده ادی هرن(eddie hearn) پروموتر جاشوا در مصاحبه ای گفت فردی که با جاشوا در این تماس حرف میزنه یک تحویل دهنده بوده که بسته جاشوا داشته و جاشوا بهش زنگ زده بوده و تحویل دهنده صدای جاشوا رو میشناسه و ازش میپرسه حریف بعدیت کیه و تماس ضبط میکنه در این تماس AJ میگه:
    (این سوال بزرگی هست فکر کنم مجبور بشیم بریم امریکا هر کاری که می شد کردم ولی هیشکی حاضر نمیشه باهام مبارزه کنه احتمالا ماه ژوئن تنها چیزی که می تونم فکر کنم اینا (وایلدر_فیوری_دیلین وایت) می خوان من تمرین نکنم و دو هفته قبل از مبارزه بگند اره ما حالا می خوایم مبارزه کنیم و اینطوری دستم بگیرند)
    در این مکالمه انتونی اسمی از حریف بعدی اش اسمی نمیاره ولی همه ما می فهمیم اگه جاشوا بخواد در امریکا مبارزه کنه حریف اش جرل میلر ( jarrell miller) هست

طی اخرین خبر ها ادی هرن پروموتر جاشوا دیداری با تریپل جی داشته و پیشنهاد دو مبارزه با حداقل دستمزد 42 میلیون دلار ی به گنادی داده است هنوز چیزی مشخص نیست با توجه به اینکه هر چهار کمربند میدل ویت زیر نظر ادی هرن و شبکه اینترنتی DAZN هست (کانلو WBA و ٌWBC_دنیل جیکوب IBF و دیمیتریس اندراده WBO همه در شبکه DAZN مبارزه می کنند) میشه احتمال بالایی داد که گنادی پیشنهاد قبول میکنه

جرج گروس قهرمان سابق WBA سوپر میدل ویت پس از شکست مقابل کلیوم اسمیت در فینال تورنمنت WBSS از دنیا بوکس خداحافظی کرد جرج سی سال سن داره و با رکورد 4_28 از دنیا بوکس کنار رفت همه جرج بخاطر دشمنی اش با کارل فراچ و مبارزه اش مقابل 80 هزار تماشاگر ورزشگاه ومبلی بیاد میارند اون دو سال قبل برای چهارمین بار شانس اش برای قهرمانی امتحان کرد و در راند 7 فدور چودینف با TKO شکست داد و قهرمان شد و از کمربند اش دو بار دفاع کرد از جمله شکست دادن کریس یوبنک مغرور

سریساکت سور رونگویسای (srisaket sor rungvisai) قهرمان WBC و RING سوپر فلای ویت(115 پوند) با پروموشن مچروم و ادی هرن به توافق رسید و مبارزه بعدی اش در DAZN پخش میشه به گفته هرن حریف رونگویسای به زودی مشخص میشه
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)