ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 جان جونز - تیاگو سانتوس|مصاحبه جونیور دوس سانتوس |خوزه آلدو _ الکساندر ولکانوفسکی |مصاحبه آنتونی جانسون|و..

جان جونز  - تیاگو سانتوس|مصاحبه جونیور دوس سانتوس |خوزه آلدو _ الکساندر ولکانوفسکی |مصاحبه آنتونی  جانسون|و..
    دانا وایت: جان جونز با تیاگو سانتوس مبارزه میکنه نه براک لسنر!
    دانا وایت رئیس یو اف سی در کنفرانس خبری بعد از رویداد UFC235 در پاسخ به سوال خبرنگاران که حریف بعدی جان جونز چه کسی خواهد و چرا او قرار نیست با براک لسنر مبارزه کند پاسخ داد:

""من مبارزه ی تیاگو سانتوس رو دوست دارم. من عاشق این مبارزه ام و دوست دارم مبارزه ی بین جان جونز و تیاگو سانتوس رو ببینم. مبارزه ی براک لسنر با دنیل کورمیر خواهد بود، زمانی که کورمیر وضعیتش مناسب بود این مبارزه ای که ما برگزارش میکنیم.

براک لسنر در حال حاضر مشغول انجام دادن تعهداتش در WWE هست و اگه اینطور نبود حتما تا الان با من تماس گرفته بود، پس برای جان جونز مبارزه با تیاگو سانتوس مبارزه ایه که باید برگزار بشه. من فکر نمیکنم جان جونز در حال حاضر علاقه ای به رفتن به دسته ی سنگین وزن داشته باشه.

گوش کنید تیاگو سانتوس در این دسته ی وزنی فوق العاده به نظر میاد، اون بزرگه و من عاشق سبک مبارزش هستم. زمانی که ما اون رو در برابر جان جونز قرار بدیم این از اون مبارزه هایی خواهد بود که جونز در آن خواهد درخشید. جان کسی هست که سطح حریف هاشو هم بالا میاره.""

جان جونز  - تیاگو سانتوس|مصاحبه جونیور دوس سانتوس |خوزه آلدو _ الکساندر ولکانوفسکی |مصاحبه آنتونی  جانسون|و..

خوزه آلدو _ الکساندر ولکانوفسکی ؛ مبارزه بزرگ دسته پروزن در رویداد یو اف سی 237 خواهد بود. یو اف سی 237 در یازدهم ماه می؛ در ریو دو ژانیرو برزیل برگزار خواهد شد.
    به گزارش منابع خبری؛ این خبر تایید شده است و اولین بار توسط فاراح هانون گزارش شده است .

خوزه الدو در اخرین رقابت خود در یو اف سی فایت نایت 144 مبارزه کرد ؛ جایی که توانست رناتو مویکانو را با ضربات مشت و ناک اوت فنی شکست دهد. این دومین پیروزی پیاپی آلدو بود ؛ در مبارزه قبلتر او توانست جرمی استفنس را با ناک اوت فنی در رویداد یو اف سی فاکس 30 از پیش بر دارد. الدو به دنبال پیروزی سوم خود است ؛ اما برای این کار باید با الکساندر ولکانوفسکی استرالیایی مبارزه کند . فایتری که در 6 مبارزه خود در یو اف سی شکستی متحمل نشده ؛ و در 6 سال گذشته هیچ شکستی را در سایر سازمان های ام ام ای تجربه نکرده است. رکورد فعلی او 19 پیروزی 1 شکست است ؛ او در دو مبارزه قبلی خود؛ چد مندز و درن الکینز را شکست داد .
    در پایان؛ مبارزاتی که تا به حالا برای کارد مبارزاتی یو اف سی 237 تایید شده اند را مشاهده میکنیم .این مبارزات تا روز مبارزه میتوانند به دلایل مختلف ار جمله مصدومیت ؛ دستخوش تغییر شوند.
    UFC Women’s Strawweight Championship bout:
    Rose Namajunas (c) vs. Jéssica Andrade
    José Aldo vs. Alexander Volkanovski
    Anderson Silva vs. Jared Cannonier
    Antônio Rogério Nogueira vs. Ryan Spann
    Thiago Alves vs. Laureano Staropoli
    Bethe Correia vs. Irene Aldana
    Wu Yanan vs. Luana Carolina
    Jessica-Rose Clark vs. Talita Bernardo

جونیور دوس سانتوس: بعد از 2 پیروزی دیگه من تایتل شات میگیرم!
    قهرمان سابق سنگین وزن یو اف سی جونیور دوس سانتوس که در هفته ی آینده به مصاف دریک لوئیس میرود در مصاحبه ای که با یک خبرگزاری برزیلی داشت ؛ راجع به دریک لوئیس و تایتل شات گرفتن احتمالی خود صحبت کرد:

دریک خیلی قویه و توانایی ناک اوت کردن بالایی داره. اما از لحاظ تکنیکی اونقدر ها هم خوب نیست و در بعضی مواقع اشتباهاتی رو انجام میده. در مبارزه با اون کافیه فقط در تمام مواقع هوشیار باشی. دریک آدم جنجال بر انگیزیه و دوست داره زیاد صحبت کنه، حرف های دریک برای من مهم نیست چون اون قراره طعم مشت های منو بچشه.

در حال حاضر من واجد شرایط گرفتن تایتل شات هستم و برای اینکار فقط کافیه کسانی که در رنک های بالاتر از من قرار دارن رو شکست بدم. من با یک یا دو پیروزی دیگه میتونم بر سر عنوان مبارزه کنم. من میخوام که با بهترین بهترین ها مباره کنم، مبارزه با لوئیس برای من فرصت مناسبیه چون اون در رنک های بالا قرار داره و شکست دادن اون منو در جایگاه خوبی قرار میده.

آنتونی رامبل جانسون: من حاضرم از بازنشستگی خارج بشم اگه جان جونز به سنگین وزن بیاد!

مدعی سابق عنوان قهرمانی دسته ی نیمه سنگین وزن یو اف سی آنتونی جانسون در صحبت هایی که با پادکست Into the Weeds داشت راجع به بازگشت احتمالی خود برای مبارزه با جان جونز صحبت کرد:

تنها چیزی که میتونه منو از بازنشستگی خارج کنه رفتن جان جونز به دسته ی سنگین وزنه، اگه جان اینکارو بکنه من حاضرم از بازنشستگی خارج بشم و با جان مبارزه کنم. جان تنها کسی هست که من میخوام باهاش مبارزه کنم.

من دوست دارم با جان جونز مبارزه کنم چون بعد از اون میتونم بگم کارم رو انجام دادم و ماموریتم رو تکمیل کردم، حتی با اینکه موفق به کسب عنوان نشدم تونستم که با بهترین بهترین ها مبارزه کنم.

دو مبارزه به کارد اصلی مبارزات بلاتور 220 اضافه شد.
    Benson Henderson Vs Adam Piccolotti
    McGeary meets Phil Davis

کارد مبارزاتی بلاتور 220 تا به اینجا:
    Rory MacDonald Vs Jon Fitch (for welterweight title)
    Ilima-Lei Macfarlane Vs Veta Arteaga (for women’s flyweight title)
    Benson Henderson Vs Adam Piccolotti
    Liam McGeary Vs Phil Davis
    Diego Herzog Vs Jordan Williams
    Tom Ponce de Leon Vs Jamario Mulder
    Justin Tenedora Vs Matt Perez
    رویداد بلاتور 220 در 27 اوریل برگزار خواهد شد.

Penn Vs Guida
    برای رویداد یو اف سی 237 ثبت شد
    Aleksei Oleinik vs. Walt Harris
    برای فایت نایت 150 ثبت شد

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

زابیت ماگومدشریپوف علاقه مند برای مبارزه با خوزه آلدو
    زابیت ماگومدشریپوف فایتر پر طرفدار روسی در دسته پر وزن یو اف سی ؛ برای بهبودی و همچنین تا پایان ماه رمضان ؛مبارزه نخواهد کرد .
    ماگومد شریپوف در این هفته در رویداد یو اف سی 235 توانست در برابر جِرِمی استیفنس به برتری برسد.زابیت که در رنکینگ دسته پر وزن یو اف سی رتبه #6 را دارد امیدوارست با مبارزه ای دیگری که در سال جاری انجام میدهد ؛ رنکینگ خود را بهبود بخشد و به مبارزه برای تایتل نزدیک شود.
    اول از همه چیز ؛ او باید مصدومیت پای خود را رفع رو رجوع کند ؛و بعد برای ماه رمضان اماده شود ؛حدودا از 5 ماه می تا 4 ژوئن؛ او نیاز دارد برای حضور در رویدادی در پایان سال زمان بیشتری را صرف کند .

زابیت ماگومدشریپوف در این باره به RT Sport گفت:
    ""من بعد از هرمبارزه پاهام اسیب میبینه ؛ من همیشه به پاهام اسیب میرسونم؛ این مصدومیتی نیست که 6 ماه استراحت برایش تجویز بشه ؛ من به خانه بر میگردم ؛ و ازمایشات پزشکی را انجام میدم و نتیجه مشخص خواهد شد ؛حتی اگر تعلیق پژشکی 6 ماهه هم باشه من قصدی نداشتم تا زودتر از این موعد به مبارزات برگردم.بعد از ماه رمضان؛ مجدد اماده سازی را شروع میکنم ؛ فکر نمیکنم مصدومیتم؛ تعلیق از مبارزه 6 ماهه را در پی داشته باشد.""

بعد از پیروزی در یو اف سی 235 ؛ زابیت به توییتر رفت و در توئیتی اعلام کرد: الدو یا وولکانوسکی؟
    دو نام احتمالی برا رویارویی با زابیت اعلام شده ؛ الکساندر وولکانوفسکی و خوزه آلدو ؛ مبارزه این دو در یو اف سی 237 برگزار خواهد شد ؛ و زابیت تمایل دارد با پیروز این نبرد ؛ مبارزه کند .البته که زابیت ماگومدشریپوف در ذهن خود علاقه بیشتری به یکی از این دو نفر برای انجام مبارزه دارد ؛ او در باره گفت :
    ""من فکر میکنم آلدو برنده این مبارزه میشه؛این یک مبارزه خوب و مناسب با سبک آلدو هست .وولکانوفسکی همیشه با قدرت به سمت جلو در حال حرکت هست ؛ اما من دوست دارم خوزه آلدو برنده این مبارزه باشه ؛ بنابراین من میتونم با او مبارزه کنم ؛ آلدو نفر اول رنکینگ هست ؛ و ولکانوفسکی رتبه 4 ؛ در نتیجه مبارزه من با آلدو و پیروزی من در برابر او؛ جایگاه من در رنکینگ را بالاترخواهد اورد و من به مبارزه برای کمربند نزدیکتر خواهم شد.""

به صورت ایده آل برای زابیت؛ او با آلدو مبارزه میکند و بعد برای مبارزه برای عنوان پر وزن گام خواهد برداشت ؛عنوانی که در دستان مکث هالووی است. هالووی در ماه اوریل به دسته سبک وزن خواهد رفت ؛ و برای عنوان قهرمانی موقت دسته سبک وزن؛ با جاستین پویریر در رویداد یو اف سی 236 مبارزه خواهد کرد ؛ حریفی که یکبار هالووی را شکست داده است.
    که البته یک پیروزی برای هالووی میتواند دفاع از عنوان در دسته قبلی خود را به تاخیر بیاندازد؛ و یا بدلیل مبارزه با حبیب؛ دسته پر وزن را برای مدت طولانی ترک کند.

اما زابیت انتظار ندارد هالووی مدت زیادی را در دسته سبک وزن بماند ؛ زیرا او اعتقاد دارد هالووی برای دسته وزنی سبک وزن ساخته نشده؛ زابیت در این باره گفت:
    ""من مکث هالووی رو دنبال میکنم ؛ اون قهرمان دسته وزنی ما هست ؛کسی چه میدونه؟ شاید روزی باهاش مبارزه کردم؛ اون در حال حاضر داره به دسته سبک وزن میره ؛ البته اینکار برای اون سخته و از نظر من دسته وزنی مناسب برای اون ؛ دسته پر وزن هست.""

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)