ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,344
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 دریافت غرامت 27 میلیون دلاری توسط رومرو|پاتریسیو پیتبول: میتوانم هالووی رو شکست بدم|بازگشت یورایاه فیبر به مبارزات|مصاحبه ی استفن تامپسون

دریافت غرامت 27 میلیون دلاری توسط  رومرو|پاتریسیو پیتبول: میتوانم  هالووی رو شکست بدم|بازگشت یورایاه فیبر به مبارزات|مصاحبه ی استفن تامپسون

دریافت غرامت 27 میلیون دلاری توسط یوئل رومرو
    یوئل رومرو تهدید کننده ی سابق عنوان میان وزن یو اف سی که در سال 2016 به علت مثبت شدن تست دوپینگ خود به مدت 6 ماه از مبارزه محروم شد، بلافاصله بعد از آن ادعای بیگناهی کرد و علت مثبت شدن تست دوپینگ خود را استفاده از محصولات شرکت Gold Star Performance دانست.

یوئل در ماه ژانویه سال گذشته از این شرکت به علت اینکه در مواد خود از ماده ی ممنوعه استفاده کرده و نام آنها را در لیست خود نگذاشته بودند شکایت کرد.به گزارش تیم مدیریتی رومرو دادگاه نیوجرسی به نفع یوئل رومرو رای خود را صادر کرده و شرکت مربوطه باید به رومرو 27 میلیون دلار غرامت پرداخت کند. 3 میلیون برای در آمدی که یوئل از دست داده، 3 میلیون برای آسیب دیدن اعتبار شخصی و 3 میلیون هم برای آسیب های احساسی، که دادگاه این مبلغ خسارت را به علت مرتکب شدن خطا در حق مصرف کننده سه برابر کرد.

دریافت غرامت 27 میلیون دلاری توسط  رومرو|پاتریسیو پیتبول: میتوانم  هالووی رو شکست بدم|بازگشت یورایاه فیبر به مبارزات|مصاحبه ی استفن تامپسون

پاتریسیو پیتبول: من میتونم مکس هالووی رو شکست بدم
    قهرمان پر وزن و سبک وزن سازمان بلاتور پاتریسیو پیتبول که در آخرین مبارزه ی خود موفق شد در راند نخست مایکل چندلر قهرمان سبک وزن بلاتور را شکست دهد؛ در مصاحبه ی اخیری که با MMA Junkie داشت از توانایی خود برای شکست دادن مکس هالووی قهرمان پر وزن سازمان یو اف سی گفت:

""من بهترین پر وزن دنیا هستم. من میتونم هالووی رو شکست بدم. این حقیقه، من مطمئن بودم که میتونم مایکل چندلر رو شکست بدم و کاملا مطمئن هستم که میتونم مکس هالووی رو هم شکست بدم.

برای من اون هنوز همون مکس هالووی ایه که با کانر مبارزه کرد و ازش شکست خورد. برای من مکس هنوز همون شخصه و خیلی تغییری نکرده. با این حال مکس مبارز خوبیه، قد بلندی داره و از طول دست هاش به خوبی استفاده میکنه و توانایی بوکس خوبی داره. مبارز های دیگه نتونستن از لحاظ تکنیکی باهاش برابری کنن. مکس موفق شد دو بار جوزه الدو رو با بوکسش ناک اوت کنه.

مکس هالووی خیلی قدرت زیادی نداره، اما فرد قابل ستایشی هست و تکنیک هاش بالاتر از سطح متوسطه، بخاطر همین تونسته حریف هاش رو شکست بده. زمانی که مکس با کسی رو به رو بشه که از لحاظ تکنیکی باهاش برابری کنه و بتونه تا پایان باهاش دوام بیاره مکس به مشکل بر میخوره. من قدرت، استقامت و سر سختی دارم. من تمام چیز هایی رو دارم که اون نمیخواد.""

بازگشت یورایاه فیبر به مبارزات.
    یورایاه فیبر عضو تالار مشاهیر یو اف سی و قهرمان سابق دسته ی پر وزن سازمان WEC که بعد از پیروزی در برابر برد پیکت در37 سالگی از مسابقات کنار کشید در مصاحبه ای که با دن هاردی داشت اعلام کرد که به مبارزات بازگشته است:

""با چیزی که من الان میبینم میدونم که میتونم به راحتی به رقابت بپردازم. من در وضعیت فیزیکی خوبی باقی موندم. جالب به نظر میاد من به این دلیل مبارزه کردن رو متوقف کردم چون خودم اینو خواستم.

دلیلی که الان دارم بر میگردم اینه که چون خودم اینو میخوام، من دیروز یک مبارزه رو هم قبول کردم. فکر نمیکنم که هنوز قرار باشه اون مبارزه رو معرفی کنن.""

اپدیت:
    در خروس وزن(61Kg)، مبارزه یوریاه فیبر در مقابل ریکی سیمون در رویداد يواف سى فایت نایت ۱۵۵ بتاریخ بیست و دوم تیر ماه در ساکرامنتو امریکابرگزار خواهد شد.

مصاحبه ی استفن تامپسون : مبارزه مجدد با درن تیل یکی از گزینه های من است .
    استفن تامپسون همچنان معتقد است در رویداد سال گذشته(فایت نایت 130) که در برابر درن تیل قرار گرفت میتوانست پیروز مبارزه باشد ؛ او گفت درن تیل اگر علاقه مند باشد ؛ او هم مایل است تا مبارزه ی مجدد را انجام دهد.هر دو این مبارزان ؛ مبارزه ی قبلی خود را با شکست پشت سر گذاشته اند .

با توجه به اینکه درن تیل در برابر جورج مسویدال با ناک اوت شکست خورد ؛ اما قبل از مبارزه ؛ تامپسون معتقد بود این مبارزه با پیروزی درن تیل به پایان خواهد رسید ؛ اما تامپسون این نکته را میدانست در چنین سطحی از مبارزه و زمانی که دو مبارز برتر در برابر هم قرار میگرند ؛هر اتفاقی میتواند رخ دهد.تامپسون در این مورد گفت :

""هر دو این مبارزان از بهترین های مبارزه در جهان هستند ؛موضوعی که شاید بسیاری از مردم آن را درک نکنند؛ شما به طور متوسط میبینید طرفداران مبارزه را تماشا میکنند بدون انکه متوجه باشند این مبارزان از بهترین های جهان هستند؛ من در واقع پیشبینی کردم درن تیل پیروز این نبرد باشد ؛ من انتظار داشتم عملکردی را که در راند اول داشت را در سایر راند ها هم ادامه دهد ؛ اما این ورزش مبارزاتی و رقابتی هست ؛ وهرچیزی در آن میتواند رخ دهد.""

تامپسون مبارزه ی قبلی خود را در برابر انتونی پتیس در رویداد فایت نایت 148 با شکست پشت سر گذاشت ؛ از طرفی درن تیل هم در برابر مسویدال شکست خود ؛تامپسون در این مورد گفت :

""تیل همانند من گرفتار شد . من میتوانستم انتونی پتیس را شکست دهم ؛من از 10 مبارزه در برابر پتیس میتوانم 9 بار پیروز شوم؛ و این همان یک باری بود که وضعیت به این شکل رقم خورد ؛یا در حالی که من درن تیل را پیروزِ مبارزه با مسویدال پیش بینی کردم ؛ اما این مسویدال بود که مبارزه را پیروز شد ؛بنابراین ؛ شما در هر لحظه و هر مبارزه باید کاملا اماده باشید ؛ وضعیت ما به هم تشابه دارد.شما باید در این بازی همیشه اماده باشید؛ مثل زمانی که بیسپینگ ؛ راکهولد را شکست داد ؛ فکر میکنم هیچکسی معتقد نبود که راکهولد شکست خواهد خورد؛ اما دیدیم در آن مبارزه چه چیزی رخ داد ؛ ""

تامپسون هنوز هم معتقد است در مبارزه ی قبلی اش در برابر درن تیل میتوانسته پیروز باشد .

""تامپسون گفت :وقتی به آن مبارزه نگاه میکنم ؛ فکر میکنم آن مبارزه پیروزی اش برای من بود ؛ اما در واقع نتیجه چیز دیگری است. هر اتفاقی بود رخ داده ؛ و من تمام کاری که میتوانم انجام دهم این است که به مسیر و حرکت رو به جلو تمرکز کنم ؛از نظر خودم عملکردم برای پیروز بودن کافی بوده ؛ اما این تصمیم داوران بوده و از کنترل من خارج است. بهش افرین میگم ؛امیدوارم تجربه ی خوبی از مبارزه و شکست اخرش به دست اورده باشد ؛ با توجه به رکورد مبارزاتی اش (فقط دو باخت) من میدانم که او در این وضعیت بد تا به حال قرار نگرفته بود ؛ اما امیدوارم او چیز های زیادی از این تجربه یاد بگیرد""

تامپسون ادامه داد:
    ""من دوست دارم با درن تیل مبارزه کنم ؛ صادقانه بگویم این مبارزه را دوست دارم اما حاضر هستم با هرکدام از این بچه ها (وودلی- تیل- پتیس) مجدد مبارزه کنم و برگشتم به اکتگان با یکی از این افراد باشد""

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    417
    مبارز مورد علاقه KhabibNurmagomedov_Headshot
    رومرو با این که حقش بود ولی نشد کمربند رو بگیره. اما خدا از یه جایی که فکرشو نمیکرد به سربازش یه حال اساسی داد
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,133
    مبارز مورد علاقه Fedor_Emelianenko
    دوست داشتم صورت بیسپینگ رو بعد از شنیدن خبر یوئل میدیدم
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,344
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot
    من نمیدونم یه صورت گذرا کجا دیدم در باره ی این خبر غرامت رومرو ؛
    بن اسکرن داشت دِق میکرد میگفت از این شرکت ها به ما هم معرفی کنید بتونیم غرامت بگیریم ازشون

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    نمیدونم چرا تا یه فایتر توی بلاتور یه ذره موفق میشه سریع فکر میکنه خیلی دیگه حرفه ای شده و همه رو میتونه شکست بده
    یکی نیست به پیتبول بگه دنیا فایتر های بلاتور خیلی کوچیک تر و سطح پایین تر از فایتر های ufc
    بارها شاهد بودیم یه فایتر لول پایین ufc رفته بلاتور و خیلی خوش درخشیده و این نشون دهنده پایین بودن سطح بلاتور نسبت به ufc
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,133
    مبارز مورد علاقه Fedor_Emelianenko
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza99 نمایش پست ها
    نمیدونم چرا تا یه فایتر توی بلاتور یه ذره موفق میشه سریع فکر میکنه خیلی دیگه حرفه ای شده و همه رو میتونه شکست بده
    یکی نیست به پیتبول بگه دنیا فایتر های بلاتور خیلی کوچیک تر و سطح پایین تر از فایتر های ufc
    بارها شاهد بودیم یه فایتر لول پایین ufc رفته بلاتور و خیلی خوش درخشیده و این نشون دهنده پایین بودن سطح بلاتور نسبت به ufc
    خوب استاد چند تا از فایتر های لول پایین که از UFC رفتن بلاتور و قوی ظاهر شدن رو برای ما مثال بزنید؟

اگه امثال روری مکدونالد، رایان بیدر، گگارد موساسی ، پاول دیلی و جان فیچ لول پایین به حساب میان من دیگه حرفی برای گفتن ندارم.

با این دیدگاهی که شما داری پس فایتر های سازمان One FC که زدن ادی الوارز و سیج نورثات رو ترکوندن از همه سر ترن.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    سلام برادر فایترهایی رو که نام بردین جزئ خوبای یو اف سی بودن ولی منظور برادرمون شاید این بوده که اومدن تو بلاتور با یک یا نهایتا دو مسابقه کمربندو گرفتن سه تاشون
    میشه گفت برا قهرمانی زحمت چندان زیادی جلو پاشون نبود ولی تو یو اف سی به این اسونیا به کمربند نمیرسی یعنی ممکن بود هیچوقت امثال بیدر و روری و حتی موساسی به کمربند نرسن
    ولی به نظرم جزئ خوبای یو اف بودن
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    دوست عزیز روری مکدونال فایتر خیلی خوبیه ولی در ufc نتونست به موفقیت نهایی یعنی قهرمانی برسه یعنی به لول قهرمانی ufc نرسید ولی اومد بلاتور سریع قهرمانی رو گرفت با این حالم عملکردش توی بلاتور خوب نبود اگه مسابقاتشو دنبال کرده باشی مخصوصا مبارزه اخرش
    بیدر خودشو توی ufc کشت نتونست قهرمان بشه اومده توی بلاتور با چندتا فایتر بازنشسته مبارزه کرد شد قهرمان دو وزن بعد ادعا کرد جز بهترین های تمام دورانه
    گیگارد موساسی فایتر عالیییه ولی متاسفانه تا لول قهرمانی نیومد بالا یا بهتره بگیم خود سازمان این فرصتو بهش نداد ولی اومد بلاتور سریع قهرمان شد اگر هنوز ufc بود قطعا به این اسونی قهرمان نمیشد
    اصلا منظور من این بود که بلاتور فایتر های خوبی نداره ولی واقعا اماتور دارن توش مبارزه میکنن ولی داخلشون استعداد های عالی هم وجود داره و بقیشون یا بازنشسته هستن یا فایتر هایی که توی ufc نتونستن به نتیجه برسن و بلاتور فقط از اسمشون برای فروش بلیطاش داره استفاده میکنه که حتی همون اسم هم از سابقشون توی ufc دارن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Fedor & Cro Cop نمایش پست ها
    خوب استاد چند تا از فایتر های لول پایین که از UFC رفتن بلاتور و قوی ظاهر شدن رو برای ما مثال بزنید؟

اگه امثال روری مکدونالد، رایان بیدر، گگارد موساسی ، پاول دیلی و جان فیچ لول پایین به حساب میان من دیگه حرفی برای گفتن ندارم.

با این دیدگاهی که شما داری پس فایتر های سازمان One FC که زدن ادی الوارز و سیج نورثات رو ترکوندن از همه سر ترن.
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)