ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 نتایج وزنکشی FN151| بازنشسته شدن براک لسنر |مصاحبه ی بن اسکرن |ال یاکوئینتا:8 سال پیش قرار بود با سرونی مبارزه کنم|

نتایج وزنکشی رویداد یو اف سی فایت نایت 151
    Fight Night 151:Iaquinta vs. Cowboy Weigh-in Results
    نتایج وزنکشی  FN151| بازنشسته شدن براک لسنر |مصاحبه ی بن اسکرن |ال یاکوئینتا:8 سال پیش  قرار بود با سرونی مبارزه کنم|

تمام مبارزان به جز چیاسون یه سر وزن رسیدند؛ به میسی چیاسون فرصت یک ساعته داده شد تا بتواند در تلاش دوم خود را از 137 پوند به 136 پوند برساند؛ که طبق اخرین اخبار توانست در فرصت دوم به حد نصاب برسد.

Main Card
    Al Iaquinta (155) vs. Donald ‘Cowboy’ Cerrone (155.5)
    Derek Brunson (185.75) vs. Elias Theodorou (184.5)
    Cub Swanson (145.75) vs. Shane Burgos (146)
    Brad Katona (135.5) vs. Merab Dvalishvili (136)
    Walt Harris (258) vs. Serghei Spivak (254.5)
    Marc-André Barriault (185) vs. Andrew Sanchez (184.5)

Prelims
    Macy Chiasson (136) vs. Sarah Moras (136)
    Aiemann Zahabi (135) vs. Vince Morales (136)
    Nordine Taleb (170.5) vs. Kyle Prepolec (170.25)
    Kyle Nelson (146) vs. Matt Sayles (145.75)
    Arjan Bhullar (244) vs. Juan Adams (266)
    Mitch Gagnon (136) vs. Cole Smith (136)
    تاپیک دانلود رویداد فایت نایت 151 و حواشی قبل آن
    bit.ly/2DJ4XI4

نتایج وزنکشی  FN151| بازنشسته شدن براک لسنر |مصاحبه ی بن اسکرن |ال یاکوئینتا:8 سال پیش  قرار بود با سرونی مبارزه کنم|

بن اسكرن: "اگه يه زماني در جايگاه دانا وايت قرار بگيرم، با فايترا بهتر برخورد ميكنم."
    "بن اسكرن" در مصاحبه با بخش راديوي "ام ام اي جانكي" به بحث و گفتگو در اين باره پرداخت.

خبرنگار: "بنظرت در اينده ميتوني از يه شغل مثل شغلي كه دانا وايت داره لذت ببري؟ اگه اين كاري باشه كه در اينده بخواي انجامش بدي، چه اقداماتي انجام ميدي كه اين مسابقات رو دگرگون [و بهتر] كني؟

بن اسكرن در پاسخ گفت: "اولا صادقانه بگم كه با تمام اين حوزه و مسئوليتاش اشنا نيستم؛ اما ميتونستم كاري كنم كه اتفاقات و كارا رو در كنار فايتر ها بهتر پيش ببرم و بهتر باهاشون برخورد كنم. فك ميكنم كه صادق تر ميبودم [بعنوان اون شخص در اون جايگاه]. تا حالا چندين پروموتر بودن كه درباره من دروغ گفتن. من ميتونم بعنوان يه پروموتر صادق باشم و با فايترا خوب رفتار كنم. فكر نميكنم كه تو [بعنوان يه رئيس] لزوما بايد همه وقت به ترتيب، به فايتراي خودت گند بزنی تا خوب تبليغ خودتو بكني و خودتو ترويج بدي."

اسكرن در ادامه افزود:
    "...ولي فك ميكنم بتونم انجامش بدم. فك ميكنم بخشي از وجودم ازش لذت خواهد برد؛ اما از يه طرف، اونقدي زندگيم در حال حاضر رو به روال و لذت بخش هست كه بخواد منو به شك بندازه تا راه پروموتر شدنو طي كنم."

ال یاکوئینتا: من و سرونی قرار بود 8 سال پیش با هم مبارزه کنیم!
    آل یاکوینیتا رنک 5 دسته ی سبک وزن یو اف سی که در رویداد UFC Fight Night 151 به مصاف مبارزه کهنه کار یو اف سی دونالد سرونی میرود در مصاحبه ای که با MMA Fighting داشت به خبرنگاران گفت که او قرار بوده است 8 سال پیش در رویداد UFC 131 با سرونی مبارزه ای را داشته باشد:

""من بخاطر میارم که اون زمان رکورد حرفه ایم 4 پیروزی و 0 شکست بود، مبارزم از قبل ثبت شده بود که منیجرم باهام تماس گرفت و گفت دوست داری 3 هفته ی دیگه در یو اف سی مبارزه ای رو داشته باشی؟ اساسا این همون تاریخی بود که از قبل مبازرم توش ثبت شده بود، منم بهش گفتم حریفم کیه؟ که منیجرم گفت فقط الان بهمون بگو حاضری مبارزه کنی؟ منم گفتم آره من این فرصت رو هر زمانی قبول میکنم که بعدش فهمیدم قراره با دونالد سرونی فایت داشته باشم.

حریفی که براش در نظر گرفته بودن کنار کشیده بود و یو اف سی به دنبال این بود تا کسی رو در مدت زمان کوتاهی پیدا کنه اما در نهایت اونا یک نفر دیگه رو انتخاب کردن. حریف جدیدش جو جیتسو کار بود، اسمش رو در حال حاضر بخاطر نمیارم اما اونا مجبور شده بودن تا یک نفر رو انتخاب کنن.

یو اف سی اول منو در نظر گرفته بود اما نمیدونم چه اتفاقی افتاد که تصمیم گرفتن یک نفر دیگه رو به جای من انتخاب کنن. سرونی هم در مبارزه حسابی اون طرف رو کتک زد. حریفش فقط یه جو جیتسو کار بود و این واقعا دیواننه کنندست، من اینا رو تا الان فراموش کرده بودم. مبارزه حسابی خشن بود، من یادم میاد که داشتم مبارزه رو توی خونه نگاه میکردم و به خودم میگفتم من باید الان اونجا بشم.""

بازنشسته شدن براک لسنر و ثبت ریمچ احتمالی میان دنیل کورمیر و استیپه میوچیچ!
    شب گذشته دانا وایت مدیر اجرایی یو اف سی در مصاحبه که با ESPN داشت اعلام کرد که قهرمان سابق سنگین وزن یو اف سی براک لسنر به او گفته که خود را بازنشسته کرده است. دانا وایت در ادامه گفت که آنها به دنبال مبارزه ی جدیدی برای دنیل کورمیر میباشند.

بعد از این صحبت های دانا وایت آریل هیلوانی خبرنگار ESPN اعلام کرد که یو اف سی هفته ی گذشته به براک لسنر پیشنهاد مبارزه با دنیل کورمیر را داده اما براک این پیشنهاد را رد کرده است و آنها مجبور شده اند به دنبال حریف جدیدی برای کورمیر باشند.

هیلوانی در ادامه گفت یو اف سی به دنبال این است تا در تاریخ 17 آگوست (26 مرداد) ریمچ میان دنیل کورمیر و استیپه میوچیچ را در شهر آناهیم، کالیفرنیا برگزار کند ولی هنوز این موارد به طور کامل قطعی نشده است.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)