ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 نت دیاز: یو اف سی قصد محو کردن من را داشت|حاشیه ی جدید کانر |دانا وایت و مبارزه ی مجدد کورمیر -جونز|و..

نت دیاز: یو اف سی قصد محو کردن من را داشت|حاشیه ی جدید کانر |دانا وایت  و مبارزه ی مجدد کورمیر -جونز|و..

نیت دیاز:
    "بعد از مبارزه مجدد با کانر مک گرگور یو اف سی میخواست که منو از نظرها محو کنه."

تقریبا سه سال از آخرین مبارزه نیت دیاز میگذرد،مبارزه ای که او با تصمیم داوران به*کانر واگذار کرد.حالا نیت دیاز در مصاحبه ای که با شبکه ای اس پی ان داشته، اظهار کرده است که یو اف سی از او خواسته که "ناپدید" شود!!

او گفت:
    "مطمئنا من اون مبارزه رو نباختم اما اونا جوری با من رفتار کردن که انگار من باختم و باید برم ته لیست مبارزا و تو رنک بالا جای من نیست،وقتی که مبارزه اول و باخت مدام به دنبال بازی مجدد بود و براش مسئله مهمی بود چون وجه تجاریش به این موضوع وابسته بود.اما بهشون*گفتم یه لحظه دست نگه دارید،پس اون همه بازی مجددی که نیت ازتون خواست چی میشه؟(خطاب به یو اف سی)"

نيت در ادامه گفت:
    "شماها کلی پول به من میدید که بشینم اینجا و با بازیای مسخرتون کنار بیام* پس گفتم من نیستم،من آدمی نیستم که بخوام برای مبارزه به کسی التماس کنم.بهترینا رو تو وزنم زدم ولی یو اف سی جوری رفتار کرد که انگار من نیستم و محو شدم"

او درباره مدت طولانی که مبارزه نکرده بود و شایعاتی مبنی بر اینکه او مبارزات را یکی پس از دیگری رد میکرد گفت:
    "اونا تو این مدت مبارزای تازه کارو بهم پیشنهاد دادن و بعدش میگن نیت مبارزه هارو رد میکنه و اینجوری میخوان منو متهم کنن"

بعد از مدت طولانی دوری از قفس نیت دیاز به این مطلب پی برده است که با منتظر بودن کاری از پیش نمیبرد:
    "میدونی مبارزه ای که من دارم فقط با بقیه فایترا نیست،اونا در حد من نیستن،مبارزه من با کل سازمانه و با خودم گفت اگه یه گوشه بشینم و کاری نکنم این مبارزه رو میبازم"
    نیت دیاز در رویداد یو اف سی ۲۴۱ به مصاف قهرمان اسبق سبک*وزن آنتونی پتیس میرود.

نت دیاز: یو اف سی قصد محو کردن من را داشت|حاشیه ی جدید کانر |دانا وایت  و مبارزه ی مجدد کورمیر -جونز|و..

دانا وایت: اگه کورمیر و جونز بخوان حاضرم مبارزشون رو در نیمه سنگین وزن برگزار کنم

دانا وایت مدیر اجرایی یو اف سی در پاسخ به سوال خبرنگاران راجب احتمال مبارزه ی سوم دنیل کورمیر و جان جونز در صورت پیروزی کورمیر مقابل میوچیچ از علاقه خود برای برگزاری این مبارزه و مخالفت کورمیر و جونز برای انجام اینکار در دسته ی سنگین وزن گفت:

""من واقعا میخوام که این مبارزه در سنگین وزن برگزار بشه اما اونا حاضر به انجامش نیستن. نه فقط جونز جواب نه داده بلکه کورمیر هم جوابش نه هست چون کورمیر گفته که نمیخواد جونز رو در سنگین وزن شکست بده. من بهش گفتم که اگه جان رو در سنگین وزن شکست بدی بعدش میتونی بری و باهاش در نیمه سنگین وزن مبارزه کنی. ما ها میتونیم 10 بار شاهد مبارزه ی اونا باشیم اگه بخوان اینکارو 10 بار انجام بدم، اما اونا اینکار رو نمیکنن. ""

دانا وایت در ادامه گفت که جان و کورمیر رو مجبور به مبارزه در سنگین وزن نخواهد کرد و در صورتی که آنها بخواهند در نیمه سنگین وزن مبارزه کنند او این مبارزه را برگزار میکند:

""ما جان جونز رو داریم که یکی از بهترین هاست، ما کورمیر رو داریم که اونم یکی از بهترین هاست. هر دوی اونا تا ابد قهرمانن و اگه بخوان مبارزشون در نیمه سنگین وزن باشه من باهاشون بحثی نمیکنم. اونا دو تا از پادشاهان تاریخ این وزرش هستن و اگه این چیزیه که میخوان، بدستش میارن. ""

دنیل کورمیر: من دیگه زمانبندی استیپه رو دارم و نیازی نیست برای شکست دادنش صبر کنم.

صحبت های دنیل کورمیر در رابطه با شکست دادن استیپه میوچیچ در مبارزه مجدد:
    استیپه در راند اول مبارزه قبلی بصورت کلی خوب مبارزه کرد چون سعی میکردم زمانبندیش رو به دست بیارم، نه اینکه من بهش اجازه بدم خوب مبارزه کنه، تازه داشتم شروع میکردم، من راند اول هردو مبارزم با آنتونی جانسون رو باختم، چون میخواستم زمانبندیش رو بدست بیارم، من راندهای اول مبارزه*های زیادی رو باختم تا زمانبندی حریف رو بدست بیارم، و وقتی که این نکته رو بگیرم دیگه حریف نمیتونه کار خاصی انجام بده.
    بله تو راند اول مبارزه قبل استیپه خوب عمل کرد، چندتا ضربه خوب زد و حتی منو تیک داون کرد که درجا بلند شم، ولی وقتی راند به اواسطش رسید، ما تقریبا تو همه چیز برابر بودیم.
    اگه دیدید که استیپه تونست اون راند رو خوب مبارزه کنه به این دلیل بود که ما همینطور طراحیش کردیم، ولی این دفعه دیگه من زمانبندیش رو دارم و نیازی نیست برای شکستش دادنش صبر کنم.

جراحی موفقیت آمیز مایک پری:
    مایک پری مبارز دسته ی ولترویت یو اف سی که در رویداد یو اف سی فایت نایت 156 از ناحیه بینی دچار شکستگی شدید شده بود به گفته ی منیجرش ابراهام کاوا همان روز تحت عمل جراحی قرار گرفت. در صحبت های دیگر کاوا او گفته است که جراحی حداکثر یک ساعت به طول انجامیده و جراحان مصدومیت های دیگر بینی پری را که در گذشته ایجاد شده بوده نیز را درمان کرده اند.
    عکس های از قبل و بعد از عمل:

دردسرهای مک گرگور!
    کانر مک گرگور پیرمردی را بخاطر نوشیدنی در کافه ای در ایرلند با مشت زد.

تی ام زی این فیلم را بدست آورد و گزارش داد که مک گرگور در تاریخ ششم آوریل در میخانه آرک مرمر در دوبلین بوده و یک بطری از 12 بطری برند پراپر خود را به مشتریان میداده است.

کانر لیوان ها را بیرون می آورده و آنها را پر می کرده و مردم را تشویق میکرده که به او بپیوندند ، اما یک پیرمرد علاقه ای به این کار نداشته است.

به نظر می رسید که این مرد به مک گرگور علاقه ای نداشته اگرچه معلوم نیست که آیا کلماتی بین آن ها رد و بدل شده یا نه.

مک گرگور با دست چپ مشتی به سمت پیرمرد پرتاب کرده که ظاهراً به او اصابت کرده است.

قهرمان سابق UFC در حالی که بینندگان از رفتار وی متحیر شده بودند، از بار بیرون انداخته شد.
    تی ام زی گزارش می دهد که این حادثه به پلیس گزارش شده است و آنها در ماه آوریل اعلام کردند که تحقیقات در حال انجام است ، اما نتیجه آن مشخص نیست.

این که آیا تحقیقات همچنان ادامه دارد یا خیر ، مشخص نیست ، اما به نظر می رسد مک گرگور به دلیل این برخورد تحت برخورد قضایی قرار نگرفته است!

واکنش حبیب به ضربه زدن کانر به یک پیر مرد در کافه:
    ""متوجه ی حرکات اون نمیشوم ؛ حرکات او قابل درک نیست""

به گزارش TMZ حبیب در این باره گفت :

این حرکات دیوانه وارِ؛ همه رسانه ها ساکت ماندند! هیچ خبری و پستی ارسال نشد ؛ من نمیتوانم تصور کنم اگر شخصی همانند من چنین کاری را انجام میداد چه تعداد رسانه ها به این خبر میپرداختند و به این خبر دامن میزدند این تناقض ها همانند سایر تناقض ها در موارد دیگر ؛ واقعا بد است.

بر فرض شما در این ویدیو اگر مشاهده کنید که این شخص پیرمرد 10 بار به صورت شما ضربه بزند ؛ با توجه به جایگاه شما ؛ چنین حقی را ندارید که واکنشی همانند آن شخص داشته باشید ؛ ما باید احترام مردم را حفظ کنیم؛ من این حرکات را متوجه نمیشوم.و درک نمیکنم.

حبیب همچنین در باره ی جریانی مشابه این مورد در کنفرانس خبری یو ا ف سی 229 صحبت کرد ؛ زمانی که مک گرگور استکان نوشیدنی را سمت حبیب گرفت ؛ اما حبیب با لحنی جدی حرکت او را رد کرد؛ و کانر در برابر او حرکتی انجام نداد.حبیب نورماگومدوف در این باره گفت:

برخی از دوستانم به من پیام دادند و گفتن"" سلام ؛حبیب یادت میاد که چنین حرکتی رو در کنفرانس خبری 229 انجام داد و نوشیدنی اش را میخواست به شما بدهد اما تو قبول نکردی ! چرا اون نتونست به تو مشت بزنه ؟ حالا اون برای پیرمرد ها دیوونه بازی در میاره""
    حبیب در ادامه گفت : من این حرکات را درک نمیکنم

در پایان حبیب معتقد است که باید عواقب شدید تری برای کار های کانر مک گرگور در نظر گرفته شود.
    ""من فکر میکنم این شخص باید به زندان بره ؛ به واقع باید به زندان بره. این اتفاق در ایرلند افتاده ؟ خوب چه واکنشی در پی داشته ؟ ما بچه های روسیه با مشکل ویزا روبه رو هستیم؛ اما چرا این شخص مشل ویزا در ایالات متحده ندارد ؟ چگون ایالات متحده میتواند به چنین شخصی ویزا یا هرچیزی شبیه به این مورد را بدهد ؛ به او شغل ؛ اعتبار یا احترام بدهد ؟ این افراد فقط باید به زندان بروند.

نتونی پتیس: قرار بود با کانر در مدیسن اسکوئر مبارزه کنم
    آنتونی پتیس قهرمان سابق سبک وزن یو اف سی که در رویداد UFC241 به مصاف نیت دیاز میرود در مصاحبه ای که بعد جلسه ی تمرینی مبارزان به صورت عمومی داشت به خبرنگاران گفت که به او پیشنهاد مبارزه در برابر کانر برای رویداد مدیسن اسکوئر گاردن را داده بودند:

""اول قرار بود من و کانر در مدیسن اسکوئر گاردن مبارزه کنیم اما یک اتفاق برای اون مورد افتاد، بعدش نیت امد بالا و من منتظر موندم که چی پیش میاد. نیت قرار داد رو امضا کرد و حالا ما اینجائیم. ""
    پتیس در ادامه در جواب خبرنگاران راجب اینکه آیا همچنان علاقه ای به مبارزه با کانر دارد این پاسخ را داد:
    ""خیلی مهم نیست، من با بهترین های جهان مبارزه میکنم. نیت یکی از اون افراده، نیت ادم سر سختیه و با اینکه من و نیت مشکلات خودمون رو با هم داریم بهش احترام میزارم. ""

""نیت مبارز مورد علاقه طرفدار هاست و اون میاد تا با من مبارزه کنه. نیت قرار نیست که من رو برای 15 دقیقه روی زمین نگه داره و مسابقه رو با نتیجه برنده بشه من بابت اینکارش بهش احترام میزارم. "
    "

استیپه میوچیچ: هفته آینده جمله "و قهرمان جدید" رو خواهید شنید.

صحبت های میوچیچ در مورد مبارزه مجدد با دنیل کورمیر و پس گرفتن عنوان قهرمانی سنگین وزن:
    همیشه انگیزه وجود داره، مخصوصا بعد از یک باخت، دیگه چیزی برای اثبات کردن داری، میخوای از چیزی که قبلا بودی بهتر بشی و من هم هر روز روی خودم کار میکنم تا بهتر از گذشته بشم، خودمو به مرزی میرسونم که در هفته آینده کمربند قهرمانی رو پس بگیرم و شما هم جمله "و قهرمان جدید" رو خواهید شنید.

پیوستن بیگ فوت سیلوا به سازمان BKFC:
    به گفته ی پرزیدنت سازمان BKFC بیگ فوت سیلوا مبارز سابق دسته ی سنگین وزن یو اف سی به این سازمان پیوسته و بزودی مبارزه ای برای او به ثبت خواهد رسید. بیگ فوت در زمان حضور خود در MMA موفق به شکست دادن نام های بزرگی مانند الیستر اوریم، فدور املیاننکو و اندری الوفسکی شده و برای کسب عنوان سنگین وزن یو اف سی به مصاف کین ولاسکز رفته است.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    کانرم با این کاراش دیگه داره اعتبار خودشو از بین میبره واقعا شرم آوره این حرکاتش
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

واکنش حبیب به ضربه زدن کانر به یک پیر مرد در کافه:
    ""متوجه ی حرکات اون نمیشوم ؛ حرکات او قابل درک نیست""

به گزارش TMZ حبیب در این باره گفت :

این حرکات دیوانه وارِ؛ همه رسانه ها ساکت ماندند! هیچ خبری و پستی ارسال نشد ؛ من نمیتوانم تصور کنم اگر شخصی همانند من چنین کاری را انجام میداد چه تعداد رسانه ها به این خبر میپرداختند و به این خبر دامن میزدند این تناقض ها همانند سایر تناقض ها در موارد دیگر ؛ واقعا بد است.

بر فرض شما اگر مشاهده کنید که این شخص پیرمرد
    در این ویدیو 10 بار به صورت شما ضربه بزند ؛ با توجه به جایگاه شما ؛ چنین حقی را ندارید که واکنشی همانند آن شخص داشته باشید ؛ ما باید احترام مردم را حفظ کنیم؛ من این حرکات را متوجه نمیشوم.و درک نمیکنم.

حبیب همچنین در باره ی جریانی مشابه این مورد در کنفرانس خبری یو ا ف سی 229 صحبت کرد ؛ زمانی که مک گرگور استکان نوشیدنی را سمت حبیب گرفت ؛ اما حبیب با لحنی جدی حرکت او را رد کرد؛ و کانر در برابر او حرکتی انجام نداد.حبیب نورماگومدوف در این باره گفت:

برخی از دوستانم به من پیام دادند و گفتن"" سلام ؛حبیب یادت میاد که چنین حرکتی رو در کنفرانس خبری 229 انجام داد و نوشیدنی اش را میخواست به شما بدهد اما تو قبول نکردی ! چرا اون نتونست به تو مشت بزنه ؟ حالا اون برای پیرمرد ها دیوونه بازی در میاره""
    حبیب در ادامه گفت : من این حرکات را درک نمیکنم

در پایان حبیب معتقد است که باید عواقب شدید تری برای کار های کانر مک گرگور در نظر گرفته شود.
    ""من فکر میکنم این شخص باید به زندان بره ؛ به واقع باید به زندان بره. این اتفاق در ایرلند افتاده ؟ خوب چه واکنشی در پی داشته ؟ ما بچه های روسیه با مشکل ویزا روبه رو هستیم؛ اما چرا این شخص مشل ویزا در ایالات متحده ندارد ؟ چگون ایالات متحده میتواند به چنین شخصی ویزا یا هرچیزی شبیه به این مورد را بدهد ؛ به او شغل ؛ اعتبار یا احترام بدهد ؟ این افراد فقط باید به زندان بروند.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    سلام من نمیخوام از کارای زشت کانر دفاع کنم چون کارای کثیفش قابل دفاع نیست ولی وقتی حبیب میاد و بعضی حرفا رو میزنه که خودش عمل نمیکنه ناراحت میشم .
    چرا وقتی اومد زد تو گوش لبوف چون که دوست کانره کسی نگفت کارش اشتباهه برعکس همه گفتن دسش درد نکنه کارش خیلی خوب بوده چرا اونجا صبر نکرد چرا حوصله بخرج نداد بعد الان میاد به کانر میگه من این حرکات دیوانه وارشو درک نمی کنم حتی اگه اون بیاد چند بار هم بزنه تو گوشت تو نباید جوابشو بدی با توجه به جایگاهی که داری
    باز چند وقت پیش یه ویدئو نشون داد خبیب برا یه مقدار ناچیز پول که میخواست به یه مرد تو خیابون بده چقد اونو دست انداخت مسخره کرد مضحکه دست خودش قرار داد جلوی عموم اونوقت این حرکات تحسین داره
    نیت هم که این همه داره شلوغکاری میکنه توسط کانر بزرگ شده تا قبل اینکه بیاد با کانر مبارزه کنه 20000هزارتا بهش میدادن هیچ اسمی هم نداشت بعد از مبارزه شد چند میلیون این قضیه در مورد خود حبیب هم دقیقا صادقه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    142
    مبارز مورد علاقه CainVelasquez_Headshot
    نیت فایتر خوبیه و زیر سایه کسی نیست و مزد زحماتشو گرفت چرا انقدر طرفداری کانر رو میکنید
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    دوست عزیز بحث طرفداری کسی نیست من خودم طرفدار کانرم و از همه بیشتر رفتار هاشو انتقاد میکنم ولی موضوع اینه اگر بخوای واقعیت در نظر بگیریم واقعا نیتن دیاز به واسطه کانر به شهرت رسید سلبریتی بودن کانر بود که باعث شد نیتن هم اسمش به زبون بیاد حبیب هم همین طور
    حبیب و نیتن فایتر های عالی هستن مخصوصا حبیب ولی شهرت نداشتن و مشهور نبودن به واسطه کانر به اون شهرته رسیدن و توجهات نسبت بهشون جلب شد
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazlmashmol نمایش پست ها
    نیت فایتر خوبیه و زیر سایه کسی نیست و مزد زحماتشو گرفت چرا انقدر طرفداری کانر رو میکنید
    کاربر سایت

عضو انجمن
    170
    مبارز مورد علاقه JoseAldo_HeadshotBELT
    کانر واقعا داره کرییرشو خراب میکنه البته اگه دیگه کرییر ورزشی داشته باشه ! زندگیش شده و.ی.سکی و تبلیغات !
    حبیب و نیت بواسطه ی مبارزه با کانر پولدار شدن ولی مزد زحمات خودشونه . بیست و هفت برد فقط یکیش روبروی کانر بود و مشهوریتشون گرو زحمات و تمرینای خودشونه نه کانر
    کانر از اون آدمایی که بهتره دیگه خودشو باز نشست کنه تا قبل اینکه یه نفر با رنک پایین اونو ناک اوت کنه و کلا میراثشم به باد بره
    برو با همون champ champ ی که ufc برات ساخت خوشحال باش
    کاربر سایت

عضو انجمن
    121
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza99 نمایش پست ها
    موضوع اینه اگر بخوای واقعیت در نظر بگیریم واقعا نیتن دیاز به واسطه کانر به شهرت رسید سلبریتی بودن کانر بود که باعث شد نیتن هم اسمش به زبون بیاد حبیب هم همین طور
    حبیب و نیتن فایتر های عالی هستن مخصوصا حبیب ولی شهرت نداشتن و مشهور نبودن به واسطه کانر به اون شهرته رسیدن و توجهات نسبت بهشون جلب شد
    حبیب و نیت فقط بخاطر اینکه با یه اسم بزرگ فایت کردن مشهور نشدن بخاطر عملکرد عالیشون در مقابل کانر بود وگرنه کسی مثل پوریه هم با کانر فایت کرد ولی به اون شهرت نرسید چون عملکرد خوبی نداشت در مقابلش
    کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    417
    مبارز مورد علاقه KhabibNurmagomedov_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza99 نمایش پست ها
    دوست عزیز بحث طرفداری کسی نیست من خودم طرفدار کانرم و از همه بیشتر رفتار هاشو انتقاد میکنم ولی موضوع اینه اگر بخوای واقعیت در نظر بگیریم واقعا نیتن دیاز به واسطه کانر به شهرت رسید سلبریتی بودن کانر بود که باعث شد نیتن هم اسمش به زبون بیاد حبیب هم همین طور
    در مورد نیت تا حدی قبول دارم، نیت قبل از بردن کانر رکورد ضعیفی داشت و بیشتر به خاطر برادر نیک بودن شهرت داشت.
    اما حبیب قبل از مبارزه با کانر هم شهرت خاص خودش رو داشت، بله با پیروزی مقابل کانر شهرتش در سطح جهان بیشتر شد ولی از قبل هم یکی از مشهورترین فایترهای یو اف سی بود.
    البته این صرفا در مورد شهرت بود.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    داستین پوریه قبل از سلبریتی شدن کانر باهاش مبارزه کرد
    کانر بعد از شکست مندز و الدو بود که تبدیل به سلبریتی شد
    قطعا حبیب به فایتر فوق العاده ای ولی قبل از کانر این همه فایتر مختلف رو نابود کرده بود چرا همچین شهرتی نداشت؟؟؟؟
    عملکرد حبیب جلوی کانر عالی بود ولی عملکرد های قبلیش خیلی خیلی بهتر هم بود ولی مشهور نشده بود اسمش سر زبونا نیوفتاده بود
    کانر کاری کرد که توی ایران اگر کسی هیچ اطلاعاتی از ufc نداشته باشه ولی بهش بگی ufc میگه کانر مکروگر یعنی به جایی مشهور شد که توی کشور هایی که هیچ اشنایی نسبت به ufc ندارن ولی ufc رو از کانر میشناسن
    بعد از این که حبیب با کانر مبارزه کرد تازه اسمش سر زبون اومد و شناخته شد وگرنه عملکردش از همون اولم خوب بود
    الان عملکرد همین دنیل کورمیه خیلی خوب بود طی چند سال اخیر ولی چرا اون شهرتی که حبیب به دست اورد رو به دست نیاورد یا عمکرد همین میوچچ هم خوبه و عمکرد مکس هالووه هم خوبه ولی اون شهرت خاص رو نداره
    نقل قول نوشته اصلی توسط madness نمایش پست ها
    حبیب و نیت فقط بخاطر اینکه با یه اسم بزرگ فایت کردن مشهور نشدن بخاطر عملکرد عالیشون در مقابل کانر بود وگرنه کسی مثل پوریه هم با کانر فایت کرد ولی به اون شهرت نرسید چون عملکرد خوبی نداشت در مقابلش
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)