ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,444
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 مصاحبه میشا تیت در باره کانر|وودلی - کانر ؟ |مبارزه مجدد مورائیس - استرلینگ؟|بستری شدن الدو |و..

مصاحبه میشا تیت در باره کانر|وودلی - کانر ؟ |مبارزه مجدد مورائیس - استرلینگ؟|بستری شدن الدو |و..

تایرون وودلی: کانر مک گرگور باید با من مبارزه کنه!
    قهرمان سابق ولترویت یو اف سی تایرون وودلی که در رویداد UFC235 در یک مبارزه ی یکطرفه از قهرمان جدید این دسته کامارو عثمان شکست خورد در مصاحبه ای که با Tmz داشت در پاسخ به اینکه اگر او جای مدیر اجرایی یو اف سی دانا وایت بود به در خواست های کانر چگونه پاسخ میداد، تایرون در جواب این سوال این پاسخ را داد:

""من بهش میگفتم بشین سر جات و با تایرون وودلی در ولترویت مبارزه کن؛ تو در موقعیتی نیستی که بخوای مبارزاتت رو انتخاب کنی. تو مبارزه ی قبلیت رو باختی و یک جنگ بزرگ مذهبی - فرهنگی رو ایجاد کردی و اینکه تو خودت رو با ایجاد درگیری و شکوندن گوشی یک هوادار به دردسر انداختی. تو پشت سر هم وارد مشکل میشی و ازشون در میای، با تایرون مبارزه کن بعدش با هم صحبت میکنم.""

تایرون در ادامه راجع به جدی بودن حرف های خود صحبت کرد:
    ""من کاملا جدی هستم. کانر میخواد با دونالد سرونی مبارزه کنه که قهرمان نشده، کانر میخواد با نیت دیازی مبارزه کنه که هیچ وقت قهرمان نشده، کانر میخواد با حبیب بلافاصله مبارزه ی مجدد داشته باشه، منم برای خودم همینو میخوام، اما فکر نمیکنم که این اتفاق بی افته و اینطور به نظر میاد که من و کانر به هم اویزون شدیم، پس بیا مبارزه کنیم.""

تایرون دلایل این حرف های خود را اینگونه بیان کرد:
    ""الان انجام چه مبارزه ای برای من معنی میده؟ من ممکنه که با کانر مبازره کنم، اون بهتره مثل یک ترسو نباشه و بیاد با من مبازره کنه. من میخوام با کانر مبارزه کنم و حاضرم هر جایی اینکارو انجام بدم، من حاضرم توی ایرلند، پشت حیاط خلوت کاخ سفید هر جایی مبارزه کنم.""

مصاحبه میشا تیت در باره کانر|وودلی - کانر ؟ |مبارزه مجدد مورائیس - استرلینگ؟|بستری شدن الدو |و..

آيا ريمچ "مارلون مورائس" و "الجمين استرلينگ" بر سر عنوان قهرماني دسته خروس وزن اتفاق خواهد افتاد؟
    يك سال پيش استرلينگ در مبارزه با مورائس در ثانيه هاي ابتدايي راند اول با اصابت ضربه زانو به ناحيه فك، ناك اوت شد. اما پس از آن وي در سه مبارزه اخيرش با نمايشي خيره كننده توانست "برِت جانز"، "كودي استمن"، "جِمي ريوِرا" را شكست دهد.

وي در پاسخ به خبرنگار پايگاه خبري ورزشي MMA news depot كه از وي پرسيد: "تو يه سال پيش از مورائس بدجور شكست خوردي... بنظرت اين باعث نميشه كه ريمچ تو و اون تحت الشعاعش قرار بگيره و به اين زوديا اتفاق نيوفته؟"
    گفت:
    اولا كه اون پارسال بود!
    دوما كه من توي بازه زماني خيلي كوتاه بدون مطالعه سبك مبارزه و تاكتيك هاي اون توي آكتگان رفتم و خيلي اعتماد به نفس كاذب داشتم؛ اين باعث شد كه جدي نگيرمش زياد و اون احترامي كه لايقشه رو از جانب من (توي دست كم نگرفتنش)، دريافت نكنه...
    سوما كه ... من سه تا از مدعيان و خفناي اين دسته وزني رو شكست دادم! كي جز من؟!
    بنظر شما كدام مبارزه بر سر كمربند دسته وزني خروس وزن محتمل تر است؟
    ١. مورائس- سهودو
    ٢. مورائس- استرلينگ

ماجرای مثبت شدن تست مواد نیروزا ی دیلاشاو که دست مایه طنز در فضای مجازی شده است.

بالا گرفتن جنگ لفظي زود هنگام "مورائس" - "سهودو" در رسانه ها:
    همزمان با خلع عنوان داوطلبانه "تي جي ديلاشا" و معلق شدن كمربند دسته خروس وزن به سبب مثبت اعلام شدن تست دوپينگ وي توسط (USADA)، شاهد بالاگرفتن جنگ لفظي (ترش تاك) بين هنري ساهودو و مارلون مورائس در توئيتر و بازتاب آن در بين رسانه هاي معتبرام ام اي هستيم.

"آريل هلواني" خبرنگار مطرح ورزشي در توئيتر خود نوشت:
    "امروز با مارلون مورائس درباره اخبار امروز صحبت كردم و ازش درباره تاثير اين خبر [براي مبارزه پيش روش] پرسيدم. بنظر كه مطمئن بود سازمان مبارزه سر بدست اوردن عنوان رو بهش ميده:
    " اين مبارزه منه! خيلي مطمئنم كه يو اف سي حريف درست رو براي رو در رو شدن با من انتخاب ميكنه... وزن هنري ساهودو؟ بهش بگين واسش بهتره توي مسير (دسته وزني) خودش (يعني كاه وزن) باقي بمونه. هممون ديديم اخرين بار چي به سر تي جي اومد با تغيير دسته وزني خودش... اگرم هنري سهودو داره در مورد اضاف كردن وزن تا بالاي ١٣٥ پوند فك ميكنه، باس بش بگم تو بد مخمصه اي ميوفته."

"هنري سهودو" در توئيتر خود نوشت:
    "من جوونترين برنده مدال طلاي المپيك بودم! تازشم يه دوپينگي رو توي فقط ٣٢ ثانيه ناك اوت كردم! فك كردين ميترسم كه با قهرماناي سابق ليگ WSOF مبارزه كنم؟"

"مارلون مورائس" در واكنش در توئيتر خود نوشت:
    تواضع داشته باش دوست من. سرت تو لاك خودت باشه تا منم سرم تو لاك خودم باشه وگرنه [با يك تجربه] خيلي بدتر از اون د ختر كشتي ك-ج باز (اشاره به دوپينگي بودن ديلاشاو) باهام وارد عمل و مبارزه ميشي!

هنري سهودو در واكنش نوشت:
    "اوه! نيگا كنين قهرمان WSOF داره شاخ بازي در مياره! بابا شعبده باز! نكنه اينم دادي علي[عبد العزيز] واست نوشت؟"

رفتن جوزه آلدو به بیمارستان به علت عفونت باکتریایی!
    به تایید سایت mmafighting.com اسطوره و قهرمان سابق دسته ی پر وزن یو اف سی جوزه الدو دچار عفونت باکتریایی شده و به بیمارستان منتقل شده است. طبق گفته های منابع خبری زخم کوچکی که بر روی زانوی آلدو قرار داشته دچار این عفونت شده است و آنها روز چهار شنبه به بیمارستان رفته اند.

همانطور که مطلع هستید مبارزه ی بعدی الدو در رویداد UFC237 مقابل الکساندر ولکانوفسکی در ریو دو ژانیرو برزیل خواهد بود. به گفته ی منیجر و مربی الدو خوشبختانه این عفونت خیلی جدی نیست و انها انتظار دارند که الدو بتواند در زمان مقرر با الکساندر ولکانوفسکی مبارزه کند.

"ميشا تيت": اگه يه نفر باشه كه از كل سازمان UFC گنده تر باشه (اعتبارش بيشتر باشه)، اون كانر مك گرگوره!
    اخيرا كانر مگ گرگور اعلام كرده بود در صورتي كه سهمي قابل قبول از سازمان يو اف سي به وي داده شود، مشكلي با مبارزه در كو مين ايونت( مبارزه ما قبل اصلي) ندارد.

در همين راستا، ميشا تيت (قهرمان سابق خروس وزن يو اف سي و سفیر حال حاضر One championship) اخيرا در مصاحبه اي با "رايان مك كينل" گفت:
    "بنظرم اين كاريه كه كانر قصد انجامشو [بطور قطع] داره و انجامش ميده! به گمونم اون خودش هم خوب ميدونه كه اعتبارش دست كمي از اعتبار [كل سازمان] يو اف سي نداره؛ تازه اگه بيشتر هم نباشه!اگه ارزشش بيشتر از كل سازمان يو اف سي [روي هم] نباشه، كمتر هم نيست. ميدونم كه ممكنه مسخره بنظر بياد اما اگه كسي باشه كه از كل سازمان UFC گنده تر باشه، اون كانر مك گرگوره! خيلي حرفه كه يه فايتر سياستش بتونه كل يه سازمان رو تحت الشعاع قرار بده. مشاهده ميكنين كه اون در ابعاد جهاني شناخته شده هست. خيلي از كسايي كه كانر رو ميشناسن حتى از يو اف سي چيزي نميدونن و همين مخمو سرويس ميكنه! پس ازهمين رهگذره كه يه مطالباتي داره؛ چراكه ارزششو داره. من البته نميدونم كه يو اف سي با اين قضيهٔ سهم كنار مياد يا نه، اما ديديم كه تا الانش كانر هر درخواستي داشته، يو اف سي روش رو زمين نزده و قبول كرده..."

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر سایت

عضو انجمن
    240
    مبارز مورد علاقه ChadMendes_Headshot2012
    منظور مارلون مورائس از د ختر كشتي ك-ج باز دیلاشا نیست. سهودو چند وقت پیش به یکی از خانمهای معروف کشتی کج کار پیشنهاد داده بود. احتمالا منظورش اونه رفیق.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    تایرل وودلی الان میدونه که دسته ولترویت استعداد های زیادی داره و فایتره هایی که داخل این دسته هستن همه پتانسیل قهرمانی رو دارن و از طرفی سن و سالش هم بالا رفته و مدت زیادی نمیتونه به فعالیت توی این دسته بپردازه به همین دلیل داره یه سیاست پولساز رو قبل از بازنشستگی خودش در نظر میگیره و اونم یه مبارزه پول ساز با کانر هست. به نظر من تحریک وودلی به مبارزه با کانر با توجه به شرایط فعلیش و این ک واقعا هیچ شانسی برای قهرمانی مجدد توی این دسته نداره انتخاب هوشمندانه خواهد بود و از طرفی هم کانر به هیچ عنوان نیازی به مبارزه در ufc نداره و اون قدر از نظر شهرت و پول در سطح بالایی قراره گرفته که میتونه بشینه خونشون لذتشو ببره و اگر هم مبارزه ای بکنه صرفا یک فایت نمادین خواهد بود برای فروش بلیط برای سازمان.مناسفانه باید به طرفدار های کانر بگم که از این به بعد کانر صرفا یک فایتر نمادین خواهد بود
    از طرفی توی دسته بنتنویت واقعا لول مارلن مورایس از بقیه فایتر های این دسته بالاتره در حال حاضر بهتره با هنری سهودو مبارزه کنه
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)