ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,344
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 سنت پیر:اگر مبارزه ای را بخواهم ؛ آن مبارزه با حبیب است |بحث جدل های مسویدال - ادوادرز | مرگ بوکسور جوان| شکایتی دیگر از جونز |و...

سنت پیر:اگر مبارزه ای  را بخواهم ؛ آن مبارزه با حبیب است |بحث جدل های  مسویدال - ادوادرز | مرگ بوکسور جوان| شکایتی دیگر از جونز |و...

جورج سینت پیر: "اگه مبارزه ای برای بهتر شدن میراثم بخوام، حبیب کسیه که باید شکستش بدم"
    جورج سینت پیر، قهرمان سابق دو دسته وزنی یواف*سی و یکی از بهترین مبارزان تاریخ ا م ام ای در مقابل حبیب نورماگومدوف، قهرمان بدون شکست سبک*وزن یواف*سی، یکی از مبارزاتی که تعداد زیادی در جامعه ام ام ای خواهان دیدنش بودند و هستند.

صحبت های جورج سینت پیر در این رابطه در گفتگو با رادیو TNS:
    خیلی از مبارزا دنبال توجه هستن، میخوان چشم ها به سمتشون باشه، بازنشسته میشن که برگردن، ولی من از این شخصیت*ها ندارم، ما می*خواستیم با حبیب مبارزه کنیم ولی یواف*سی گفت برنامه*های دیگه ای براش دارن.

حبیب این مبارزه رو میخواست، منم می*خواستم، ولی اتفاق نیوفتاد و این دلیلیه که بازنشسته شدم، برگشتن واسه من بیشتر از اینکه نفع داشته باشه ضرر داره، در زمان خودم بدمت طولانی بهترین مبارز بودم ولی در حال حاضر به سلامتیم بیشتر اهمیت میدم و هدف بهترین مبارز دنیا بودن در اولویت*هام قرار نداره.

اگه مبارزه ای برای بهتر شدن میراثم بخوام، حبیب کسیه که باید شکستش بدم، شخصاً فکر می*کنم حبیب در حال حاضر بهترین مبارز جهانه، بدون شکسته، هیچ ضعفی از خودش نشون نداده، هیچکس به حل کردن پازلش حتی نزدیک هم نشده و این دلیلیه که مبارزه باهاش برام خیلی جذاب بود.

بخش*های مختلفی از مبارزه هست که ازش بهترم و در بخش*هایی هم حبیب از من بهتره، در ورود و خروج، کنترل فاصله، سرعت اقدام برای تیک*داون من بهتر عمل میکنم و حبیب در کنار فنس عملکرد بهتری داره.

در مورد اینکه چرا این مبارزه توسط یواف*سی رد شد، فکر می*کنم به این دلیل بود که اگه بیام و حبیب رو شکست بدم، و بعدش برم، به سرمایه گذاریشون لطمه وارد کردم و یواف*سی هیچوقت اینو قبول نمی*کنه.

پرونده ای اخلاقی دیگر برای جونز !

میتوانید در اینستاگرام ما این خبر را کاملا مشاهده کنید

همانطور که در سایت و کانال در باره این اتقاق صحبت شد مرگ بوکسور روسی بعد از پایان مبارزه بود ؛
    بخشی از لحظات اخر مبارزه ماکسیم داداشیف و اصرار مربی به پایان مبارزه در راند 11 را مشاهده میکنید.

سنت پیر:اگر مبارزه ای  را بخواهم ؛ آن مبارزه با حبیب است |بحث جدل های  مسویدال - ادوادرز | مرگ بوکسور جوان| شکایتی دیگر از جونز |و...

لئون ادواردز: ماسویدال نسبت به دوس آنجوس قابل مقایسه نیست
    لئون ادواردز مبارز دسته ی ولترویت یو اف سی که در رویداد UFC on Espn 4 موفق شد هافائل دوس آنجوس را شکست دهد در مصاحبه ای که با MMA Fighting داشت بار دیگر مساویدال را برای مبارزه با خود چلنج کرد:

“من یکی از بدترین حریف ها برای ماسویدال هستم، ماسویدال نسبت به دوس آنجوس قابل مقایسه نیست. من باور دارم که دوس آنجوس نسبت به ماسویدال مبارز خیلی بهتریه.

ماسویدال این رو میدونه زمانی که با من در قفس رو به رو بشه هیچ شانسی برای بردن نداره و رویای گرفتن عنوانش از بین میره. خورخه هر کاری میکنه تا خودش رو در جایگاه گرفتن شانس مبارزه برای عنوان نگه داره اما من فکر میکنم اون لیاقتش رو نداره. خورخه باید با من مبارزه کنه.”

خورخه ماسویدال در جواب لئون ادواردز:
    "بیشتر از این اسم منو به زبون نیار"

به دنبال پیروزی ادواردز با تصمیم متحد داوران در مقابل رافائل دوس آنجوس،خورخه ماسویدال در اظهاری نظری گفت که به هیچ وجه تحت تاثیر عملکرد لئون ادواردز قرار نگرفته است و در توئیتی نوشت:

"فرق بین این که حریفای رنک بالا رو بخوابونی یا طرفدار هارو(اشاره به خسته کننده بودن استایل بازی ادواردز)"

در توئیت بعدی نوشت:
    "خب به طور واضح به منم قول اینو دادن که بعد از زدن اسکرن مبارزه سر کمربند و ترتیب بدن،پس تا موقعی که کمربند و
    نگرفتم منو صدا نزن"

مبارزات ست شده :
    در میان وزن(84kg)، مبارزه کریس ویدمن در مقابل دومینیک ریِس در رویداد يواف سى آن ایی اس پی ان ۶ بتاریخ بیست و هفتم مهر ماه در بوستون امریکا برگزار خواهد شد.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    ادوادرز هم از نظر من فایتر زیاد جالبی نیست.
    دسیژن های بد و نزدیک. نداشتن یک استایل خاص و با صحبتهای مازویدال موافقم . خوابوندن حریف این شکلی مبارزه کردن نیست که .
    سینت پیر اون موقع که برگشت و با بیسپینگ مبارزه کرد گند زد به میراثش حالا که میدونه مبارزه ای با حبیب در کار نیست میگه آره میخواستم باهاش مبارزه کنم.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت
    عضو انجمن
    5
    مبارز مورد علاقه TonyFerguson_Headshot
    اشتباه میزنی دادا.این بیسیپینگ بود که آبروش رفت. جرج تو اوج بازنشسته شد...
    کاربر سایت

عضو انجمن
    121
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط Spirit نمایش پست ها
    ادوادرز هم از نظر من فایتر زیاد جالبی نیست.
    دسیژن های بد و نزدیک. نداشتن یک استایل خاص و با صحبتهای مازویدال موافقم . خوابوندن حریف این شکلی مبارزه کردن نیست که .
    سینت پیر اون موقع که برگشت و با بیسپینگ مبارزه کرد گند زد به میراثش حالا که میدونه مبارزه ای با حبیب در کار نیست میگه آره میخواستم باهاش مبارزه کنم.
    جورج همون قبل مسابقه حبیب و کانر گفت من حاضرم با برنده این مسابقه فایت کنم .. جورج این حرفو خیلی وقت پیش زده نه الان که فهمیده نمیزارن!
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    نقل قول نوشته اصلی توسط madness نمایش پست ها
    جورج همون قبل مسابقه حبیب و کانر گفت من حاضرم با برنده این مسابقه فایت کنم .. جورج این حرفو خیلی وقت پیش زده نه الان که فهمیده نمیزارن!
    ببخشید نمیدونم کجا سینت پیر گفته بود که با حبیب مبارزه میکنه! یادمه گفته بود با کانر میخواد مبارزه کنه. اون اگه مبارزه کن بود این همه فایتر بهتر بودن تو میدل ویت که میتونست باهاشون مبارزه کنه واسه میراثش. نه اینکه عمدی بیسپینگ و انتخاب کنه.
    شما فکر میکنید کدوم فایت برای ufc بیشتر پول داره؟ مطمئن باشید اگر مبارزه میکرد با حبیب سازمان فایتشون و ست میکرد.
    همه این حرفها فقط به خاطر پول هست نه میراث وگرنه اون موقع میرفت با اندرسون سیلوا مبارزه میکرد.
    واسه میراثش برمیگشت کمریند دسته وزنی خودش و پس میگرفت تو ولترویت.
    مبارزه ای با حبیب درکار نیست چون اگه بود مبارزه های دیگه هم بود که میتونست انجامشون بده ولی مبارزه کن نبود.
    اگر بود بعد از فایت با هندریکس که عالم و آدم گفتن هندریکس برنده شده خداحافظی نمیکرد و برمیگشت باهاش مبارزه میکرد.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shynim نمایش پست ها
    اشتباه میزنی دادا.این بیسیپینگ بود که آبروش رفت. جرج تو اوج بازنشسته شد...
    بیسپینگ برای چی آبروش بره؟!
    یک فایت کرد برای عنوان با راکهولد برنده شد و با هر کی دیگه تو اون دسته مبارزه میکرد بهش میباخت. یک فایت توپول بهش دادن با سینت پیر که براش دو سرش برد بود.
    سینت پیر نباید میومد این حریف و که ساده ترین حرفش بود انتخاب میکرد. بعدش گفت برنده بشم از عنوانم دفاع میکنم که زد زیرش و این کار و نکرد.
    والا آخرین بار یادمه از هندریکس باخت و برنده اعلامش کردن و خداحافظی کرد نمیدونم کدوم اوج و میگی.
    پرونده ماجراهای سینت پیر خیلی وقت پیش تو این انجمن بسته شده دیگه نیاز به بحث بیشتر نداره .تو تاپیکهای گذشته این بحث بوده.
    بایست یاد بگیریم که اگر فایتر مورد علاقه مون کاری کرد بیجهت ازش حمایت نکنیم.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    121
    نقل قول نوشته اصلی توسط Spirit نمایش پست ها
    ببخشید نمیدونم کجا سینت پیر گفته بود که با حبیب مبارزه میکنه! یادمه گفته بود با کانر میخواد مبارزه کنه. اون اگه مبارزه کن بود این همه فایتر بهتر بودن تو میدل ویت که میتونست باهاشون مبارزه کنه واسه میراثش. نه اینکه عمدی بیسپینگ و انتخاب کنه.
    شما فکر میکنید کدوم فایت برای ufc بیشتر پول داره؟ مطمئن باشید اگر مبارزه میکرد با حبیب سازمان فایتشون و ست میکرد.
    همه این حرفها فقط به خاطر پول هست نه میراث وگرنه اون موقع میرفت با اندرسون سیلوا مبارزه میکرد.
    واسه میراثش برمیگشت کمریند دسته وزنی خودش و پس میگرفت تو ولترویت.
    مبارزه ای با حبیب درکار نیست چون اگه بود مبارزه های دیگه هم بود که میتونست انجامشون بده ولی مبارزه کن نبود.
    اگر بود بعد از فایت با هندریکس که عالم و آدم گفتن هندریکس برنده شده خداحافظی نمیکرد و برمیگشت باهاش مبارزه میکرد.
    اگه سرچ کنید جرج پیش بینی کرده بود که حبیب میبره اینم لینکش که گفته بود برنده مین ایوینت حبیبو کانر رو میخواد (جدیدا این حرفو نزده دوست عزیز)

تو ولترویت چند سال پشت سر هم با هر کی که گفتن فایت کرد دیگه بنظرم طبیعیه نخواد بره ولترویت.. اما درباره قضیه بیسپینگ چرا این افراد لایق تری که میگید کمربند رو نگرفتن از بیزپینگ؟ در اون زمان قهرمان بود یانه ؟ (من بیزپینگ رو اصلا مبارز کمی نمیدونم خیلی خطرناکه با این که خوشم از رفتارش نمیاد)
    درباره دفاع از کمربندشم مشخصه که دفاع نمیکرد چون هدفش قهرمانی دو دسته وزنی بود که مطمئنا یو اف سی و دینا وایت هم میدونستن..
    اگه جرج جایی گفته الان فقط و فقط من برای میراث مبارزه میکنم منم قبول میکنم و میگم چرت گفته! چون هیچ کسیی فقط برای میراث مبارزه نمیکنه.. جرج یه شرایط برد برد میخواد یک مبارزه که پول زیادی به همراه داره با کسی که اسمی داره و خوب کار کرده و چه کسی بهتر از حبیب که شکست ناپذیرم بوده...
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    نقل قول نوشته اصلی توسط madness نمایش پست ها
    اگه سرچ کنید جرج پیش بینی کرده بود که حبیب میبره اینم لینکش که گفته بود برنده مین ایوینت حبیبو کانر رو میخواد (جدیدا این حرفو نزده دوست عزیز)

تو ولترویت چند سال پشت سر هم با هر کی که گفتن فایت کرد دیگه بنظرم طبیعیه نخواد بره ولترویت.. اما درباره قضیه بیسپینگ چرا این افراد لایق تری که میگید کمربند رو نگرفتن از بیزپینگ؟ در اون زمان قهرمان بود یانه ؟ (من بیزپینگ رو اصلا مبارز کمی نمیدونم خیلی خطرناکه با این که خوشم از رفتارش نمیاد)
    درباره دفاع از کمربندشم مشخصه که دفاع نمیکرد چون هدفش قهرمانی دو دسته وزنی بود که مطمئنا یو اف سی و دینا وایت هم میدونستن..
    اگه جرج جایی گفته الان فقط و فقط من برای میراث مبارزه میکنم منم قبول میکنم و میگم چرت گفته! چون هیچ کسیی فقط برای میراث مبارزه نمیکنه.. جرج یه شرایط برد برد میخواد یک مبارزه که پول زیادی به همراه داره با کسی که اسمی داره و خوب کار کرده و چه کسی بهتر از حبیب که شکست ناپذیرم بوده...
    با اون وضعیتی که جلوی هندریکس داشت و حرف از خداحافظی میزد هیچ کس معتقد نبود که جورج داره طبق برنامه خداحافظی میکنه. اگر اون مبارزه برنده اعلامش نمیکردن الان هیچ کدوم از این حرفها نبود . خودش هم چون میدونست باخته بود برای همین تصمیم نگرفت با هندریکس دوباره مبارزه کنه و خداحافظی کرد. برید و مصاحبه های اون موقع و نگاه کنید تا متوجه بشید.
    برای همین نوع خداحافظی بود که زمانی که میخواست برگرده بیشتر انتظار داشتن برگرده خودش و تو دسته خودش ثابت کنه. حاضر نشدن به مبارزه با وودلی هم اولین نشونه اش بود.
    کدوم افراد لایق تر! بیسپینگ وقتی کمربند و برنده شد باید با رومئو مبارزه میکرد. یک بار داستان کری قدیمی و شکستش از دن هندرسون و پیش کشیدن. سازمان هم برای اینکه بتونه از هر وضعیتی پول دربیاره باز هم نامردی کرد و به هندرسون که لایق نبود هدیه خداحافظی داد و مبازه با بیسپینگ و براش ست کرد. شروع کردن داستان کری قدیمی و شکست قبلی و پیش کشیدن واسه دلیل آوردن برای ست شدن این مبارزه. سر مبارزه با جورج هم که یک بار کنسل شد به خاطر گفته مصدومیت جورج بیسپینگ باز هم با کسی مبارزه نکرد تا مبارزه با جورج سر جاش بمونه و موقعیت از دست نده. بنابراین اصلا بیسپینگ با هیچ کدوم از اون افراد لایق تر مبارزه نکرد که عنوانش و ازش بگیرن. فکر کنم این موارد تاریخچه مبازات و بدونید دیگه!! برید صحبتها در مورد ست شدن مبارزه سینت پیر و بیسپینگ و بخونید.
    در ضمن شرایط مبارزه با حبیب برای سینت پیر فقط مالی برد هست وگرنه هیچ شانسی واسه پیروز ی جلوی حبیب نداره.
    میخواهید مصاحبه سینت پیر و بیسپینگ و بیارم و ببینید که خود سینت پیر داره با زبون خودش میگه که میخواد از عنوان میدل ویت در صورت پیروزی دفاع کنه؟! وقتی همه براشون سوال هست که چرا الان اومدی میخوای بری میدل ویت مبارزه کنی؟ در حالی که دیگه حتی قهرمان ولترویت هم به حساب نمیاد و کمربند و رها کرده و دیگران عنوانش و گرفتن. همه میدونن که سینت پیر این کار و نمیکنه ولی خودش میاد و میگه تو دوربین که اره برنده بشم دفاع میکنم از عنوانم. این جوری سینت پیر برای اضافه کردن به میراثش به یک آدم دروغ گو هم تبدیل شد که تو زمانی که خیلی ها حقشون بود مبارزه کنن به خاطر این آ دم حقشون ضایع شد. شاید اگه رومئو با بیسپینگ مبارزه میکرد میتونست قهرمان بشه. ولی مبارزه و دادن به سینت پیر که یک بار هم تو این دسته مبارزه نکرده
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    121
    @
    اینایی که میگی مشکل یو اف سی ! جرج سنت پیر اجرا کننده عدالت نیست بیاد کمربندو از بیزپینگ بگیره بعد با رومرو و ویتاکر و همه فایت کنه که حق این افراد مظلوم ضایه نشه! دینا وایت دنبال پوله (اگه گله ای باشه باید اول از همه ازون گله کنی بعد ازون بیزپینگ بعد جرج) فقط همونطور که خیلی افراد دیگه برگشتن و سر کمربند مبارزه کردن سنت پیر هم از فرصت استفاده کرد ..بیزپینگ هم کم کسی نبود اندرسون سیلوا رو شکست داد البته اگه نگی اونم تقلب بود.. درباره ی هندریکس هم که میگی این دوستمون عقیده داره که تو اوج رفت من همچین عقیده ای ندارم جرج به هندریکس باخت.. , وبله واقعا چه جرج دروغگویی :) اما نکته ای که باید بهش توجه کنی اینه جرج اگه ترسو بود دنبال مبارزه با حبیب نبود چون حبیب کمتر از ویتاکر و مدعی های میدل ویت نیست و الان تو اوجه و خیلی خطرناک ومطمئنن فقط بخاطر احتمال شکست حبیب و ستاره ی الانشونه که نمیخوان این فایت برگزار شه وگرنه اصلا براشون مهم نیس دفاع بکنه بعدش از عنوان یا نه (فک کنم دیگه اینو اثبات کرده باشن بارها ..)

من حرفامو گغتم همون کامنت اول .. اگه گفت فقط دنبال میراثم چرت گفته ... دنبال شرایط برد برده ...
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    سلام من برا جورج احترام قائل بودم ولی این مال قبل برگشتش بود در مورد مسابقش با هندریکس هم خیلی حریف و حدیث داشت هه برد و حق هندریس میدونستن ولی خوب سازمان از هندریس خوششون نمی اومد وبه تبع اون داورا هم جورجو پیروز اعلام ردن
    جورج بعد برگشتش به مسابقات و پیروزی مقابل بیسپینگ ببخشین معذرت میخوام زیاد چرت و پرت میگفت لحظه به لحظه یه سخنرانی یه بیانیه میداد بیرون و هی دم از میراث و نمیدونم چی و چی میزد مشتی حرفهای بدرد نخور و همش هم دروغ یه حرفی امروز میزد فرداش دقیقا میومد اون حرفشو نقض میرد کلا حرفاش همه ضد و نقیض بودن
    قصد جورج برا برگشت به مسابقات رسیدن به یه پول بزرگ در عین حال راحت یعنی اینکه دست گذاشتن رو حریفهای راحت در عین حال یه مسابقه پولسازهمین و حرفهای دیگش هم مشتی مذخرفاته
    دقیقا یادم میاد قبل مسابقه کانر حبیب پیشنهاد مبارزه با حبیب رو بهش دادن ولی اون رد ردو گفت که این مبارزه برا من هیچی نداره چرا من باید با چنین کسی مسابقه بدم من برا میراثم میجنگم ولی بعد که حبیب اومد کانرو شکست داد اومد توییت پشت توییت تو رسانه ها منابع خبری و خلاصه هر جا که میتونست پاهاشو تو یه کفش کرد من حبیبو میخوام و گر نه بازنشسته میشم ( ای کاش از هون اول اصلا برنمیگشتی که الان بخوای بازنشسته بشی ) خوب این دیگه چیز واضحی بود دیگه همش برا پول بود
    در مورد انتخاب بیسپینگ و مبارزه با اون هم با اقا امیر موافقم یادم میاد تو یه کنفرانس دو نفره ای که داشتن خود بیسپینگ هم به این موضوع اشاره داشت که دلیل اومدن اون به این وزن و جنگیدن برای بقول خودش میراثش و رسیدن به دومین کمربند اینه که منو ساده ترین و بی ازارترین فایترتو این دسته وزنی میبینه که میتونه باهاش مسابقه بده و این یه فرصت بود براش درستش هم همینه واقعا مطمئنا نمیومد با یکی مثل ویتاکر و یا رومرو مبارزه کنه اگه کمربند دست اونا بود
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)