ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 10 از 22 نخست ... 8910111220 ... آخرین
نمایش نتایج: از 91 به 100 از 217
    gsp
    کاربر سایت

عضو انجمن
    541

بحث و گفتگو در حوزه ی هنرهای رزمی ترکیبی (ufc+)

چرا نمیشه این عکسارو دانلود کرد؟
    کاربر سایت

عضو انجمن
    262
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط پیمان بالبوآ نمایش پست ها
    ببیخشید تفاوت کیک جیتسو ام ام ای که در سال2003 بوجود اومده با ام ام ای چیه؟

فرقش مثل آدامس Orbit و آدامس White میمونه
    از این قشنگ تر نمی تونستم توضیح بدم
    هرجا اسم کیک جیتسو دیدی بگو داشت رد میشد بهم گفت بشاش توش ))))))
    کاربر سایت

عضو انجمن
    545
    یکی بهم بگه تو فایت نایت 51 کسی باورش میشد بیگفوت اون شکلی بازی رو واگذار کنه!!منو داداشم رو صندلی موقع دیدن بازی سنگوپ شدیم دیدیم ائنطوری نقش زمین شد واقعا وحشتناک بود البته ارلوسکی هم بش شانس برد میدادم ...ولی خیلی بابرنامه ریزی و حساب شده بازی کرد وخیلی هوشمندانه هم بیگفوت رو شکست داد........سرجمع فایت نایت عالی بود ممنون بابت به موقع گذاشتنش
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    0
    مبارز مورد علاقه Chuck_Lidell_500x325
    تازه داشتم مسابقرو میدیدما اومدم پست و خوندم ریدی تو هیجان مسابقه، مرسی :)
    ویرایش توسط sahand23 : 2014/09/17 در ساعت 02:24
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    3
    مبارز مورد علاقه AlistairOvereem_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط arash_k نمایش پست ها
    فرقش مثل آدامس Orbit و آدامس White میمونه
    از این قشنگ تر نمی تونستم توضیح بدم
    هرجا اسم کیک جیتسو دیدی بگو داشت رد میشد بهم گفت بشاش توش ))))))
    چقدر خوب توضیح دادی......................اگه بخوام یه فایتر خفن بشم بایدذ چه رشته ای رو کار کنم؟؟؟؟؟ )))))))
    کاربر سایت

عضو انجمن
    262
    چقدر خوب توضیح دادی......................اگه بخوام یه فایتر خفن بشم بایدذ چه رشته ای رو کار کنم؟؟؟؟؟ )))))))

اول یه داستان برات تعریف میکنم
    بعد بهت میگم نهایت تلاشی که میشه در ایران کرد چی هست :-)

یک جنگلی بوده و موشی توی اون زندگی میکرد، موش همیشه از نعره گربه ای که اون اطراف پرسه میزد میترسید و تنش به لرزه میوفتاد. خلاصه با کلی زحمت از محدوده خارج میشه و میره پیش پیر جنگل و بهش ماجرا رو میگه، پیر جنگ با عصاش میزنه تو سر موشه و میگه تو از فردا گربه وحشی هستی و گربه باید از تو بترسه، خلاصه گربه وحشی شادی کنان برمیگرده سمت خونش و از رو شاخه ها میپره و با غرور شروع به راه رفتن میکنه، بعد میره تو لونه و میخوابه، صبح اول صبح گربه هه میگه میـــــــــــــــــو و یه نعره میزنه باز گربه وحشی تو لونش شروع به ترس و لرز میکنه، سریع میره پیش پیر جنگل! میگه من گربه وحشی شدم ولی باز نعره زد من ترسیدم، پیر جنگ با عصا میزنه تو سرش میگه تو یه پلنگی، پلنگه با یه اعتماد به نفس بیشتر میاد بیرون و شروع میکنه راه رفتن تو جنگل و میبینه همه حیوونا در میرن، یکم میدووه و از سرعتش لذت میبره، حتی یه آهو شکار میکنه! ولی باز گربه هه میگه میـــــــــــــــــو و پلنگه تنش به لرزه میوفته! میره پیش پیر جنگل و گریه کنان میگه اینجوری شد و من باز ترسیدم! پیر جنگل هم اینبار میگه بیا با عصا میزنه به سرش و میگه تو دیگه شیری تو سلطان جنگلی! شیر از پیش پیر جنگ میاد بیرون، میبینه همه حیوون ها ریز و درشت ازش حساب میبرن! یک نعره و یک غرش جانانه شیری میکنه و همه حیوون ها فرار میکنن میرن تو لونه هاشون، گربه هه باز مگه میـــــــــــــــــــــــ ــــو شیر با اون یال و کوپال باز مثل بید میلرزه! میدووه این ور و اون ور تو یه سوراخی قایم شه ولی هیچ جا جاش نمیشده! میره پیش پیر جنگل و ماجرا رو تعریف میکنه؛ این بار پیر جنگ یه آینه میگیره جلوش میگه تو ظاهرت شیره ولی قلبت قلب موشه تو شیر هم باشی چون قلبت کشش این جسم رو نداره نمیتونی شیر باشی، عصا رو میزنه تو سرش و میگه تو موشی تو باید تا آخر عمر از گربه بترسی!

فکر کنم منظور رو رسوندم!
    ما همه موشیم، شیر میشه کسی مثل رضا مددی از ایران میره و اونجا به هدفش میرسه! شیر و ببر و پلنگ زیاد داشتیم که همه رفتن پی هدفشون و شکوفا شدن! اگر واقعا توانایی داری از ایران برو و به هدفت برس وگرنه اینجا چیزی به اسم mma حتی 100 سال دیگه نخواهیم داشت :-)
    بهترین تلاش برای نزدیک شدن به این ورزش تو ایران هزینه سرسام آوری داره و تو کمترین حالتش باید 3 باشگاه ثبت نام کنی و کلی شهریه بدی غیر از مکمل هایی که نیاز داری!
    بهترین توصیه من به شما رفتن به کشتیه، اگر تونستی تو کشتی سریع پیشرفت کنی و حریف بشی و قهرمان یکی از 4 ناحیه تهران بشی یا استان های شهرستان ها بدون جنم mma رو داری ;-)
    شما باید کشتی تمرین کنی که Game Control یاد بگیری، باید بوکس تمرین کنی که از ضربه نترسی و نزدیک ترین راه پیروزی رو بشناسی، باید Ground Game یاد بگیری که شکر خدا تو تهران و کل ایران یک استاد واقعی برای bjj نیست! هستن دوستان که کمربند آبی دارند و باشگاه زدند ولی آبی کجا و مشکی کجا! و مشکی کجا و مربی بین المللی کجا! در کنار همه اینا باید Strike یاد بگیری که موی تای رشته خوبی برای این امر هست! همه این ورزش ها حرکت اسپینی در جهت مختلف دارند و یک مربی لازمه همه این ورزش ها رو در یک جهت اسپینی هماهنگ کنه! مثلا کشتی و Strike عکس هم هست! کشتی کشیدنیه و Strike ضربات دفعی داره! و عضلات دقیقا عکس هم در کارند! فقط مربی mma اینو میفهمه!
    همه این حرفا به کنار، اگر عشق mma داری حد اقل ماهی 140 150 باید بگذاری کنار برای شهریه باشگاه، کشتی رو بتونی باشگاه کارگران شوش تمرین کنی نزدیک میشی به اون چیزی که باید، اینم بگم کشتی در ایران مثل bjj هست در برزیل و واقعا علمشو داریم ;-) اینم البته هست همونطور که مربی های اسگول داریم اینجا تو برزیل هم bjj کار های اوسگول هست ;-)
    برای جوجیتسو میتونی بری ستارخان باشگاه برترین ها پیش آقای صفرعلی زاده برادر زاده نیک صفر که فکر کنم تنها bjj کار ایرانی متصل به خاندان گریسی باشند! البته نیک کانادا هست و علی اینجا به قول قدیمی ها زیر پله لک و لکی میکنه و جدا از بحث اخلاق سطح کلاسش مورد تایید منه!
    برای strike من استاد عابدینی رو معرفی میکنم، داوود عابدینی، با اینکه دوست داره بگه mma بلده ولی به نظر من دانش mma ایشون 0 هست ولی در بحث striking یکی از بهترین های ایران هست، جدا از اون در باشگاه کبکانیان ترهان هم کلاس های موی تای مورد تایید هست، مخصوصا جمشید گیوه چی اونجا کلاس داره و مربی خوب و قهرمان بزرگی هم هست!
    برای بوکس من باشگاه دهیم و باشگاه شیرودی رو توصیه میکنم، مربی های معروف
    برای ورزش ووشو که نزدیک ترین ورزش آماتور با پدر مادر در ایران به mma هست و شامل take down و strike هست و به نوعی توازن بین کشتی و بوکسنگ به وجود آورده مربی های بزرگی هستند که در شرق تهران حمیدرضا منصوریان رو معرفی میکنم که باشگاه شیخی هست و در غرب هم امیر اجاقی که اکباتان کلاس داره.
    ورزش های دیگه ای هم هستن مثل جودو و سامبو و کیوکوشین و ... که کاربرد دارن در mma ولی من جامع نمی دونمشون و یا مربی درستی ازشون نداریم، مثلا سامبو خود mma هست ولی اینجا به فراموشی سپرده شده!
    هر استادی در هرجای ایران ادعا کنه mma بلده و یا mma درس میده درغگو هست! چون ما خیلی راه داریم برای mma هستن کسایی که حتی رکورد حرفه ای سعی میکنن جمع کنن و کشورهای همسایه یا هند و فیلیپین و این جور کشورای عقب مونده مبارزه کردن و برد و باخت داشتن(اکثرا میگن ما UFC بازی میکنیم!) ولی همه شون در اشتباهن. آدم هست رفته تو مسابقه خودش سن خر داشته با یک نوجوون mma بازی کرده و خیلی نزدیک بازیشو برده! اومده اینجا گفته UFC هم حتی در سطح من نیست من خودم باید سازمان بزنم! یا هست کسی که رفته یه آدم از سر خیابون آورده در قفس زده گفته من قهرمان جهانم! فیلم مبارزه اش خنده دار ترین ظنز رزمی تصویریه! هست آدم که میره همین ارمنستان میزنه ولی همیشه میگه مجبورم برای عشقم برم و خودشم میدونه این چیزی نیست! هست آدم که (این آخری خیلی جوکه) اینجا پاچه خوار بود همیشه، پاشد رفت از ایران به دنبال mma دلش مثل موشه بود و فکر میکرد شیره، رفت یه باشگاه که گربه ها تمرین میکردن همون جلسه اول خوردن و استخوناشو هم چال کردن!
    شما اگر میخوای mma کار کنی اول باید ظرف خودت رو با کشتی بسنجی چون 70% mma تسط به زمین مسابقه و خود مسابقه ست و اینکه همیشه سوار به حریف باشی و مثل موم باهاش بازی کنی! جان جونز هرچی داره مدیون کشتی و Game Control اش هست و میبینیم که داره اسطوره میشه با اینکه یک فایتر 100% و تمام عیار نیست. 70% کشتی هست و 10% Strike که غالبا موی تای هست و 10% هم Ground Game و 10% برای تمام عیار شدن کم داره ولی با همین آمادگی چنین سوابقی از خودش به جا گذاشته
    موفق باشی
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    3
    مبارز مورد علاقه AlistairOvereem_Headshot
    اول یه داستان برات تعریف میکنم
    بعد بهت میگم نهایت تلاشی که میشه در ایران کرد چی هست :-)

یک جنگلی بوده و موشی توی اون زندگی میکرد، موش همیشه از نعره گربه ای که اون اطراف پرسه میزد میترسید و تنش به لرزه میوفتاد. خلاصه با کلی زحمت از محدوده خارج میشه و میره پیش پیر جنگل و بهش ماجرا رو میگه، پیر جنگ با عصاش میزنه تو سر موشه و میگه تو از فردا گربه وحشی هستی و گربه باید از تو بترسه، خلاصه گربه وحشی شادی کنان برمیگرده سمت خونش و از رو شاخه ها میپره و با غرور شروع به راه رفتن میکنه، بعد میره تو لونه و میخوابه، صبح اول صبح گربه هه میگه میـــــــــــــــــو و یه نعره میزنه باز گربه وحشی تو لونش شروع به ترس و لرز میکنه، سریع میره پیش پیر جنگل! میگه من گربه وحشی شدم ولی باز نعره زد من ترسیدم، پیر جنگ با عصا میزنه تو سرش میگه تو یه پلنگی، پلنگه با یه اعتماد به نفس بیشتر میاد بیرون و شروع میکنه راه رفتن تو جنگل و میبینه همه حیوونا در میرن، یکم میدووه و از سرعتش لذت میبره، حتی یه آهو شکار میکنه! ولی باز گربه هه میگه میـــــــــــــــــو و پلنگه تنش به لرزه میوفته! میره پیش پیر جنگل و گریه کنان میگه اینجوری شد و من باز ترسیدم! پیر جنگل هم اینبار میگه بیا با عصا میزنه به سرش و میگه تو دیگه شیری تو سلطان جنگلی! شیر از پیش پیر جنگ میاد بیرون، میبینه همه حیوون ها ریز و درشت ازش حساب میبرن! یک نعره و یک غرش جانانه شیری میکنه و همه حیوون ها فرار میکنن میرن تو لونه هاشون، گربه هه باز مگه میـــــــــــــــــــــــ ــــو شیر با اون یال و کوپال باز مثل بید میلرزه! میدووه این ور و اون ور تو یه سوراخی قایم شه ولی هیچ جا جاش نمیشده! میره پیش پیر جنگل و ماجرا رو تعریف میکنه؛ این بار پیر جنگ یه آینه میگیره جلوش میگه تو ظاهرت شیره ولی قلبت قلب موشه تو شیر هم باشی چون قلبت کشش این جسم رو نداره نمیتونی شیر باشی، عصا رو میزنه تو سرش و میگه تو موشی تو باید تا آخر عمر از گربه بترسی!

فکر کنم منظور رو رسوندم!
    ما همه موشیم، شیر میشه کسی مثل رضا مددی از ایران میره و اونجا به هدفش میرسه! شیر و ببر و پلنگ زیاد داشتیم که همه رفتن پی هدفشون و شکوفا شدن! اگر واقعا توانایی داری از ایران برو و به هدفت برس وگرنه اینجا چیزی به اسم mma حتی 100 سال دیگه نخواهیم داشت :-)
    بهترین تلاش برای نزدیک شدن به این ورزش تو ایران هزینه سرسام آوری داره و تو کمترین حالتش باید 3 باشگاه ثبت نام کنی و کلی شهریه بدی غیر از مکمل هایی که نیاز داری!
    بهترین توصیه من به شما رفتن به کشتیه، اگر تونستی تو کشتی سریع پیشرفت کنی و حریف بشی و قهرمان یکی از 4 ناحیه تهران بشی یا استان های شهرستان ها بدون جنم mma رو داری ;-)
    شما باید کشتی تمرین کنی که Game Control یاد بگیری، باید بوکس تمرین کنی که از ضربه نترسی و نزدیک ترین راه پیروزی رو بشناسی، باید Ground Game یاد بگیری که شکر خدا تو تهران و کل ایران یک استاد واقعی برای bjj نیست! هستن دوستان که کمربند آبی دارند و باشگاه زدند ولی آبی کجا و مشکی کجا! و مشکی کجا و مربی بین المللی کجا! در کنار همه اینا باید Strike یاد بگیری که موی تای رشته خوبی برای این امر هست! همه این ورزش ها حرکت اسپینی در جهت مختلف دارند و یک مربی لازمه همه این ورزش ها رو در یک جهت اسپینی هماهنگ کنه! مثلا کشتی و Strike عکس هم هست! کشتی کشیدنیه و Strike ضربات دفعی داره! و عضلات دقیقا عکس هم در کارند! فقط مربی mma اینو میفهمه!
    همه این حرفا به کنار، اگر عشق mma داری حد اقل ماهی 140 150 باید بگذاری کنار برای شهریه باشگاه، کشتی رو بتونی باشگاه کارگران شوش تمرین کنی نزدیک میشی به اون چیزی که باید، اینم بگم کشتی در ایران مثل bjj هست در برزیل و واقعا علمشو داریم ;-) اینم البته هست همونطور که مربی های اسگول داریم اینجا تو برزیل هم bjj کار های اوسگول هست ;-)
    برای جوجیتسو میتونی بری ستارخان باشگاه برترین ها پیش آقای صفرعلی زاده برادر زاده نیک صفر که فکر کنم تنها bjj کار ایرانی متصل به خاندان گریسی باشند! البته نیک کانادا هست و علی اینجا به قول قدیمی ها زیر پله لک و لکی میکنه و جدا از بحث اخلاق سطح کلاسش مورد تایید منه!
    برای strike من استاد عابدینی رو معرفی میکنم، داوود عابدینی، با اینکه دوست داره بگه mma بلده ولی به نظر من دانش mma ایشون 0 هست ولی در بحث striking یکی از بهترین های ایران هست، جدا از اون در باشگاه کبکانیان ترهان هم کلاس های موی تای مورد تایید هست، مخصوصا جمشید گیوه چی اونجا کلاس داره و مربی خوب و قهرمان بزرگی هم هست!
    برای بوکس من باشگاه دهیم و باشگاه شیرودی رو توصیه میکنم، مربی های معروف
    برای ورزش ووشو که نزدیک ترین ورزش آماتور با پدر مادر در ایران به mma هست و شامل take down و strike هست و به نوعی توازن بین کشتی و بوکسنگ به وجود آورده مربی های بزرگی هستند که در شرق تهران حمیدرضا منصوریان رو معرفی میکنم که باشگاه شیخی هست و در غرب هم امیر اجاقی که اکباتان کلاس داره.
    ورزش های دیگه ای هم هستن مثل جودو و سامبو و کیوکوشین و ... که کاربرد دارن در mma ولی من جامع نمی دونمشون و یا مربی درستی ازشون نداریم، مثلا سامبو خود mma هست ولی اینجا به فراموشی سپرده شده!
    هر استادی در هرجای ایران ادعا کنه mma بلده و یا mma درس میده درغگو هست! چون ما خیلی راه داریم برای mma هستن کسایی که حتی رکورد حرفه ای سعی میکنن جمع کنن و کشورهای همسایه یا هند و فیلیپین و این جور کشورای عقب مونده مبارزه کردن و برد و باخت داشتن(اکثرا میگن ما UFC بازی میکنیم!) ولی همه شون در اشتباهن. آدم هست رفته تو مسابقه خودش سن خر داشته با یک نوجوون mma بازی کرده و خیلی نزدیک بازیشو برده! اومده اینجا گفته UFC هم حتی در سطح من نیست من خودم باید سازمان بزنم! یا هست کسی که رفته یه آدم از سر خیابون آورده در قفس زده گفته من قهرمان جهانم! فیلم مبارزه اش خنده دار ترین ظنز رزمی تصویریه! هست آدم که میره همین ارمنستان میزنه ولی همیشه میگه مجبورم برای عشقم برم و خودشم میدونه این چیزی نیست! هست آدم که (این آخری خیلی جوکه) اینجا پاچه خوار بود همیشه، پاشد رفت از ایران به دنبال mma دلش مثل موشه بود و فکر میکرد شیره، رفت یه باشگاه که گربه ها تمرین میکردن همون جلسه اول خوردن و استخوناشو هم چال کردن!
    شما اگر میخوای mma کار کنی اول باید ظرف خودت رو با کشتی بسنجی چون 70% mma تسط به زمین مسابقه و خود مسابقه ست و اینکه همیشه سوار به حریف باشی و مثل موم باهاش بازی کنی! جان جونز هرچی داره مدیون کشتی و Game Control اش هست و میبینیم که داره اسطوره میشه با اینکه یک فایتر 100% و تمام عیار نیست. 70% کشتی هست و 10% Strike که غالبا موی تای هست و 10% هم Ground Game و 10% برای تمام عیار شدن کم داره ولی با همین آمادگی چنین سوابقی از خودش به جا گذاشته
    موفق باشی
    من نمی دونم چرا تو ایران به این جور ورزش ها اهمیت نمیدن و مسابقات حرفه ای مثل ام ام ای و کی وان و کلا مسابقات ورزش های قدرتی و آزاد درایران برگزار نمیشه حتی در افغانستان هم بوکس حرفه ای برگزار میشه اگه بخاطر خشونتش هست خوب تو تلویزیون نشون ندن کسی که میخواد مسابقه بده میدونه چی در انتظارشه من خودم هر جا دنبال یه باشگاه خوب کیک بوکسنگ حرفه ای گشتم هیچ کجا رو پیدا نکردمواقعا اگه می تونستم می رفتم یه کشوری زندگی می کردم که اونجا حداقل امکانات و مربی های بدرد بخوری داشته باشه که بتونم برای هدفم پیشرفت کنم خود آقای مددی هم که میگید توی سوئداز بچگی به همراه خانواده اش اونجا زندگی میکرد که تونست به اینی که الآن می بینید تبدیل بشه و بخاطر ام ام ای از ایران نرفت ودر همون سوئد در زمانی که کشتی گیر بود بطور اتفاقی با ام ام ای اشنا شد و به اون علاقه مند شد به دنبال ام ام ای رفت که امکانات براش آماده بود و فقط آقا رضا باید یه بله می گفت. پاینده باشی
    کاربر سایت

عضو انجمن
    262
    آقای مددی هم که میگید توی سوئداز بچگی به همراه خانواده اش اونجا زندگی میکرد که تونست به اینی که الآن می بینید تبدیل بشه و بخاطر ام ام ای از ایران نرفت ودر همون سوئد در زمانی که کشتی گیر بود بطور اتفاقی با ام ام ای اشنا شد و به اون علاقه مند شد به دنبال ام ام ای رفت که امکانات براش آماده بود و فقط آقا رضا باید یه بله می گفت. پاینده باشی
    رضا خودش همیشه میگه اگه ایران بودم منم میشدم یکی مثل بقیه!
    لژیونر mma زیاد نداریم ولی مثلا کمال اونم چنین کاری کرد برای mma رفت
    تو اروپا فقط رضا نیست چندین نفر دیگه هستن که برای mma رفتن ترجیح میدم اسم نبرم ;-)
    تو آمریکا هم همین طور!

اگر هدف شما کیک بوکسینگ هست من مربیایی که میشناختم و سابقه بازی حرفه ای دارن رو معرفی کردم!
    مثلا جمشید گیوه چی رکورد حرفه ای 8 برد و 2 باخت داره!
    خیلی شاید نباشند ولی هستند، البته اونهایی که هدف داشتند رفتند مثل علی کرباسی یا عیسی علمدار

علت اینکه ایران این ورزش هارو پوشش نمیده زیاده، اولیش رو میشه گفت انگیزه های دینی!
    دومیش رو میشه گفت جلوگیری از انگیزه های سیاسی
    علت اصلی عدم رشد اینه که شبکه تخصصی ورزش داریم ولی به ورزش رزمی حتی کشتی هم اهمیت زیاد نشون نمیده! مسابقات کشتی امثال رو من از سایت فیلا دیدم و شبکه ورزش ما داشت از تاثیر گوز بر کاهش فشار عصبی صحبت میکرد! ورزش رزمی نیاز به اسپانسر داره و اسپانسر هم نیاز به دیده شدن! همه اینها کنار هم میشه پیشرفت!
    کماکان حرف من اینه اگر واقعا نگران سنتون هستید و هدف هم دارید، برید!
    کاربر سایت

عضو انجمن
    262
    مک گرگور علاوه بر شانس، واقعا مبارز خوبیه، اگر رضامددی برگرده به UFC شک ندارم اولین یا دومین بازی با این ایرلندی پرحاشیه مصاف میده.
    رضا هم نیم نظری به این مسابقه داره، و باید بگم که اصلا شوخی نیست! این مک گرگور برنده حمید خراسانی(وطن فروش) رو تو راند اول ناک اوت کرد!
    به هرحال خیلی Event جالبی بود و زیبایی خوبی داشت و رضایت علاقه مندان و تماشاچیان رو در بر داشت.

خنده دارتر اینکه یه بنده خدایی که زیر بلیط رضا هم نیست! گفته من مک گرگور رو میزنم! بنده خدا تو باشگاهشون هم نمیتونه نفر اول باشه ولی مدعیه دیگه
    ویرایش توسط arash_k : 2014/09/29 در ساعت 11:18
    کاربر سایت

عضو انجمن
    262

مسابقات کشتی

اینجا چند نفر به کشتی علاقه دارند و کشتی رو موثر ترین ورزش برای mma میدونن؟
    مسابقات اینچئون رو چطور دیدید؟ احساس نمیکنید اگر کشتیگیرای ما وارد mma بشن خیلی موفق تر از سایر رزمی کارا هستن که در حال حاضر بازنده لیگ های کشورهای همسایه هستند؟
    کاربر سایت

عضو انجمن
    116
    مبارز مورد علاقه Chuck_Lidell_500x325
    اینجا چند نفر به کشتی علاقه دارند و کشتی رو موثر ترین ورزش برای mma میدونن؟
    مسابقات اینچئون رو چطور دیدید؟ احساس نمیکنید اگر کشتیگیرای ما وارد mma بشن خیلی موفق تر از سایر رزمی کارا هستن که در حال حاضر بازنده لیگ های کشورهای همسایه هستند؟
    سلام دادش من زیاد کشتی دوست ندارم ولی بدون شک کشتی واسه ایرانه
    اگه مهارت هاشونو تو بقیه زمینه ها هم کامل کنند خوبه ولی کشتی خالی فایده نداره
صفحه 10 از 22 نخست ... 8910111220 ... آخرین
نمایش نتایج: از 91 به 100 از 217

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)