ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

صحبتهای جوزه الدو ؛ حریف بعدی پتیس؟|صحبتهای حبیب نورماگومدوف|صحبتهای دانا وایت|انتونی جانسون و Bare Knuckle

صحبتهای جوزه الدو ؛ حریف بعدی پتیس؟|صحبتهای حبیب نورماگومدوف|صحبتهای دانا وایت|انتونی جانسون و Bare Knuckle

حبیب نورماگومدوف حاضر به انجام خدمات عمومی بر ضد قلدری نیست

همین طور که مطلع هستید حبیب نورماگومدوف توسط کمیسیون ورزشی نوادا 9 ماه از حضور در مسابقات محروم شده است ولی کمیسیون شرایطی را برای حبیب فراهم کرده است که در صورت انجام خدمات عمومی بر ضد قلدری 3 ماه از محرومیت او کم میکند، ولی حبیب در آخرین مصاحبه ای که با SportBox داشته است اعلام کرد که حاضر به شرکت در این برنامه نیست:

حبیب گفت :"""کمیسون ورزشی ایالت نوادا به من گفت که در کمپین اجتماعی ای حضور پیدا کنم که در مکانش به فروش مواد، فاحشه گری و قمار دست میزنن. بزارید تا اونا روی خودشون و روی رفتارشون کار کنن. مبارزانی بودن که به مدت 2 سال حاضر به انجام مبارزه نبودن و کمربندشون رو هم به مدت 1 و نیم سال ازشون نگرفتن.

من که برای مبارزه آمادم، اونا مبارزه کردن من رو ممنوع کردن. من فکر میکنم در این صورت اونا مبارزه ای رو بر سر عنوان موقت برگزار میکنن که ممکن هست بین داستین پوریر و تونی فرگوسن باشه. هر کدومشون که برنده بشه قهرمان موقت میشه و در پایان سال من باهاش بر سر عنوان واقعی مبارزه میکنم. این اتفاقیه که من فکر میکنم می افته ولی خیلی مطمئن نیستم."""

در صورت حضور پیدا نکردن حبیب در برنامه ضد فلدری محرومیت حبیب تا ماه جولای ( ماه تیر) به طول خواهد انجامید.

دانا وایت: کولبی کاوینگتون باید برای گرفتن تایتل شات مبارزه کنه
    دانا وایت رئیس یو اف سی بعد از برگزاری کنفرانس خبری رویداد UFC 235 در یک گفتگو با یک گروه خبری راجب وضعیت کولبی کاوینگتون صبحت کرد:

کولبی دیگه قهرمان موقت نیست، ما به کاوینگتون پیشنهاد مبارزه رو دادیم اما اون حاضر نشد این مبارزه رو بپذیره. من همیشه در طول 20 سال گذشته اینو گفتم و نمیدونم چند بار دیگه هم باید اینو تکرار کنم، این ورزش فرصت هاست.

زمانی که یه فرصت جلوتونه باید اون رو بگیرید، اگه اینکار رو انجام ندی یه نفر دیگه اینکارو انجام میده و شما باید دوباره مدتی رو صبر کنی تا به کمربند برسی.

من از مبارزه ای که عثمان داشت خوشم امد و عثمان بهم نشون داد که حاضره با هر کسی مبارزه کنه و فرصتش رو بدست اورد. در حال حاضر کولبی باید برای بدست اوردن تایتل شات دوباره مبارزه کنه.

توئیت تبریک قهرمان دسته پر وزن(66kg)، مکس هالووی بعد از پیروزی ژوزه آلدو:
    نه فقط پادشاه ریو، پادشاه برزیل، سلطان دفاع از عنوان قهرمانی، تبریک میگم بهت آلدو،هیچ چیزی جز عشق برای تو ندارم برادر.

جوزه الدو: ناراحتم که نمیتونم به عنوان قهرمان باز نشسته بشم
    من رویای اینو داشتم که به عنوان یک قهرمان باز نشسته بشم، اگه مصاحبه های قبلی منو دیده باشید میبینید که همیشه راجب این موضوع صحبت کردم که دوست دارم به عنوان یک قهرمان از این ورزش برم و از زندگیم لذت ببرم.

اما متاسفانه این اتفاقی نیست که قراره رخ بده. من فکر میکنم برای یو اف سی خیلی سخته که بخواد مبارزه ی سومی بین من و مکس برگزار کنه. این مورد برای نقشه هایی که من داشتم ناراحت کنندست، رویای من این بود که قهرمان باشم و مثل یک قهرمان برم اما این جزئی از این ورزشه.

در حال حاضر این امکان وجود نداره و باید ببینیم در آینده چه اتفاقی می افته، اما باید اینکارو قدم به قدم انجام داد، قدم اول شکست دادن رناتو بود، بعدش باید ببینیم در سال جاری چی پیش میاد.
    این مصاحبه قبل از رویداد اخیر بود.

بعد از مبارزه الدو گفت:
    صحبت های جوزه الدو راجب مبارزه با آنتونی پتیس
    قهرمان سابق فدرویت یو اف سی جوزه آلدو در صحبت هایی که داشت گفت که دوست دارد با آنتونی پتیس مبارزه ای را داشته باشد:
    آنتونی پتیس میتونه یک حریف عالی باشه، ما قبلا دو بار نزدیک بود که در گذشته با هم مبارزه کنیم ولی این اتفاق نیافتاد. ما میتونیم این مبارزه رو در ماه می برگزار کنیم و میشه اینکارو در دسته ی سبک وزن انجام داد که میتونه خیلی بهتر هم باشه.

بعد از منتشر شدن صحبت های جوزه الدو ؛آنتونی پتیس در جواب صحبت های آلدو در صفحه ی اجتماعی خود در اینستاگرام اینگونه به آلدو پاسخ داد:
    ""من قبول میکنم، من عاشق برزیل هستم. قراره سال جالبی بشه.""

همکاری انتونی رامبل جانسون با سازمان Bare Knuckle FC:
    روز گذشته سازمان Bare Knuckle FC در صفحات اجتماعی خود خبری بر این مبنی که مبارز سابق دسته ی نمیه سنگین وزن یو اف سی آنتونی جانسون به عضویت این سازمان در آمده است منتشر کرد.

بعد از منتشر شدن این خبر شایعاتی در فضای مجازی به وجود امد که که جانسون از بازنشستگی خارج شده و مبارزات برگشته اما بر اساس توئیت فرستاده شده توسط خبرنگار ESPN اریل هیلوانی که با منیجر آنتونی جانسون علی عبدل عزیز گفتگو داشته این شایعه را نادرست دانست و به نقل از علی عبدل عزیز نوشت که نفش جانسون در این سازمان به عنوان یک مبارز نیست و جانسون تحت عنوان سفیر در این سازمان فعالیت میکند. علی خاطر نشان کرد که آنتونی جانسون همچنان تحت قرار داد با سازمان یو اف سی میباشد.
    خود آنتونی جانسون نیز در توئیتی جداگانه اعلام کرد که در سازمان Bare Knuckle FC مبارزه نمیکند نقش او در این سازمان ایجاد کردن ارتباط میان مبارزان برای انجام مبارزه است.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر سایت

عضو انجمن
    1,399
    امیدوارم الدو با ارتگا فایت کنه.الان بعد این برد واسش خوبه.البته ب نظرم میکانو تو بازی ک با ارتگا کرد ،اگه سابمیت نمی شد برنده بود.و فک میکنم اورتگا حریف راحت تریه نسبت ب مویکانو
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    2,686
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    -این کولبی کاوینگتون امروز یه ویدیو منتشر کرده که دیگه رسما به عنوان بازیگر *** میشه روش حساب کرد!
    -دجاوو آلدو بعد از پیروزی و پریدنش توی هوادارا حسابی سر و صدا کرده!
    -عثمان و بن اسکرن توی پشت صحنه کنفرانس خبری یو اف سی نزدیک به درگیری بودن که با وساطت دانا وایت ختم به خیر شد و بعدش توی توییتر از خجالت هم دراومدن!
    -نونس گفته اگه مبارزه اش با هالی هولم انجام بشه و به پیروزی منتج بشه دیگه چیزی برای ثابت کردن نداره و احتمال داره خداحافظی کنه !
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,356
    مبارز مورد علاقه TJDillashaw_Headshot
    هالووی و آلدو هر دوتا قهرمان هایی شایسته احترام هستن ... هنوز فایتر هستن و بیزینس من نشدن !
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,399
    دوستان جریان کانر با این زنه ک ی بچه هم داره چیه؟کسی خبر داره جریان چیه؟
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    نقل قول نوشته اصلی توسط hunner نمایش پست ها
    دوستان جریان کانر با این زنه ک ی بچه هم داره چیه؟کسی خبر داره جریان چیه؟

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر سایت

عضو انجمن
    563
    nothing but love for you my bratha
    یعنی هیچ چیز جز عشق برای تو ندارم یا نمیخوام داداش
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)