ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba

ریمچ وایلدر و لویز اورتیز رسما اعلام شد__لوماچنکو vs لوک کمبل__مانی پاکیائو vs کیت ترومن و ....

خب همونطور که پیشبینی می شد دیانتی وایلدر و لویز اورتیز برای بار دوم با هم مبارزه می کنند وقتی پنج هقته قبل اورتیز پیشنهاد 7 میلیونی مبارزه با جاشوا رد کرد و مربی اش به پروموتر جاشوا گفت ما مبارزه دوم با وایلدر بهمون پیشنهاد شده همه انتظار برگزار شدن مبارزه دوم داشتند و با اعلام این مبارزه همه متوجه شدند همه حرف های وایلدر در مورد مذاکره با تیم جاشوا دروغی بیشتر نبود مبارزه اول وایلدر و اورتیز در راند 10 با ناک اوت شدن اورتیز تموم شد مسابقه قراره 7 یا 27 یپتامبر در سالن ایتیپل سنتر لس انجلس برگزار بشه

در یک اتفاق غیر منتظره سازمان wbc قهرمان یک سازمان دیگه رو به عنوان حریف اصلی برای کمربند رها شده اش اعلام کردوقتی مایکی گارسیا به دو وزن بالاتر رفت تا با ارول اسپنس مبارزه کنه کمربند wbc رها کرد و حالا سازمان wbc واسیلی لوماچنکو و لوک کمبل برای مبارزه برای این عنوان مشخص کرده است لوک کمبل مثل لوماچنکو دارنده مدال طلا المپیک 2012 لندن هست با رکورد 2_20 که مهمترین مبارزه اش با خروخه لیناریس بود که در یک مبارزه نزدیک شکست خورد مبارزه 31 اگوست در شهر لندن برگزار میشه

مانی پاکیائو اسطوره دنیای بوکس یک بار دیگه به رینگ برمیگرده و اینبار حریف اش قهرمان کمربند WBA کیت ترومن هست مبارزه 31 اگوست در سالن MGM Grand Garden شهر لاس وگاس برگزار میشه اخرین مبارزه پاکیائو مقابل ادرین برونر بود که در یک مبارزه یک طرفه برنده شد و اخرین مسابقه ترومن پس از دوری 22 ماهه از رینگ در برابر خوسهسیتو لوپز بود که تا مرز ناک اوت شدن هم پیش رفت کیت ترومن با شکست دادن شاون پورتر و دنی گارسیا شماره یک دسته بود ولی مصدومیت های پیاپی و دوری 22 ماهه باعث شد از روند رو به رشدش دور بمونه پاکیائو هم دیگه مثل سابق اش نیست ولی به نظر من این مبارزه بهترین مسابقه سال 2019 میشه

کاربر سایت

عضو انجمن
    1,133
    مبارز مورد علاقه Fedor_Emelianenko
    پس ریمچ بین فیوری و وایلدر چی میشه؟؟؟!!!!
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    نقل قول نوشته اصلی توسط Fedor & Cro Cop نمایش پست ها
    پس ریمچ بین فیوری و وایلدر چی میشه؟؟؟!!!!
    خیلی بعیده که این مبارزه هم برگزار بشه تایسون فیوری قرارداد اختصاصی با شبکه espn داره و نمیتونه جای دیگه مبارزه کنه و ال هیمن و شلی فینکل مدیر های وایلدر رابطه نزدیکی با شبکه های شوتایم و فاکس دارند و با اینکه وایلدر بوکسور ازاد ولی هرچی این دوتا بهش میگن انجام میده همونطور که وایلدر قبلا در مصاحبه هاش گفته من می تونم تا دو سال دیگه در خونه مبارزه کنم الانم داره همین کارو میکنه داره با حریف هایی مبارزه میکنه که زیر نظر دو تا مدیرشند
    اما تایسون فیوری فرصت این داشت که دوباره با وایلدر مبارزه کنه ولی زیر همه چیز زد و یه قرارداد چرب با شبکه espn بست و طی چند روز گذشته سازمان wbc دستور به برگزاری مبارزه تایسون فیوری و دیلین وایت برای کمربند موقت شون دادند و پروموتر وایت امروز تایید کرده که فیوری با برگزاری موافقت کرده ولی هنوز چیزی مشخص نیست تازه ببینیم دیلین وایت میتونه از پس حریف بعدی اش اسکار ریواس بگذره اگه تونست اونوقت شاید مبارزه فیوری و وایت دیدیم و برنده احتمالا حریف اجباری وایلدر میشه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,133
    مبارز مورد علاقه Fedor_Emelianenko
    نقل قول نوشته اصلی توسط afshin vatan نمایش پست ها
    خیلی بعیده که این مبارزه هم برگزار بشه تایسون فیوری قرارداد اختصاصی با شبکه espn داره و نمیتونه جای دیگه مبارزه کنه و ال هیمن و شلی فینکل مدیر های وایلدر رابطه نزدیکی با شبکه های شوتایم و فاکس دارند و با اینکه وایلدر بوکسور ازاد ولی هرچی این دوتا بهش میگن انجام میده همونطور که وایلدر قبلا در مصاحبه هاش گفته من می تونم تا دو سال دیگه در خونه مبارزه کنم الانم داره همین کارو میکنه داره با حریف هایی مبارزه میکنه که زیر نظر دو تا مدیرشند
    اما تایسون فیوری فرصت این داشت که دوباره با وایلدر مبارزه کنه ولی زیر همه چیز زد و یه قرارداد چرب با شبکه espn بست و طی چند روز گذشته سازمان wbc دستور به برگزاری مبارزه تایسون فیوری و دیلین وایت برای کمربند موقت شون دادند و پروموتر وایت امروز تایید کرده که فیوری با برگزاری موافقت کرده ولی هنوز چیزی مشخص نیست تازه ببینیم دیلین وایت میتونه از پس حریف بعدی اش اسکار ریواس بگذره اگه تونست اونوقت شاید مبارزه فیوری و وایت دیدیم و برنده احتمالا حریف اجباری وایلدر میشه
    مرسی بابت توضیحات کامل
    امیدوارم که فایت دوم فیوری و وایلدر برگزار بشه، فایت اولشون که خوب بود.

چند وقتیه که دارم پیج فیوری رو چک میکنم هر روز داره تمرین میکنه.
    کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    175
    مبارز مورد علاقه TJDillashaw_Headshot
    توو مسابقه اول اورتیز خیلی خوب کار کرد آخرای راند 7 اگه اشتباه نکنم مینوست ناک اوت هم بکنه وایلدرو که نشد و ورق برگشت نمیدونم چرا اما حال نمیکنم با وایلدر به دل نمیشینه کاراش دوس دارم مسابقش با جاشوا و ریمچش با فیوری رو ببینم اما دلم میخواد اورتیز بزنتش . پکمن هم امیدوارم خراب نکنه کریرش رو دیگه پیر شده اما اراده و تمریناش همچنان فوق العادست در مورد لوما هم که چیزی گفتن نداره سالطانه دیگه ما کی باشیم در مورد سلطان حرف بزنیم و اینکه ریمچ وایلدر و اورتیز رو چی میبینی افشین خان؟ نظرتو تحلیلاتو بگو ما لذت ببریم
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    3
    مبارز مورد علاقه Aaron_Riley_Headshot2012
    من خودم فن وایلدرم و دو ساله فایتاشو دنبال میکنم ولی فکر کنم اولین باختش مقابل همین اورتیز رقم بخوره. چون اگه یادتون باشه تو فایت اولشون هم امتیازات سمت اورتیز بود و وایلدر داشت تو راند هفت ناک اوت میشد که شانس اورد راند تموم شد. اگه اخرین فایت اورتیز هم دیده باشید با یک پانچ تونست حریفشو ناک اوت کنه کلا دستای قوی داره اگه وایلدر فِرت بده ناک اوت میشه و اولین باختش رقم میخوره نظر خودمم همینه
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    نقل قول نوشته اصلی توسط sina.n نمایش پست ها
    اینکه ریمچ وایلدر و اورتیز رو چی میبینی افشین خان؟ نظرتو تحلیلاتو بگو ما لذت ببریم
    مرسی سینا جان
    واقعیتش مثل مبارزه اول مسابقه تا زمانیکه لویز اورتیز خسته بشه ادامه داره اگه اورتیز توی 6 راند اول تونست وایلدر گیر بندازه و کارش تموم کنه وگرنه هرچه مبارزه ادامه پیدا کنه به نفع وایلدر
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdijs10 نمایش پست ها
    من خودم فن وایلدرم و دو ساله فایتاشو دنبال میکنم ولی فکر کنم اولین باختش مقابل همین اورتیز رقم بخوره. چون اگه یادتون باشه تو فایت اولشون هم امتیازات سمت اورتیز بود و وایلدر داشت تو راند هفت ناک اوت میشد که شانس اورد راند تموم شد. اگه اخرین فایت اورتیز هم دیده باشید با یک پانچ تونست حریفشو ناک اوت کنه کلا دستای قوی داره اگه وایلدر فِرت بده ناک اوت میشه و اولین باختش رقم میخوره نظر خودمم همینه
    برعکس لویز اورتیز دو تا مبارزه اخرش خیلی بد کار کرده مخصوصا مقابل تراویس کافمن که اصلا در سطح جهانی نیست به زور در راند 10 ناک اوتش کرد مقابل کریستین همر هم خیلی ضعیف بود و همر چند تا راند ازش گرفت به نظر من مسابقه ریمچ درست شبیه مسابقه او شروع و تموم میشه
    کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    417
    مبارز مورد علاقه KhabibNurmagomedov_Headshot
    ادی هرن خیلی وقت پیش گفته بود وایلدر که مدام به جاشوا و فیوری کنایه میزنه خودش برای مبارزه بعدیش با اورتیز به توافق رسیده. این پیشنهاد فیس تو فیس شدن جاشوا و وایلدر هم گذاشتن که ثابت کنن جاشوا این دفعه از فایت با وایلدر فرار نمیکنه. کلا هر دو طرف ملت رو فیلم کردن. و این وسط روئیز هم خیلی انگار دست کم گرفتن، باید ببینیم چی میشه. اما چیزی که واضحه اینه که حداقل تا 2020 از مبارزه وایلدر و جاشوا خبری نیست.

در مورد لوماچنکو هم گفته بودن دوست داره توی انگلیس فایت کنه.بازم از نظرم با اقتدار میبره و سه کمربنده میشه، این برد احتمالی میتونه شهرت و اعتبارشو خیلی بیشتر از قبل افزایش بده. خیلی خوشم میاد ازش، کلا از نظرم توی سبک وزن رقیب نداره و بهترین P4P خودشه.

در مورد پاکیائو و ترومن هم همونطور که توی متن هم اشاره شده هر دو از روزهای اوجشون فاصله دارن. اما امیدوارم پاکیائو بتونه دست به کار بزرگی بزنه و کمربند اصلی WBA رو ببره و بعدش هم با عزت و احترام خداحافظی کنه. این صرفا آرزو بود.
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)