ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,344
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

تاپیک نتایج رویداد یو اف سی 239: UFC 239 - Jones vs. Santos

تاپیک نتایج رویداد یو اف سی 239
    UFC 239 - Jones vs. Santos
    تاپیک  نتایج رویداد یو اف سی  239:  UFC 239 - Jones vs. Santos

نتایج کلی رویداد :

• جان جونز توانست در یک مبارزه ی 5 راندِ و با رای غیر متحد داوران تیاگو سانتوس را شکست دهد.
    • نونس توانست در راند اول هالی هولم را بوسیله ضربه پا به سر و ضربات مشت ناک اوت کند.
    • جورج مسویدال توانست در راند اول و تنها پس از 5 ثانیه بن اسکرن را با ضربه ی پرشی زانو ناک اوت کند و رکورد سریعترین ناک اوت تاریخ یو اف سی(5 ثانیه) را به نام خود ثبت کند.
    • جان بلاشوویچ توانست لوک راکهولد را در راند دوم با ضربات مشت ناک اوت کند.

فایت برتر شب :
    -----
    عملکرد برتر شب:

Amanda Nunes, Jorge Masvidal, Jan Błachowicz, and Song Yadong
    بدین ترتیب مبارزان نام برده شده هر کدام 50 هزار دلار جایزه دریافت میکنند.

هایلایت ها :
    Jon Jones (c) vs. Thiago Santos

Nunes (c) vs. Holm

Jorge Masvidal vs. Ben Askren

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,701
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba
    شما رو نمی دونم ولی به نظر من مبارزه جونز و سانتوس یکی بزرگترین دزدی های تاریخ ufc بود و عکس العمل های دنا وایت بعد از برنده شدن جونز و مصاحبه هاش که میگه جونز مقتدرانه برنده شد من رو یاداسکار دلاهویا در مبارزه اول کانلو و تریپل جی میندازه حالا اسکار می گفت مسابقه نزدیک بود ولی این لجن برای خودش مضخرف میگه
    در مورد بن اسکرین فقط می تونم
    با اینکه از نونز خوشم نمیاد و حتی حاضر نیستم حرف زدنش روی اعصابم هست ولی نمی تونم چشمم روی حقیقت ببندم بدون شک بهترین mma کار زن در تاریخ ufc
    لوک راکهولد از همون راند اول سعی می کرد همراه با حریف اش ضربه مشت نزنه و سعی می کرد مبارزه ببره به خاک ولی از نظر فیزیکی نمی تونست بر حریف اش چیره بشه و اخرش ناک اوت شد
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    سلام بله من منکر پیروزیهای خیلی خوبش جلو حریفاش نیستم این چیز روشنیه اما به نظر من به عنوان بهترین ام ام ای کار زنان تو تاریخ از نظر برادران جلو شوچنکو کسی که از نظر فیزیکی و جسمی نصف نونزه و قابل مقایسه باهاش نیست کسی که سایبورگو تو دقیقه اول اینقد خوب ناک اوت کرد تو طول پنج راند حتی نتونست یه پانچ نصفه و نیمه رو هم به شوچنکو بزنه
    مسابقه دومش اون پیروزی رو خودش بدست نیو ورد بلکه داورا بهش هدیه دادن به همین خاطر باید بنظرم بیاد و مسابقه سومی رو هم انجام بده و نشون بده که والنتینا یا کس دیگه براش فر قی نمیکنه اینا در سطح و لول اون نیستن
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط chiao نمایش پست ها
    سلام بله من منکر پیروزیهای خیلی خوبش جلو حریفاش نیستم این چیز روشنیه اما به نظر من به عنوان بهترین ام ام ای کار زنان تو تاریخ از نظر برادران جلو شوچنکو کسی که از نظر فیزیکی و جسمی نصف نونزه و قابل مقایسه باهاش نیست کسی که سایبورگو تو دقیقه اول اینقد خوب ناک اوت کرد تو طول پنج راند حتی نتونست یه پانچ نصفه و نیمه رو هم به شوچنکو بزنه
    مسابقه دومش اون پیروزی رو خودش بدست نیو ورد بلکه داورا بهش هدیه دادن به همین خاطر باید بنظرم بیاد و مسابقه سومی رو هم انجام بده و نشون بده که والنتینا یا کس دیگه براش فر قی نمیکنه اینا در سطح و لول اون نیستن
    شوچنکو فایتر خوبی هست و در این شکی نیست. ولی اینکه نونز نتونست ضربه ای بهش بزنه یادم نمیاد شوچنکو هم ضربه ای به نونز زده باشه که بشه بهش اشاره کرد. کلا استایل شوچنکو همین هست. به دلیل اینکه کانتر میزنه اگه حریفش زیاد یورش نبره اون هم کاری از میش نمیبره. هالی هولم هم با سایبورگ ۵ راند رفت ایا این به منظره ضعیف بودن سایبورگ میشه قلمداد کرد؟ نگاه کن که جه طور از روی حالتی که هولم حریفاش و میزنه با کیک ناک اوتش کرد. در مورد دو مبارزه شون هم این فقط یک اعتقاد هست که وجود داره به این که شوچنکو برنده شده.در مورد شوچنکو هم بگم که مطمئنم این سبکش براش دردسرهای بزرگی ایجاد خواهد کرد. این سبک بیش از اندازه قابل پیش بینی هست که مشکل ساز میشه. همین طور که نداشتن یک نقطه قوت فاحش میتونه باعث مشکل بشه درست مثل اتفاقی که برای جونز افتاد و هیچ پاسخی برای قدرت سانتوس نداشت.مبارزه که تموم شد نمیتونست راه بره جونز. بزدنش بیرون. کسی نمیدونه اگه سانتوس مصدوم نمیشد چه اتفاقی میفتاد. شوچنکو سبک فوقالعاده قابل پیش بینی داره و به نظرم با یک برنامه خوب میشه راحت out point ش کرد.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    میدونی من از مبارزه ای که نونز سارا مکمن رو تسلیم کرد اون زمانی که راندا قهرمان بود گفتم این فایتریه که حرفی برای گفتن داره و حتی بعد کسب قهرمانی هم همه هنوز بهش ایمان 100 نداشتن ولی همیشه جز فایتر های مورد علاقه من بود ولی موضوعی که مطرح میشه دوتا مبارزه ایه که با شفچنکو داشت
    مبارزه اول سه راند بود که نونز توی راند اول و دوم خوب ظاهر شد ولی اگر دقت کنید توی راند سوم یواش یواش داشت کم میاورد و ولتینا راند سوم رو یه طرفه گرفت ازش جوری که همه میگفتن اگر اون مبارزه 5 راند بود نونز شگست میخورد (البته این موضوع به صورت 100 درصد قابل پیشبینی نیست) و بعد مبارزه دوم پیش اومد که اگر یادتون باشه به خاطر همین مسیله روحی و ترس از شکستی که داشت یه باره دقیقه 90 مبارزه کنسل شد و گفتن نونز حال روحی خوبی نداره که همه شاکی شدن که اصلا دلیل موجهی برای کنسل کردن مبارزه نبوده
    در نهایت مبارزه برگزار شد و نونز واقعا علکرد بدی داشت و داورا فقط به خاطر یه تیک داون لحظه اخر توی راند پنجم امتیاز اون راندو دادن به نونز یعنی میتونم بگم نونز عملا توی مبارزه دوم شفچنکو شکست نداد بلکه رای داوران پیروزش کرد
    نونز تمامی مبارزاتشو با اقتدار پیروز شد به غیر از مبارزه دوم با شفچنکو و بحثی که این جا هست اینه که بیاد و این رقابت شک دارش رو هم با ولنتیا برطرف کنه که دیگه هیچ جای حرفی وجود نداشته باشه
    البته بگم که ولنتینا به شدت پیشرفت کرد توی مبارزاتش و قطعا الان خیلی رقیب سخت تری خواهد بود برای نونز
    نقل قول نوشته اصلی توسط Spirit نمایش پست ها
    شوچنکو فایتر خوبی هست و در این شکی نیست. ولی اینکه نونز نتونست ضربه ای بهش بزنه یادم نمیاد شوچنکو هم ضربه ای به نونز زده باشه که بشه بهش اشاره کرد. کلا استایل شوچنکو همین هست. به دلیل اینکه کانتر میزنه اگه حریفش زیاد یورش نبره اون هم کاری از میش نمیبره. هالی هولم هم با سایبورگ ۵ راند رفت ایا این به منظره ضعیف بودن سایبورگ میشه قلمداد کرد؟ نگاه کن که جه طور از روی حالتی که هولم حریفاش و میزنه با کیک ناک اوتش کرد. در مورد دو مبارزه شون هم این فقط یک اعتقاد هست که وجود داره به این که شوچنکو برنده شده.در مورد شوچنکو هم بگم که مطمئنم این سبکش براش دردسرهای بزرگی ایجاد خواهد کرد. این سبک بیش از اندازه قابل پیش بینی هست که مشکل ساز میشه. همین طور که نداشتن یک نقطه قوت فاحش میتونه باعث مشکل بشه درست مثل اتفاقی که برای جونز افتاد و هیچ پاسخی برای قدرت سانتوس نداشت.مبارزه که تموم شد نمیتونست راه بره جونز. بزدنش بیرون. کسی نمیدونه اگه سانتوس مصدوم نمیشد چه اتفاقی میفتاد. شوچنکو سبک فوقالعاده قابل پیش بینی داره و به نظرم با یک برنامه خوب میشه راحت out point ش کرد.
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza99 نمایش پست ها
    میدونی من از مبارزه ای که نونز سارا مکمن رو تسلیم کرد اون زمانی که راندا قهرمان بود گفتم این فایتریه که حرفی برای گفتن داره و حتی بعد کسب قهرمانی هم همه هنوز بهش ایمان 100 نداشتن ولی همیشه جز فایتر های مورد علاقه من بود ولی موضوعی که مطرح میشه دوتا مبارزه ایه که با شفچنکو داشت
    مبارزه اول سه راند بود که نونز توی راند اول و دوم خوب ظاهر شد ولی اگر دقت کنید توی راند سوم یواش یواش داشت کم میاورد و ولتینا راند سوم رو یه طرفه گرفت ازش جوری که همه میگفتن اگر اون مبارزه 5 راند بود نونز شگست میخورد (البته این موضوع به صورت 100 درصد قابل پیشبینی نیست) و بعد مبارزه دوم پیش اومد که اگر یادتون باشه به خاطر همین مسیله روحی و ترس از شکستی که داشت یه باره دقیقه 90 مبارزه کنسل شد و گفتن نونز حال روحی خوبی نداره که همه شاکی شدن که اصلا دلیل موجهی برای کنسل کردن مبارزه نبوده
    در نهایت مبارزه برگزار شد و نونز واقعا علکرد بدی داشت و داورا فقط به خاطر یه تیک داون لحظه اخر توی راند پنجم امتیاز اون راندو دادن به نونز یعنی میتونم بگم نونز عملا توی مبارزه دوم شفچنکو شکست نداد بلکه رای داوران پیروزش کرد
    نونز تمامی مبارزاتشو با اقتدار پیروز شد به غیر از مبارزه دوم با شفچنکو و بحثی که این جا هست اینه که بیاد و این رقابت شک دارش رو هم با ولنتیا برطرف کنه که دیگه هیچ جای حرفی وجود نداشته باشه
    البته بگم که ولنتینا به شدت پیشرفت کرد توی مبارزاتش و قطعا الان خیلی رقیب سخت تری خواهد بود برای نونز
    سوال اینه که آیا والنتینا کاری کرد که داورها متقاعد بشن که پیروز اعلامش کنن؟ شما میگید نونز کاری نکرد من میگم والنتینا چیکار کرد. نونز چیزی برای اثبات نداره که بخواد به والنتینا ثابت کنه. جالبه که بدونید نونز تمام فایتهاش و تو ufc تمام کرده یعنی یا نهک اوت کرده و یا سابمیت. تنها مبارزه ای که به تصمیم داورها رفته همین والنتینا بوده که اون هم گفتم به خاطر سبک مبارزه والنتینا هست. وگرنه نونز با گنده تر از والنتینا هم سرشاخ شده و ناک اوتشون کرده. لیست حرفاش و برید ببنید.والنتینا همین هالی هولم و با نتیجه نزدیک و مشکوک برنده شد. در مقابل یوانا هم باز با تصمیم داورها. سبک والنتینا همین هست و اگر فکر میکنید که این بار با نونز مبارزه کنه نونز و ناک اوت میکنه باید بگم برای اینکه متوجه بشید دارید اشتباه میکنید میرم تو پیج دانا وایت و بهش درخواست میدم که این مبارزه صورت بگیره تا بفهمید دارید اشتباه میکنید. مگر اتفاقات عجیب و غریب بیفته که شوچنکو بتونه نونز و شکست بده وگرنه این جوری که شوچنکو تو دسیژن هاش برنده میشه هم از نطر من مقتدرانه نیست که حالا واسه دوتا باخت بخواییم مبارزه بگذاریم که مثلا چی ثابت بشه.لیست اون کسایی که نونز ناک اوتشون کرده و با لیست شوچنکو مقایسه کنید. میفهمید که دسیژن باختنش تقصیر نونز نیست تقصیر سبک خودش هست که با یک برنامه میشه out point ش کرد . قطعا اگه شوچنکو یکی از این مبارزه هایی که با دسیژن برده و باخته بود دیگه این حرفها وجود نداشت.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    1,399
    خیلی جالب بود واسم.اخر فایت تو های لایت ها هیچ کدوم از ضربه های سانتوس رو نشون نداادن.واقعا این حد از پارتی بازی بی سابقه بود
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)