ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 دوبله فارسی: صحبتهای حبیب نورماگومدوف و داناوایت|حبیب:کانر مبارزه با من را نخواهد گرفت|مبارزات ثبت شده|و..

دوبله فارسی: صحبت های دانا وایت راجع به کانر مک گرگور
    ببینین کانر توی چند ساله گذشته چه کارایی انجام داده و بعدش به حبیب باخت توی مبارزه ای که خصومت شخصی یا حتی یه مرحله بالاتر از خصومت شخصی بود و میدونی گیچی هم به خوبی داشت بالا میرفت تو رنکینگ و ما کلی مبارزه بهش پیشنهاد دادیم ولی اون قبولشون نکرده پس کانر نفر بعدیه اگر مبارزه با کابوی رو ببره

دوبله فارسی: مصاحبه حبیب نورماگومدوف
    بیا راجب مبارزت با تونی صحبت کنیم ، تونی مبارزه رو قبول کرده ، باتوجه به این که این مبارزه پنجمین باره که داره ست میشه چقد واست خاصه؟

این خیلی مبارزه مهمیه واسه من و تونی و طرفداران و یو اف سی و من امیدوارم که بتونیم توی ماه اپریل بالاخره مبارزه کنیم .

تو و داستین خیلی بهم احترام میذاشتید اما با تونی یه کم فرق داره ، اون دوس داره یه سری حرفایی بزنه .
    من هیچ مشکل شخصی با تونی ندارم اون مبارزه فوق العاده ای هستش اما راستشو بخوای شخصا خوشم نمیاد ازش چون نمیفهمم چی تو سرش میگذره اما من به این چیزا احتیاجی ندارم من به مبارزه تمرکز میکنم و وقتی در قفس بسته شه انشالا من کاری رو میکنم که همبشه انجامش میدم.

دوبله فارسی: صحبتهای حبیب نورماگومدوف  و داناوایت|حبیب:کانر مبارزه با من را نخواهد گرفت|مبارزات ثبت شده|و..

حبیب نورماگومدوف: کانر مک گرگور با شکست دادن کابوی مبارزه مجدد با من رو نمی گیره.
    چندی پیش دانا وایت اعلام کرده بود که اگر حبیب تونی را شکست داده و کانر پیروزِ مبارزه در مقابل کابوی سرونی در ولترویت باشد میتواند به سبک وزن برگردد و مبارزه دوم با حبیب نورماگومدوف را انجام دهد.

حبیب نورماگومدوف در گفتگو با رسانه روسی به صحبت های دانا وایت اینگونه واکنش نشان داد:
    من از حرف های دانا وایت تعجب کردم، از اینکه گفت اگه من تونی رو شکست بدم و کانر در صورت شکست دادن کابوی می تونه مبارزه مجدد با من رو بگیره؛ من از الان تصمیم گرفتم که حریف های بعدیم چه کسایی باشن ولی اینکه دانا وایت فکر میکنه با شکست دادن کابوی؛ کانر می تونه لیاقت مبارزه مجدد با من رو بدست بیاره کاملا اشتباست، کانر با این برد مبارزه مجدد برای کمربند قهرمانی سبک وزن رو نمیگیره، نه تا زمانی که من قهرمان هستم.

مبارزات ثبت شده:
    در خروس وزن (61 کیلوگرم) مبارزه هافائل آسونسئو - کودی گاربراندت برای رویداد UFC Columbus (فایت نایت 171)در شهر کلمبوس ایالت اوهایو آمریکا به تاریخ نهم فروردین ماه ست شد.

در میان وزن (۸۵ کیلوگرم) مبارزه جک هرمانسون - درن تیل برای رویداد (یو اف سی 170)UFC London در شهر لندن انگلستان به تاریخ دوم فروردین ماه ست شد.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)