ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 دوبله فارسی :صحبت های ادسانیا در باره ی ویتاکر |صحبت های دیلاشاو |کل کل کانر - پویریر|مصاحبه ی یکاوینگتون

صحبت های اسرائل ادسانیا در باره ی رابرت ویتاکر

دوبله فارسی |صحبت های ادسانیا در باره ی ویتاکر
    من فایتر بهتری هستم اگردو تا فایت ۵ راندی آخر من رو ببینید و همچنین در کنارش دوتا فایت آخر ۵ راندی رابرت رو ببینید؛ متوجه میشید.

میدونم شاید اینجور حساب کتاب درست نباشه ولی اگر شرایط من رو تو راند پنجم ببینید حتی فایت آخرم که چه عملکردی داشتم و شرایط رابرت ویتاکر رو تو راند پنجم فایت آخرش ببینید و عملکردش جلوی یک کشتی گیر ۴۳ ساله چطوری بود؛ متوجه حرفم میشید.من مثل یه مرد ۴۳ ساله حمله نمیکنم.

اگه من بهت ضربه بزنم و تو گیج بشی من سریع عجله نمیکنم و نفسمو تموم نمیکنم واسه اینکه سریع کارتو تموم کنم ؛من دنبال یه ضربه دیگه میرم و کارتو تموم میکنم.

پس ببینید سطح بین مبارزانی که اون باهاش مواجه شده فرق زیادی هست و اون مبارز فعالی نیست و حتی اگه شما مربی باشید به مبارزتون بعد از ۶ ماه شک میکنید حتی منم اینطوری شک میکنم چون حضور فعال واقعا چیز خیلی خیلی مهمیه

دوبله فارسی :صحبت های ادسانیا در باره ی ویتاکر |صحبت های دیلاشاو |کل کل کانر - پویریر|مصاحبه ی یکاوینگتون

کولبی کاوینگتون: من مبارزه رو در راند سوم تمام میکنم
    کولبی کاوینگتون شماره یک دسته ی ولترویت یو اف سی که در رویداد UFC245 برای کسب عنوان قهرمانی به مصاف کامارو عثمان قهرمان این دسته میرود در مصاحبه ی اخیری که داشت پیش بینی خود را برای این مبارزه انجام داد:

"من پیش بینی میکنم که مبارزه رو در راند سوم تمام میکنم، عثمان به راند های اخر نمیرسه و اون قراره این رو خیلی سریع بفهمه که به اون اندازه ای که فکر میکنه خوب نیست. عثمان در مبارزه کردن افتضاحه و راه آسونی رو برای به اینجا رسیدن داشته."

"عثمان با شکست دادن کسانی که من اول شکستشون دادم به اینجا رسیده و حالا فکر میکنه که خداست، اون حالا قراره با خدا رو به رو بشه و این رو در 14 دسامبر میفهمه. کار عثمان در 3 راند اول تموم میشه."

دوبله فارسی :صحبت های ادسانیا در باره ی ویتاکر |صحبت های دیلاشاو |کل کل کانر - پویریر|مصاحبه ی یکاوینگتون

تی جی دیلاشاو: من هنوزم قهرمان جهان هستم
    تی جی دیلاشاو قهرمان سابق خروس وزن یو اف سی که توسط سازمان ضد دوپینگ آمریکا به مدت دو سال به علت استفاده از مواد ممنوعه تعلیق شده است در مصاحبه ی اخیری که داشت اعلام کرد که هنوز خود را قهرمان جهان میداند:

"اونا به من احتیاج دارن تا برگردم و باعث هیجان بشم، این دسته ی وزنی منه و من مجبور شدم که کمربندم رو رها کنم، این کار عادلانه بود و درک میکنم، من گند زدم و باید عنوانم رو رها میکردم. "

"اما من کمربندم رو نباختم. این کمربند منه و من هنوزم اون رو کمربند خودم خطاب میکنم، من هنوزم قهرمان جهان هستم و زمانی که برگردم اون رو پس میگیرم."

توئیت های کانر مک گرگور و داستین پوئیریر:

کانر مک* گرگور:
    مبارزه برای عنوان موقت BMF کی برگزار میشه؟

داستین پوئیریر:
    سه سال و ده روز بعد از آخرین مسابقه ای که بردی.رو ریاضیت کار کن قهرمان.

کانر مک*گرگور:
    عالیه داداش.حالا عددهای حساب بانکیمو بشمر.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)