ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,444
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 دیاز-ماسویدال برگزار میشود|وضعیت مبارزه ی کانر؟| مصاحبه ی انگانو|بستری شدن رندی کوتور|و..

دیاز-ماسویدال برگزار میشود|وضعیت مبارزه ی کانر؟| مصاحبه ی انگانو|بستری شدن رندی کوتور|و..

فرانسیس انگانو پیشنهاد مبارزه با الکساندر ولکوف را رد کرده و خواهان آن است که این مبارزه در تاریخ دیگری برگزار شود.
    دلیل این که گرگ هاردی به جای فرانسیس انگانو برای مبارزه با الکساندر ولکوف انتخاب شده این است که فرانسیس خواهان انجام این مبارزه در تاریخ دیگری بوده که این درخواست تمام اهداف کوتاه مدت این مبارزه را از بین میبرد.

فرانسیس انگانو در مصاحبه اخیری که با TMZ Sports انجام داد،گفت:
    "ظاهرا اونا دو روز پیش به مدیر برنامه من زنگ زدن و گفتن که آیا میتونم مبارزه کنم؟خب معلومه که میخوام مبارزه کنم ولی کی؟کجا؟با*کی؟هدف مبارزه چیه؟چون این میتونه به عنوان یه عقب گرد واسه من باشه.خب باید بدونم سر چیه، این یه ضمانت برای تایتل شات یامذاکره مجدد برای قرار داده؟پس ما تصمیم* گرفتیم که که قبول نکنیم.چرا باید این ریسک رو قبول میکردیم وقتی که نه کمپ* تمرین داریم*و نه زمان کافی برای تمرین.”

فرانسیس انگانو با سه برد پیاپی مقابل کورتیس بلایدس، جونیور دوس آنتوس و کین ولاسکز و ناک اوت هر سه حریفش در راند اول خود را به عنوان یکی از خطرناکترین حریفان این دسته معرفی کرده است.این مبارز کامرونی تبار از این جهت که هنوز در صف مبارزان برای دریافت تایتل شات قرار نگرفته است ناراضی است.او در ادامه مصاحبه اش اضافه کرد:

"من واقعا دیوونه شدم*سر این قضیه،سریع و بدون برنامه یه سفر به هاوایی داشتم و سعی کردم بتونم مبارزه کنم،مبارزه شغل منه و با پولش غذا سر میز خانوادم میارم.حتی وقتی که*تو قفس بودم از دانا وایت سوال کردم که آیا مبارزه سر کمربند و به من میدید؟ اونم گفت حالا باید ببینیم اوضاع تو ماه آگوست چجوری پیش میره.آگوست شد و هیچ اتفاقی نیفتاد.من فقط میخوام بهم احترام بیشتری بزارن.دلم میخواست دسامبر مبارزه کنم و یه کریسمس خوب و با خانوادم داشته باشم.”

دیاز-ماسویدال برگزار میشود|وضعیت مبارزه ی کانر؟| مصاحبه ی انگانو|بستری شدن رندی کوتور|و..

مبارزه همچنان برگزار خواهد شد! دانا وایت مدیر اجرایی سازمان یو اف سی اعلام کرد که مبارزه نیت دیاز و خورخه ماسویدال بدون هیچ مشکلی در رویداد یو اف سی ۲۴۴ برگزار خواهد شد.
    وایت گفت:
    “می دانستم نیت هیچ کاری برای تقلب انجام نمی دهد”

دانا وایت: قرارداد برای مبارزه بعدی کانر حتی نزدیک به امضاء شدن هم نیست.
    اخیرأ کانر مک*گرگور در مصاحبه ای اعلام کرده بود که زمان بازگشت وی هجده ژانویه خواهد بود، دانا وایت مدیر اجرایی سازمان یواف*سی در این رابطه اینگونه گفت: بله ما تاریخ هجدهم ژانویه رو برای بازگشت کانر در نظر گرفتیم، ولی هیچ قرارداد و معامله*ای برای مبارزه بعدیش حتی نزدیک به امضاء شدن هم نیست.

والت هریس مبارز دسته وزنی سنگین وزن یواف*سی در پست فیس*بوک اعلام کرد دخترش "آنیا" گم شده و خبری از وی در دسترس نیست.
    والت هریس با انتشار این پست از همه خواست به پیدا کردن دخترش کمک کنند.

در اخباری ناراحت کننده اعلام شد یکی از پر افتخارترین مبارزان و قهرمان اسبق سنگین وزن یواف*سی؛ رندی کوتور دچار سکته قلبی شده و در بیمارستان بستری شده است.
    با آرزوی سلامتی برای این مبارز دوست داشتنی

کلادیا گادلها از رویداد UFC on ESPN 7 کنار گذاشته شد و مبارزه وی در مقابل سینتیا کالویلو لغو شد.
    کلادیا در پیج اینستاگرام خود در این رابطه اینگونه توضیح داد:

“بعد از مبارزه آخرم نیاز به استراحت و دوری از مبارزه داشتم، چون یک انگشت رو شکسته بودم و پاشنه پایم هم در حالت خوبی نبود، تعدادی مصدومیت داشتم و به همین دلیل زمانی رو دور از قفس گذروندم تا این مصدومیت*ها خوب بشن، قبلا این دوری از قفس رو با شما در میون گذاشته بودم و گفتم مدتی مبارزه نمی*کنم.

تا الان حالا دو ماهه که دارم برای ریکاوری و بهبود این مصدومیت*ها تلاش می*کنم، انگشتم خوب شده ولی پاشنه پام هنوز در وضعیت خوبی نیست، تمام تلاشم رو برای بهبود این مصدومیت*ها کردم ولی متأسفانه با این وضعیت پاشنه پا نمیتونم مبارزه کنم.”

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)