ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 صحبت های درن تیل |بن اسکرن:یو اف سی بعد از شکست دادن درن تیل به من تایتل شات میده|ویدیو از حواشی قبل FN147|

صحبت های درن تیل |بن اسکرن:یو اف سی  بعد از شکست دادن درن تیل  به من تایتل شات میده|ویدیو  از حواشی قبل FN147|

درن تیل: بن اسکرن باید برای مبارزه با من جایگاه بهتری رو کسب کنه!
    درن تیل چلنجر سابق دسته ی ولترویت یو اف سی که در رویداد UFC Fight Night 147 به مصاف خورخه مسویدال میرود راجع به بن اسکرن و درگیری اسکرن با او صحبت کرد:
    ""اسکرن میتونه منو چلنج کنه اما قبلش باید در رنکینگ جایگاه بهتری رو کسب کنه. مبارزه کردن با اون به من بستگی داره نه به بن، اسکرن فقط یک مبارزه در یو اف سی داشته و باید برای رسیدن به جایگاه بهتر تلاش کنه.

فکر میکنم کاری که الان اسکرن داره انجام میده پروموت کردنه، بن ادم باهوشیه. من واقعا نمیدونم ایا اون واقعا از من متنفره یا نه، اگه واقعا ازم متنفره همش مربوط به خودشه و من اصلا برام هیچ اهمیتی نداره. من اصلا اهمیتی نمیدم که اسکرن چی میگه یا چیکار میکنه، برای من همش بیزینسه.""

صحبت های درن تیل |بن اسکرن:یو اف سی  بعد از شکست دادن درن تیل  به من تایتل شات میده|ویدیو  از حواشی قبل FN147|

بن اسکرن: یو اف سی بعد از شکست دادن درن تیل به من تایتل شات میده!

بن اسکرن قهرمان سابق ولترویت بلاتور و One FC که در رویداد UFC 235 اولین مبارزه ی خود را در یو اف سی انجام داد برای دیدن مبارزه ی درن تیل و خورخه ماسویدال به لندن آمده است زیرا اعتقاد دارد با برنده ی این مبارزه که طبق پیش بینی خود درن تیل میباشد در آینده مبارزه خواهد کرد. اسکرن در صحبت هایی که با رسانه ها داشت راجب مبارزه با کامارو عثمان، درن تیل و حبیب صحبت کرد:

""من فکر میکنم بعد از شکست دادن درن تیل یو اف سی هیچ چاره ای نداره به جز اینکه مبارزه ای رو در برابر عثمان به من بده. اتفاقی که قراره رخ بده اینه، همه چیز با کمک طرفدار ها به پیش میره، شما هایی که منو "هووو "میکنید خواهید دید که ارقام دروغ نمیگن.

دلیلی که یو اف سی مجبور شد منو معامله کنه این بود که همه میخواستن منو ببینن و این اتفاقی بود که اتفاد. بعد از UFC235 ارقام دیوانه کننده شدن و بعد از اینکه من درن تیل رو شکست بدم ارقام بالاتر هم میره حتی در انگلیس، بعد از این یو اف سی چاره ای نداره که این مبارزه رو به من بده تا من بتونم عثمان رو داغون کنم.

هر زمان که یو اف سی بخواد من آمادم، هفته ی بعد، دو هفته بعد، میخواید بدونید من به چی فکر میکنم؟ من شرط میبندم که درن تیل هرگز در شیکاگو نبوده. شیکاگو شهر خوبیه و من دوست دارم تا تیل رو در هشتم ماه ژوئن برای رویداد UFC238 دعوت کنم.

مبارزه ی من با عثمان قرارِ خیلی اسون باشه، من با کُشتی ام مهارت های کشتی اونو متوقف میکنم، عثمان استرایکر خوبی نیست، اگه به سابقه ی کشتی ما نگاه کنید میبیند که من از اون خیلی سر تر هستم. من از لحاظ کشتی شکستش میدم به همین سادگی.

من برنامه دارم بعد از اینکه کارم با درن تیل تموم شد در ماه اکتبر با حبیب مبارزه کنم، اینکار عالیه اینطور نیست؟ من فکر میکنم حبیب رو با شکست دادنش در کشتیش شکست میدم، من یه جورایی قراره همون کاری رو باهاش بکنم که اون با بقیه میکنه.""

در حاشیه و قبل از رویداد یو اف سی فایت نایت 147 ؛ جلسه پرسش پاسخ و با هواداران و رسانه های در محل برگزاری رویداد با حضور بن اسکرن برگزار شد ؛ در اینجا بود که درن تیل از سمت بک استیج قصد ورود به جلسه را داشت که این کار انجام نشد؛ گفته میشود امکان برگزاری مبارزه اسکرن - تیل در تابستان وجود دارد.

درگیری صاپاربِک صفروف _نیکولا نگومریانیو-وزنکشی فایت نایت 147
    Nicolae Negumereanu Vs Saparbek Safarov

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)