ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 جونز:درسنگین وزن با کورمیر مبارزه نخواهم کرد|عفونت خونی الکساندر ولکانفسکی |میوچیچ :مبارزه ی مجدد با کورمیر

جونز:درسنگین وزن با کورمیر مبارزه نخواهم  کرد|عفونت خونی  الکساندر ولکانفسکی |میوچیچ :مبارزه ی مجدد با کورمیر

جان جونز: من با کورمیر در سنگین وزن مبارزه نمیکنم!
    جان جونز قهرمان کنونی دسته ی نیمه سنگین وزن یو اف سی در گفتگویی که با دن هاردی داشت راجب صحبت های دنیل کورمیر راجب بازگشت او به دسته ی نیمه سنگین وزن برای مبارزه ی سوم با او صحبت کرد:

""دنیل قطعا به نیمه سنگین وزن بر نمیگرده، دنیل این حرف رو میزنه اما هیچ راهی وجود نداره که اون اینکارو انجام بده. کم کردن اون همه وزن کار ویرانگریه و انجام دادنش شجاعت خیلی زیادی رو میخواد. من شک دارم که دنیل برای بار سوم خودش رو در این شرایط قرار بده.""

جونز در ادامه راجب اینکه چرا حاضر به مبارزه در دسته ی سنگین وزن با دنیل کورمیر نیست پاسخ داد:

""من واقع گرا هستم، دنیل کورمیر ورزشکار خاصیه و هر کسی هم میتونه شکست بخوره. من فکر میکنم بزرگترین احتمال شکست خوردنم میتونه در برابر کسی مثل کورمیر باشه. حالا ما قراره بهش مزیت قدرت و توان بیشتر رو در برابر من بهش میدیم. اینکار اصلا با عقل جور در نمیاد.

در حال حاضر من به راحتی وزنم رو به نیمه سنگین وزن میرسونم و من فکر نمیکنم با عقل جور در بیاد تا با کسی مبارزه کنم که من فکر میکنم از لحاظ تکنیکی در سطح منه و قراره مزیت فیزیکی هم نسبت به من داشته باشه. من اینکارو انجام نمیدم و مطمئن هستم که طرفدار هام از شنیدن این حرف ها توسط من خوششون نمیاد اما من فقط واقع گرا هستم و به توانایی های دنیل احترام میزارم.""

جونز:درسنگین وزن با کورمیر مبارزه نخواهم  کرد|عفونت خونی  الکساندر ولکانفسکی |میوچیچ :مبارزه ی مجدد با کورمیر

استیپه میوچیچ: از قبول کردن مبارزه ی مجدد توسط کورمیر شوکه شدم!
    استیپه میوچیچ قهرمان سابق سنگین وزن یو اف سی که در یوداد UFC241 به مصاف دنیل کورمیر قهرمان کنونی این وزن میرود در صحبت هایی که با اریل هیلوانی خبرنگار ESPN داشت راجع به احساس خود بعد از شنیدن خبر گرفتن مبارزه ی مجدد و حرف های کورمیر صحبت کرد:

""من شوکه شده بود اما میدونستم که بالاخره این اتفاق می افته و فقط باید صبر کرد. من هیچ اطلاعی ندارم که کورمیر داشت راجع به چه مذاکراتی با سازمان صحبت میکرد. من به هیچ عنوان در مذاکرات اونها نبودم و راجع به موضوع براک لسنر تا زمانی که وارد مبارزه شدم اطلاعی نداشتم، کورمیر یک احمقه.
    من هیچ اطلاعی ندارم که اون راجع به چی صحبت میکنه. کورمیر الان یک چیز رو میگه و بعدش یک حرف دیگه میزنه. من دیگه به حرف های کورمیر گوش نمیکنم و برام مهم نیست، من قراره با هاش مبارزه کنم این تنها چیزی که الان بهش اهمیت میدم.""

استیپه در ادامه راجب ناراحتی خود از حرف های کورمیر صحبت کرد:
    ""دنیل میتونه هر چیزی که میخواد بگه، احتمالا فردا هم میاد یه حرف دیگه میزنه. در حال حاضر اون باعث اذیت شدن من شده، دنیل یک دقیقه میاد میگه که من لایق ( مبارزه بر سر عنوان) هستم و اگه مبارزم با براک لسنر انجام نشد، میوچیچ ریمچش رو میگیره و بعدش میاد میگه تو قبل از گرفتن تایتل شات باید سه مبارزه رو برنده بشی، تو باید مثل بقیه برای گرفتن فرصتت تلاش کنی.

منم با خودم میگم تو داری راجب چی حرف میزنی، تو الان گفتی من لیاقتش رو دارم. کورمیر مثل زن هایی میمونه که میخوان برن بیرون شام بخورن اما نمیدونن میخوان چی بخورن. اونا میگن ما میخوایم بریم بیرون غذا بخوریم اما بعدش نظرشون رو عوض میکنن. این کارها هیچ وقت تمومی نداره.""

عفونت خونی الکساندر ولکانفسکی!
    الکساندر ولکانفسکی رنک 4 دسته ی پر وزن یو اف سی که در رویداد UFC237 موفق به شکست جوزه الدو قهرمان سابق این وزن شد؛ به گزارش آریل هیلوانی خبرنگار ESPN روز گذشته در زمان خارج شدن از هتل دچار درد شدیدی از ناحیه ی پای چپ شده و زمانی که هواپیمای آنها در کشور شیلی فرود امده وضعیت او وخیم تر شده است. ولکانفسکی دچار تب و تورم در ناحیه ی پا شده است.

بعد از چک کردن وضعیت او توسط پزشک فرودگاه ولکانفسکی به بیمارستان منتقل شده و در حال حاضر سلامتی او به علت عفونت خونی در خطر است. هنوز زمان مرخص شدن او از بیمارستان مشخص نیست و به گقته ی منیجر الکساندرآنها منتظر جواب تست های خون گرفته شده میباشند.

در پر وزن(66Kg)، مبارزه دارن الکینز در مقابل رایان هال در رویداد يواف سى فایت نایت ۱۵۵ بتاریخ بیست و دوم تیر ماه در ساکرامنتو امریکابرگزار خواهد شد.

در خروس وزن زنان(61Kg)، مبارزه سارا مک من در مقابل نیکو موناتو در رویداد يواف سى فایت نایت ۱۵۵ بتاریخ بیست و دوم تیر ماه در ساکرامنتو امریکا برگزار خواهد شد.

در خروس وزن زنان(61Kg)، مبارزه لیز کارموش در مقابل رکسانه مدفری در رویداد يواف سى آن ای اس پی ان ۴ بتاریخ بیست و نهم تیر ماه در سن آنتونیو امریکابرگزار خواهد شد.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)