ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 دوبله فارسی صحبت های کورمیر| دوبله صحبت های هنری سهودو|فرانسیس انگانو در سریع و خشن|صحبت های وردوم | و..

صحبت های کورمیر در بارزه مبارزه مجدد با جونز

مشاهده در اپارات:

پاسخ دنیل کورمیر به توئیت جان جونز:
    دنیل کورمیر قهرمان سنگین وزن یو اف سی بعد از ادعای جان جونز که گفته بود هرگز خواهان مبارزه ی دیگری با دنیل کورمیر نبوده این پاسخ را به او داد:
    ""البته که او (جان) میخواد با من مبارزه کنه، اون امسال 3 بار مبارزه کرده و من قراره این اخر هفته حتی اگه اون یک بار دیگه امسال مبارزه کنه بیشتر از اون پول در بیارم.زمانه چقدر عوض شده.""

بلافاصله بعد از این توئیت دنیل کورمیر جان جونز این پاسخ را برای دنیل کورمیر فرستاد:
    "" من گفتم این مبارزه برگزار نمیشه چون تو حاضر نیستی وزنت رو کم کنی یا جرعت انجامش رو برای بار سوم نداری. تو بحث پول رو وسط میکشی، (به نظر میاد) اینطوری داری موضوع رو عوض میکنی.""

صحبت های سهودو در باره ی فرانکی ادگار

مشاهده در اپارات:

دوبله فارسی صحبت های کورمیر| دوبله صحبت های  هنری سهودو|فرانسیس انگانو در سریع و خشن|صحبت های وردوم | و..

فرانسیس انگانو به نسخه جدید سریع و خشن پیوست
    فایتر سنگین وزن کمپانی UFC فرانسیس انگانو در نسخه بعدی سری فیلم سریع و خشن نقش آفرینی خواهد کرد .
    هنوز مشخص نیست او برای چه نقشی به این فیلم پیوسته .

دوبله فارسی صحبت های کورمیر| دوبله صحبت های  هنری سهودو|فرانسیس انگانو در سریع و خشن|صحبت های وردوم | و..

صحبت های نیت دیاز درباره ادامه فعالیتش بعد از مبارزه با آنتونی پتیس :
    تنها ۲ مبارزه س که من بعد از فایت با آنتونی پتیس میخوام
    مبارزه با حبیب و یا مبارزه سوم با کانر
    من مبارزه با عثمان رو نمیخوام کسی رو که من میخوام حبیب هستش *.

فابریسیو وردوم: فدور املیاننکو بهترین سنگین وزن تمام دورانه
    با نزدیک شدن به مبارزه ی میان استیپه میوچیچ و دنیل کورمیر، فابریسیو وردوم قهرمان سابق سنگین وزن یو اف سی در مصاحبه ای که با MMA Fighting داشت نظر خود را راجب اینکه چه کسی بهترین سنگین وزن تمام دوران میباشد گفت:
    ""به عقیده ی من کورمیر مبارز خیلی بزرگیه، اون دو کمربند در دو دسته ی مختلف وزنی رو برنده شده اما بهترین مبارز فدوره. فدور لیاقتش رو داره، اون به مدت 10 سال هیچ شکستی نخورده بود و من باور دارم که هنوزم فدور بهترین سنگین وزن تمام دورانه. ""

وردوم در دامه پیش بینی خود را برای مبارزه ی میان کورمیر و میوچیچ انجام داد:
    ""این مبازره در حال حاضر برای کورمیر بسیار سخته، باور ندارم که کورمیر همون تمرکز سابق رو داشته باشه. کورمیر مطمئنا مثل یک سنگین وزن به نظر میرسه اما احساسم اینه که میوچیچ اون رو با امتیازات شکست میده. فکر میکنم میوچیچ اینبار کورمیر رو شکست میده. ""

کت زینگانو فایتر دسته خروس وزن زنان از UFC جدا شد
    کت زینگانو که در آخرین مبارزه اش در دسامبر پارسال توسط مگان اندرسون ناک اوت شده بود، از یو اف سی جدا شد. از ۵ فایت آخر او ۴ باخت و تنها ۱ برد کسب شده بود .

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    نیتن دیاز کلا به کمربند و عنوان قهرمانی اهمیتی نمیده و بعد از فایت با کانر مزه ی پول خوب رو چشیده و فقط دنبال مانی فایته
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    مرسی بابت دوبله انشااله این حرکتها ادامه دار تر باشه.
    خیلی خوب بود واقعا خوب بود .
    آفرین.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    74
    مبارز مورد علاقه Royce_Gracie_500x325
    هنری سهودو فایتر خیلی خوبیه ولی دیگه خیلی داره مغرور میشه در مقابل مارلون موراِس واقعا از نظر تکنیکی هیچی نبود و فقط کاردیو بالایی داشت و شانس آورد که موراِس خسته شد و تقریبا به یه تیکه گوشت بی دفاع تبدیل شد وگرنه سهودو هیچ شانسی نداشت
    ولی قیافه ش که شبیه نورمن ویزدومه خیلی با مزه س انگار خودشه که اومده یو اف سی
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)