ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

صحبت های حبیب |خاویر مندز:کین به مبارزات خواهد برگشت|مبارزه ی سونن - ماچیدا | جک هرمانسون-رونالدو ژاکاره سوزا

صحبت های حبیب |خاویر مندز:کین به مبارزات خواهد برگشت|مبارزه ی سونن - ماچیدا | جک هرمانسون-رونالدو ژاکاره سوزا

صحبت های حبیب نورماگومدوف در گفتگو با رسانه*ی روسی در دانشگاه Plekhanov University of Economics مسکو؛ در رابطه با توهین*های کانر مک*گرگور:
    مک*گرگور میخواد سرتیتر اخبار باشه، اگه متوجه شده باشین بعد از هر رویداد یواف*سی نظر میده در موردشون و از کسی که برده تعریف می*کنه یا به بقیه توهین میکنه. این روشیه که خودشو بالا میکشه، اون دقیقاً می*دونه داره چیکار میکنه و میخواد همیشه در سرتیتر اخبار باشه.

و من هیچ مشکلی ندارم، اون میتونه هرچی میخواد بگه، ولی وقتی توی قفس بودیم، اون هیچی نگفت، وقتی که با ضربات مشت و آرنجم صورتش رو له میکردم؛ هیچی نگفت، وقتی بهش گفتم بیا الان حرف بزنیم هیچ پاسخی نداشت، و الان؛ که هزاران کیلومتر از من فاصله داره همه چی میگه.

این نشون میده که کانر چه انسان سطح پایینی هست، وقتی که تو قفس روی زمین بود هیچ حرفی به من نزد، و تنها چیزی که واقعاً مهمه همینه.

خاویر مندز : درباره شایعات بازنشستگی کین ولاسکوئز؛ کین بی صبرانه منتظر برگشتن به اکتگان است .
    شکست در برابر انگانو و خبر پیوستن کین به پرو رسلینگ دو موردی بود که باعث شد علاقه مندان و هواداران mma حدس هایی در باره ی بازنشستگی کین ولاسکوئز بزنند .با این حال خاویر مندز مربی کین ولاسکوئز گفت که کین بی صبرانه منتظر بازگشت به اکتگان برای مبارزه است .

مندز در این باره گفت : ""من صد درصد میگویم او مشتاقانه منتظر برگشتن است ؛ تمام چیزی که از او شنیدم همین است.""

بعد از مشکل زانوی کین ولاسکوئز در حین مبارزه با انگانو هواداران نگرانی زیادی از اسیب شدید زانوی کین داشتند. خاویر مندز اعلام کرد که او با کین در تولد کورمیر حضور داشتند و اثاری از اسیب دیدگی در کین وجود نداشت.

مندز گفت:ما همگی در جشن تولد 40 سالگی دنیل کورمیر حضور داشتیم ؛ من ازکین در باره وضعیتش چیزی نپرسیدم؛ ما صحبت های دیگرِ زیادی انجام دادیم؛ . او بدون مشکل و به خوبی راه میرفت.اما نمیدانم و مستقیما از او راجع به مصدومیت نپرسیدم.من تصور میکنم اگر موردی وجود داشت حتما به من اعلام میکرد.

در حال حاضر کین ولاسکوئز 36 ساله سال های زیادی را در پشت سر خود میبیند که در ام ام ای گذرانده است ؛مندزتصور میکند که اگر بعضی چیز ها متفاوت بود و جور دیگری رقم میخورد ؛ کین میتوانست چه میرات بزرگی را با خود داشته باشد. در حالی که بعضی حوادث و اتفاقات از تبدیل شدن او به بزرگترین سنگین وزن تاریخ جلوگیری کرد.

مندز گفت:
    ""صادقانه بگوییم نظر من( با تاکید) این است که اگر بعضی اتفاقات مضحک رخ نمیداد کین میتوانست برترین سنگین وزن تمام دوران باشد. منظورم این است بضی از علتهایش میتواند خود من بوده باشم ؛ بعضی دیگر خود کین ؛ و بعضی موارد دیگر..و تقریبا هرکسی که میبیند او چه توانایی های دارد و چه کار هایی را انجم داده ؛ به وضوح متوچه میشود هیچکس شبیه به او نیست. اما MMA یک ورزش بی رحم است؛ و اشتباهات و بد شانسی زیادی متوجه ی کین بوده است ؛ و همانطور که گفتم برخی از انها تقصیر من است و بعضی تقصیر خودش و بعضی تقصیر ها مربوط به عوامل دیگر...اما این اتفاق افتاده و ما باید به سمت جلو در مسیرمان حرکت کنیم؛ ایا این موضوع ناراحت کننده است ؛؟ بله برای من ناراحت کنندست که میبینم چنین اتفاق های برای او رخ میدهد.""

ولاسکوئز نخستین حضور خود را در سازمان پرو رسلینگ مکزیکی در 3 مرداد در مکزیکو سیتی تجربه خواهد کرد. وی همچنان تحت قرار داد با یو اف سی برای انجام مبارزه میباشد.

چائل سونن - لیتو ماچیدا :سازمان بلاتور در نزدیکی تابستان (24 خرداد)به استادیوم مدیسن اسکوئر گاردن بازخواهد گشت.رویدادی که در آن چائل سونن در مقایل لیتو ماچیدا قرار میگیرد ؛ این مبارزه در دسته نیمه سنگین وزن برگزار خواهد شد.

به گزارش ESPN چائل سونن(1-16-30) مبارزی که در تورنومنت سنگین وزن بلاتور تا مرحله ی نیمه نهایی پیش رفت و در انجا توسط فدور متوقف شد ؛ قرار است در دسته ی نیمه سنگین با قهرمان سابق سازمان یو اف سی لیتو ماچیدا(8-25) مبارزه کند. این خبر که چند روز پیش توسط ESPN منتشر شد . قبلتر هم در 14 فوریه اعلام شده بود. لازم به ذکر است هنوز شماره و رتبه ای برای این رویداد بلاتور قرار داده نشده و به جز مبارزه سونن - ماچیدا هیچ مبارزه ی دیگری انتخاب نشده است ؛ به همین دلیل هنوز مشخص نیست که مبارزه سونن - ماچیدا به عنوان مبارزه ی اصلی رویداد خواهد بود یا خیر.

در میان وزن(84Kg)، جک هرمانسون جایگزین یوئل رومرو برای مبارزه با رونالدو ژاکاره سوزا در مبارزه اصلی رویداد يواف سى آن ای اس پی ان ۳ بتاریخ هشتم اردیبهشت ماه در فلوریدا امریکا شد.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)