ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,344
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 بازنشسته شدن بن اسکرن از دنیای مبارزات ام ام ای |خبر بزرگ انگانو|اپدیت بر وضعیت مبارزه ی کانر|و...

بازنشسته شدن بن اسکرن از دنیای مبارزات ام ام ای |خبر بزرگ انگانو|اپدیت بر وضعیت مبارزه ی کانر|و...

بازنشسته شدن بن اسکرن از دنیای مبارزات ام ام ای
    بن اسکرن که با برگشتن از بازنشستگی خود در سال 2018 و قرار داد بستن با یو اف سی یک بار دیگر پا به قفس مبارزه گذاشت. او قصد داشت بهترین بودن خود را ثابت کند اما امار 3مبارزه و دوشکست در سازمان یو اف سی کریر مبارزاتی او را به سمت پایان هدایت کرد؛ا اسکرن علام کرد که از دنیای مبارزات خداحافظی کرده است.او این خبر را در برنامه اریل هلوانی اعلام کرد.

اسکرن گفت:
    ""خوب من فکر میکنم اون چیزی که دارم میگم واضح هست ؛من از دنیای مبارزات خداحافظی میکنم من از هرچیزی که مربوط به مبارزه کردنه خودم رو بازنشسته میکنم""بن اسکرن گفت که دچار مشکل لگن شده است و این مورد چیزی بوده که 3 تا 5 سال با او درگیر بوده است و وقتی که مجدد به مبارزات و تمرین برگشته این مشکل لگن مجدد او را اذیت کرد است.نکته ای که به گفته ی خودش تاثیر زیادی در اعلام بازنشستگی اش داشته است.

اسکرن با رکورد مبارزاتی 19 پیروزی و 2 شکست و یک بدون نتیجه بازنشسته خواهد شد؛او در یو اف سی لاولر را شکست داد و دو شکست دربرابر خورخه ماسویدال و دیمین مایا را در کارنامه ی مبارزاتی خود ثبت کرد.کشتی گیر سابق المپیک قهرمانی ولترویت بلاتور و سازمان وان سی را در کارنامه مبارزاتی خود دارد.او نام های بزرگی را در این سازمان ها از پیش روی خود برداشته است.

اسکرن همچنین اضافه کرد که از فرصتی که یو اف سی در اختیار او گذاشت سپاسگزار است و گفت اگر با مشکل مفصل لگن رو به رو نمیشد حداقل یک مبارزه دیگر انجام میداد همچنین او اضافه کرد دلیل باخت هایش خوب نبودن خودش و بهتر بودن حریف هایش بود و این اسیب دیدگی برای توجیه باخت هایش نبوده است.

بازنشسته شدن بن اسکرن از دنیای مبارزات ام ام ای |خبر بزرگ انگانو|اپدیت بر وضعیت مبارزه ی کانر|و...

اپدیت جدید از وضعیت مبارزه بعد ی کانر مک گرگورتوسط مدیر برنامه ی وی:
    گمانه زنی ها از مبارزه ی کانر مک گرگور - دونالد سرونی در18 ژانویه 2020 بود موردی که "ادی عتار" مدیر برنامه های کانر اعلام کرد فاصله ای تا توافق نهایی نمانده است.

عتار گفت:""مذاکرات در حال پیشرفت بوده و ما با انهادیدار هایی را داشته ایم من امیدوارم شاید در هفته ی اینده خبرهای تکمیلی و نتیجه بخشی منتشر شود اما در اخر این کاریست که در دست انجام است و این روند در جهت مثبتی در حال حرکت است.""

اخرین حضور کانر مک گرگور به رویداد یو اف سی 229 باز میگردد جایی که در برابر حبیب نورماگومدوف قرار گرفت.مبارزه ای که البته با شکست کانر همراه بود.مدیر برنامه های کانر اعلام میکند بعد ازیو اف سی 229 و بعد تر بدلیل مدت زمان طولانی عدم حضور کانر در قفس ؛ هرگز به پایان کار کانر مک گرگورفکر نکرده است.

مدیر برنامه های کانر گفت:
    من همیشه میدانستم که کانر داستانش را اینجا تموم نمیکنه.اینکه کانر رو برای یک مبارزه میبینیم به این معنی نیست که اون مجبور هست که حتما مبارزه کنه این چیزی هست که گاها فراموش میشه.او در واقع یک رقیب است او جسارت دارد و کارهای دیگری را انجام میدهد.

""من اثار کُند شدن را در کانر مک گرگور نمیبینم و این فاصله ی یکساله عطش کانر مک گرگور برای رسیدن به فرم ایده آل را بیشتر میکند ؛در هر رشته ای حضور بیشتر باعث امادگی میشود اما کانر مک گرگور مبارزی با عناوین قهرمانی بوده و با تجربه است . او میداند که چه میخواهد""

فرانسیس انگانو تهدید کننده ی عنوان قهرمانی سنگین وزن یو اف سی :
    ""خبر بزرگی در راه است.""

پس از عملکرد نا امید کننده در سال 2018 و دو شکست پیاپی ؛ حالا انگانو در مسیر پیروزی قرار دارد موفقیت های سال 2019 احتمالا او را اماده ی گسترش دادن این موفقیت ها در سال 2020 میکند.سه مبارزه ی قبلی او با پیروزی پشت سر گذاشته شده است ؛کورتیس بلیدس " "کین ولاسکوئیز" "جونیور دوس سانتوس" حریفانی هستند که او پشت سر گذاشته است . انگانو بارها در مصاحبه های خود از بها ندادن سازمان یو اف سی به او سخن گفته بود او بارها تمایل خود برای مبارزه بر سر عنوان قهرمانی ابراز کرده بود . در تازه ترین پست انگانو در فضای مجازی از خبری بزرگ که به زودی منتشر خواهد شد خبر داد. او این توئیت را پس از ملاقات با دانا وایت مدیر یو اف سی و و هانتر کمپل مدیر حقوقی یو اف سی اعلام کرد.

خبر مهم چه میتواند باشد؟تنظیم نشدن مبارزه ی سوم دنیل کورمیر؟که در این صورت انگانو این شانس را دارد که بتواند انتقام مبارزه ی اول را از میوچیچ بگیرد مبارزه ای بر سر عنوان قهرمانی سنگین وزن.

گزینه ی دیگر با توجه به این که فرانسه در سال 2020 ام ام ای را قانونی خواهد کرد میتواند اولین رویداد یو اف سی در فرانسه با حضور انگانو انجام شود.

خبری که سایت های ایرانی کار کردند مبنی بر مبارزه ی سجاد غریبی

ورزش3: هالک ایرانی قراردادی با سازمان بوکس آمریکایی به نام BK FC امضا کرده و به زودی وارد رینگ می*شود.

به گزارش "ورزش*سه"، سجاد غریبی که به خاطر فیزیک خاص خود در سال های اخیر به هالک ایرانی مشهور شده و طرفداران زیادی در اینستاگرام پیدا کرده، بعد از اینکه نتوانست به مبارزات MMA ورود کند، حالا قراردادی را با یک سازمان بوکس آمریکایی امضا کرده تا احتمالا در روزهای ابتدایی سال ۲۰۲۰ در آمریکا روی رینگ برود.

طبق این خبر که در رسانه های معتبر جهان همچون دیلی میرر و روزنامه سان انگلیس بازتاب داشته، سجاد غریبی به عضویت سازمان بوکس bare-knuckle درآمده است.

در این سازمان آمریکایی بوکسورها بدون دستکش و با قوانین خاصی به رقابت می*پردازند که شباهت چندانی به رشته MMA که در قفس برگزار می شود، ندارد.

به نوشته برخی سایت*های خارجی و به گفته مسئولان سازمان «BK FC» این پسر ۲۷ ساله و ۱۸۰ کیلویی ایران که بیش از ۴۵۰ هزار نفر دنبال کننده در اینستاگرام دارد، ورود هالک ایرانی به این سازمان می*تواند توجه خیلی از علاقه*مندان را به خود جلب کند. البته مسئولان این سازمان در تلاش هستند تا رقیب قدرتمندی برای هالک ایرانی بیابند.

قبلا قرار بود هالک ایرانی مبارزه ای در رشته MMA داشته باشد و در ادامه صحبت از مبارزه او با هالک برزیلی مطرح بود که هر دو مبارزه به سرانجام نرسید. خیلی*ها منتظر مبارزه او با مارتین فورد، بدنساز مشهور لهستانی بودند.

در اعلامیه*ای که BK FC منتشر کرده، ورود هالک ایرانی به این سازمان را با عباراتی همچون "جنگ جهانی سوم" و "ایالات متحده در مقابل ایران" همراه کرده است.

یکی از مسئولان سازمان bare-knuckleبا تایید این خبر گفت: "سجاد غریبی قصد دارد در اوایل سال 2020 کارش را در مبارزات قهرمانی Bare Knuckle آغاز کند. این قرارداد به معنای واقعی کلمه بزرگترین قرارداد ما تاکنون بوده است. ما از هالک ایرانی واقعاً چیزهای بزرگی انتظار داریم. "فلدمن افزود که این سازمان در تلاش است برای غریبی رقیب پیدا کند.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر سایت

عضو انجمن
    1,133
    مبارز مورد علاقه Fedor_Emelianenko
    حیف شد اسکرن رفت، هنوز هم پتانسیل بهترین شدن رو داشت

این آقای دیوید فلدمن چطوری میخواد برای هالک ما ویزا بگیره
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)