ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 16 از 20 نخست ... 61415161718 ... آخرین
نمایش نتایج: از 151 به 160 از 191
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba

تبادل نظر در مورد مسابقات بوکس (احتمال اسپویل نتایج)

در این تاپیک منتظر بحث و تبادل نظر شما در مورد بهترین مبارزات بوکس هستیم
    ویرایش توسط afshin vatan : 2017/05/31 در ساعت 09:24
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط maverick نمایش پست ها
    داش افشین ساعت بازی گلوکین به وقت ایران کی میشه؟
    2:30 بامداد رویداد شروع میشه مبارزه گنادی حدود 6 صبح هست

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    417
    مبارز مورد علاقه KhabibNurmagomedov_Headshot
    اونجور که گلووکین با ناک دان کردن و زخمی کردن ابروی حریف شروع کرد گفتم با ناک اوت یا تی کی او میبره ولی درویانچنکو واقعا تحسین برانگیز مبارزه کرد و 5 راند هم از نظرم برد در حالی که آخرش هر دو چشمش متورم بود!
    گلووکین هم باید قبول کنیم متاسفانه افت کرده، خیلی ضربه خورد. سنش البته بالا رفته ولی حریفش هم حدود سه سال ازش جوونتر بود و خیلی جوونتر نبود. شاید از نظر روحی هنوز بازیابی نشده شاید تغییر مربی و سبک توی این سن کار درستی نبود، نمیدونم.
    مبارزه سومش با کانلو مشخص نیست انجام بشه یا نه اما با این افتی که کرده شاید این دفعه واقعا بدون حرف و حدیث ببازه اما در هر حال امیدوارم مبارزه سوم انجام بشه.
    در کل خوشحالم که دوباره GGG جزو قهرمان ها شد.

در مورد کانلو و کووالف هم با افشین خان موافقم که برای کانلو خیلی خطرناکه. کووالف از نظر سایز خیلی از کانلو بزرگتره و اگه کانلو رو با جب از خودش دور کنه و زیاد بادی شات نخوره ممکنه بتونه کانلو رو شکست بده و در اون صورت ممکنه کانلو هدفش رو دوباره به بازگشت به میان وزن و یکی کردن کمربندا تغییر بده و شاهد مبارزه سومش با گلووکین باشیم.
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    فکر می کردم درویچنکو بتونه چند راند بگیره ولی فکر نمی کردم اینقدر خوب ظاهر بشه گلاوکین با استفاده از تجربه اش تونست برنده بشه مخصوصا دو راند اخر خوب تونست هدایت کنه به نظر من اگه چند سال قبل هم درویچنکو با گلاوکین مبارزه می کرد بازم براش دردسر درست می کرد شاید اون موقع گلاوکین جوون تر بود و بهتر می تونست دفاع کنه ولی کلا سبک مبارزه درویچنکو برای تریپل جی بده
    از مبارزه دوم تریپل جی به این ور می تونیم تاثیر زمان بر گنادی گلاوکین ببینیم حالا مبارزه بعدیش با کیه مهم نیست ولی مهم اینه گلاوکین دیگه اون هیولا سابق نیست

راستی امتیازم هم 114به 113 به گلاوکین هست
    کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    417
    متاسفانه ارول اسپینس یه تصادف رانندگی وحشتناک کرده و توی ICU بستری شده. خبرهایی که منتشر شده هم خیلی ضد و نقیضه.
    گفتن خطر مرگ! وجود نداره که همین نشون میده چقدر تصادف شدید بوده که احتمال خطر مرگ هم اولش میدادن. از یه طرف گفته شده سلامتی کامل به دست آورده.

کلا مشخص نیست چی میشه ولی احتمالش هست از بوکس خداحافظی کنه در حالی که فقط 29 سالشه و حتی اگه خداحافظی نکنه مشخص نیست بتونه مثل قبل قدرتمند برگرده یا نه.
    خیلی حیف میشه اگه اینجوری بشه. از نظرم بهترین ولترویت جهان بود و تازه دومین کمربند هم با یه مبارزه جذاب به دست آورده بود و داشت بیشتر و بیشتر مطرح میشد و پتانسیل خیلی زیادی برای پولساز تر شدن و تبدیل شدن به یکی از جذابیت های بوکس جهان هم داشت اما یه تصادف که البته خودش هم مقصر بود ممکنه همه این ها رو به باد بده و از نظرم حتی جذابیت دسته ولترویت هم نصف میشه.
    در کل باید صبر کنیم ببینیم چی میشه.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    219
    مبارز مورد علاقه NateDiaz_Headshot
    الکساندر اوسیک خیلی بد مبارزه کردم ، یعنی خیلی مبارزش کِسِل کننده بود اصلا حال نکردم باش تو این مسابقه . تو بازی با تونی بیلیو انگار یک بوکسور دیگه بود
    خیلی اشتباه بزرگی کرد که به خواطر پول وارد هوی ویت شد ، چون سرعتش کلا کم بود با اومدنش به هوی ویت کمتر هم شد ، اندی رویز بنظر من سرعت بالاتری داره تا اوسیک!
    باید خیلی بهتر از این جلوی ویدرسپون ظاهر میشد، چون معلوم بود بوکسور قوی ای نیست.
    بنظر من دوباره باید برگرده به کروزر ویت چون هوی ویت وزن اون نیست.
    ........
    مسابقه جاش وارینگون هم عالی بود ، فکرکنم دیگه وقتشه که سر یکی دیگر از عناوین فیترویت و مبارزه کنه .
    کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    417
    حدود یک روز و نیم مونده به مبارزه کانلو و کوالف که یکی از مهمترین مبارزات ساله و اگه قشنگ بشه میتونه تاریخی بشه.خیلیا میگن کانلو بادی شات میزنه و با توجه به بدن ضعیف کوالف میتونه ناک اوت کنه ولی کلا امکان داره شاهد مبارزه متفاوتی باشیم.شخصا دوست دارم کوالف ببره هر چند حس میکنم احتمال برد کانلو بیشتره اما امیدوارم هر چی میشه کار به رای داورها نکشه و شاهد یه ناک اوت تاریخی باشیم. هر دو طرف میتونن ناک اوت کنن.
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    41
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    کووالف بوکسور فنی و با تجربه ای هست که از دوران اوجش دور شده. اما کانلو روز به روز بهتر شده . با اون بازی که من از کووالف مقابل یارد دیدم بعید میدونم کاری از پیش ببره مگر اینکه افزایش وزن کار دستش بده. به نظرم این بازی بیشتر یه شو برای بدست آوردن پوله. اگه کووالف بازی رو بگیره کار بزرگی کرده.
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahabbasi نمایش پست ها
    کووالف بوکسور فنی و با تجربه ای هست که از دوران اوجش دور شده. اما کانلو روز به روز بهتر شده . با اون بازی که من از کووالف مقابل یارد دیدم بعید میدونم کاری از پیش ببره مگر اینکه افزایش وزن کار دستش بده. به نظرم این بازی بیشتر یه شو برای بدست آوردن پوله. اگه کووالف بازی رو بگیره کار بزرگی کرده.
    تنها برتری یارد نسسبت به کووالف قدرت و سرعت ضرباتش بود و با این دو تا محرک تونست برای کووالف دردسر درست کنه کانلو سریع هست ولی قدرت یارد نداره اگه مبارزه اش با چاوز جونیور یادتون باشه کانلو در طول 12 راند حتی یک بار هم نزدیک به ناک اوت کردن نشد و چی میشه اگه کووالف بتونه کانلو بیرون گارد نگه داره و جب بزنه و به نظر من اگه کانلو بازی ببره کار بزرگی کرده اخه کووالف داره با حریفی که کوچیک تر خودشه مبارزه میکنه ولی کانلو با حریف بزرگتر
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    اصلا انتظار نداشتم کانلو با ناک اوت برنده بشه ولی کانلو از همون دقیقه اول کووالف تحت فشار گذاشت و مجبورش کرد که ضربات زیادی بزنه که اکثرا دفاع می شد و همین باعث شد کووالف خسته بشه واقعا عالی بود کی فکرش می کرد
    اما می دونم خیلیا از کانلو بدشون میاد مخصوصا بعد از اتفافی که در مبارزه اولش با گلاوکین پیش اومد ولی کاری که امروز کانلو انجام داد بی نظیر بود
صفحه 16 از 20 نخست ... 61415161718 ... آخرین
نمایش نتایج: از 151 به 160 از 191

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)