ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 وضعیت سیج نورثکات|مبارزه ی بعدی جان جونز|بازگشت میودر از بازنشستگی|و..

لیستی احتمالی از مبارزات بلقوه که ممکن است برای ماسویدال و مک گرگور در سال جدید در نظر گرفته شود.
    (از نگاه برت اوکاموتو- خبرنگار)

وضعیت سیج نورثکات|مبارزه ی بعدی جان جونز|بازگشت میودر از بازنشستگی|و..

در نیمه سنگین وزن(93kg)؛ جان جونز - دومینیک رِیِس به عنوان رخداد اصلی رویداد UFC 247 بتاریخ بیستم بهمن ماه در شهر هیوستِن امریکا ست شد.

بازگشت فلوید میودر در 2020:
    فلوید میودر اسطوره ی بدون شکست بوکس روز گذشته در صفحه ی مجازی خود اعلام کرد که در سال 2020 از بازنشستگی خارج می*شود. میودر در پست دیگری تصویر خود و دانا وایت مدیر اجرایی یو اف سی را فرستاد و نوشت که او و وایت قصد دارند مجددا با یکدیگر همکاری کنند تا در سال 2020 یک ایونت فوق العاده ی دیگر را برگزار کنند.

مبارزه ی بعدی سیج نورثکات(با رکورد 11پیروزی 3 شکست) در دسته ی 155 پوند سازمان وان سی خواهد بود.
    سیج نورثکات مبارزِ سابق سازمان یو اف سی در ماه می اولین مبارزه ی خود را برای سازمان جدیدش "ONE C" را انجام داد . مبارزه ای در برابر کاسومو الکساندر در 185 پوند(ولترویت) ؛ و نورثکات 23 ساله که با چند شکستگی در ناحیه ی صورت و در راند اول شکست خورد .

سازمان وان چمپیونز از نظر کلاس ها و دسته های وزنی نسبت به سازمان های غربی تفاوت هایی را در خود دارد.جایی که در آن سیج نورثکات در دسته ولترویت آن (185 پوند) حضور دارد.سیج احساس میکند هنوز کلاس وزنی ایده آل برای او 155 پوند است که در سازمان وان چمپیونز (پر وزن نامیده میشود)

سیج نورثکات در این باره گفت:
    ""من در حال حاضر به هیچ حریفی فکر نمیکنم و تمرکزم بر این هست که چگونه خودم را به دو کلاس وزنی پایینتر(155 پوند - پر وزن سازمان وان سی) برسونم . من در سازمان قبلی ام یعنی یو اف سی در 155 پوند(دسته ی سبک وزن یو اف سی) قرار داشتم و رکورد 5 پیروزی بدون شکست را در آنجا رقم زدم .

من در سازمان جدیدم با وزن 185 پوند مبارزه میکردم و برای اینکه بتوانم در وزن باقی بمانم زیاد میخوردم و مینوشیدم. اما در حال حاضر به این فکر میکنم به وزن پایینتر بروم من 23 سال سن دارم و حرکت خودم رو برای رفتن به دسته ی 155 اغاز میکنم و حجم عضلاتم را کم خواهم کرد.من درس های بزرگی در مبارزه در کلاس های وزنی بالاتر و حریفان بزرگتر گرفتم و به دسته ی پر وزن 155 پوند باز خوام گشت.این برای من بهتر است.""

خواهر سیج نیز اولین مبارزه خود را

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر سایت

عضو انجمن
    1,133
    مبارز مورد علاقه Fedor_Emelianenko
    شایعه است که میگه فلوید ممکنه با حبیب مبارزه ی بوکس انجام بده
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    به نظر من بهترین مبارزه برای کانر و ماسویدال مبارزه با همدیگست
    جفتشون دنبال مانی فایت هستن و با شهرتی که ماسویدال به دست اورد میتونن یه مانی فایت حوب داشته باشن
    ماسویدال علاقه ای به مبارزه برای عنوان ولترویت نشون نداد و کانر هم توی جایگاه تایتل شات گرفتن نیست از طرفی عنوان BMF هم خوراک جفتشونه که دیوونه بازی در میارن
    یه مبارزه بر سر عنوان BMF بین ماسویدال و کانر توی 2020 منفجر میشه
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)