ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 دوبله فارسی صحبت جونز|گیلبرت ملندز درباره برادران دیاز|صحبت های کودی گاربرنت |صحبتهای ویتاکر و گاستلوم |آنتونی جانسون:آگر پول خوبی باشد حاضرم برگردم

دوبله فارسی : نظر جان جونز راجع به تشبیه شدن اسراییل آدسانیا به او

دوبله فارسی صحبت جونز|گیلبرت ملندز درباره برادران دیاز|صحبت های کودی گاربرنت |صحبتهای ویتاکر و گاستلوم |آنتونی  جانسون:آگر پول خوبی باشد حاضرم برگردم

گیلبرت ملندز؛ هم تیمی نیک دیاز: تا اونجایی که من میدونم نیک دیاز باز نشسته شده
    گلیبرت ملندز هم تیمی و دوست نزدیک براداران دیاز در صحبت هایی که با چائل سانن داشت راجع به وضعیت نیک و نیت دیاز صحبت هایی را انجام داد:

"""من دوست دارم که ببینم نیک به مبارزات بر میگرده اما تا اونجایی که من خبر دارم میدونم که نیک باز نشسته شده، اما نیت همچنان داره به سختی تمرین میکنه. نیت تبدیل به یک برند بزرگ شده و حسابی برای خودش مشهور شده.
    نیت هر جایی که میره همه میشناسنش
    و اکثرا با سلبیرتی ها دیده میشه، نیت تبدیل به یک بیزینس من واقعی شده. نیت واقعا داره کارش رو خوب انجام میده و تمام مدت هم مشغول تمرینه و لایف استایل خوبی داره.

دوبله فارسی صحبت جونز|گیلبرت ملندز درباره برادران دیاز|صحبت های کودی گاربرنت |صحبتهای ویتاکر و گاستلوم |آنتونی  جانسون:آگر پول خوبی باشد حاضرم برگردم

کودی گاربرنت: من آمادم تا دوباره تایتل شات بگیرم
    قهرمان سابق دسته ی خروس وزن یو اف سی کودی گاربرنت در کنفرانس خبری رویداد UFC 235 راجب وضعیت و آمادگی جسمانی و ذهنی خودش برای گرفتن مجدد تیاتل شات صحبت کرد:

من احساس خوبی دارم، من از شکست در برابر تی جی آسیب دیدم اما موفق شدم که دوباره تمرکز خودم، ذهنم و بدنم رو بدست بیارم. من تونستم که خوب بشم و دوباره به مبارزات برگردم. تنها کار، برگشتن به سخت کار کردن بود.

در این 10 ماه تونستم بزرگ شدن پسرم رو تماشا کنم که واقعا عالی بود و حسابی از زندگیم لذت بردم. در حال حاضر من از همیشه سالم تر هستم و خیلی هیجان دارم که دوباره مبارزه کنم.

تنها کاری که من الان باید انجام بدم اینه که در 2 مارچ عملکرد فوق العاده ای رو از خودم به نمایش بزارم تا دوباره بتونم راه خودم برای گرفتن تایتل شات و پس گرفتن تخت پادشاهیم هموار کنم.

رابرت ویتاکر: من خیلی از کلوین گاستلم قوی تر هستم
    قهرمان میان وزن یو اف سی رابرت ویتاکر در مصاحبه ی اخیری که داشت از اعتماد به نفس بالای خود برای مبارزه در برابر کلوین گاستلم صحبت کرد:

"""من میتونم خودم رو تصور کنم که دارم به کلوین اونقدر ضربه میزنم که به زمین بی افته. من برای کلوین حریف خیلی قوی و سریعی هستم و خیلی محکم ضربه میزنم و در هر موردی از اون سر تر هستم و قراره بهش حسابی آسیب بزنم.

ولی ببینید این یه مبارزست و هر چیزی امکان داره رخ بده، اما میتونم بهتون بگم در این مبارزه من در بهترین حالتی که در طول کرییرم میتونم داشته باشم قدم میزارم و این میتونه چشم انداز خیلی خطر ناکی برای کلوین باشه.

من در بد ترین حالتم هم کاملا مبارزه خطرناکی هستم و حالا من در بالاترین سطح از مبارزه ی سرپا قرار دارم و مبارزه در حالت ایستاده برای من تبدیل به یک نقطه ی قوت شده."""

کلوین گاستلم: من ویتاکر رو در راند یک ناک اوت میکنم
    زمانی که من حرفی رو میزنم مثلا اینکه من قراره ویتاکر رو در اند 1 ناک اوت کنم واقعا جدی هستم، اما همچنین من خودم رو برای یک جنگ 25 دقیقه ای هم آماده کردم.
    زمانی که به رابرت نگاه میکنم سخت کوشی، عشق و توانایی خیلی زیادی رو درش میبینم، دقیقا مثل خودم. من مسلما بهترین استرایکر، بهترین کشتی گیر و بهترین جوجیتستو کار نیستم اما تمام تلاشمو برای برنده شدن میکنم، دقیقا مثل همون کاری که رابرت انجام میده.

آنتونی رامبل جانسون: من حاضرم به مبارزه برگردم اگه پول خوبی بهم بدهند.
    کانتندر سابق دسته ی نیمه سنگین وزن یو اف سی آنتونی جانسون در مصاحبه ی اخیری که داشت راجع به شرایط برگشت و دسته ی وزنی دلخواه خود برای اینکار صحبت کرد:

اگه دستمزد خوب باشه، هر چیزی ممکنه. دانا وایت یک بیزینسمن هست و میدونه وقتی که زمانش درست باشه ما با بر سر این مسئله صحبت خواهیم کرد، اما در حال حاضر برای اینکار زمان مناسبی نیست.

فعلا هیچ دلیلی نیست که من بخوام به مبارزات برگردم و اگه به مبارزات برگردم دوست دارم در سنگین وزن باشه. در سنگین وزن همه میتونن خوب غذا بخورن، چاق و خوشحال باشن. اما اگه یو اف سی از من بخواد من حاضرم در نیمه سنگین وزن هم مبارزه کنم در صورتی که قیمتشون مناسب باشه.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر سایت

عضو انجمن
    1,356
    مبارز مورد علاقه TJDillashaw_Headshot
    با مطرح شدن روز افزون ام ام ای پول در این رشته بیشتر از گذشته شده، برای همینه که قدیمی هایی مثل اندرسون سیلوا دل نمیکنن یا سنت پیر برمیگرده و طبیعیه که رامبل هم به دنبال برگشتن و پول در آوردن باشه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,399
    انتونی اگه بخاد برگرده ب دسته سنگین وزن یکی مث خودش رو اونجا میبینه.انگانو مث خود جانسون میمونه وای اگه بره تو نیمه سنگین.جدی ترین حریفش جونزه
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)