ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    کاربر سایت

عضو انجمن
    74
    مبارز مورد علاقه Royce_Gracie_500x325

حبیب باز هم ازروی قفس بیرون پرید اینبار روی دانا وایت + ,ویدیو و عکس

حبيب نورماگومدف پس از پيروزي بر داستين پويرير باز هم از قفس بالا رفت و به بيرون پريد
    ولي اين بار نه براي حمله به مربي جوجيتسوي کانر مک گريگور بلکه براي درآغوش گرفتن دانا وايت رييس يو اف سي

(بعد از پريدن حبيب مامورين فکر کردند که ميخواد به دانا وايت حمله کنه و سعي کرند جلوشو بگيرند)

حبیب باز هم ازروی  قفس بیرون پرید  اینبار روی دانا وایت + ,ویدیو  و  عکس

در اواسط راند سوم حبيب براي زمين زدن داستين پويرير باز هم اقدام به زيرگيري کرد ولي اينبار در تله گيوتين او گير افتاد ولي با زيرکي از گارد باز پويرير استفاده کرد و خودش را خلاص کرد و بلافاصله به پشت داستين پويريري که ديگر بي رمق شده بود رفت و اين بار بر خلاف اقدامات قبلي که براي سابميشن نک کرنک و چوک انجام داده و با دفاع داستين مواجه شده بود بالاخره دست خود را به زير گلوي او برد و سابميشن رير نيکد چوک را کامل کرد و داستين پويرير ديگر راهي جز تپ کردن نداشت

( حبيب بعد از ترک سالن در مصاحبه اي گفت که حواسم به مشتاي راند دومش بود ولي خطر جدي گيوتينش بود که وقتي داشت انجام ميداد ديدم که قدرتش تحليل رفته و تونستم خودمو خلاص کنم)بعد از مبارزه دو ورزشکار به نشانه احترام تي شرت هايشان را باهم عوض کردند و حبيب گفت:چرا اين تي شرت رو پوشيدم؟ چون ميدونم داستين داره کاراي خيريه انجام ميده(کمک به مردم سيل زده و آواره پیگمی batwa pygmy) و مطمئن باشين که اين تيشرت رو ميفروشم و همه پولش رو براي داستين پويرير ميفرستم.

و چرا نسبت به مبارزه قبليم قبل از اين مبارزه بين ما اين همه احترام بود؟ ميدونيد درمورد اون آدم مزخرف(کانر) مورداي ديوانه وار زيادي هست ولي ميخوام همه چي رو فراموش کنم. مانشون داديم ام ام اي واقعا چيه و توي ام ام اي در درجه اول بايد احترام رو رعايت کني. وقتي به باشگاه مياي مربيت و بقيه بهت ياد ميدن که به باشگاه و هم تيمي ها و مربيات احترام بذاري و باشگاه رو تميز نگه داري . همه چي به احترام مربوط ميشه ام ام اي ورزش توهين و ترش تاک نيست و اين چيزيه که ما به همراه داستين پويرير و تيم خوبش نشون داديم

درجواب سوالي که در مورد مبارزه احتمالي با توني فرگوسن پرسيده شد عقاب داغستان گفت:
    توي دو سال گذشته خيلي سرم شلوغ بود و ميخوام يکم استراحت کنم ميدونيد من بار زيادي رو رو شونه هام تحمل کردم يکم بهم فرصت بدين شايد چند روز بايد استراحت کنم.
    متشکرم
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)