ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 اپدیت:مبارزه ی حبیب مقابل تونی فرگوسن ثبت شد|بیانیه ی والت هریس |;کانر مک گرگور - دونالد سرونی یو اف سی 246|پویریر:کانر سخت ترین ضربات مشت را دارد

اپدیت:مبارزه ی حبیب  مقابل تونی  فرگوسن ثبت شد|بیانیه ی والت هریس  |;کانر مک گرگور - دونالد سرونی یو اف سی 246|پویریر:کانر سخت ترین ضربات مشت را دارد

نسخه ی اصلی:

ثبت شدن مبارزه ی حبیب نورماگومدوف مقابل تونی فرگوسن:
    به گزارش برت اکاموتو خبرنگار ESPN بعد از امضای قرار داد توسط تونی فرگوسن و حبیب این مبارزه به تاریخ 18 آوریل (30 فروردین) در سالن Barclays Center بروکلین نیویورک بر سر عنوان سبک وزن یو اف سی برگزار می*شود.

اپدیت:مبارزه ی حبیب  مقابل تونی  فرگوسن ثبت شد|بیانیه ی والت هریس  |;کانر مک گرگور - دونالد سرونی یو اف سی 246|پویریر:کانر سخت ترین ضربات مشت را دارد

والت هریس مبارزه دسته ی سنگین وزن یو اف سی راجع به فوت دختر خوانده اش بیانیه ای را منتشر کرد.
    آنیا 19 ساله 23 اکتبر مفقود شد و بعد از یک ماه جستجو بقایای وی روز چهار شنبه پیدا شد؛در باره ی این پرونده سه مظنون دستگیر شده است.

بیانیه و ادای احترام والت هریس :
    ""
    دختر کوچولوی شیرینم من باید از تو تشکر کنم برای اینکه زندگی ام رو تغییر دادی، تغییری برای بهتر شدن اینکه چطور یک مرد و پدر بهتر باشم.برای بزرگترین هوادار من در تمام لحظات" پیروزی -شکست یا مساوی"برای کسی که میدانست چه بگوید تا در صورتم لبخندی ایجاد شود و کسی که میدانست در لحظه ی نا امیدی یا زمانی که برای برخواستن کمک میخواستم چگونه کمکم کند.تو دنیای من و راه های پیش روی من را روشن کردی ،این درد برای من غیر قابل تحمل است.من میدانم که تو از من میخوای که قوی باشم اما این خیلی سخت هست عزیزم خیلی سخت.به تو قول میدهم راهم را پیدا کنم این را قول میدهم.درحاضر هیچ چیز برایم معنی ندارد و واقعا گم شده ام.من فقط نیاز دارم تو برگردی .

پدر کمی به زمان نیاز دارد به تو قول میدهم که باعث افتخارت شوم .من میخواهم ادامه بدهم .
    من خیلی دوستت دارم، مثل همیشه مواظبمون باش.ما بیشتر از همیشه به تو نیاز داریم ،بَبر قدرتمند من تو الان یک فرشته هستی دختر عزیزم برای همیشه تا همیشه دوستت دارم.
    ""

دانا وایت: کانر مک گرگور - دونالد سرونی در مبارزه ی اصلی رویداد یو اف سی 246 در دسته ی ولترویت مبارزه خواهند کرد.به گفته ی داناوایت رئیس یو اف سی بازگشت انر مک گرگور به قفس در 18 ژانویه(بیست و هشتم دی) خواهد بود.

به گزارش برت اوکامتو از ESPN کانر مک گرگور در رویداد یو اف سی 246 که در لاس وگاس برگزار خواهد شد در دسته ی ولترویت( 77Kg ) در برابر دونالد سرونی قرار خواهد گرفت. این مبارزه به عنوان مبارزه ی اصلی رویداد UFC 246 خواهد بود . داناوایت در این باره اعلام کرده است که کانر مک گرگور قرار داد را امضا کرده است ،دونالد سرونی هم شرایط را پذیرفته و به زودی امضا خواهد کرد.ضمن اینکه با دونالد سرونی برای چند مبارزه دیگر هم به توافق رسیده اند.
    این مبارزه به عنوان رخداد اصلیِ رویداد یو اف سی 246 خواهد بود.

داستین پویریر که در حال حاضر به دلیل مصدومیت دوران نقاهت خود برای بازگشت به مبارزات را پشت سر میگذارد ،به تازگی در فضای مجازی پرسش و پاسخی را با هواداران خود انجام داد.در خلال این پرسش پاسخ او گفت کانر سخت ترین ضربات مشت را در میان مبارزانی دارد که تا به حال با انها مبارزه کرده است.

کانر مک گرگور - داستین پویریر در سال 2014 و در رویداد یو اف سی 178 در برابر یکدیگر قرار گرفتند .مبارزه ای که در آن کانر مک گرگور در راند اول و کمتر از دو دقیقه با ضربات مشت و ناک اوت فنی داستین پویریر را شکست داد. این اولین ناک اوت / ناک اوت فنی پویریر در کریر مبارزاتی اش بود .موردی که در کل کریر مبارزاتی وی تنها دو بار رخ داده است.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    از بازگشت کانر احساس بدی دارم.
    یک حسی بهم میگه این بازگشت به اون کمربند BMF که دست مازویدال هست یک ربطی خواهد داشت.
    سرونی خیلی فایتر خوبی هست ولی از نظر سبک برای کانر مناسب هست.
    موندم کانر اینو ببازه اون وقت چی؟!
    داستان گم شدن دختر خوانده والت هریس و خوندم. خیلی عجیب و ناراحت کننده بود. پلیس 5 هزار دلار پاداش در نظر گرفته برای کسی که کمک کنه و اطلاعات بده برای مشخص شدن زودتر این پرونده. خود UFC هم 25 هزار دلار و همین طور جان جونز به این مبلغ اضافه کردن تا زودتر مشخص بشه.
    ناراحت کننده تر اینه که مضنونین اصلی گویا ازآفریقایی تبارهای مسلمان هستند که از روی اسمشون قابل تشخیص هست و این میتونه باز چهره بدی رو برای مردم بسازه.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    417
    مبارز مورد علاقه KhabibNurmagomedov_Headshot
    کانر برا اثبات خودش باید با گیچی یا پوریر فایت میکرد.با برد کابوی که دو باخت پیاپی داشته هیچی رو ثابت نمیکنه حتی توی ولترویت.
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

نسخه ی اصلی:

ثبت شدن مبارزه ی حبیب نورماگومدوف مقابل تونی فرگوسن:
    به گزارش برت اکاموتو خبرنگار ESPN بعد از امضای قرار داد توسط تونی فرگوسن و حبیب این مبارزه به تاریخ 18 آوریل (30 فروردین) در سالن Barclays Center بروکلین نیویورک بر سر عنوان سبک وزن یو اف سی برگزار میشود.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)