ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 19 از 20 نخست ... 917181920 آخرین
نمایش نتایج: از 181 به 190 از 191
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba

تبادل نظر در مورد مسابقات بوکس (احتمال اسپویل نتایج)

در این تاپیک منتظر بحث و تبادل نظر شما در مورد بهترین مبارزات بوکس هستیم
    ویرایش توسط afshin vatan : 2017/05/31 در ساعت 09:24
    کاربر سایت

عضو انجمن
    219
    مبارز مورد علاقه NateDiaz_Headshot
    یکی از کسل کننده ترین و مزخرف ترین مسابقاتی که از جاشوا دیدم همین مسابقه بود ، خیلی ترسو عمل میکرد و فقط از ریچ بلندش استفاده میکند و با جب هاش امتیاز میگرفت ، رویز هم برای همین عصبانی شده بود و وسط مسابقه هی به جاشوا میگفت که مثل مرد مبارزه کن جاشوا میگفت این استراتژی منه ... اصلا با این مسابقه حال نکردم امیدوارم مسابقه وایلدر و فیوری خیلی بهتر باشه
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    5
    مبارز مورد علاقه KhabibNurmagomedov_Headshot
    سیستم بوکس واقعا مسخرست
    باید هرچی زودتر معلوم شه کی بهترینه
    حریف واقعی جاشوا فقط فیوری یا وایلدر هستن
    نه اون چاقال
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    نقل قول نوشته اصلی توسط chiao نمایش پست ها
    سلام با حترام به برادران و اساتید افشین عزیز و رامتین جان
    من که اصلا از این سبک و روش جاشوا خوشم نیومد هیچ کاری نرد هیچ حرکتی نزد به نظرم فاجعه بودمن که فکر نمینم بتونه به این شل موفق بشه
    البته ببخشین من چیز زیادی از بوکس نمیفهمم و از روی ظاهر مسابقه قضاوت کردم
    نگاه کنید در هر مبارزه شما نمی تونید از یک استراتژی استفاده کنید جاشوا اگه مثل مبارزه اول در داخل رنج با روییز بوکس می کرد بخاطر سرعت دست های روییز احتمالا بازم هوک می خورد و می باخت پس اومد از قد و رنجش استفاده کرد و برنده شد اما در مورد فاجعه و هیچ حرکت : از همون راند اول روییز پشت سر هم ضربه راست می خورد حتی راند 7 یک اپرکات خیلی سنگین و راند 12 یه ضربه خیلی محکم خورد کافی نگاه به عکس های مبارزه و فیلم کنی این ضربات هر کس دیگه می خورد حداقل ناک دان می شد ولی روییز چونه خیلی خوبی داره پوتکین دو تا از همین ضربه ها خورد ناک اوت شد
    برعکس به نظر من جاشوا با کم کردن وزنش و بوکس کردن خیلی بهتر میتونه برابر فیوری و وایلدر ظاهر بشه و شخصا با دیدن این مسابقه مطمءنم اگه با برنده این دو تا مبارزه کنه برنده میشه

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط maverick نمایش پست ها
    یکی از کسل کننده ترین و مزخرف ترین مسابقاتی که از جاشوا دیدم همین مسابقه بود ، خیلی ترسو عمل میکرد و فقط از ریچ بلندش استفاده میکند و با جب هاش امتیاز میگرفت ، رویز هم برای همین عصبانی شده بود و وسط مسابقه هی به جاشوا میگفت که مثل مرد مبارزه کن جاشوا میگفت این استراتژی منه ... اصلا با این مسابقه حال نکردم امیدوارم مسابقه وایلدر و فیوری خیلی بهتر باشه
    اره این مسابقه کسل کننده بود و هیجان مبارزه اول نداشت دلیل اش هم احتیاط جاشوا بود اگه می خواست مثل مبارزه اول بوکس کنه و بیاد همراه با روییز هوک بزنه بازم ناک اوت می شد ولی به این نمی گند ترسو بودن بهش می گن بوکس کردن خیلی فرق داره ولی مطمءن باشید همه مسابقات جاشوا اینطوری نمیشه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    219
    نقل قول نوشته اصلی توسط afshin vatan نمایش پست ها
    نگاه کنید در هر مبارزه شما نمی تونید از یک استراتژی استفاده کنید جاشوا اگه مثل مبارزه اول در داخل رنج با روییز بوکس می کرد بخاطر سرعت دست های روییز احتمالا بازم هوک می خورد و می باخت پس اومد از قد و رنجش استفاده کرد و برنده شد اما در مورد فاجعه و هیچ حرکت : از همون راند اول روییز پشت سر هم ضربه راست می خورد حتی راند 7 یک اپرکات خیلی سنگین و راند 12 یه ضربه خیلی محکم خورد کافی نگاه به عکس های مبارزه و فیلم کنی این ضربات هر کس دیگه می خورد حداقل ناک دان می شد ولی روییز چونه خیلی خوبی داره پوتکین دو تا از همین ضربه ها خورد ناک اوت شد
    برعکس به نظر من جاشوا با کم کردن وزنش و بوکس کردن خیلی بهتر میتونه برابر فیوری و وایلدر ظاهر بشه و شخصا با دیدن این مسابقه مطمءنم اگه با برنده این دو تا مبارزه کنه برنده میشه

- - - Updated - - -

اره این مسابقه کسل کننده بود و هیجان مبارزه اول نداشت دلیل اش هم احتیاط جاشوا بود اگه می خواست مثل مبارزه اول بوکس کنه و بیاد همراه با روییز هوک بزنه بازم ناک اوت می شد ولی به این نمی گند ترسو بودن بهش می گن بوکس کردن خیلی فرق داره ولی مطمءن باشید همه مسابقات جاشوا اینطوری نمیشه
    من مبارزه رو از KSA sport 2 نگاه کردم . اگه دانلود کرده بودمش میزدم جلو نتیجه رو میدیدم ! :| حوصلم سر رفته بود.
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    نقل قول نوشته اصلی توسط maverick نمایش پست ها
    من مبارزه رو از KSA sport 2 نگاه کردم . اگه دانلود کرده بودمش میزدم جلو نتیجه رو میدیدم ! :| حوصلم سر رفته بود.
    اره اگه منم انتظار داشتم مبارزه مثل مسابقه اوله و قراره یکی دیگری ناک اوت کنه منم مثل شما حوصلم سر می رفت مثل مبارزه می ودر و پاکیاءو فقط خدا میدونه بعد از مبارزه چقدر عصبانی بودم بعضی مواقع هم دقیقا برعکس میشه من انتظار داشتم مبارزه نونیتو دونر و اینوهه در دو راند تموم بشه ولی اون مبارزه 12 راند طول کشید و بهترین مبارزه سال شد
    کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    417
    حق میدم به دوستان که خیلی از این مبارزه خوششون نیومده باشه مخصوصا که توی سنگین وزن عادت داریم ناک اوت ببینیم و برای همین هم پربیننده ترین وزن بوکسه و اگه ناک اوت نبینیم هم حداقل مبارزات پربرخورد دوست داریم ببینیم اما جاشوا هم هر چند این سبک فرار و جب رو اجرا کرد ولی ضعفایی توی اجراش داشت و زیاد مشت نمیزد و یه جورایی فقط به دنبال کسب امتیاز راندها بود چون هم سبک اصلیش این نیست و هم فشار روش زیاد بود و ریسک نمیکرد، اینا باعث شد مبارزه زیاد جذاب و تماشاگر پسند نباشه اما تاکید میکنم تنها راه چاره جاشوا برای غلبه بر روئیز همین بود.

ادی هرن هم تایید کرده که پولف رقیب اجباری کمربند IBF حریف بعدی جاشواس. بوکسور خوبیه ولی مثل اکثر حریفای جاشوا قبل از روئیز سنش بالاس و احتمالا جاشوا یه برد روحیه بخش به دست میاره. و البته هرن گفته که بعدش سعی میکنیم WBO رو متقاعد کنیم که تا آخر سال به جاشوا برای مبارزه با اوسیک وقت بده!! اگه واقعا چنین تصمیمی داشته باشن مبارزه جاشوا و اوسیک خیلی جذاب میشه ولی شخصا بعید میدونم ادی هرن دو تا شاه مهره سنگین وزنش رو به این زودی با هم رو به رو کنه و احتمالا ته دلش میخواد کمربند WBO برا اوسیک خالی بشه. که بهترم هست.
    چیزی که واضحه اینه که حداقل تا 2021 خبری از فایت جاشوا با وایلدر یا فیوری یا حتی ریمچ با روئیز نیست!
    کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    417
    کراوفورد توی یه مبارزه بی معنی باز هم از کمربند WBO ولترویت خودش دفاع کرد ولی با برد این حریفای کم نام و نشون به جایی نمیرسه. باید با بوکسور های مشهور ولترویت فایت کنه.

اماااا تئوفیمو لوپز 22 ساله به شکل فجیعی توی راند 2 ریچارد کومی رو ناک اوت کرد! واقعا قدرتش فوق العاده است، ثابت کرد میتونه حریفای قدرتمند هم ببره. لوماچنکو هم به چالش کشید و احتمال این مبارزه زیاده. خیلی مبارزه عالی ای میشه و چالش سختی برای فک لوما خواهد بود!
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    نقل قول نوشته اصلی توسط raamtin نمایش پست ها
    کراوفورد توی یه مبارزه بی معنی باز هم از کمربند WBO ولترویت خودش دفاع کرد ولی با برد این حریفای کم نام و نشون به جایی نمیرسه. باید با بوکسور های مشهور ولترویت فایت کنه.

اماااا تئوفیمو لوپز 22 ساله به شکل فجیعی توی راند 2 ریچارد کومی رو ناک اوت کرد! واقعا قدرتش فوق العاده است، ثابت کرد میتونه حریفای قدرتمند هم ببره. لوماچنکو هم به چالش کشید و احتمال این مبارزه زیاده. خیلی مبارزه عالی ای میشه و چالش سختی برای فک لوما خواهد بود!
    مشکل اینجاست بوکسور های سر شناس والترویت همه زیر نظر ال هیمن در شبکه فاکس و ترنس کرافورد زیر نظر باب ارم در شبکه espn مبارزه می کنند و تا چند وقت اخیر هیچ کدومشون حاضر نمی شدند به شبکه مخالف بروند
    اما با توجه به خطری که ادی هن و شبکه dazn برای fox و espn و ال هیمن .باب ارم درست کرده این دو گروه بیشتر از همیشه به هم نزدیک شدند اگه در جریان خبر ها باشید قراره مبارزه فیوری و وایلدر از هر دو شبکه به صورت ppv برگزار بشه و هر دو شبکه مبارزه پروموت می دهند و باب ارم در اخرین مصاحبه اش گفته اگه اسپنس به رینگ برگرده مبارزه کرافورد و اسپنس حتمی بدونید تعجب نکنید که چند وقت دیگه خبر مبارزه کرافورد با شاون پورتر پخش بشه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    219
    نقل قول نوشته اصلی توسط afshin vatan نمایش پست ها
    مشکل اینجاست بوکسور های سر شناس والترویت همه زیر نظر ال هیمن در شبکه فاکس و ترنس کرافورد زیر نظر باب ارم در شبکه espn مبارزه می کنند و تا چند وقت اخیر هیچ کدومشون حاضر نمی شدند به شبکه مخالف بروند
    اما با توجه به خطری که ادی هن و شبکه dazn برای fox و espn و ال هیمن .باب ارم درست کرده این دو گروه بیشتر از همیشه به هم نزدیک شدند اگه در جریان خبر ها باشید قراره مبارزه فیوری و وایلدر از هر دو شبکه به صورت ppv برگزار بشه و هر دو شبکه مبارزه پروموت می دهند و باب ارم در اخرین مصاحبه اش گفته اگه اسپنس به رینگ برگرده مبارزه کرافورد و اسپنس حتمی بدونید تعجب نکنید که چند وقت دیگه خبر مبارزه کرافورد با شاون پورتر پخش بشه
    منم این قضیه رو خیلی مزخرف میبینم ، اینکه قهرمان یکی از کمربند ها توی یک شبکه باشه اما مدعی اصلی به خواطر شبکه و پروموتر ها نتونن باهم مبارزه کنن خیلی مزخرفه.
    بنظرم باید شبکه ها با هم کنار بیان و مثلا حداقل دو تا شبکه با هم قرار داد ببندن که بشه مبارزات جذاب تری ببینیم.
    کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    417
    شوکه شدم از دیدن بوکس فیوری و وایلدر. فکر کنم وایلدر هم شوکه شد! هیجان فوق العاده ای داشت و توی تاریخ بوکس ثبت شد.
    اکثرا فکر میکردیم فیوری باز هم میاد برای امتیاز جمع کردن و وایلدر مثل همیشه به دنبال ناک اوته ولی اصلا فیوری دنبال امتیاز نبود و فقط اومده بود ناک اوت کنه، دو راند اول چند تا راست سنگین از وایلدر هم خورد ولی این افزایش وزنش ظاهرا توان فکش هم افزایش داده بود.
    البته فیوری از قبل هم گفته بود میرم توی اینساید و وایلدر رو ناک اوت میکنم ولی کسی زیاد این حرفشو جدی نگرفته بود اما به حرفش عمل کرد و وایلدر رو بدجور تحقیر کرد. کی فکر میکرد فیوری که به نظر میرسید توان ناک دان حریفاشو نداره 2 بار وایلدر رو ناک دان کنه! واقعا فیوری تاریخ سازی کرد.
    توی قراردادشون مبارزه سوم هم پیشبینی شده ولی به نفع خود وایلدره که بیخیال این کمربند سبز خوشگل بشه.
    حقیقتا از باخت وایلدر و متوقف شدن رکوردش خوشحال شدم.از نظرم لایق رکورد زدن نبود، واقعا فقط یه پانچر بود که توی گارد قرار میگرفت اصلا توان فایت نداشت، حیف بود با رکورد یکی مثل راکی مارسیانو یا تعداد دفاع های محمد علی مقایسه بشه.

ضمنا امیدوارم فیوری حداقل 4،5 سال دیگه بمونه و بر بوکس سنگین وزن پادشاهی کنه. این فیوری که من دیدم هیچکی جز خودش حریفش نیست.
    و امیدوارم آخر سال 2020 یا اوایل سال 2021 شاهد مبارزه جاشوا - فیوری باشیم. ادی هرن اعلام آمادگی کرده بود ولی خب باید ببینیم جرئت میکنه حرفشو عملی کنه یا نه.
    ضمنا کمربند فوق العاده معتبر و قدیمی مجله رینگ هم بعد از یک دوره فترت به فیوری رسید.

خیلی متن آشفته ای نوشتم. هنوز تو شوک این بوکس تاریخی و فوق العاده ای هستم که دیدم.
صفحه 19 از 20 نخست ... 917181920 آخرین
نمایش نتایج: از 181 به 190 از 191

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)