ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

سهودو: پادشاه بعدی P4P خواهم بود|مورائس: الان زمان منه که قهرمان بشم|ادی براوو: تونی برای جنگ میاد|و..

سهودو: پادشاه بعدی P4P خواهم بود|مورائس: الان زمان منه که قهرمان بشم|ادی براوو: تونی برای جنگ میاد|و..

هنری سهودو: من پادشاه بعدی پاند فور پاند خواهم بود
    هنری سهودو قهرمان مگس وزن یو اف سی که در رویداد UFC238 برای کسب عنوان بدون قهرمان دسته ی خروس وزن یو اف سی به مصاف رنک 1 این دسته مارلون مورائس میرود در بخشی از مصاحبش اش در در روز خبری قبل از رویداد از انتظارات خودش بعد از این مبارزه گفت:

""دوست دارم که اینطوری شروع کنم، در طول زندگیم من با اسم های تند و زننده ای خطاب شدم. من رو گلد دیگر، پسر طلا، قهرمان المپیک، قهرمان یو اف سی، عضو تالا مشاهیر، نویسنده، شکار چی رویا، غارتگر رویا، کشنده ی بهترین تمام دوران، پادشاه چاپلوس، بهترین ورزشکار تمام دوران در هنر های رزمی اما من هرگز پاند فور پاند خطاب نشدم و حالم داره ازش بهم میخوره.

در 8 ژون همه ی اینا قراره تغییر کنه، من انتظار دارم تا پادشاه بعدی پاند فور پاند باشم. میتونید برید به دنیل کورمیر، جان جونز و حبیب نورماگومدوف بگید که یک کلانتر جدید توی شهره و اسمش هنری سهوده و حدس بزنید چیه دانا وایت اگه داری اینو نگاه میکنی اون شخص قراره یک مگس وزن باشه.""

ادی براوو: تونی برای جنگ میاد.
    ادی براوو مربی جو جیتسو قهرمان سابق موقت دسته ی سبک وزن یو اف سی تونی فرگوسن در صحبت هایی که با جو روگن در پادکست او داشت از آمادگی تونی برای بازگشت به قفس در رویداد UFC238 گفت:

“تونی بهتر و قوی تره، اون در بهترین حالت زندگیش قرار داره. تونی هنوز همون تونیه. فکر میکنید که آیا این همون تونیه سابقه که درگیری های خانوادگی رو گذرونده؟ آیا اینها اون رو تغییر دادن؟ حریف هاش امیدوارن که تونی تغییر کرده باشه اما تونی هنوز همون ادم سابقه.

زمانی که پای مبارزه در میان باشه، ما وارد مسائل شخصی نمیشیم. ما به برنامه و استراتژیمون میچسبیم، تونی بهتر از همیشه است، شما نمیتونی هر پیروزی ای رو تضمین کنی اما من تضمین میکنم که تونی قراره 100 درصد خودش باشه.”

براوو در ادامه راجب توانایی های دونالد سرونی صحبت کرد:
    “کابوی شوخی نیست. سرونی مثل حبیب و کانر مبارزه نمیکنه، سرونی مثل تونی مبارزه میکنه. اونها شبیهن مثل اینکه تونی در برابر تونی میخواد مبارزه کنه. هر دوی اونا در خاک خیلی عالی هستن و ما به بازی کابوی در خاک احترام زیادی میزاریم. ما کاری رو که میشد انجام دادیم تا در خاک اتفاق بدی نیافته. تونی برای جنگ میاد کاری که همیشه انجام میده.”

دونالد سرونی: من مبارزه بر سر عنوان رو به مبارزه با کانر ترجیح میدم
    دونالد سرونی رنک 4 دسته ی سبک وزن یو اف سی که در رویداد UFC238 به مصاف تونی فرگوسن رنک 2 این دسته میرود در صحبت هایش با MMA Junkie به آنها گفت که در صورت پیروزی به دنبال مبارزه ای بر سر عنوان خواهد بود:

""من میرم و بر سر عنوان مبارزه میکنم. کانر شانس مبارزش رو با من داشت و حالا باید بشینه سر جاش چون من میرم برای کمربند.""
    سرونی در ادامه به راجع به تونی فرگوسن صحبت کرد:
    ""فکر میکنم سبک تونی اون رو حسابی در خطر قرار میده و باید ببینیم که آیا میتونه تعداد زیادی ضربات رو تحمل کنه یا نه. استند اپ تونی خطرناکه و نمیشه دید ضربات و مشت هاش از کجاد میاد اما در به عقب برگشتنش اون خیلی کارش خوب نیست.""

مارلون مورائس: الان زمان منه که قهرمان بشم
    مارلون مورائس رنک 1 دسته ی خروس وزن یو اف سی که در رویداد UFC238 برای کسب عنوان بدون صاحب دسته ی خروس وزن به مصاف قهرمان مگس وزن یو اف سی هنری سهودو میرود در مصاحبه ای که با رسانه ی برزیلی داشت از کمک های فرانکی ادگار و انگیزه ی خود برای قهرمانی گفت:

""من از سهودو انتظار یک گیم پلن با کشتی سنگین جهت دار دارم اما من براش امادم، من اماده تر از همیشم. من با این رویای بزرگ وارد مبارزه میشم که قراره قهرمان بشم. من برای این مبارزه خیلی تمرین کردم و حالا زمان من رسیده، الان زمان منه که قهرمان بشم.

فرانکی ادگار در تمرینانم برای آماده شدن در این مبارزه خیلی موثر بود. ما با هم بار ها تمرین کردیم، کشتی ام ام ای ادگار خیلی قویه. من قصد دارم تا از تمام این مهارت ها استفاده کنم و از اونجا به عنوان یک قهرمان خارج بشم.""

مورائس در ادامه راجب آمادگی فرانکی ادگار در مبارزه پیش رو در برابر مکس هالووی گفت:
    ""فرانکی قراره تا در رویداد UFC240 به مصاف مکس هالووی بره. این مبارزه ی سختیه اما فرانکی آمادست تا با هر کسی مبارزه کنه و ما آماده ایم که همه رو سورپرایز کنیم. فرانکی گیم پلن خودش رو به خریف تحمیل میکنه و هر دوی ما کمربند ها رو خواهیم گرفت.""

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر سایت

عضو انجمن
    1,133
    مبارز مورد علاقه Fedor_Emelianenko
    من اعتماد به نفس سهودو رو داشتم الان امریکا مستعمره ی ما بود
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)