ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 اپدیت : کاردمبارزاتی رویداد بعدی |واکنش کانر به حواشی |حواشی جدید کانر مک گرگور|صحبت گوستافسون در مورد مبارزه اش با اسمیت | مبارزات ست شده |و..

کانر مک گرگور در فلوریدا به جرم اسیب رساندن به گوشی همراه یک شخص ؛ دستگیر شد.+فیلم ازادی

کانر مک گرگور در روز دوشنبه در ساحل میامی دستگیر شده ؛ گفته میشود بعد از اینکه یک طرفدار ام ام ای چیزی به او گفته ؛ کانر گوشی آن شخص را از دستش گرفته و ان را به زمین میکوبد و چند باری لگد کوب و به آن اسیب می رساند؛ پرونده پلیس چنین چیزی را نشان میدهد.

کانر مک گرگور بازداشت و بدلیل سوء زن به سرقت ؛ بدرفتاری وشرارت ؛ به یک مرکز اصلاحی برده شد.این حادثه روز دوشنبه ساعت 5 صبح به وقت محلی؛ رخ داده است.

میامی هراد گزارش داده است کانر با وثیقه 125 هزار دلاری ازاد شده است. د رهمین گزارش امده است که :
    ساموئل رابین جونیور وکیل مدافع کانر مک گرگور گفته است کانر دچار یک اختلاف جزئی با آن شخص در مورد تلفن همراه وی شده است و کمال همکاری ها را با پلیس خواهند کرد.

در گزارشی دیگری در این مورد امده است که بعد از اینکه کانر از هتل محل اقامت خود خارج شده است شخصی سعی کرده از او عکس بگیرد ؛ کانر گوشی را از دست آن شخص کشید و به زمین میکوبد و چند بار بر روی باقی مانده اجزای گوشی پا میکوبد و اسیب می رساند ؛در این گزارش امده موبایل اسیب دیده 1000 دلار ارزشگذاری شده است.

لازم به ذکر است هنوز چند روزی از پایان رسیدن تعهد های اجتماعی کانر به دلیل ا حمله به اتوبوس مبارزان؛ نگذشته بود.که پرونده ای جدید برای او باز شد.

اپدیت : کاردمبارزاتی رویداد بعدی |واکنش کانر  به حواشی |حواشی  جدید کانر مک گرگور|صحبت   گوستافسون در مورد مبارزه اش با اسمیت | مبارزات ست شده |و..

گوستافسون: اگر انتونی اسمیت من را شکست دهد ؛ شاید چیز بیشتری برای ارائه دادن نداشته باشم.
    بعد از شسکت انتونی اسمیت در مقابل جونز ؛ حالا او در برابر گوستافسون قرار خواهد گرفت (يواف سى فایت نایت ۱۵۲ بتاریخ یازدهم خرداد ماه در استکهلم در سوئد .)مبارزه ای سخت برای اسمیت در حیاط خلوت گوستافسون یعنی کشورش سوئد؛ در حالی که گوستافسون به حریفش احترام میگذارد ؛ میگوید : باخت در برابر انتونی اسمیت باعث میشود ؛ به طور جدی اینده اش را در این ورزش بررسی و در نظر بگیرد.

گوستافسون در باره انتونی اسمیت گفت :""اون یک ضربه زننده بزرگ هست ؛ مبارزی جسور؛که مبارزه های زیادی رو در کریر خودش انجام داده و پشت سر گذاشته ؛ یه تیم بسیار خوب اون رو همراهی میکنه و پشتش هستند.و این برای من یک چالش واقعی هست و برای همین هست که من هم جزئی از این مبارزه هستم ؛ چون برای خودم مهم هست ؛ تا خودم را به چالش بِکشم، وقتی او را شکست بدهم در رنکینک ارتقا پیدا میکنم و وضعیتم بهتر میشود؛ و اگر او مرا شکست دهد شاید چیز بیشتری برای ارائه نداشتم.""

هر دو این مبارزان در برابر جان جان جونز پادشاه دسته نیمه سنگین شکست خورده اند ؛ گوستافسون شباهت هایی را بین خودش و اسمیت میبیند؛هر دوی انها می ایند تا ثابت کنند ؛ بهتر از نسخه های قبلی خود هستند که که در مقابل جونز قرار گرفتند.

• برای کمربند مگس وزن ز(57Kg)، مبارزه*ی ولنتینا شفچنکو - جسیکا آی برای رویداد يواف سى ۲۳۸ بتاریخ هجدهم خرداد ماه در شیکاگو امریکا برگزار خواهد شد.

• مبارزه دیلون دنیس _ مکس هامفری در تاریخ 11 ماه می در رویداد بلاتور 221 ثبت شد ؛این خبر را صفحه رسمی بلاتور اعلام کرد.این دومین مبارزه دنیس در سازمان بلاتور میباشد ؛ دنیس مربی جوجیتسو کانر مگ گرگور ؛کسی بود که در رویداد یو اف سی 229 حبیب به او حمله کرده بود.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    اپدیت : کاردمبارزاتی رویداد بعدی |واکنش کانر  به حواشی |حواشی  جدید کانر مک گرگور|صحبت   گوستافسون در مورد مبارزه اش با اسمیت | مبارزات ست شده |و..

کانر مک گرگور با پستی در صفحه شخصی خود به حواشی اخیر اینگونه واکنش نشان داد:
    ""صبور بودن در این دنیا یک امتیاز خوب به حساب میاد.من همچنان به کار خودم ادامه میدم.همه طرفداران عزیزم رو دوست دارم . تشکر از همه شما""

کارد مبارزاتی رویداد فایت نایت 147(رویداد پیش رو)

نام رویداد :
    UFC Fight Night: Till vs. Masvidal
    محل برگزاری :
    The O2 Arena , London, England
    تاریخ:
    March 16, 2019

Main Card
    Darren Till vs. Jorge Masvidal
    Gunnar Nelson vs. Leon Edwards
    Volkan Oezdemir vs. Dominick Reyes
    Nathaniel Wood vs. Jose Alberto Quinonez
    Danny Roberts vs. Claudio Silva
    Jack Marshman vs. John Phillips

Prelims
    Arnold Allen vs. Jordan Rinaldi
    Joseph Duffy vs. Marc Diakiese
    Nicolae Negumereanu vs. Saparbek Safarov
    Tom Breese vs. Ian Heinisch
    Dan Ige vs. Danny Henry
    Molly McCann vs. Priscila Cachoeira
    Mike Grundy vs. Nad Narimani

------------

مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349

------------

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,116
    مبارز مورد علاقه DemetriousJohnson_HeadshotBelt
    کانر به شدت اون باخت چند ماه پیش رو زندگیش تاثیر گذاشته بخصوص بعد از اون همه رجز خونی و اخرشم به اون شکل مفتضحانه باختن
    امسال باید یک ریمچ بخواد با حبیب تا آبروی از دست رفتش برگردونه
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)