ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 وضعیت عجیب تونی فرگوسن | مصاحبه کولبی کاوینگتون | مصاحبه مسویدال|

وضعیت عجیب تونی فرگوسن | مصاحبه کولبی کاوینگتون | مصاحبه مسویدال|

کریستینا فرگوسن؛ همسر تونی فرگوسن به پلیس مراجعه و با بازکردن پرونده ای درخواست حفظ محدودیت کرده است.
    صحبت*های همسر تونی فرگوسن در این مورد:
    تونی فرگوسن یک همسر خوب، و یک پدر عالی برای پسرمونه.
    وضعیت فعلی برای اینه که مطمئن بشیم تونی کمکی که لازم داره رو دریافت کنه تا در بهترین شرایط بمونه، همینطور در مورد اشتیاقش در حرفه*ش و قهرمان یواف*سی شدن. از دعاهای خوب شما ممنون میشم و امیدوارم به حریم خصوصی ما احترام گذاشته بشه.

به گزارش MMAJunkie
    در تاریخ نوزدهم فوریه، پلیس یک بررسی روی تونی فرگوسن انجام داده، دلیل این بررسی نیز تهدید*های نامشخص تونی فرگوسن بوده که به موجب آن همسر و فرزند وی؛ خانه را ترک کرده*اند.

یک خانوم (هویت اعلام نشده) گفته که تونی فرگوسن سه روزه نخوابیده و داشته خونه رو نابود می*کرده و معتقد بوده که شخصی یک چیپ کامپیوتری توی پاش جاسازی کرده.
    همینطور مردی (هویت اعلام نشده) گفته که تونی بهش گفته که یک نفر داخل دیوار خونشون بوده.

شرح اتفاقات از زبان کریستینا فرگوسن:

پنجم فوریه:
    تونی اصلا نحوابیده بود و معتقد بود که یه سیل بزرگ در راهه، قایق نجات خرید و من و پسرمون رو با خودش به صحرای پالم در کالیفرنیا برد، صد مایل دورتر از خونمون، اون به من قول داد که اگه سیل نیومد به دکتر روانپزشک مراجعه میکنه ولی بعد انکارش کرد.

دوازدهم فوریه:
    من نصف شب از خواب بیدار شدم دیدم تونی روی سرم وایساده و با صدای بلند منو جادوگر صدا میزنه، معتقد بود که من همسرش نیستم و یک جادوگرم.

شانزدهم فوریه:
    یخچال رو از برق در آورد و نصف چراغ*های خونه رو خاموش کرد، چون معتقد بود که توی یخچال دوربین کار گذاشته شده و زیر نظره، همینطور سیم سیستم گرمایی و هوا رو برید.
    آینه حمام رو شکست چون فکر میکرد چیزی پشت هست، غذای بچمون رو می*گرفت و میگفت این غذا مسموم شده*س.

نوزدهم فوریه:
    تونی قبول کرد که به مرکز پزشک برای روانپزشکی مراجعه کنه، من و پدرم رفتیم که تونی رو ببریم ولی وقتی خونه رسیدیم دیدیم مبلمان و دیوار خونه نابود شده، تونی فکر می*کرد یک در مخفی پشت شومینه هست. همین روز با پلیس تماس گرفتیم و منم همراه با پسرمون به خونه والدینم رفتیم.

پنجم مارچ:
    من دوباره رفتم سراغ تونی تا ببرمش به مرکز پزشک، وقتی در حال رانندگی بودم تونی از ماشین بیرون پرید و از روی فنس*ها گذشت و ناپدید شد.

هفتم مارچ:
    من اطمینان پیدا کردم که تونی دچار نوسان مغزی شده، چون رفتار متوهم*گونه*ش خیلی بیشتر میشد، ماه قبل فکر میکرد که بچمون عیسی مسیح هست و خودش دومین عیسی مسیح.

در گزارش پلیس؛ کریستینا فرگوسن اعلام کرده که تونی خشونتی بر علیه*ش نداشته و در واقع با هیچکس با خشونت برخورد نکرده. کریستینا فقط نگران حال همسرش هست و گزارش داده که تونی داشته روش آب مقدس می*ریخته و با بیمارستان رفتن هم مخالف بوده. درخواست طلاق نداده چون میدونه همسرش به کمک نیاز داره.

در گیری جورج مسویدال و لئون ادواردز در پشت صحنه!

جورج مسویدال بعد از بدست اوردن پیروزی ارزشمندی در برابر درن تیل با ناک اوت زمانی که در پشت صحنه مشغول انجام دادن مصاحبه بود ناگهان به سمت لئون ادواردز که در حال تحریک کردن ماسویدال بود حرکت کرد و اینکار باعث درگیری بین این دو مبارز شد؛ مسویدال در مصاحبه ای که با خبرنگار ESPN برت اوکامتو داشت دلیل ایجاد شدن این در گیری را اینگونه توضیح داد:

“من در حال انجام مصاحبه ام بودم که اون ولگرد امد و یک سری چیز هایی رو گفت، مثل اینا که تو در ماه جولای قراره دخلت بیاد. من گفتم شاید برادر، یا یه چیز دیگه چون شاید من بخوام در ماه اپریل دخل تو رو بیارم. شاید من نخوام تا ماه جولای صبر کنم. شاید من نخوام در یک رینگ ؛ قفس ؛ بزرگ با تو مبارزه کنم چون تو ارزش یک کمپ تمرینی کامل رو نداری. من همین جا باهات مبارزه میکنم چون تو یه آدم کثیفی.

پس من بهش گفتم که بیا همین ها رو مثل یک مرد جلوی من بگو، تو این حرفا رو زمانی که داری میری به من میگی؟ ما هر دو مرد هستیم. زمانی که من داشتم به طرفش میرفتم دستامو به نشونه ی اینکه قصدی برای ایجاد درگیری ندارم پشتم گرفتم اما اون دست هاشو ( به حالت مشت) بالا اورد و به سمت من امد، از جایی که من میام اگه قصد داشته باشی با مشت به صورت من ضربه بزنی اینکار اتفاق نمی افته.

تو یه بازنده ای و این چیزیه که تو هستی. تو قرار نیست که منو بزنی، پس من بهش سه قطعه از کیک و نوشابه دادم( ضرب و شتمش کردم) و بعدش از اونجا رفتم. چند تا از دوستاش سعی کردن که منو بزنن اما اونا اشتباه بزرگی رو مرتکب شدن.”

وضعیت عجیب تونی فرگوسن | مصاحبه کولبی کاوینگتون | مصاحبه مسویدال|

کولبی کاوینگتون: تایرون وودلی مبارزه ی ما رو خراب کرد!

کولبی کاوینگتون قهرمان سابق موقت ولترویت یو اف سی در مصاحبه ای که با MMANews داشت راجع به تایرون وودلی شرایط مبارزه ای که قرار بود با او داشته باشد صحبت کرد:

تایرون یه مبارزه شکست ناپذیر بود و ادعای این رو داشت که بهترین تمام دوران در دسته ی ولترویته که همه ی ما میدونیم یه دروغ بزرگه. مبارزه ی ما از زوایای مختلف میتونست جذاب باشه، مبارزه بین آبی و قرمز، اون لیبراله و من جمهوری خواه، هم تیمی های سابق، ما در واقع از همه دیگه متنفر بودیم و درگیری ما واقعی بود.

عثمان سعی کرد تا با تایرون در گیری ای رو ایجاد کنه اما این کارشون فیک بود چون اونا در واقعیت با هم دوست های خوبی هستن. درگیری واقعی بین منو و وودلی بود و هر دوی ما میخواستیم خودمون رو ثابت کنیم. اگه من با وودلی مبارزه میکردم همون کاری رو میکردم که عثمان باهاش کرد اما خیلی بد تر اینکارو میکردم. وودلی مبارزه ی ما رو خراب کرد.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر سایت

عضو انجمن
    26
    مبارز مورد علاقه TonyFerguson_Headshot
    تونی همچین مشکلاتی رو چند سال پیش زمانی که در اولتیمیت فایتر بوده تجربه کرده بوده اما ظاهرا دوباره این مشکلات برگشتن، که شاید یکی از علت هاش مبارزه نکردن با حبیب و رد کردن مبارزه با مکس هالووی بوده باشه . خیلی ها از جمله کانر در فضای مجازی از تونی حمایت کردن و تونی هم امروز در یک توییت از همه تشکر کرد.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,356
    مبارز مورد علاقه TJDillashaw_Headshot
    شرح حال تونی به شیزوفرنی میخوره ... خیلی ناراحت کننده بود
    کاربر سایت

عضو انجمن
    563
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot
    what the hell
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)