ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,344
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 صحبت های هاویر مندز مربی حبیب در باره مبارزه با پویریر|مجادله ی کاوینگتون -مسویدال|مبارزه ی دیاز - مسویدال |و..

صحبت های هاویر مندز مربی حبیب در باره مبارزه با پویریر|مجادله ی کاوینگتون -مسویدال|مبارزه ی  دیاز - مسویدال |و..

داستین پویریر: باخت به حبیب در تمام زندگی همراهم خواهد بود.

صحبت های داستین پویریر بعد از مبارزه با حبیب نورماگومدوف:
    من میدونستم که حبیب قراره همیشه دنبالم باشه و بهم فشار بیاره، با خودم کلنجار میرم که شاید میتونستم بهتر کار کنم، می دونم که خودمو برای بقیه زندگیم بخاطر این باخت سرزنش میکنم، واقعاً نمی*دونم چی بگم.

فضای شهر ابوظبی واسه من فوق العاده بود، درسته که اول گفتم دارم وارد منطقه دشمن میشم ولی میخوام بابت اون صحبت از همه معذرت خواهی کنم، چون این شهر، مردم و خدماتش بهترین تجربه رو به من دادن، من هیچ بهونه ای ندارم، این هفته فوق العاده بود، بهترین وزن کم کردن رو داشتم و بهونه ای برای باختم ندارم، حبیب قهرمان جهانه و من کاملا آماده بودم و ده هفته براش تمرین کردم.حبیب از نظر فیزیکی چندان متفاوت نبود، چیزی که باعث شد نتونم خوب عمل کنم تکنیکش بود، سطح تکنیک حبیب خیلی خیلی بالا بود و من نتونستم ریتمم رو پیدا کنم.

احساس می کنم اگه بخوام دوباره مبارزه کنم خیلی از فایتا هست که میتونم انجام بدم، این مبارزه چهل و چهارمین مبارزه ی ا م ام ای من بود و چنین موقعیت هایی براحتی بدست نمیاد، می دونم که باخت به حبیب در تمام زندگیم همراهم خواهد بود.
    من و حبیب بعد مبارزه تی شرت هامون رو با هم عوض کردیم، حبیب مرد محترمیه و یک قهرمان واقعیه، حبیب تی شرتش رو به من داد تا با فروشش به موسسسه خیریه م کمک کنم، خودشم قراره تی شرت منو بفروشه و با پولش میتونیم توی یوگاندا برای مردم وضعیت آب نوشیدنی بهتری فراهم کنیم.

صحبت های هاویر مندز مربی حبیب در باره مبارزه با پویریر|مجادله ی کاوینگتون -مسویدال|مبارزه ی  دیاز - مسویدال |و..

صحبت های هاویر مندز (مربی حبیب نورماگومدوف) در مورد مبارزه حبیب و داستین پویریر در گفتگو با ESPN:

- هلوانی: راند دوم وقتی داستین به حبیب آسیب زد، با خودت چی فکر کردی و آیا نگران بودی؟
    + تا حدودی بله، چون داستین به حبیب آسیب زد و سر حبیب برگشت، اما وقتی حبیب حرکت کرد دیگه ضربه های داستین رو صورت حبیب کامل وارد نمیشد و دیگه نگرانی نداشتم چون می*دونستم داستین انرژیش تموم میشه، بزرگترین مشکل من این بود که همیشه میگفتم بریم سراغ نقشه پدر؛ من فقط میخواستم به گرپلینگ بچسبه چون خیلی*ها استرایکینگ حبیب رو دست کم میگیرن و واقعاً نمیدونن چقد سرپاش خوبه؛ چیزی که دست کم نمیگیرن گرپلینگشه و من همیشه راه آسونتر رو ترجیح میدم و ازش می*خوام بره سراغ گرپلینگ وقتی که می*تونه در این قسمت کاملا به حریف چیره بشه، داستین مبارز فوق*العاده*ایه، اینو میدونستیم و همینطور باهاش برخورد کردیم، برای یک مبارز فوق*العاده آماده شدیم.

- راند سه وقتی حبیب تو گیوتین بود نگران شدی؟
    + ابدا، من تو ذهنم فقط می*خندیدم، می*دونستم داستین تمام قدرت دستشو از دست میده و قرار نیست چیزی گیرش بیاد، ببین تو باشگاه خودمون حین مبارزه تمرینی بدتر از این رو سر حبیب آوردن، یکی از کشتی*گیرهای دسته یک من؛ "کایل کرچمر" حبیب رو تو چنان چوکی قرار داد که با خودم گفتم: اوه لعنتی، الانه که حبیب تپ کنه، حتی خواستم گوشیمو در بیارم و فیلم بگیرم چون مطمئن بودم قراره برای اولین بار ببینم که حبیب تپ می*کنه تا بعد نشونش بدم و اذیتش کنم تو که می*گفتی هیچوقت تپ نمی*کنی، اینم از تپ کردنت، ولی حبیب کاملا ریلکس موند و در نهایت خودشو کشید بیرون، من هیچوقت نفهمیدم چطور اینکارو میکنه. تو مبارزه با داستین من و هیچ*کس از اعضای تیم نگران اون گیوتین نبودیم. تنها نگرانی که می*تونستیم داشته باشیم خامی داور بود که خدای نکرده فکر نکنه حبیب از مبارزه خارجه و متوفقش کنه که خداروشکر داور کارشو درست انجام داد و میفهمید حبیب کاملا هوشیاره.

- مبارزه بعدی حبیب باید در مقابل چه کسی باشه؟
    + اگه به من باشه که تونی فرگوسن رو ترجیح میدم، لیاقتشو داره، همیشه لیاقتشو داشته امیدوارم که این مبارزه اتفاق بیوفته، هیچکس بیشتر از تونی لیاقتشو نداره، حبیب هم همینو میخواد ولی در نهایت یو اف سی تصمیمش رو می*گیره.

کولبی کاوینگتون: خورخه فقط به خودش اهمیت میده
    کولبی کاوینگتون رنک 1 دسته ی ولترویت یو اف سی که اخیرا در توئیتی هم تیمی خود خورخه ماسویدال را بعد از در خواست مبارزه ای در برابر نیت دیاز احمق خطاب کرده بود؛ در مصاحبه ای که با آریل هیلوانی داشت رابطه ی دوستی خود را با ماسویدال اینگونه توصیف کرد:

""وضعیت رابطه ی دوستی من با خورخه ماسویدال اینطوریه، خورخه آدمیه که تا زمانی که براش کاری رو انجام میدی ازتون استفاده میکنه و زمانی که از اون کار هاتون رو بهتر انجام بدید و دیگه بهش کمکی نکنید خورخه دیگه بهتون اهمیت نمیده. این دقیقا همین اتفاقیه که افتاده.""

""زمانی که خورخه توسط دمین مایا مورد ضرب و شتم قرار گرفت من به برزیل رفتم و کاملا مایا رو نابود کردم، از همین جا بود که رابطه ی ما کمی تغییر کرد. خورخه رفتارش با من مثل یک رقیب شده بود.""

""این اتفاقات پشت سر هم افتاد،بعد از قضیه دمین مایا رفتارش با من زننده و حسودانه شد و بلافاصله که من عنوان جهانی رو برنده شدم، من خورخه رو در کنار خودم داشتم اما اون حتی برای کمک کردن برای گرم شدن من هم نیومد.""

""من میدونم که اون همه اینکار ها رو برای خودش انجام میده و از موفقیت من خیلی خوشحال نیست. خورخه فقط به خودش اهمیت میده، این تمام چیزیه که خورخه هست.خورخه به کسی اهمیت نمیده مگر اینکه براش یک کاری رو انجام بدی و من جز اون افراد نیستم.""

پاسخ خورخه ماسویدال به صحبت های کولبی کاوینگتون:
    خورخه ماسویدال که اون نیز مهمان برنامه ی آریل هیلوانی بود در بخشی از مصاحبه ی خود جواب کولبی کاوینگتون را داد:
    ""من شخصا حرف هایی که از دهن کولبی بیرون امده رو نشنیدم. اما قبل از اینکه با تلفون به تو وصل بشم یک نفر بهم اطلاعاتی رو داد که اون راجب من صحبت کرده. من دقیقا نمیدونم که اون چی گفته یا نگفته، تنها چیزی که من میدونم اینه که کولی میدونه من در کدوم باشگاه و در چه زمانی اونجا هستم.""

"" در واقع ممکنه اون ندونه، شاید من فردا در باشگاه باشم یا پنج شنبه، هر زمانی که تو بخوای کولبی من میتونم توی باشگاه باشم و راجب هر مشکلی که داری میتونیم مثل دو تا مرد صحبت کنیم.""

در دسته ولترویت(77kg)، مبارزه ی نیت دیاز - خورخه ماسویدال برای مبارزه اصلی رویداد يواف سى ۲۴۴ به تاریخ یازدهم آبان ماه در نیویورک ایالات متحده برگزار خواهد شد شنیده ها حاکی از این است که مبارزه نیت دیاز و جرج مسویدال بر سر یک عنوان خاص و غیر رسمی انجام شود : اطلاعات بیشتر را درکانال ایران یو اف سی دنبال کنید.

حبیب نورماگومدوف با نمایشی خیره کننده توانست برای بار دوم از عنوان قهرمانی خود در مقابل قهرمان موقت سبک وزن؛ داستین پوریر دفاع کند. .

حبیب پس از پیروزی به بیرون از قفس پرید و شادی خود را با مدیر اجرایی سازمان یواف سی؛ دانا وایت تقسیم کرد. .

همچنین دانا وایت در کنفرانس مطبوعاتی بعد از رویداد به این نکته اشاره کرد که دفاع عنوان قهرمانی بعدی حبیب در مقابل تونی فرگوسن خواهد بود.
    در حال حاضر حبیب و تونی فرگوسن هردو دوازده برد پشت سر هم (در یو اف سی) دارند که به اتفاق رکورد بیشترین برد پشت سر هم (فعال) در سازمان یواف سی به شمار می*آید.

همانطورکه اطلاع دارید مبارزه ی رایان بیدر - چیک کونگو برای عنوان قهرمانی دسته ی سنگین وزن بلاتور انجام شد و رایان بیدر می بایست از عنوان خود در این مبارزه دفاع میکرد. در حین مبارزه به دلیل آنچه گفته شد(وارد شدن انگشت به چشم و صدمه زدن به چشم به صورت تصادفی از سوی بیدر) این مبارزه بدون نتیجه اعلام شد.

بعد از این رای افراد زیادی به تایید و حتی رد کردن این رای در مبارزه پرداختند؛ برخی که این رای را نقد و قبول نداشتند گفته اند انگشت بیدر در لحظه تماس با صورت کنگو از قسمت دماغ بالاتر نرفته و تشخیص داور مبنی بر انگشت کردن در داخل چشم چیک کونگو اتفاق نیفتاده است. و در هیچ جایی از مبارزه در صحنه های دیگر نیز؛ عمل وارد شدن انگشت به چشم مشاهده نشده است.

کوئینتون "رمپیج" جکسون یکی از کسانی بود که با ارسال عکس از چشم چیک کونگو آسیب چشم را تایید کرده است (در حالی که کمی آثار قرمزی در آن قابل مشاهده است) نوشت:

""شما هیچوقت با انگشت کردن بینی چشماتون قرمر نمیشه ؛ من 20 سال هست دارم مبارزه میکنم و میشناسم حالت یک چشم رو وقتی با انگشت بهش فشار وارد میشه(توجه کنید به ضربه*ای آپرکاتی که وارد شد)"

موضوعی که موافق و مخالفان زیادی دارد. آیا ضربه آپرکات باعث این مورد شده است؟ اگر ضربه آپرکات به طور صحیح وارد شده باشد؛ آیا قرمزی چشم دلیل قانع کننده*ای برای متوقف کردن این بازی بود؟ نظر شما چیست؟

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)