ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 مصاحبه ی حبیب نورماگومدوف |اووریم :صحبت درباره عنوان فعلا زود است|پرداختی اسپانسری یو اف سی (reebok) به مبارزان حاضر در رویداد:

حبیب نورماگومدوف: تحت تاثیر عملکرد داستین پویریر قرار گرفتم ؛ اما باید او را از پیش رو بردارم.
    داستین پویریر تواسنت با یک عملکرد عالی مکس هالووی _قهرمان دسته پر وزن یو اف سی ) را شکست دهد این مبارزه برای تصاحب عنوان موقت قهرمانی دسته ی سبک وزن بود.حبیب میگوید تحت تاثیر عملکرد پویریر قرار گرفته است و موافق است که به عنوان حریف بعدی او برای یکی کردن عنوان قهرمانی با پویریر مبارزه کند.

حبیب گفت:
    ""من فکر میکنم این عملکردِ بسیار خوبی از داستین پویریر بود ؛حبیب در مصاحبه ای با مگان اولیوی در پشت صحنه ی فایت نایت 149 در روز شنبه گفت : صادقانه بگویم؛ من فکر میکردم مکس هالووی پویریر را شکست دهد ؛ این پیشبینی من بود زمانی که با دوستانم ؛ پدرم و هم تیمی هایم صحبت میکردم ؛ اما داستین عالی عمل کرد و من را شگفت زده کرد. بوکس او پیشرفت کرده ؛ و هر بازی بهتر عمل کرده و قوی تر شده است ؛ توانایی پایاهاش بیشتر شده ؛ من فکر میکنم او شایستگی مبارزه بر سر عنوان قهرمانی دسته را دارد ""

حبیب ادامه داد:
    ""داستین قهرمان موقت دسته ی سبک وزن است ؛ قهرمان واقعیِ دسته من هستم؛ و ما باید با هم مبارزه کنیم ؛ و بر روی این موضوع درحال کار کردن هستیم.من باید او را از سر راه خودم بردارم و شکستش دهم ؛ دقیقا کاری که با دیگر حریفانم انجام دادم؛ این کاری است که باید انجام دهم ؛ برای پویریر به عنوان یک مبارز و انسان احترام قائل هستم ؛ اما وقتی وارد قفس میشویم من باید این شخص را شکست دهم و اینکاری است که قصد دارم انجام بدهم.در حال حاضر تمرکز من برای 5 ماهه دیگر و ماه سپتامبر و برای این مبارزه است؛ فکر میکنم این مبارزه بسیار خوب خواهد بود""

لازم به ذکر است هنوز هیچ توافق رسمی برای مبارزه ی بین این دو نفر انجام نشده است ؛اما به نظر می رسد یک توافق اولیه ؛ با توجه به پیام های پویریر در فضای مجازی و صحبت های حبیب ؛انجام شده است ؛ حبیب قبلتر اعلام کرده بود یو اف سی برای ماه سپتامبر رویدادی را را در ابوظبی برنامه ریزی کرده است.

مصاحبه ی حبیب نورماگومدوف |اووریم :صحبت درباره  عنوان فعلا زود است|پرداختی اسپانسری یو اف سی (reebok) به مبارزان حاضر در رویداد:

الیستار اووریم دومین پیروزی پیاپی خود را توانست در رویداد فایت نایت روسیه ؛ در مقابل اولکسی اولینیک بدست اورد؛ الیستار 38 ساله درحال حاضر علاقه ای نسبت به صحبت کردن درباره ی مبارزه ی بر سر عنوان ندارد.

او در کنفرانس خبری بعد از رویداد ؛به خبرنگاران اینگونه گفت :
    ""من میخواهم یک استراحت کوتاه داشته باشم؛قبل از اینکه مبارزه ی سوم و پیروزی سوم را بدست بیاورم میخواهم تعطیلاتی کوتاهی را بگذرانم ؛ میخواهم در ماه سپتامبر مسابقه ای را انجام دهم و ممکن است مسابقه ی بعد تر آن در سال جدید باشد ؛ بعد از مبارزه و پیروزی سومم میتوانیم در باره کمربند دسته ؛ مبارزه بر سر عنوان صحبت کنیم ؛ الان زود است ؛ خیلی زود است.""

الیستار اووریم در اصل قرار بود با اکساندر وولکوف مبارزه اش را در فایت نایت روسیه برگزار کند ؛ کسی که در اوایل ماه جاری بدلیل مسائل مربوط به سلامتی از کارد مبارزاتی خارج شد؛اوریم در این باره گفت :
    ""من بسیار اماده بودم که با الکساندر وولکوف مبارزه کنم؛ منتظر بودم که این مبارزه را انجام دهم؛که اگر مشکلی پیش نمی امد امشب این مبارزه انجام میشد ؛ به هرحال امیدوارم مبارزه ی بعدی ام با وولکوف باشد ؛برای من وولکوف هنوز هم به عنوان حریف مهم است ؛ من هنوز به دنبال ان مبارزه هستم غیر از این چیزی دیگری وجود ندارد ؛اجازه دهیم اول اینکار انجام شود و بعد از ان حریف های بعدی مشخص خواهند شد.""

الیستار اووریم رنک هفت دسته سنگین وزن با این پیروزی در برابر اولینیک به رکورد 45 پیروزی و 17 شکست و 1 بدون نتیجه رسید؛ 40 پیروزی الیستار با ناک اوت /فنی و سابمیشن تمام شده است.

مصاحبه ی حبیب نورماگومدوف |اووریم :صحبت درباره  عنوان فعلا زود است|پرداختی اسپانسری یو اف سی (reebok) به مبارزان حاضر در رویداد:

پرداختی اسپانسری یو اف سی (reebok) به مبارزان حاضر در رویداد:

Reebok Fighter Payouts:
    Alistair Overeem: $15,000 def. Aleksei Oleinik: $5,000
    Islam Makhachev: $5,000 def. Arman Tsarukyan: $3,500
    Sergei Pavlovich: $3,500 def. Marcelo Golm: $4,000
    Roxanne Modafferi: $4,000 def. Antonina Shevchenko: $3,500
    Krzysztof Jotko: $10,000 def. Alen Amedovski: $3,500
    Movsar Evloev: $3,500 def. Seungwoo Choi: $3,500
    Sultan Aliev: $4,000 def. Keita Nakamura: $10,000
    Alexander Yakovlev: $5,000 def. Alex Da Silva: $3,500
    Shamil Abdurakhimov: $5,000 def. Marcin Tybura: $5,000
    Michal Oleksiejczuk: $3,500 def. Gadzhimurad Antigulov: $4,000
    Magomed Mustafaev: $4,000 def. Rafael Fiziev: $3,500

اووریم بیشترین دریافتی را داشته است. ورود ریبوک به یو اف سی و پرداختی های کم ؛ و از طرقی محدود شدن مبارزان نسبت به بستن قرار داد های تبلیغاتی شخصی ؛باعث افت درامد مبارزان از طریق اسپانسری است .. و البته باعث اعتراض مبارزان و در مواردی باعث رفتن مبارزان از سازمان یو اف سی هم شده است.این مبالغ ذکر شده ؛ درامد اسپانسری میباشد و درامد مبارزان که از قرار داد با یو اف سی بدست می اید ؛بخش مجزایی است.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)