ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 مبارزه ی جدید کین ولاسکوئز | صحبت های هااووی و ادگار دوبله فارسی|اخراج شدن کریس سایبورگ از یو اف سی|و..

مسابقه ی کشتی نمایشی کین ولاسکوئیز که در رویداد اخیر انجام شد.
    AAA Triplemania XXVll
    نکته قابل توجه انجام حرکاتی است که ولاسکوئِز انجام میدهد ؛ولاسکوئزی که با مصدومیت های مزمن کمر سال ها مواجه بود.کین ولاسکوئیز کماکان با سازمان یو اف سی قرار داد مبارزه دارد.

دوبله صحبت های هالووی و ادگار بعد از رویداد یو اف سی 240

اخراج شدن کریس سایبورگ از یو اف سی:
    دانا وایت رئیس یو اف سی در مصاحبه ای که در روز جمعه داشت، بخشی از وقت مصاحبه ی خود را به موضوع سایبورگ اختصاص داد و گفت که دیگر تمایلی به پیشنهاد دادن قرار دادی به سایبورگ ندارد:
    ""تمام بهانه هایی که سایبورگ داشت می آورد تا از مبارزه با اماندا نونز جلوگیری کنه، پیامش دریافت شد!من متوجه شدم.من سایبورگ رو از قرار دادش آزاد میکنم و دیگه به سایبورگ هیچ قراردادی پیشنهاد نمیدم. ""

""کریس (یک مبارز) آزاده و میتونه بره بلاتور یا هر سازمان دیگه ای که میخواد تا بتونه مبارزات آسونی که دلش میخوداد رو بگیره، قرار داد تموم شد. وکیل من امروز نامه ای رو به تیم سایبورگ فرستاد که اون مبارز آزاده و میتونه هر جایی که دلش میخواد بره. ما دیگه با سایبورگ کار نمی کنیم.""

پوستر رسمی رویداد یو اف سی ۲۴۲ منتشر شد.
    برای مشاهده در سایز اصلی کیلیک کنید

این رویداد شنبه ۱۶ شهریور در ابوظبی برگزار خواهد شد.
    در مبارزه ی اصلی این رویداد حبیب نورماگومدوف در مقابل داستین پوریر قرار خواهد گرفت.
    در مبارزه ی ماقبل اصلی(کو مین ایونت) این رویداد ،ادسون باربوزا در مقابل پاول فلدر قرار خواهد گرفت.

مبارزه ی  جدید کین ولاسکوئز | صحبت های هااووی و ادگار دوبله فارسی|اخراج شدن کریس سایبورگ از یو اف سی|و..

کلوین گاستلم: مبارزه ی ویتاکر و ادسانیا جالب خواهد بود
    کلوین گاستلم مبارز دسته میان وزن یو اف سی که در رودیاد UFC236 در مبارزه ای که اسرائیل ادسانیا داشت از کسب عنوان قهرمانی موقت این دسته بازماند در مصاحبه ای که با یک رسانه ی چینی داشت نظر و پیش بینی خود را برای مبارزه ی میان اسرائیل ادسانیا و رابرت ویتاکر در رویداد UFC243 استرالیا اعلام کرد:

""این مبارزه جالب خواهد بود چونکه اسرائیل مهارت های بسیار متفاوتی رو به نمایش میزاره، اون انواع کاملی از مهارت های مختلف رو داره. اما من فکر میکنم که رابرت از ابزار درست برای شکست ادسانیا برخور داره. نظرم اینه که رابرت برنده میشه اما خود خواهانه دوست دارم که اسرائیل برنده بشه تا اینکه بتونم عنوان رو از اون بگیرم.""
    گاستلم اعتقاد دارد که هنوز هم شانس اول برای مبارزه بر سر عنوان میباشد با این حال در صورتی که پائولو کاستا موفق شود یوئل رومرو را در رویداد UFC241 شکست دهد به احتمال زیاد او با برنده ی مبارزه ی ویتاکر و ادسانیا مسابقه خواهد داد.

مبارزه ی  جدید کین ولاسکوئز | صحبت های هااووی و ادگار دوبله فارسی|اخراج شدن کریس سایبورگ از یو اف سی|و..

جارد کانونیر: جک هرمانسون به سختی حمله میکنه
    جارد کانونیر مبارز دسته میان وزن یو اف سی که در آخرین مبارزه ی خود موفق شد در رویداد UFC237 اندرسون سیلوا را شکست دهد در گفتگویی که با سایت BJPENN داشت نظر خود را راجب مبارزه و حریف پیش رویش جک هرمانسون در رویداد UFC Fight Night 160 گفت:

""ازمانی که جک حمله میکنه خیلی سخت و سریع اینکارو انجام میده. چیزی که من میبینم قراره اتفاق بی افته اینه، زمانی جک سعی داره کار هاش رو بر روی من اجرا کنه من قراره بهش یک نه بزرگ بدم. زمانی که در قفس هستم این من هستم که رقص رو هدایت میکنم. این من خواهم بود که کار ها رو دیکته میکنم و تماشای اون قراره سرگرم کننده باشه.""ا

""ایا اینکه جک متیونه من رو تیک دان کنه و با خفه کردن من رو به یک کهکشان دیگه بفرسته. هرگز نمیشه فهمید، من سعی میکنم که بر روی چه چیزی ممکنه و چه چیزی قراره اتفاق بی افته تمرکز نکنم، فقط سعی خواهم کرد که تمرکزم بر روی مهارت هام و خودم باشه. بهترین اتفاق ممکن این میتونه باشه که با یک مشت مبارزه تموم بشه. من سعی ندارم که با کسی جنگ داشته باشم، این فقط یک مبارزست. من میخوام تا اونجایی که میشه مبارزه رو سریع تموم کنم.""

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    عجیبه که کریس سایبرگ نخواد با اماندا نونز مبارزه کنه
    اگه نخواد با نونز مبارزه کنه پس میخواد چی کار کنه؟؟؟؟
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    سلام من فکر نمیکنم حرف دینا درست باشه بعیده که یکی مثل سایبورگ از مبارزه باکسی شونه خالی کنه و بترسه من نمیتونم اینو باور کنم اونم از نونز که ازش زخم خورده است برعکس کسی با ویژگیهای شخصیتی مثل سایبورگ باید حس انتقام جویی و جبران شکست درش بیشترتقویت بشه
    کلا دینا از اول از سایبورگ خوشش نمیومده و رابطه خوبی رو هم باهاش نداشته خاسته از دسش خلاص بشه اینو بهانه کرده باز میگم این حرف دینا چندان منطقی نمیرسه دور از ذهنه یکی مثل سایبورگ حداقل من اینطوری فکر مینم
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba
    نقل قول نوشته اصلی توسط chiao نمایش پست ها
    سلام من فکر نمیکنم حرف دینا درست باشه بعیده که یکی مثل سایبورگ از مبارزه باکسی شونه خالی کنه و بترسه من نمیتونم اینو باور کنم اونم از نونز که ازش زخم خورده است برعکس کسی با ویژگیهای شخصیتی مثل سایبورگ باید حس انتقام جویی و جبران شکست درش بیشترتقویت بشه
    کلا دینا از اول از سایبورگ خوشش نمیومده و رابطه خوبی رو هم باهاش نداشته خاسته از دسش خلاص بشه اینو بهانه کرده باز میگم این حرف دینا چندان منطقی نمیرسه دور از ذهنه یکی مثل سایبورگ حداقل من اینطوری فکر مینم
    مشکل زورگویی دنا وایت و ufc که برای سود خودشون هرکاری که دلشون بخواد انجام می دهند هیچکدوم از فایتر ها حق ندارند باهاشون مخالفت کنند شاید سایبورگ الان نخواد ریمچ بده شاید از نظر روحی و جسمی اماده نیست و بخواد یه مبارزه دیگه انجام بده و بعدش با نونز مبارزه کنه ولی اینجا ufc و کسی حق نداره مخالفت کنه
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot
    من تا جایی که یادمه سایبورگ دوست داشت ریمچ سریع بگیره ؛ نونس گفته بود باید دوسال صبرکنه تا ریمچ بدم بهش !!!
    حتی یادمه خبرشو کار کردیم !نمیدونم حقیقت موضوع چیه ...

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)