ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 14 از 20 نخست ... 41213141516 ... آخرین
نمایش نتایج: از 131 به 140 از 191
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba

تبادل نظر در مورد مسابقات بوکس (احتمال اسپویل نتایج)

در این تاپیک منتظر بحث و تبادل نظر شما در مورد بهترین مبارزات بوکس هستیم
    ویرایش توسط afshin vatan : 2017/05/31 در ساعت 09:24
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    نقل قول نوشته اصلی توسط raamtin نمایش پست ها

اما اون طرف اقیانوس اطلس و در بریتانیا ریواس و وایت مبارزه جذابی در سنگین وزن انجام دادن، در این که وایت از نظر امتیازی برنده شد شکی نیست،اما ریواس در راند 9 وایت رو ناک دان کرد و در راند 12 هم میتونست این کار رو تکرار کنه و حتی وایت رو ناک اوت کنه که طبق معمول در مبارزات بوکسورهای ادی هرن در بریتانیا داور مدام تذکرهای الکی به ریواس میداد و عملا امکان مبارزه نزدیک و موثر در راند دوازده رو از ریواس گرفته بود! وایت مقابل پارکر هم راند 12 نفس کم آورده بود و ناک دان شد و اگه یه راند مبارزه بیشتر طول میکشید قطعا ناک اوت میشد، برای همین هم از نظرم با این که حقشه با وایلدر مبارزه کنه اما با این فک و کاردیو هیچ شانسی برای پیروزی مقابل وایلدر نداره و ناک اوت میشه مگه این که 36 دقیقه ضربه سنگینی از وایلدر نخوره که تقریبا غیر ممکنه!
    در کل مبارزه در بریتانیا با بوکسور بریتانیایی یه اشتباه بزرگه، حتی توی مبارزه یوسیک و تونی بلیو یکی از داورها با قاطعیت رای به برد بلیو داده بود که البته یوسیک با ناک اوت اجازه نداد کار به اونجا برسه! اما من نگران لوماچنکو هستم که در لندن باید با کمپل مبارزه کنه و با توجه به قد و مخصوصا دست کوتاه تر نیازمند مبارزه نزدیکه. از اون طرف ریمچ جاشوا-روئیز هم ممکنه در ولز انجام بشه که در این صورت ممکنه مثل جاشوا-پارکر، داور اجازه مبارزه نزدیک رو نده و در این صورت روئیز خیلی ضرر میکنه! روئیز هم چند بار گفته بود در بریتانیا مبارزه نمیکنم و ریمچ باید در امریکا یا مکزیک باشه اما در مصاحبه جدیدش کمی کوتاه اومده و تلویحا مبارزه در بریتانیا هم رد نکرده، قاعدتا چون روئیز قهرمانه اگه مبارزه در بریتانیا رو قبول نکنه تیم جاشوا اگه ریمچ بخواد باید به امریکا بره و در غیر این صورت هم بوکسورهای زیادی هستن که بخوان برای سه کمربند با روئیز مبارزه کنن اما خب جاشوا یکی از پولسازترین بوکسورهای دنیا است و روئیز هم اصلا دوست نداره ریمچ پر پول با جاشوا رو از دست بده، با توجه به این که قهرمان هم هست سهم خوبی قطعا بهش میرسه و به اندازه کل عمرش پول در میاره!

خب دیگه زیادی حرف زدم. تا درودی دیگر بدرود
    در مورد راند اخر مبارزه وایت و ریواس : داور دو بار به ریواس تذکر داد یه بار وقتی که با سر به وایت حمله کرد و یک بار هم لو بلو زد اما در مورد دزدی هایی که در انگلیس میشه اره منم قبول دارم هر ورزشی باشه همین اتفاق میفته و در مورد مبارزه وایت و وایلدر منم باهاتون کاملا موافقم وایت خیلی کند هست ولی بدون شک خطر بلقوه ای برای وایلدر

اندی روییز مجبور شد که مبارزه در ولز قبول کنه برای مبارزه اول قراردادی که امضا کرده این قدرت به ادی هرن داده که مبارزه ی ریمچ در انگلیس برگزار کنه

اما درمورد واسیلی لوماچنکو و لوک کمبل : با توجه به قد و دست های بلند کمبل چند راند اول نزدیک ولی ضعف کمبل در قدرت و کندی پاهاش باعث میشه لوماچنکو کم کم چیره بشه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    219
    مبارز مورد علاقه NateDiaz_Headshot
    آقایون مثل اینکه مسابقه چارلی ادواردز و جولیو مارتینز سر عنوان WBC world title مگس وزن Flyweight جزو آندرکارد های پی پر ویو Loma vs campbell به تاریخ 31 اگوست ثبت شده.
    یه خبری هم دیدم که حداقل 2 تایتل فایت دیگه هم قراره در این پی پر ویو قرار داده بشه اما احتمالا سر Commonwealth یا BBBofC قراره برگزار بشه...
    کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    417
    مبارز مورد علاقه KhabibNurmagomedov_Headshot
    کووالف با ناک اوت کردن یارد ثابت کرد دود از کنده بلند میشه. اکثر راندها هم با اقتدار برد، از نظر خودم 7 راند از 10 راند قبل از ناک اوت کردن رو برده بود. البته راند 8 باز هم بدن ضعیفش خودنمایی کرد و نزدیک بود حتی ناک اوت بشه ولی هر طور بود خودشو سرپا نگه داشت و بعدش بازگشت باشکوهی داشت. در مورد یارد هم بگم که باز هم یک بدن عضلانی دیگه از نظر نفس کم آورد.
    حالا شایعات مبارزه کووالف با کانلو بیشتر از قبل شده. برای هر دو طرف از نظر ورزشی قمار بزرگیه، ولی مبارزه خیلی پولسازی میشه. حالا اگه ست شد بیشتر میشه در موردش صحبت کرد.
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    نقل قول نوشته اصلی توسط raamtin نمایش پست ها
    کووالف با ناک اوت کردن یارد ثابت کرد دود از کنده بلند میشه. اکثر راندها هم با اقتدار برد، از نظر خودم 7 راند از 10 راند قبل از ناک اوت کردن رو برده بود. البته راند 8 باز هم بدن ضعیفش خودنمایی کرد و نزدیک بود حتی ناک اوت بشه ولی هر طور بود خودشو سرپا نگه داشت و بعدش بازگشت باشکوهی داشت. در مورد یارد هم بگم که باز هم یک بدن عضلانی دیگه از نظر نفس کم آورد.
    حالا شایعات مبارزه کووالف با کانلو بیشتر از قبل شده. برای هر دو طرف از نظر ورزشی قمار بزرگیه، ولی مبارزه خیلی پولسازی میشه. حالا اگه ست شد بیشتر میشه در موردش صحبت کرد.
    من اصلا فکر نمی کردم یارد بتونه اینقدر خوب ظاهر بشه بوکسوری با 9 مبارزه اماتور و 18 مبارزه اونم در سطح انگلیس اینقدر از نظر تکنیکی خوب باشه مهمترین دلیل شکست یارد کم تجربهگی اش بود نه ماهیچه هاش اینم بدونید انتونی یارد اصلا برای این مبارزه اسپار نکرده بود و مربی اش می گفت انتونی نیاز به تمرین نداره شاید با تغییر مربی و مبارزه با حریف های بهتر بتونه بهتر و بهتر بشه
    اما در مورد مبارزه کووالف و کانلو به نظر من همهی قهرمان های دسته نیمه سنگین می تونند کووالف شکست بدند و کووالف خودش می دونه توی چه وضعیتی هست و کانلو از قبل اینو می دونست و به انتونی یارد یه میلیون پیشنهاد دادند تا بزاره با کوالف مبارزه کنه ولی یارد قبول نکرده در هر صورت اگه مبارزه کوواف و کانلو ثبت بشه من احتمال برد کانلو بیشتر می بینم
    کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    175
    مبارز مورد علاقه TJDillashaw_Headshot
    چه مسابقه ی خوبی بود لذت بردیم افشین خان لذتمونو تکمیل کن با تحلیلت
    کاربر سایت

عضو انجمن
    219
    جدا از بازی لوما و کمپبل ، جنجالی تین بازی شذ قطعا مسابقه مارتینز و ادواردز بود . با این که مارتینز هنگام ناک داونی چارلی ادواردز بهش یک بادی شات اضافه زد اما هنگامی که زانو های ادواردز به زمین خورد دارم بازی رو قطع نکرد و خب حق یک مبارز هست که تا وقتی داور جلوی بازی رو نگیره به حریفش ضربه بزنه . بنظر من مقصر ترین شخص این بازی داور بازی بود تا ادواردز و مارتینز . مارتینز 2 راند اول رو هم جلو بود و معلوم بود از ادواردز خیلی سر تره . اما خب چون ادواردز تقصیری نداشت سعی کردن بازی رو نو کانست اعلام کنن . امیدوارم تو ریمچ همچین اتفاقاتی نیوفته
    کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    417
    مبارز مورد علاقه KhabibNurmagomedov_Headshot
    چقدر عالی بود این لوما. واقعا شایسته اول بودن پوند فور پونده.سبک بوکسش و سرعتش واقعا آدم رو به وجد میاره. اصلا نذاشت مزیت دستای بلند و قد بلندتر کمپبل بهش کمکی کنه. راند آخر اگه کمپبل کشتی نمیگرفت!!! احتمالا ناک اوت میشد. حیف شد.
    اما جدای این ها انقدر از داوری مبارزات توی انگلیس و مخصوصا مچ روم انتقاد شد که داورای عزیز شرمندمون کردن. خودم 117-110 به برد لوما رای داده بودم اما دو داور رای 119-108 دادن، یعنی فقط راند اول که لوما حریف رو محک میزد به لوما ندادن.
    لوما تا حالا کمربند WBC رو نداشت، خیلی خوشحال شدم این کمربند سبز خوشگل هم گرفت. حالا فقط مونده کمربند IBF که احتمالا قدم بعدی لوما باشه.
    کو مین اونت بین پووتکین و هیو فیوری هم رای داورا خیلی خوب بود. با این که هیو فیوری مدام وارد کلینچ میشد و از نظرم داور وسط میتونست بهتر عمل کنه اما آخرش حق به حقدار رسید. اونجا هم انتظار نداشتم انقدر قاطعانه پووتکین رو برنده اعلام کنن (هر چند کاملا حقش بود). خیلی خوشحال شدم از برد پووتکین. هیو فیوری هم حیف از فامیلی فیوری که داره. تا حالا مبارزه ای ازش ندیده بودم اما ثابت کرد اصلا هیچی از ژن بوکس پسر عموش نداره و به هیچ جا نمیرسه توی سنگین وزن.
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    نقل قول نوشته اصلی توسط sina.n نمایش پست ها
    چه مسابقه ی خوبی بود لذت بردیم افشین خان لذتمونو تکمیل کن با تحلیلت
    سلام من امروز مسابقه رو دیدم بخاطر یه سری مشکلات از جمعه دسترسی به اینترنت نداشتم و نتیجه را نمی دونستم اتظار داشتم که لوک کمبل بخاطر سابقه اش در المپیک از نظر تکنیکی برای لوماچنکو دردسر درست کنه ولی فکر نمی کردم اینقدر بتونه خوب ظاهر بشه اگه مسابقه اش با لیناریس دیده باشید کمبل تا نزدیکی پیروزی پیش رفت ولی کم اورد نیمه دوم خیلی بهتر از لیناریس بود
    کمبل با استفاده از قد و دست های بلندش و سرعتی که داشت 8 راند اول پایاپای لوماچنکو پیش رفت و هر وقت لوماچنکو نزدیک می شد و می خواست در داخل گارد ضربه بزنه در جا کلینچ می کرد و با تمام قدرت چفتش می کرد و یک مزیت دیگه کمبل در این مسابقه چپ گارد بودنش بود و واسیلی نمی تونست اون زاویه هایی که به بقیه حریف هاش نشون میداد به کمبل نشون بده و کمبل هرقت بیرون گارد بود مسابقه رو با دست های بلند اش اداره و همزمان به بدن لوماچنکو حمله می کرد ولی فشاری که لوماچنکو بهش وارد کرد باعث شد 4 راند اخر نفس کم بیاره و حتی سه بار تا نزدیکی ناک اوت شدن هم پیش رفت خیلی مسابقه خوبی بود
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

تبادل نظر در مورد  مسابقات بوکس (احتمال اسپویل نتایج)

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر سایت

عضو انجمن
    219
    ,والین خیلی قشنگ بازی کرد هیچ کی انتظار نداشت 12 راند با فیوری بوکس کنه . 3 4 راند هم بنظرم حقش بود. فیوری هم معلوم بود خیلی سرحا ل نبود اما هر طور که بود تونست حفط عنوان کنه
صفحه 14 از 20 نخست ... 41213141516 ... آخرین
نمایش نتایج: از 131 به 140 از 191

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)