ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 صحبت های جونز |جانی واکر: من برای شکست دادن جان جونز آمادم|دوس انجوس؛دنبال پیروزی با سابمیشن |مصدومیت وودلی |و...

صحبت های  جونز |جانی واکر: من برای شکست دادن جان جونز آمادم|دوس انجوس؛دنبال پیروزی با سابمیشن |مصدومیت وودلی |و...

رافائل دوس انجوس: من به دنبال پیروزی با سابمیشن هستم.
    قهرمان سابق سبک وزن یو اف سی رافائل دوس انجوس که در رویداد Fight Night 152 به مصاف کوین لی تهدید کننده ی سابق کمربند موقت سبک وزن یو اف سی میرود در مصاحبه ای که با رسانه ی برزیلی Combate داشت از علاقه ی خود برای پیروزی با سابمیشن گفت:

""پیش بینی من پیروزیه، بیاید بگیم با انجام سابمیشن، من به یک پیروزی با سابمیشن احتیاج دارم. من سال هاست که کسی رو تسلیم نکردم. فکر میکنم زیبا باشه که بتونم در راند دوم یا سوم با سابمیشن پیروزی رو بدست بیارم. برنده شدن همیشه خوبه.

این مبارزه منو به رنک بالاتری نمیبره من الانم رنک 3 هستم اما سعی دارم تا این رو فراموش کنم. برنده شدن همیشه برای ببهود بخشیدن به انگیزه خوبه. اخرین پیروزی من در دسامبر 2017 بود که میشه یک سال و نیم پیش، من دلم میخواد که برنده بشم بخاطر همین این مبارزه رو قبول کردم.""

دوس انجوس در ادامه راجع به قصد خود برای سریع تمام کردن این مسابقه گفت:
    ""لی ادم سر سختیه، جو جیتسو و استرایکینگ خوبی رو داره. من میدونم که اون در راند های اول قوی ظاهرمیشه اما بهتره که اینکارو رو انجام بده چون من آمادم و قراره پِرِسِش کنم. من آمادم که 5 راند مبارزه کنم. فکر میکنم که من در مبارزه طولانی مدت دست بالاتری رو داشته باشم اما قصد من این نیست. من دلم نمیخواد در قفس به وقت های اضافه برم. من میخوام که کار رو هر چه سریع تر تموم کنم اما این شانس رو هم خواهم داشت که با صبر و ارامش و تجربم کام رو انجام بدم.""

مصدوم شدن تایرون وودلی!
    به گزارش برت اوکاموتو خبرنگار ESPN قهرمان سابق ولترویت یو اف سی تایرون وودلی به علت آسیب دیدگی از ناحیه ی دست راست از مبارزه ی دوم خود در برابر رابی لاولر در رویداد UFC ON ESPN 4 کنار کشید. طبق گفته ی منابع تایرون قصد دارد تا هفته ی آینده به ملاقات پزشک مختصص دست برود.

صحبت های  جونز |جانی واکر: من برای شکست دادن جان جونز آمادم|دوس انجوس؛دنبال پیروزی با سابمیشن |مصدومیت وودلی |و...

جانی واکر: من برای شکست دادن جان جونز آمادم!
    جانی واکر ستاره ی نو ظهور برزیلی دسته ی نیمه سنگین وزن یو اف سی که در 3 مبارزه ی اخر خود موفق به پیروزی در راند اول شده است در گفتگویی که با خبرگاران در رویداد UFC237 داشت از آمادگی خود برای شکست دادن جان جونز گفت:

""فکر میکنم 2 یا 3 پیروزی برای گرفتن تایتل شات کافی باشه اما من الانم برای شکست دادن جان جونز آمادم. تنها چیزی که نیاز دارم اینه که آسیب دیدگی شانم بهبود پیدا کنه و بعدش یک کمپ خوب برای اینکار داشته باشم.

من آمادم، من به اندازه ی کافی برای این مبارزه تکنیک و تجربه دارم، فکر نمیکنم که جان چیزی رو داشته باشه که بتونه باهاش منو سورپرایز کنه. هر مبارزه ای رو که الان اونا در برابر من قرار بدن من قبولش میکنم اما ترجیح میدم که حریف بعدیم از 5 نفر اول باشه.

حتی اگه از 10 نفر اول هم باشه من مشکلی باهاش ندارم، من الان رنک 12 هستم و مبارزه با هر کسی که بالاتر از من باشه رو قبول میکنم اما من میخوام که جان جونز رو شکست بدم. برای اینکار باید اهسته پیش برم چون نمیخوام جایگاه کسی رو اشغال کنم، خیلی ها هستن که لیاقتشون از من بیشتره. من چیز های زیادی رو برای به نمایش گذاشتن دارم. من میدونم که دارم راه درست رو پیش میرم، من به دنیا امدم که قهرمان بشم.""

جردن باروز: بعد از المپیک 2020 به MMA فکر میکنم!
    جردن باروز قهرمان چندین دوره ی کشتی در صحبت هایی که با برنامه ی The MMA Hour داشت از علایق خود به وارد شدن به ورزش MMA گفت:

""این هیجان انگیزه و من به هیج عنوان نمیتونم انکارش کنم. زمان هایی در اوایل کرییرم وجود داشت که من قطعا دوست داشتم برم مبارزه کنم. من دوست داشتم تا این سبک زندگی رو داشته باشم.

زمان های دیگری هم بود که من اونقدر در ورزش کشتی موفق بودم که به خودم میگفتم من واقعا نیازی به مبارزه کردن ندارم چون از لحاظ اقتصادی اوضاعم خوبه، سالمم، خانواده و دنبال کننده های خوبی دارم.

حالا من به جایی رسیدم که میبینم تمام کسانی که باهاشون تمرین میکردم تونستن در این ورزش قهرمان بشن. اگه اونا تونستن قهرمان بشن پس منم میدونم که میتونم قهرمان بشم چون که منم تمام اون توانایی هایی که اونا دارن رو دارم. اینکار هیجان انگیزه و من قطعا اون رو در نظر خواهم گرفت.""

باروز در ادامه راجع به زمان احتمالی وارد شدن خود به MMA صحبت کرد:
    ""اگه مبارزه کردن رو بخوام در نظر بگیرم قطعا تا بعد از المپیک 2020 نخواهد بود. بعد اون من ارزیابی خواهم کرد که آیا این میتونه برای من یک گزینه ی واقع گرایانه باشه. هیچکس با انتظار کتک خوردن و آسیب دیدن وارد قفس نمیشه. من باید انجام دادن اینکار رو با همسرم و مربی هام ارزیابی کنم اما اگه دستمزد درستی داده بشه من حتما انجام دادنش رو در نظر میگیرم.""

جان جونز: دنیل کورمیر در ریمچ میوچیچ رو شکست میده!
    جان جونز قهرمان نیمه سنگین وزن یو اف سی در صحبت هایی که با دن هاردی داشت نظر خود را راجع به مبارزه ی دنیل کورمیر و استیپه میوچیچ در رویداد UFC241 گفت:

""استیپه مبارزه ی بهتری رو از خودش به نمایش میزاره اما من فکر میکنم که اینبار هم دنیل برنده میشه. دنیل ورزشکار فوق العاده ایه، انعطاف پذیری، سرعت و قدرت اون بنا به بدنی که داره اصلا با عقل جور در نمیاد. دنیل ورزشکار خاصیِ و فکر نمیکنم که خیلی ها بتونن اون رو شکست بدن.

جان در ادامه راجع به اینکه چطور میشه کورمیر رو شکست داد صحبت کرد:
    ""فکر میکنم راهی که بشه باهاش دنیل رو شکست داد ناک اوت کردنش با یک ضربست که میوچیچ قدرت انجام اینکارو داره. اما این سوال پیش میاد که آیا اون میتونه این ضربه رو وارد کنه؟ کورمیر مبارز هوشمندیه و از کشتیش به خوبی استفاده میکنه و دوباره راهی رو برای پیروز شدن پیدا میکنه.""

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

آرنولد شوارتزنگر در یک ایونت در افریقای جنوبی حضور داشت که ناگهان شخصی از پشت سر به ارنولد 71 ساله ضربه ی بدی رو میزنه ؛
    چطور بادیگارد ها گذاشتند چنین ضربه ای به ارنولد وارد بشه !

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)