ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 نتایج رویداد : UFC 243 :Whittaker vs.Adesanya

نتایج رویداد
    UFC 243 :Whittaker vs.Adesanya

نتایج رویداد :  UFC 243 :Whittaker vs.Adesanya

نتایج رویداد به صورت کلی

جوایز و پاداش عملکرد یو اف سی 243
    فایت برتر شب :
    Brad Riddell vs. Jamie Mullarkey

عملکرد برتر شب:
    Israel Adesanya and Yorgan de Castro

هایلایت ها:

Whittaker_vs._Adesanya

Sergey Spivak Vs Tai Tuivasa

Justin Tafa vs. Yorgan De Castro

anderson vs zara

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر سایت

عضو انجمن
    1,356
    مبارز مورد علاقه TJDillashaw_Headshot
    حالا باید حداقل یک سال مصاحبه های چرند آدسانیا در مورد دلاوریش رو گوش بدیم!
    کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    417
    مبارز مورد علاقه KhabibNurmagomedov_Headshot
    برا من یه کم رویداد اعصاب خوردکنی بود!
    بم بم که یه زمان تبلیغ میشد آینده سنگین وزن یو اف سیه برای سومین بار پشت هم باخت و رکوردش در یو اف سی شد 3-3 و ثابت کرد بیشتر میتونه به رکوردهای امثال مارک هانت و آرتم لوبوف فکر کنه تا قهرمانی سنگین وزن یو اف سی.
    ال یاکوئینتای عزیز بعد از باخت کانر از حبیب خیلی حماسه سرایی میکرد که من 5 راند مقابل حبیب طاقت آوردم و تسلیم و ناک اوت نشدم. اما الان ثابت کرده که مشکلش فقط با تسلیم شدن و ناک اوت شدنه (البته سابقه باخت با تکنیکال سابمیشن هم داره) اما با باخت امتیازی کلا مشکلی نداره. فقط تلاش میکنه زنده بمونه.رکورد ایشون هم شد سه باخت از چهار مبارزه آخر.

اما برسیم به مین اونت. خب اصلا انتظار نداشتم چنین اتفاقی بیفته. ادسانیا که نتونسته بود اندرسون سیلوای پیر و کوین گاستلوم رو ناک اوت کنه بیاد ویتاکر رو ناک اوت کنه؟! اصلا احتمالش رو نمیدادم و ویتاکر هم همچین احتمالی رو نمیداد و قدرت ناک اوت ادسانیا رو دست کم گرفته بود و برا همین انقدر بهش نزدیک میشد اما ثابت شد فکش خیلی ضعیف تر از اون چیزیه که فکر میکردیم و شاید هم این دوری طولانی از مبارزات روش اثر گذاشته. اما سوال اینجاس که اگه مبارزه نزدیک نمیکرد چی کار میکرد؟ یا باید کشتی میگرفت یا باید همینجوری نزدیک میشد و استرایک میکرد که راه دوم رو انتخاب کرد و بدجور باخت. شاید بهتر بود کشتی میگرفت هر چند شک دارم با کشتی گرفتن هم میتونست پیروز بشه. اما خب نباید از مبارزه هوشمندانه و قدرت بالای ادسانیا هم ساده بگذریم، ثابت کرد فایتر خیلی خوبیه هر چند سایزش خیلی بهش توی میان وزن کمک میکنه. (رسیدن به وزن با این قد خودش یه هنره و این هیچ اشکالی نداره) احتمالا یکی دو تا مبارزه دیگه توی میان وزن انجام بده و اگه پیروز بشه بعدش (احتمالا سال 2021) باید منتظر سوپر فایتش با جان جونز باشیم که از الان ترش تاکاش شروع شده!
    اما ویتاکر هم رکورد جالبی زد، حدود دو سال قهرمان بود بدون این که حتی یه تایتل شات بر سر عنوان اصلی رو برده باشه!
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    سلام من با احترام زیادی که برا ویتاکر قائلم از برد ادسانیا خیلی خوشحال شدم کارش خیلی خوب بود با یه بازی بی نقص و هوشمندانه فوق العاده بود
    یه بازی کاملن یه طرفه به نظرم با تکنیک ترین فایتر تو یو اف سیه
    از همون اول که بازیاشو دیدم ازش خوشم اومد خیلی جذاب مبارزه میکنه ادمو به هیجان میاره من که براش خیلی خوشحالم
    یکی این یکی هم جانی واکر حالا ببینم اون چکار میکنه واکرهم فایتر تکنیکی و جذابی هست اویدوارم اونم بتونه جایگاهشو پیدا کنه یو اف سی به اینگونه فایترای تکنیکی نیاز داره
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,399
    ادسانیا خوب فایت کرد اما اگه رابرت هیجانی و بی مهابا فایت نمیکرد اینطور پیروز نمیشد.خیلی از رابرت سرتر نبود.راند یک رو ک ب نطرم رابرت گرفت.اما ریچ بالای ادسانیا خیلی کمکش کردبنظرم خود رابرت یا کلوین میتونن شکستش بدن
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    سلام برادر بازی واقعا یه طرفه بودبسیار خوب با قد و ریچی که داشت بازی رو مدیریت کرده بود این خب واضح بود
    ویتاکر فقط داشت ادسانیا رو دنبال میکرد اما نتونست ضربه موثری رو به حریفش بزنه برعکس ادسانیا بجز اون ضربه تمام کننده چند ضربه بسیار کاری و خوب دیگه هم داشت یه هد کیک که باعث گیج شدن ویتاکر شد یه ضربه دیگه که فکر کنم ثانیه های اخر زد و حتی داور میتونست به نظرم بازی رو همونجا تموم کنه و چند ضربه دیگه
    این چیزیه که من تو اون مسابقه دیدم به نظرم ویتاکر با هر پلن دیگه هم که داشت نمی تونست حریف ادسانیا بشه و به نظرم بهترین پلنو تو این بازی هم داشت چون که چاره ای نداشت با این قد و ریچ حریفش (همانند کاری که گستلوم به خاطر قد کوتاهش با کم کردن فاصله وتحت فشار ضربات بسیار خوبی رو بهش زد و اونو تا مرز شکست پیش برد) جز اینکه فاصله رو کم کنه تا بتونه ضرباتشو به حریفش برسونه و اگر اونجوری که برادران میگن با حوصله کارمیکرد باب میل ادسانیابود و خیلی راحت ترو بدون دردسر با برتریهای فیزیکی و خدادادی که داشت بازی رو به نفعش تموم میکرد
    و اما مسابقش با جونز من فکر میکنم ادسانیا از لحاظ تکنیکی و مهارت چیزی برا انجام این مسابقه کم نداره ولی یه چیزی که جلو جونز مشکل خیلی جدی براش بوجود ماره که کورمیه هم خیلی خوب بهش اشاره کرده هیکل درشت و جثه بزرگه جونزه که به به طور قابل توجهی ملموسه اونو تو کلینچها و جاهای دیگه به دردسر جدی خواهد انداخت و با این اوصاف به نظرم احتمال شکستش بیش از پیروزیش هست
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)