ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 11 از 20 نخست ... 910111213 ... آخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 191
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba

تبادل نظر در مورد مسابقات بوکس (احتمال اسپویل نتایج)

در این تاپیک منتظر بحث و تبادل نظر شما در مورد بهترین مبارزات بوکس هستیم
    ویرایش توسط afshin vatan : 2017/05/31 در ساعت 09:24
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    نقل قول نوشته اصلی توسط raamtin نمایش پست ها
    خدای من
    چی بود این قدرت مشت وایلدر. فقط یک ثانیه غفلت کافیه که حریف رو با یه هوک ناک اوت کنه. یه لحظه رفتم برگشتم دیدم سریع ناک دان کرد و تمام. برازیلیه حریف ضعیفی هم نبود. با این جور بردا کم کم وایلدر از نظر درامدزایی و شهرت هم وضعیتش بهتر میشه.
    واقعا حیفه جاشوا و وایلدر و فیوری با هم مبارزه نکنن. از نظرم وایلدر تکنیک بوکسش از اون دو تا کمتره اما حتی جاشوا و فیوری هم ممکنه مقابل وایلدر ناک اوت بشن، چنان که فیوری دو بار ناک دان شد.
    امیدوارم تا سال 2020 کمربندای سنگین وزن متحد بشه ببینیم سلطان سنگین وزن این دوره کیه.
    نتیجه مسابقه همونطور شد که همه پیشبینی می کردند ولی من فکر می کردم حداقل سه راند طول بکشه جدا از ناک اوت این مسابقه چند تا نکته داشت اگه دقت کرده باشی وقتی وایلدر چند تا راست به بریزیل زد و مجبورش کرد به گوشه رینگ بره مثل همیشه وحشی نشد و داشت با دقت بیشتری ضربه می زد ولی با وجود همین دقت باز برای کانتر زدن باز بود و بریزیل یه کانتر راست خوب بهش زد که وایلدر عملا حسش کرد و مجبور شد کلینچ کنه همین ضعف وایلدر به نظر من باعث میشه مبارزه اش به جاشوا ببازه ولی بازم معلوم نیست چون ضربه راستش همیشه میتونه نجاتش بده
    کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    417
    مبارز مورد علاقه KhabibNurmagomedov_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط afshin vatan نمایش پست ها
    نتیجه مسابقه همونطور شد که همه پیشبینی می کردند ولی من فکر می کردم حداقل سه راند طول بکشه جدا از ناک اوت این مسابقه چند تا نکته داشت اگه دقت کرده باشی وقتی وایلدر چند تا راست به بریزیل زد و مجبورش کرد به گوشه رینگ بره مثل همیشه وحشی نشد و داشت با دقت بیشتری ضربه می زد ولی با وجود همین دقت باز برای کانتر زدن باز بود و بریزیل یه کانتر راست خوب بهش زد که وایلدر عملا حسش کرد و مجبور شد کلینچ کنه همین ضعف وایلدر به نظر من باعث میشه مبارزه اش به جاشوا ببازه ولی بازم معلوم نیست چون ضربه راستش همیشه میتونه نجاتش بده
    دقیقا نکته اصلی همین حرف آخره. همه میدونن وایلدر از نظر تکنیکی و فنی در حد جاشوا و فیوری نیست اما همین قدرت مشت و مخصوصا هوک هایی که میزنه هر بوکسوری رو میتونه زمین بزنه. به قول معروف بعضی وقتا زور توی ... منطق میزنه. از نظر من وایلدر اگه بتونه جاشوا رو ناک اوت کنه میبره در غیر این صورت میبازه. در صورت ریمچ احتمالی با فیوری هم همینطور.
    کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    175
    مبارز مورد علاقه TJDillashaw_Headshot
    این که نشد مسابقه بابا توام بیا و با جاشوا توافق کن یا با فیوری ریمچ بده 4 تا حریف درست و حسابی رو ببر حتی شده ریمچ به اورتیز بده
    Vav
    کاربر سایت

کاربـر ویژه
    18
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    نقل قول نوشته اصلی توسط chiao نمایش پست ها
    سلام من مسابقه رو دیدم برادرکانلو کاملا بر مبارزه اشراف داشت اظهر من الشمس بود
    جاکوبس هم کاملا جلو کانلو درمانده و بیچاره شده بود اونوقت شما میگین مسابقه نزدیکی بوده برام خیلی عجیبه
    همونطور که برادرمون هم گفتن کانلو روز به روز داره بهتر میشه و این کاملا ملموسه من که از مسابقاتش و این همه تکنیک یه جا دارم لذت میبرم
    کانلو خیلی از مبارزه با میودر خیلی چیز یاد گرفت
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    نقل قول نوشته اصلی توسط sina.n نمایش پست ها
    این که نشد مسابقه بابا توام بیا و با جاشوا توافق کن یا با فیوری ریمچ بده 4 تا حریف درست و حسابی رو ببر حتی شده ریمچ به اورتیز بده
    وقتی لویز اورتیز پیشنهاد 7 میلیون دلاری انتونی جاشوا رو رد کردخیلی ها انتضار داشتند بعد از مبارزه وایلدر و بریزیل ریمچ وایلدر و اورتیز برگزار بشه دقیقا هنوز حرفای وایلدر تموم نشده بود که داشتند با اورتیز حرف می زدند هر دوتاشون عروسک خیمه شب بازی بالاسری هاشون هستند و مجبورند هر چی گفتند بگند چشم
    برای وایلدر هم راحت تره وقتی میتونه با یه بوکسور پیر که قبلا ناک اوتش کرده مبارزه کنه و پول در بیاره چرا بیاد با انتونی جاشوا مبارزه کنه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    سلام برادران من خیلی دوست داشتم که یعنی این ارزوم بود خیلی وقت میشه که تو ذهنم هست که کانر بیاد یه مسابقه بوکسو با کانلو بده برام یه ارزو بود مهم نبود ه نتیجه چه میشه فقط برگزار شه ( البته من ار فنهای کانرم و دوست دارم کانر تو هر مسابقه کارشو خوب انجام بده ) خیلی برام هیجان داشت و دنبال جواب این سوال بودم که کانر چقد میتونه جلو یه بوکسور فوق العاده ای مثل کانلوکه الان تو اوجش هم هست مقاومت کنه .
    حتما برادران الان میگن همون یه مسابقش با فلوید برا هفت پشتمون بس بود ولی به نظر من برا کانر که حتی یه بوکسور اماتورم حساب نمیشد کارشو خوب انجام داد 10 راند کم نیستا ( برادران لطفا نگین فلوید مراعات حالشو کرده )
    بله میدونم میدونم این مسابقه از نگاه حرفه اییها بیمعنی و بدرد نخوره و از دید اونا بار فنی و کیفی و ارزشی نداره شایدا واقعا اینجور باشه حتی حودمم احتمال میدم که حتی نتونه یه راند هم مقاومت کنه ولی من این اعتقادو دارم که کانر یه ورزشکار خاص و ویژه ای هست وممکنه تو هر مسابقه ای که میده یه نتیجه غیر معمول و نامتعارفی بدست بیاد اینو واقعا اعتقاد دارم.
    این مسابقه انجام بشه ولو اگه من تنها باشم تو این کره خاکی که این مسابقه رو میبینه حداقلش اینه که حس درونی من که ارضا میشه
    کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    417
    مبارز مورد علاقه KhabibNurmagomedov_Headshot
    آقااااااااااا
    چی بود این فایت جاشوا روئیز؟ پشم نموند برام!!
    همه محاسبات به هم خورد کلا، جهان بوکس شوکه شد! باورم نمیشد با این قد و هیکل اومد جاشوا رو چهار بار ناک دان کرد!!
    وقتی از قبل مبارزه بردشون رو قطعی میدونستن و راجع مبارزات بعدی حرف میزدن همین میشه دیگه. جوری مجازات شدن که فکرشم نمیکردن!

حالا دیگه احتمالا شاهد ریمچ باشیم.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    219
    مبارز مورد علاقه NateDiaz_Headshot
    اووووف صبح بیدار شدم از شبکه تاجیکستان بازیو دیدم .
    اشکم در اومد :|

- - - Updated - - -

فک کنم الان دیگ جاشوا پیشنهاد وایلدر رو قبول کنه .
    کاربر سایت

عضو انجمن
    219
    مبارز مورد علاقه NateDiaz_Headshot
    البته واقعا معلوم نیست کی پیشنهاد کیو رد میکرد وایلدر میگفت جاشوا رد میکرد جاشوا میگفت وایلدر
    کاربر سایت

عضو انجمن
    26
    مبارز مورد علاقه TonyFerguson_Headshot
    بعد از راند سه که جاشوا ناک دان شد دیگه خیلی غیر نرمال حرکت میکرد و انگار کنترلی رو پاهاش نداشت، فک کنم همون ضربه راند سه تا اخر مسابقه گیجش کرده بود. به نظرم حتما باید ریمچ برگزار بشه چون جاشوا اصلا مثل همیشه نبود.
صفحه 11 از 20 نخست ... 910111213 ... آخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 191

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)